Offisiell resultatliste for Tour de Orientering, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour de Orientering
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: lørdag 9 april 2016 - søndag 10 april 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

D 13-16B

2 430 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Celina Iversen ÅseEgersund OK50.2520.44
2Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering1.12.04+21.3929.39

D 17-A kort

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb1.39.3834.21

D 50-

2 880 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mette M NødlandÅlgård Orientering35.4712.25
2Inger Tone NygårdEgersund OK37.30+1.4313.01
3Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)40.04+4.1713.54
4Ann Karin TjørhomGanddal IL40.48+5.0114.10
5May MelingStavanger Orienteringsklubb52.23+16.3618.11
6Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb58.42+22.5520.22
7Kristin SkadsemGanddal IL1.10.33+34.4624.29

D 60-

2 880 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Skretting OpstadEgersund OK1.03.1821.58

D 70-

2 880 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.06.1322.59
2Helga AaslidEgersund OK1.12.34+6.2125.11

H 13-16B

2 430 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Samuel KleppaÅlgård Orientering39.5716.26
2Elias EidsvågGanddal IL1.02.28+22.3125.42
3Sindre Skeie PettersonEgersund OK1.05.34+25.3726.58
4Thomas Barvik MælandGanddal IL1.08.24+28.2728.08
5Jakob Hovland WadelGanddal IL1.14.27+34.3030.38
6Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering1.18.36+38.3932.20
Alexander HorpestadEgersund OKdiskvalifisert

H 17-A kort

3 480 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar PettersonEgersund OK45.3313.05
2Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb50.25+4.5214.29
3Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb1.01.55+16.2217.47

H 17-B

3 480 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H 50-

3 750 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild AasheimGanddal IL32.468.44
2Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)36.43+3.579.47
3Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb37.26+4.409.58
4Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)38.22+5.3610.13
5Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)39.31+6.4510.32
6Otte OmdalGanddal IL40.32+7.4610.48
7Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)41.00+8.1410.56
8Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb41.26+8.4011.02
9Svein-Erik KvameGanddal IL48.00+15.1412.48
10Per Ingar HadlandGanddal IL48.49+16.0313.01
11Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)50.56+18.1013.34
12Tor BrekkenGanddal IL53.16+20.3014.12

H 60-

2 880 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb33.2911.37
2Kjell SvihusGanddal IL39.32+6.0313.43
3Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb43.04+9.3514.57
4Terje StokkelandÅlgård Orientering49.26+15.5717.09
5Ove OalandGanddal IL50.00+16.3117.21
6Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb59.42+26.1320.43

H 70-

2 880 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb47.1116.22
2Magnar NerheimSuldal Orienteringslag51.05+3.5417.44
3Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)55.26+8.1519.14
4Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb55.40+8.2919.19
Tormod AaslidEgersund OKdiskvalifisert

H 13-16

3 480 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin NevlandÅlgård Orientering30.078.39
1Andreas Nybak UrdalGanddal IL1.38.57+1.08.5028.26
2Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb34.26+4.199.53
2Tor Eirik Eckhoff GjermestadEgersund OK1.56.57+1.26.5033.36
3Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering36.28+6.2110.28
4Jonas AkslandSandnes IL (Rogaland)46.59+16.5213.30
5Ole Kristian TaksdalGanddal IL47.32+17.2513.39
6Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering1.08.19+38.1219.37
7Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering1.14.29+44.2221.24
8Henrik Haga NesseHaugesund IL Orientering1.25.26+55.1924.32
Tobias RøddeGanddal ILdiskvalifisert

D 13-16

2 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL29.0810.02
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb40.00+10.5213.47
3Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb45.29+16.2115.41
4Ingrid LamarkGanddal IL47.56+18.4816.31
5Pippa CarcasInterlopers49.12+20.0416.57
6Julie PuntervoldEgersund OK1.05.30+36.2222.35
Marie WathneSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H 17-

4 630 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ørjan RavndalÅlgård Orientering38.068.13
2Torgeir NevlandÅlgård Orientering41.15+3.098.54
3Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering42.23+4.179.09
4Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering42.50+4.449.15
5Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)43.38+5.329.25
6Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering44.44+6.389.39
7Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)44.54+6.489.41
8Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL45.42+7.369.52
9Fredrik SandalGanddal IL47.12+9.0610.11
10Morten Bjerga SundliGanddal IL49.20+11.1410.39
11Oddvar TaksdalGanddal IL50.08+12.0210.49
12Kenneth MydlandEgersund OK51.30+13.2411.07
13Kim RichterSandnes IL (Rogaland)51.32+13.2611.07
14Per Ivar StoklandGanddal IL51.48+13.4211.11
15Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering54.55+16.4911.51
16Sondre Taugbøl LomelandÅlgård Orientering55.36+17.3012.00
17Sturla StokkelandÅlgård Orientering56.16+18.1012.09
18Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.02.37+24.3113.31
19Nils Tore PuntervoldEgersund OK1.04.54+26.4814.01
20Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1.09.57+31.5115.06
21Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.11.19+33.1315.24

D 17-

3 750 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL37.049.53
2Jorunn HadlandEgersund OK38.39+1.3510.18
3Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)41.22+4.1811.01
4Trine BolstadGanddal IL48.45+11.4113.00
5Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering51.24+14.2013.42
6Randi EngløkkHaugesund IL Orientering53.52+16.4814.21
7Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL55.15+18.1114.44
8Kristina VollHaugesund IL Orientering55.27+18.2314.47
9Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb58.33+21.2915.36
10Vibeke LamarkGanddal IL1.01.44+24.4016.27
11Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.07.08+30.0417.54
12Ane Klepsvik VinsjansenGanddal IL1.17.38+40.3420.42
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

B åpen

2 430 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Inge EspedalÅlgård Orientering25.4510.35
2Kjetil TorgersenEgersund OK34.28+8.4314.11
3Tor Sverre SkåraEgersund OK37.39+11.5415.29
4Olav HellandEgersund OK40.08+14.2316.30
5Frode Halvor LundÅlgård Orientering42.46+17.0117.35
6Arild SvihusGanddal IL48.32+22.4719.58
7Torbjørn RavndalÅlgård Orientering49.14+23.2920.15
8Rune LodeÅlgård Orientering1.01.26+35.4125.16
9Maria NilssonGanddal IL1.13.09+47.2430.06
10Tore RøddeGanddal IL1.21.03+55.1833.21

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.