Offisiell resultatliste for Trondheim Sprint Camp, fredagsprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Sprint Camp
Arrangørorganisasjoner: NTNUI / OL Trollelg / Wing OK
Dato: fredag 8 april 2016 - søndag 10 april 2016

FredagsprintWRE-sprintenWRE-sprinten (totalt)LørdagsprintLørdagsprint (totalt)FinaleFinale (totalt)

Asker Skiklubb

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Tilla Farnes HennumD 17-20 (131)15.16+0.454.29
7Vegard GulbrandsenH 17-20 (137)14.41+1.023.44
16Kaja Bråten LøvaldD 17-20 (131)16.22+1.514.48
20Margrethe WisløffD 17-20 (131)16.46+2.154.55

Bodø og Omegn IF Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Martha Kalvig SkoganD 17-20 (131)16.51+2.204.56
25Espen Samuelsen SkiriH 17-20 (137)17.52+4.134.32
38Oda FuruholmenD 17-20 (131)20.32+6.016.01

Byåsen IL

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ingeborg EideD 17-20 (131)14.314.15
1Bjørn BergerH 60- (30)21.365.29
1Gøril EideD 40- (55)16.294.50
2Hedda Hoff HagenD 13-16 (64)16.23+1.124.48
3Lene Berg HanssenD 13-16 (64)16.44+1.334.54
3Rine HanssenD 40- (55)17.37+1.085.10
5Svein Endre HoveH 60- (30)28.02+6.267.07
7Ragnhild EideD 17-20 (131)15.32+1.014.33
7Nina-Beate LiabakkD 40- (55)19.39+3.105.46
7Kjell MaroniH 40- (57)21.17+6.195.24
9Petter Liabakk EriksenH 13-16 (112)18.18+3.144.39
10Øyvind WiggenH 17-20 (137)15.13+1.343.52
10Øystein WiggenH 40- (57)22.09+7.115.38
11Turid ArnesenD 40- (55)21.09+4.406.12
14Are LodgaardH 13-16 (112)19.04+4.004.51
17Maren VikenD 13-16 (64)21.39+6.286.21
18Marte Lien JohnsenD 17-20 (131)16.35+2.044.52
22Terje MaroniH 21- (148)15.11+2.103.51
24Einar EideH 13-16 (112)24.37+9.336.15
28Hans Aleksander ØsthagenH 21- (148)16.01+3.004.04
33Emma ArnesenD 17-20 (131)18.43+4.125.29
34Sigurd StenvikH 21- (148)17.06+4.054.21
35Brage JørumH 17-20 (137)25.01+11.226.21
41Andrine VikenD 17-20 (131)21.43+7.126.22

Bækkelagets SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Nikoline Ekeberg SchjerveD 21- (90)13.33+0.293.58
3Lone BrochmannD 21- (90)14.00+0.564.06

Dansk Orienterings-Forbund

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Maja AlmD 21- (90)13.043.50

Deeside

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Chris SmithardH 21- (148)13.38+0.373.28

Elverum OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
28Mats LindaasH 13-16 (112)29.29+14.257.30

Emblem IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Ingrid LundanesD 17-20 (131)15.01+0.304.24

Fossum IF

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Tim RobertsonH 21- (148)13.23+0.223.24
2Tonje VassendD 17-20 (131)15.01+0.304.24
2Olai Stensland LillevoldH 17-20 (137)14.23+0.443.39
4Terje MelsomH 40- (57)19.28+4.304.57
8Sigrid AlexandersenD 21- (90)14.58+1.544.23
9Oskar StørmerH 17-20 (137)15.12+1.333.52
14Erling HjermstadH 17-20 (137)16.18+2.394.08
15Styrk Hundseid KamsvågH 17-20 (137)16.25+2.464.10
23Ragnhild HjermstadD 17-20 (131)17.08+2.375.01
23Einar MelsomH 17-20 (137)17.32+3.534.27
31Martin Borge HeirH 17-20 (137)19.40+6.015.00
Emil AhlbäckH 21- (148)diskvalifisert

Freidig

34 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tomas EidsmoH 40- (57)14.583.48
2Mats EidsmoH 13-16 (112)15.42+0.383.59
2Torunn Spets StorhovD 40- (55)16.39+0.104.53
3Dina ReitanD 13-16 (64)16.44+1.334.54
3Simen Spets StorhovH 13-16 (112)16.06+1.024.05
5Oskar Spets StorhovH 17-20 (137)14.32+0.533.41
5Vegard KittilsenH 13-16 (112)16.38+1.344.13
5Øyvind SchjelderupH 40- (57)19.30+4.324.57
6Karen Oline KolstadD 21- (90)14.40+1.364.18
6Håvard EidsmoH 17-20 (137)14.34+0.553.42
6Malin SandstadD 17-20 (131)15.30+0.594.33
7Vilde Lereim StorliD 13-16 (64)18.12+3.015.20
7Nils Olav VennevikH 60- (30)29.24+7.487.28
10Vera MelkildD 17-20 (131)15.49+1.184.38
10Matias NissenH 13-16 (112)18.24+3.204.40
11Kristian Fredrik LynumH 13-16 (112)18.36+3.324.43
12Tale Tannvik SkeiD 13-16 (64)19.06+3.555.36
12Arild HeggesetH 40- (57)22.34+7.365.44
14Sindre JohannessenH 21- (148)14.08+1.073.35
15Jonas GrønliH 13-16 (112)19.12+4.084.53
17Mikkel HoltH 13-16 (112)20.50+5.465.18
20Jostein RøH 13-16 (112)22.24+7.205.41
22Mathias HermstadH 17-20 (137)17.14+3.354.23
22Åshild KolstadD 17-20 (131)16.53+2.224.57
22Håkon HolstadH 13-16 (112)23.21+8.175.56
26Marie Bakken SørensenD 17-20 (131)17.25+2.545.06
33Adrian OpheimH 17-20 (137)21.09+7.305.22
34Pernille OpheimD 17-20 (131)18.46+4.155.30
40Maria Ulseth SylteD 17-20 (131)21.10+6.396.12
Mathias VindalH 17-20 (137)diskvalifisert
Kjetil MølnvikH 17-20 (137)diskvalifisert
Vemund MølnvikH 13-16 (112)diskvalifisert
Magnus LandstadH 60- (30)diskvalifisert
Margot Bolstad LynumD 40- (55)diskvalifisert
Mari EidsmoD 13-16 (64)ikke startet
Jo Even KolstadH 13-16 (112)ikke startet
August MaskeH 13-16 (112)ikke startet
Jens Even StorhovH 40- (57)ikke startet

Frol IL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Carl Petter LyngenH 21- (148)13.38+0.373.28
9Ulf Forseth IndgaardH 21- (148)13.39+0.383.28
9Maren GrandeD 17-20 (131)15.48+1.174.38
10Eirin Svanøe-HafstadD 21- (90)15.18+2.144.29
12Yngve SkogstadH 21- (148)13.56+0.553.32
13Guro TorpeD 21- (90)15.48+2.444.38
16Johan Asphjell BjørnaasH 21- (148)14.19+1.183.38
18Paul SirumH 21- (148)14.43+1.423.44
20Sara ProforsD 21- (90)16.56+3.524.58
21Tobias AlstadH 13-16 (112)22.31+7.275.43
25Øystein HaugH 21- (148)15.20+2.193.54
Oscar LyngenH 17-20 (137)diskvalifisert

Halden SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Nina Asheim BirkelandD 17-20 (131)16.38+2.074.53

Heming Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kasper FosserH 17-20 (137)13.393.28
8Ulrik Astrup ArnesenH 17-20 (137)14.44+1.053.44

IFK Lidingö SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Øystein Kvaal ØsterbøH 21- (148)13.28+0.273.25

IL BUL-Tromsø

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Arntraut GötschD 21- (90)15.01+1.574.24
12Vegard Vaeng BernhardsenH 17-20 (137)15.49+2.104.01

IL Hauken

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Alexander Repstad StoremyrH 13-16 (112)ikke startet

IL Leik

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Tone AlmåsD 40- (55)20.11+3.425.55
14Kristin SølbergD 40- (55)22.58+6.296.44
36Ola KeiseråsH 21- (148)17.58+4.574.34

IL Veten

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Elias BergsetH 13-16 (112)18.54+3.504.48

Järla Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Håkon Jarvis WestergårdH 21- (148)13.52+0.513.31
10Håkon Jarvis WestergårdH 21- (148)13.52+0.513.31

Konnerud IL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jenny BaklidD 13-16 (64)15.114.27
4Isa HeggedalD 40- (55)18.13+1.445.20
5Andrea RanvikD 13-16 (64)16.57+1.464.58
6Mari Landro SvingheimD 13-16 (64)17.00+1.494.59
8Sindre Lysaker NorbomH 13-16 (112)18.08+3.044.36
11Annette Bjørnås KrogstieD 13-16 (64)19.00+3.495.34
13Amanda Skyttersæter SaugerudD 13-16 (64)19.46+4.355.48
14Thea Sildnes BaklidD 17-20 (131)16.16+1.454.46
15Anniken RanvikD 13-16 (64)20.19+5.085.58
16Thea LandD 13-16 (64)21.13+6.026.13
20Jørgen BaklidH 17-20 (137)16.47+3.084.16
23Nicolai HarvikH 13-16 (112)24.35+9.316.15
27Nikolai NordhaugH 13-16 (112)28.29+13.257.14
32Joar GjerdahlH 17-20 (137)19.42+6.035.00

Korgen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Arnulf VillmoH 60- (30)23.03+1.275.51

Kristiansand OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Marius AurebekkH 13-16 (112)15.043.50
6Kristian PyttenH 13-16 (112)17.25+2.214.25
11Jack BjørnsenH 40- (57)22.15+7.175.39
13David RundeH 13-16 (112)18.59+3.554.49
16Sebastian DalandH 17-20 (137)16.26+2.474.10
18Marius PyttenH 17-20 (137)16.36+2.574.13
30John RundeH 17-20 (137)18.23+4.444.40
40Bruno NazárioH 21- (148)20.55+7.545.19
Ole KostølH 17-20 (137)ikke startet

Larvik OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Julie HjortlandD 17-20 (131)15.50+1.194.39

Lillomarka OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Gaute Hallan SteiwerH 21- (148)13.38+0.373.28
8Karoline SønsterudbråtenD 17-20 (131)15.34+1.034.34
11Steinar KollerudH 17-20 (137)15.17+1.383.53
27Ingvild C. FleisjeD 17-20 (131)17.37+3.065.10
28Ellen Marie AriansenD 17-20 (131)17.41+3.105.11
Ingvild WangD 17-20 (131)diskvalifisert

Løten o-lag

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Emilie Westli AndersenD 21- (90)14.32+1.284.16
Evine Westli AndersenD 17-20 (131)diskvalifisert

Malvik IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Roar ForbordH 60- (30)25.01+3.256.21
9Hilde ForbordD 40- (55)19.51+3.225.49
9Ingebrigt FuglemH 40- (57)21.36+6.385.29
26Kenneth KjelaasH 13-16 (112)25.29+10.256.29
30William P WalsethH 13-16 (112)29.42+14.387.33

Mo OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Doris Stien KaspersenD 40- (55)19.46+3.175.48
10Eli KolstadD 13-16 (64)18.52+3.415.32
17Even-Johan KaspersenH 17-20 (137)16.34+2.554.12
36Camilla KaleniusD 17-20 (131)19.22+4.515.41
Tore KolstadH 40- (57)diskvalifisert

Nidarøst OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Jens Øystein GjersvoldH 60- (30)diskvalifisert

Nord-Østerdal OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
28Thomas KortH 17-20 (137)18.20+4.414.39

NTNUI

43 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Håkon Fruseth ChristiansenH 17-20 (137)14.24+0.453.39
4Kristine FjellangerD 21- (90)14.18+1.144.11
4Sindre Østgulen DeiszH 21- (148)13.38+0.373.28
4Marte Hoff HagenD 17-20 (131)15.14+0.434.28
7Mai Elin WatsonD 21- (90)14.57+1.534.23
11Julie StørmerD 21- (90)15.29+2.254.32
12Gry GranstedtD 21- (90)15.44+2.404.37
13Vegard RuttenborgH 21- (148)14.04+1.033.34
14Anna UlvensøenD 21- (90)16.11+3.074.45
15Ingeborg Ellegaard MelbyD 21- (90)16.27+3.234.49
15Jonas Klausen EspedalH 21- (148)14.15+1.143.37
16Aurora FossøyD 21- (90)16.36+3.324.52
17Per Melander OftenH 21- (148)14.31+1.303.41
18Kajsa Stina SandstadD 21- (90)16.54+3.504.57
18Gunhild Rogne HallandD 21- (90)16.54+3.504.57
21Live Bredholt JørgensenD 21- (90)17.03+3.595.00
21Sverre Turter SandvoldH 21- (148)15.03+2.023.49
22Camilla ÖhmanD 21- (90)17.19+4.155.05
23Eivind HøydalH 21- (148)15.12+2.113.52
24Johanne RaknerD 21- (90)17.56+4.525.16
24Gustav FiskumH 21- (148)15.18+2.173.53
24Helene OmdalD 17-20 (131)17.19+2.485.05
25Hildegunn HeggøyD 21- (90)18.37+5.335.28
26Eivind Schjelderup SkarpsnoH 21- (148)15.25+2.243.55
26Kristine FjeldboD 21- (90)18.58+5.545.34
27Heidi JensenD 21- (90)19.30+6.265.43
29Karoline Dahl FosbyD 21- (90)19.48+6.445.48
29Kristoffer NeslandH 21- (148)16.22+3.214.09
30Maria Dahl FosbyD 21- (90)25.47+12.437.34
30Niklas ProforsH 21- (148)16.31+3.304.12
30Silje ArntzenD 17-20 (131)17.50+3.195.14
31Kristine AusenD 17-20 (131)17.53+3.225.15
32Eirik AalH 21- (148)16.47+3.464.16
33Jakob Kalvig SkoganH 21- (148)16.52+3.514.17
39Arne Johannes LøkkenH 21- (148)20.27+7.265.12
39Synne FossøyD 17-20 (131)20.46+6.156.05
Karine Hagesæther FossD 21- (90)diskvalifisert
Ingunn SandbakkD 21- (90)diskvalifisert
Rasmus Rørholt TheisenH 21- (148)diskvalifisert
Bjørn LundanesH 21- (148)diskvalifisert
Henrik UpsalH 17-20 (137)diskvalifisert
Kristin AntonsenD 21- (90)diskvalifisert
Isak BergsetH 21- (148)diskvalifisert
Ingvild TorgersenD 17-20 (131)ikke startet

Oddersjaa SSK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
34Einar EkelandH 17-20 (137)21.28+7.495.27

OK Kape

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Lauri LahtmäeH 40- (57)17.39+2.414.29
23Merill MägiD 21- (90)17.40+4.365.11

OK Pan Århus

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Tue LassenH 21- (148)13.38+0.373.28

OK Silsand

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
31Håvard Krey HansenH 21- (148)16.40+3.394.14
37Tim UtengH 21- (148)19.38+6.374.59
38Odd-Ivan LorentsenH 21- (148)20.05+7.045.06
41Svein Harald HansenH 21- (148)21.36+8.355.29
Ruben OlsenH 21- (148)ikke startet

OK Võru

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Maiki JäädmaaD 21- (90)16.46+3.424.55

OL Toten-Troll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Marita HernandezD 40- (55)19.17+2.485.39

OL Trollelg

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Trond Einar Moen PedersliH 21- (148)13.013.18
8Frida HaugskottD 13-16 (64)18.27+3.165.25
13Olav Andreas RemmenH 17-20 (137)15.58+2.194.03
19Ove BaardsgaardH 21- (148)14.50+1.493.46
19Anders HaugskottH 17-20 (137)16.45+3.064.15
20Jan SchmidH 21- (148)14.55+1.543.47
28Line SølbergD 17-20 (131)17.41+3.105.11
Tommy SchmidH 21- (148)diskvalifisert
Øistein ÅsmulH 60- (30)diskvalifisert

OL Tønsberg og omegn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Øystein Fruseth ChristiansenH 17-20 (137)16.56+3.174.18

OLG Murten

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
27Olivier MeyerH 17-20 (137)18.02+4.234.35

Os IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Jorun BækkenD 13-16 (64)19.50+4.395.49
29Kasper RamloH 13-16 (112)29.36+14.327.31
35Idun BækkenD 17-20 (131)19.05+4.345.36

Raumar Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Heidi ØstliD 40- (55)22.05+5.366.29
25Mathilde SønsterudbråtenD 17-20 (131)17.21+2.505.05

Sandnes IL (Rogaland)

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Sturle OmdalH 40- (57)19.49+4.515.02
6Marit HaavardsholmD 40- (55)19.32+3.035.44
9Ingrid OmdalD 13-16 (64)18.29+3.185.25
12Hannah MalmeiD 17-20 (131)16.07+1.364.43
13Marie Line FurlandD 17-20 (131)16.09+1.384.44
15Marthe SvihusD 17-20 (131)16.17+1.464.46
32Sunniva OmdalD 17-20 (131)18.12+3.415.20
Liv OmdalD 40- (55)ikke startet

Vang OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Even LindaasH 13-16 (112)16.18+1.144.08
7Njaal Ellegaard MelbyH 13-16 (112)17.38+2.344.29
13Stig WiestH 40- (57)29.21+14.237.28
16Gro EllegaardD 40- (55)26.10+9.417.41
17Heidi Therese WiestD 17-20 (131)16.32+2.014.51

Varegg Fleridrett

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Markus Kjærner-SembH 17-20 (137)14.31+0.523.41
35Lok Hin MaH 21- (148)17.32+4.314.27

Verdal OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Håkon GrandeH 17-20 (137)17.53+4.144.33

Wing OK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Eivind LonaH 40- (57)19.18+4.204.54
4Tor GjermstadH 60- (30)25.07+3.316.23
6Robert StrømH 60- (30)28.22+6.467.13
8Terje MidtbøH 40- (57)21.21+6.235.25
12Liv TennesD 40- (55)21.58+5.296.27
15Åse Rita EllingsenD 40- (55)24.16+7.477.07
16Jonas VindalH 13-16 (112)19.31+4.274.57
18Martin Grøntvedt PedersenH 13-16 (112)21.31+6.275.28
19Petter Andreas LonaH 13-16 (112)22.23+7.195.41
25Nikolai RenolenH 13-16 (112)25.02+9.586.22
27Christian HohlH 21- (148)15.50+2.494.01
28Kjersti Elisabeth MidtbøD 21- (90)19.47+6.435.48
29Johannes K. MidtbøH 17-20 (137)18.22+4.434.40
37Ella Eriksen KongsvikD 17-20 (131)19.51+5.205.49
Anna RenolenD 13-16 (64)ikke startet

Østmarka OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
24Hans Kristian Stubban HygenH 17-20 (137)17.49+4.104.32

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.