Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival lang
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: lørdag 25 juni 2016

Halden SK

61 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tore SandvikH 40- (45)57.057.27
2Ingrid Kronborg BronebakkD 35- (5)1.06.23+3.3010.47
2Ellen Kathrine SvendsbyD 45- (76)43.00+1.139.58
3Kjetil BjørloH 45- (105)48.21+5.077.51
3Lacho IlievDIR AK (94)41.48+7.148.30
4Bjørn BrækkeDIR C (28)51.55+4.5515.52
4Niels Christian HellerudH 16 (42)55.08+7.368.57
4Helle KvalheimD 11-12N (5)18.24+4.299.23
4Lene SandvikDIR B (60)36.02+3.0410.59
5Liam Viggo WingstedtH 11-12 (64)27.36+4.418.54
6Andreas JohanssonH 40- (45)1.14.59+17.549.48
7Hedda Raadal BjørloD 16 (32)59.15+11.4511.31
9Marieluise Schmitt GranD 14 (31)32.00+6.1410.59
10Hanne Lerche RaadalD 45- (76)51.01+9.1411.50
10Iliana IlievaDIR AK (94)48.35+14.019.53
12Anja WingstedtDIR AK (94)49.45+15.1110.07
13Thor PalmgrenH 70- (46)50.10+8.1414.05
15Emma Helene OlsenD 11-12 (48)34.38+10.1911.10
16Marianne DæhliD 21- (24)1.44.05+37.4214.54
18Tor Andreas AndersenH 21- (29)1.41.43+27.0410.54
19Trine N. BergstrømD 17-C (24)1.44.10+52.0631.00
21Anne Julsrud HaugenD 55- (41)1.03.34+17.1314.34
21Marie Lien BackstrømD 11-12 (48)37.26+13.0712.04
22Jens Petter AndersenH 21- (29)1.54.30+39.5112.16
23Maren HenriksenD 11-12 (48)38.02+13.4312.16
24Hedda Johanne Slang SundsetvikD 14 (31)48.56+23.1016.48
26Herman Lien BackstrømH 11-12 (64)36.47+13.5211.51
28Synne Marie JenssenD 14 (31)55.49+30.0319.10
28Jakob TorgersenH 14 (48)46.18+20.3213.41
31Svend Arne YtterbølH 50- (96)58.59+17.3110.10
31Frauke Schmitt GranD 45- (76)1.03.49+22.0214.48
31Morten Roger AndersenDIR AK (94)1.01.55+27.2112.36
34Pål BackstrømH 45- (105)59.35+16.219.41
35Jonatan AuneH 15 (42)2.14.52+1.27.0523.22
39Tore Herman KirkebøenH 14 (48)53.42+27.5615.53
45Vilde Hagen-TafjordD 11-12 (48)1.00.06+35.4719.23
51Jim OlaussenH 50- (96)1.09.25+27.5711.58
57Monica NordbrødenD 50- (65)1.55.30+1.02.5224.50
67Jørn NordbrødenH 55- (84)1.28.58+39.3216.01
67Gudmund JenssenH 45- (105)1.12.26+29.1211.46
75Randi AuneDIR AK (94)1.42.29+1.07.5520.52
Inger Anne BraarudD -10 (25)32.4615.14
Sigrid Schmitt GranD -10 (25)21.049.47
Torine Hagen-TafjordD -10 (25)28.4513.22
Minna Sofie WingstedtD -10 (25)24.2511.21
Sverre SandvikH -10 (28)27.2112.43
Johan Fredrik BraarudN-åpen (128)37.5119.18
Joel Bronebakk JohanssonN-åpen (128)20.5410.39
Sigve Hagen-TafjordN-åpen (128)27.4914.11
Thea KvalheimN-åpen (128)18.159.18
Aksel Johan SandvikN-åpen (128)31.3816.08
Ville Emil WingstedtN-åpen (128)17.519.06
0Heidi StoksethD 35- (5)diskvalifisert
0Øyvind StoksethH 40- (45)diskvalifisert
0Irene Felde OlaussenD 45- (76)diskvalifisert
0Jens Erik MjølnerødH 55- (84)diskvalifisert
0Runa Lien BackstrømD 45- (76)diskvalifisert
0Pål HellerudDIR AK (94)diskvalifisert
0Espen BergstrømH 45- (105)diskvalifisert
0Lisa JenssenD 16 (32)diskvalifisert
Elisabeth BrækkeD 16 (32)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.