Offisiell resultatliste for Ski-o-treff med HL + NC og publikumsløp sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ski-o-treff med HL + NC og publikumsløp sprint
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: lørdag 16 januar 2016

N-åpen

1 870 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Oda BrattåsVarteig OL49.2126.23
Julie BrenåsVarteig OL52.4628.13
Lauritz BrunborgNittedal OL1.24.3245.12
Marte EgerKongsberg OL1.21.5843.49
Amund FlaskerudOL Toten-Troll14.537.57
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK1.05.5135.12
Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn59.3631.52
Jo Randar HolmøyHadeland OL18.299.53
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn56.1530.04
Even LienGjø-Vard OL44.0823.36
Anny RogneOL Tønsberg og omegn53.0828.24
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll38.5120.46
Hanna SpangbergKonnerud IL38.5920.50
Jon StrandKongsberg OL1.34.3250.33
Astrid YtterbøAsker Skiklubb28.4715.23

D 11-12

1 870 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie KravdalGjø-Vard OL12.576.55
2Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb17.18+4.219.15
3Signe HoloFossum IF18.06+5.099.40
4Sara MartiniAsker Skiklubb18.59+6.0210.09
5Martha WisløffAsker Skiklubb21.21+8.2411.25
6Kathinka Zahl HagenFossum IF29.45+16.4815.54

D 13

3 440 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedda SpangbergKonnerud IL44.4513.00
2Ane Malene KolstadFreidig1.00.59+16.1417.43
3Mille JægtvikKonnerud IL1.01.53+17.0817.59

D 14

3 440 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine KravdalGjø-Vard OL26.507.48
2Åsne HaavengenKongsberg OL29.54+3.048.41
3Marte Madslien BakkenNydalens SK33.56+7.069.51
4Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering34.22+7.329.59
5Ina MartiniAsker Skiklubb35.24+8.3410.17
6Ingrid BlindheimLillomarka OL36.41+9.5110.39
7Berthe TesloHadeland OL46.50+20.0013.36

D 15

4 120 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jenny BaklidKonnerud IL33.198.05
2Tale StrandKongsberg OL34.59+1.408.29
3Ingvild LangeggenKongsberg OL41.29+8.1010.04
4Ada WulfsbergNydalens SK43.08+9.4910.28
5Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb48.22+15.0311.44

D 16

5 260 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedda Raadal BjørloHalden SK39.257.29
2Marlin HaavengenKongsberg OL39.50+0.257.34
3Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb41.22+1.577.51
4Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL41.51+2.267.57
5Maren NorderudIL Tyrving42.09+2.448.00
6Åsne HoloFossum IF45.31+6.068.39
7Solveig Eline BergIL Tyrving49.28+10.039.24
8Helene EgerKongsberg OL53.34+14.0910.11
9Maria Rørvik HaverLillomarka OL55.00+15.3510.27
10Ingrid MadslienNydalens SK55.35+16.1010.34
11Andrea VaneboKongsberg OL1.04.22+24.5712.14
12Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL1.09.28+30.0313.12
0Oda Marie ColquhounLillomarka OLdiskvalifisert

H 13

3 440 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute BerganNydalens SK36.5710.44
2Johan EgerKongsberg OL38.29+1.3211.11
3Arthur BrunborgNittedal OL44.28+7.3112.55
0Mats LindaasElverum OKdiskvalifisert
0Birk Felland SætnanFossum IFdiskvalifisert

H 14

4 120 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre YtterbøAsker Skiklubb29.337.10
2Grunde IsaksætreGrue IL33.42+4.098.10
3Tobias Mikael EspedalNydalens SK53.27+23.5412.58
4Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering56.26+26.5313.41
5Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb1.01.27+31.5414.54
6Sondre Zahl HagenFossum IF1.04.15+34.4215.35
7Snorre SlokvikNotodden OL1.11.08+41.3517.15
8Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering1.13.15+43.4217.46
0Trym Nergård RønningOK Skøynardiskvalifisert
0Åsmund SlokvikNotodden OLdiskvalifisert

H 15

5 260 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Isak JonssonNydalens SK33.536.26
2Herman BrunborgNittedal OL35.53+2.006.49
3Eivind Berner MyhreFossum IF37.44+3.517.10
4Sivert Sande KvermeFossum IF41.46+7.537.56
5Jo Even KolstadFreidig43.56+10.038.21
6Jakob MoOL Toten-Troll44.55+11.028.32
7Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn48.37+14.449.14
8Bendik EliassenFredrikstad SK51.03+17.109.42
9Håvard GjestvangOL Toten-Troll58.55+25.0211.12
10Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn1.17.18+43.2514.41

H 16

6 330 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aslak HeimdalKonnerud IL37.585.59
2Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb38.18+0.206.03
3Njaal Ellegaard MelbyVang OL40.57+2.596.28
4Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange42.53+4.556.46
5Even LindaasElverum OK44.55+6.577.05
6Erik Hæstad BjørnstadFossum IF45.46+7.487.13
7Per Clemet WisløffAsker Skiklubb46.33+8.357.21
8Eskil FrøislandVang OL48.48+10.507.42
9Niels Christian HellerudHalden SK49.09+11.117.45
10Ole Johan BråtenVang OL54.31+16.338.36
11Elias Skjolden SørensenLillomarka OL58.56+20.589.18
12Eirik Høst FossgardLillomarka OL1.01.57+23.599.47
13Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn1.09.25+31.2710.57
0Trygve MyhrAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Audun Uglenes BerganNydalens SKdiskvalifisert

D 17-A kort

4 120 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK35.428.39
2Kari SmebyKongsberg OL1.02.58+27.1615.16
3Hanne Bjørnås KrogstieKonnerud IL1.31.01+55.1922.05
4Line BjørnåsKonnerud IL1.33.04+57.2222.35

D 17-20

5 260 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Evine Westli AndersenLøten o-lag31.456.02
2Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb34.04+2.196.28
3Ragnhild HjermstadFossum IF35.54+4.096.49
4Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK36.54+5.097.00
5Anne Willkommen EikenKongsberg OL37.40+5.557.09
6Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb39.32+7.477.30
7Margrethe WisløffAsker Skiklubb41.41+9.567.55
8Heidi Therese WiestVang OL43.05+11.208.11
9Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF44.27+12.428.27
10Tiril Emilie Ruud BråtenRaumar Orientering44.40+12.558.29
11Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL46.37+14.528.51
12Åse BerganNydalens SK48.52+17.079.17
13Idunn HaavengenKongsberg OL51.46+20.019.50
14Ellen Marie AriansenLillomarka OL53.09+21.2410.06
15Ingvild C. FleisjeLillomarka OL56.52+25.0710.48
16Synne FossøyNTNUI1.03.42+31.5712.06
17Kristiane RogstadKongsberg OL1.06.43+34.5812.41
0Åsne Skram TrømborgKongsberg OLdiskvalifisert
0Marie UllevålseterNydalens SKdiskvalifisert
0Synne StrandAsker Skiklubbdiskvalifisert

D 21-

6 330 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andrine BenjaminsenLillomarka OL36.325.46
2Marta UlvensøenNTNUI37.27+0.555.54
3Anna UlvensøenNTNUI38.18+1.466.03
4Audhild Bakken RognstadNTNUI41.09+4.376.30
5Zsuzsa FeyAsker Skiklubb44.02+7.306.57
6Kristin AntonsenNTNUI47.22+10.507.28
7Eirin Mari FossøyNTNUI52.07+15.358.13
8Karen Oline KolstadFreidig55.20+18.488.44
9Emilie Westli AndersenLøten o-lag57.10+20.389.01
10Ingvild BrekkeLillomarka OL59.25+22.539.23
11Marianne DæhliHalden SK1.02.53+26.219.56
12Mali Gederaas KanstadNTNUI1.05.57+29.2510.25
13Karoline Dahl FosbyNTNUI1.14.55+38.2311.50
14Solveig BlindheimLillomarka OL1.15.02+38.3011.51

D 40-

5 260 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Signe Astrup ArnesenHeming Orientering36.096.52
2Hanne Lerche RaadalHalden SK39.26+3.177.29
3Isa HeggedalKonnerud IL40.45+4.367.44
4Ingrid KvistadKongsberg OL41.57+5.487.58
5Kari StrandKongsberg OL44.05+7.568.22
6Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb45.08+8.598.34
7Hilda ØfsthusAsker Skiklubb46.09+10.008.46
8Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb58.34+22.2511.08
9Merete RørvikLillomarka OL1.24.30+48.2116.03

D 50-

5 260 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari MadslienNydalens SK44.198.25
2Gunhild HennumLierbygda OL44.23+0.048.26
3Anne MadslienNydalens SK45.25+1.068.38
4Tove HeimdalKonnerud IL48.22+4.039.11
5Maria JonssonNydalens SK49.59+5.409.30
6Hanne KvåleHadeland OL1.00.31+16.1211.30
7Hege HeibergHadeland OL1.01.42+17.2311.43

D 60-

4 120 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lis DæhliLøten o-lag46.0911.12

H 11-12

1 870 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars LienGjø-Vard OL10.195.31
2Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL18.11+7.529.43
3Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK19.31+9.1210.26

H 17-A kort

4 120 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen BallangrudRaufoss IL Orientering41.2910.04
0Jørgen SlokvikNotodden OLdiskvalifisert
0Stig WiestVang OLdiskvalifisert
0Markus GladNydalens SKdiskvalifisert

H 17-20

6 330 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen BaklidKonnerud IL33.485.20
2Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK35.10+1.225.33
3Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb35.41+1.535.38
4Aksel MadslienNydalens SK36.46+2.585.48
5Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb38.05+4.176.00
6Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering38.36+4.486.05
7Elias JonssonNydalens SK39.15+5.276.12
8Øyvind WiggenByåsen IL39.36+5.486.15
9Jørgen WulfsbergNydalens SK40.04+6.166.19
10Tarjei HoloFossum IF40.46+6.586.26
11Audun HeimdalKonnerud IL40.57+7.096.28
12Joar OldernesLillomarka OL43.07+9.196.48
13Hallvard Arntzen FossSandefjord OK44.34+10.467.02
14Einar MelsomFossum IF46.50+13.027.23
15Tord StrandKongsberg OL48.56+15.087.43
16Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb49.37+15.497.50
17Lavran ThorstensenOppsal Orientering51.07+17.198.04
18Håkon LundKongsberg OL51.23+17.358.07
19Oskar StørmerFossum IF52.01+18.138.13
20Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF55.17+21.298.44
21Erlend BrendstuenHalden SK59.10+25.229.20
22Axel HoveidAsker Skiklubb59.34+25.469.24
0Håvard Landro SvingheimKonnerud ILdiskvalifisert

H 21-

7 440 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Hol MoholdtWing OK34.594.42
2Øyvind WatterdalHadeland OL36.59+2.004.58
3Ove SætraHadeland OL39.37+4.385.19
4Christian HohlWing OK40.36+5.375.27
5Jørgen MadslienNTNUI41.16+6.175.32
6Eivind TonnaLillomarka OL43.22+8.235.49
7Bjørnar KvåleHadeland OL43.39+8.405.52
8Emil AhlbäckFossum IF47.24+12.256.22
9Anders HaugeAsker Skiklubb48.00+13.016.27
10Simen Eid NielsenNTNUI54.38+19.397.20
11Adrian OpheimNTNUI55.34+20.357.28
12Vegard Blomseth JohnsenNTNUI1.01.26+26.278.15
13Lars OwrenFreidig1.06.46+31.478.58
14Sondre Ruud BråtenNydalens SK1.17.34+42.3510.25
15Espen StornesNTNUI1.42.00+1.07.0113.42
0Sebastian KvithammerWing OKdiskvalifisert

H 40-

6 330 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjetil BjørloHalden SK43.296.52
2Gjermund GravirAsker Skiklubb48.57+5.287.43
3Bjørn MartiniAsker Skiklubb51.24+7.558.07
4Harald Eide-FredriksenHeming Orientering52.58+9.298.22
5Odd StrandKongsberg OL53.07+9.388.23
6Øyvind LienGjø-Vard OL58.28+14.599.14
7Per Øivind EgerKongsberg OL1.00.10+16.419.30
8Sverre WisløffAsker Skiklubb1.03.16+19.479.59
9Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering1.12.11+28.4211.24
0Christian JomaasFossum IFdiskvalifisert

H 50-

6 330 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kim Farnes HansenLierbygda OL43.466.54
2Bjørnar TollefsenOK Øst45.11+1.257.08
3Sören JonssonNydalens SK46.00+2.147.16
3Jon Iver BakkenNydalens SK46.00+2.147.16
5Terje RønningOK Skøynar47.15+3.297.27
6Nils HæstadFossum IF48.28+4.427.39
7Øystein HoloFossum IF48.42+4.567.41
8Ole Petter HaugenNydalens SK50.26+6.407.58
9Odd Arve LienFossum IF52.34+8.488.18
10Stein Arne NegårdVang OL54.13+10.278.33
11Terje HenriksenAsker Skiklubb55.44+11.588.48
12Kjetil EspedalNydalens SK56.39+12.538.56
13Ketil ÅstebølOppsal Orientering1.00.01+16.159.28
14Nils BerganNydalens SK1.00.41+16.559.35
15Geir Holm GundersenSturla, IF1.02.38+18.529.53
16Per SandbergNydalens SK1.03.12+19.269.59
17Øystein WiggenByåsen IL1.04.49+21.0310.14
18Stein H. HagenFossum IF1.34.08+50.2214.52
0Christian KorvaldNordmarka Skiorienteringsklubbdiskvalifisert
0Torleif AhlsandKjelsås ILdiskvalifisert
0Erlend RåheimFet o-lagdiskvalifisert

H 60-

5 260 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd DæhliLøten o-lag34.416.35

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.