Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival lang
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: lørdag 25 juni 2016

Freidig

59 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Mathea Spets StorhovD 11-12 (48)24.197.50
1Johan IvarssonH 45- (105)43.147.01
1Katharina Mo BergeD 70- (19)54.0415.11
2Sindre JohannessenDIR B (60)33.49+0.5110.18
2Vegard KittilsenH 15 (42)48.22+0.358.22
2Jens Even StorhovH 50- (96)46.05+4.377.56
3Torid KvaalD 70- (19)58.39+4.3516.28
5Mona J. MølnvikD 50- (65)54.39+2.0111.45
5Pål KittilsenH 45- (105)48.26+5.127.52
5Simen Spets StorhovH 15 (42)53.26+5.399.15
5Heidi ArnesenD 45- (76)46.56+5.0910.53
5Tore Angell-PetersenH 65- (54)51.34+8.4011.05
8Gunn Kari HygenD 65- (16)1.17.26+23.5221.45
8Mona Høiås SætherD 50- (65)55.56+3.1812.01
8Mari Angell-PetersenD 40- (33)54.50+8.4610.40
8Tomas EidsmoH 45- (105)49.51+6.378.06
8Lars SandstadH 15 (42)1.00.04+12.1710.24
9Vemund MølnvikH 13 (42)30.13+5.5110.23
10Kari LillealternD 65- (16)1.32.32+38.5825.59
10Knut LillealternH 65- (54)55.04+12.1011.50
11Mari EidsmoD 13 (36)38.05+14.5713.05
13Jostein RøH 14 (48)36.39+10.5310.50
15Katrine AndersenD 40- (33)1.01.34+15.3011.58
16Bjørg GranlyD 21-K (29)1.15.38+24.2114.42
16Mats EidsmoH 16 (42)1.05.10+17.3810.35
17Kristoffer Strømdal WikH 11-12 (64)33.21+10.2610.45
17Jonas GrønliH 15 (42)1.08.13+20.2611.49
18Una KittilsenD 11-12 (48)36.54+12.3511.54
18Maj-Lisbet RønningD 45-K (22)1.34.08+50.0327.26
20Bjørnar LynumH 45- (105)54.27+11.138.51
20Ola AaldeH 75- (24)1.36.25+45.2627.05
21Terje Magnus Bakken SørensenH 21-K (28)2.00.51+1.21.1420.56
21Andreas SylteH 45- (105)54.47+11.338.54
21Gro Sandstad EidsmoD 45- (76)59.15+17.2813.44
21Jo Even KolstadH 15 (42)1.13.58+26.1112.49
23Torunn Spets StorhovD 45- (76)59.39+17.5213.50
23Marit BrødreskiftD 17-C (24)2.44.06+1.52.0248.50
26Margot Bolstad LynumD 40- (33)1.18.18+32.1415.14
28Tora KittilsenD 11-12 (48)39.31+15.1212.44
28Reidun Fallan SmaavikD 60- (33)1.54.31+1.04.1428.42
28Vegard GrønliH 40- (45)1.34.45+37.4012.23
29Sigrid MelkildD 45- (76)1.03.02+21.1514.37
30Grete Berge OwrenD 55- (41)1.16.29+30.0817.32
32Vegard Ulseth SylteH 13 (42)50.01+25.3917.11
32Jakcob HygenDIR B (60)51.36+18.3815.43
33Nils Olav VennevikH 65- (54)1.13.47+30.5315.52
34Alf Johan FolgerøH 15 (42)1.55.28+1.07.4120.00
35Bernt RognesH 55- (84)1.07.36+18.1012.10
41Maria Strømdal WikD 11-12 (48)49.13+24.5415.52
42Anders WaageH 65- (54)1.25.01+42.0718.16
65Arild H ClausenH 45- (105)1.11.25+28.1111.36
69Tina Strømdal WikDIR AK (94)1.31.49+57.1518.41
70Geir OwrenH 55- (84)1.31.54+42.2816.33
73Svein Terje KolstadH 50- (96)1.21.16+39.4814.00
Alf Petter LynumH -10 (28)23.1910.50
Erlend GrønliN-åpen (128)23.3712.02
0Emil GrønliH 11-12 (64)diskvalifisert
0Kristian Fredrik LynumH 16 (42)diskvalifisert
0Gunnar ØsterbøH 75- (24)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.