Offisiell resultatliste for Heming 100 år - KM Mellom - Trimtex-cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Heming 100 år - KM Mellom - Trimtex-cup
Arrangørorganisasjon: Heming Orientering
Dato: søndag 4 september 2016

N-åpen

1 640 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ingrid BakkehøiØstmarka OK32.2719.47
Silja BerstadHeming Orientering35.2221.33
Olaf Blom-HagenFossum IF21.4213.13
Jo Bogstrand IngvaldsenNydalens SK31.4619.22
Martin Amlie BrennaBækkelagets SK33.0720.11
August BuljoMåren OK29.0717.45
David EngelvoornHeming Orientering43.5126.44
Stella EngelvoornHeming Orientering44.0226.50
Selma FeylingKolbotn og Skimt OL40.0924.28
Erle FosstveitRaumar Orientering49.4230.18
Christian Berge GjellestadNydalens SK28.5717.39
Ida Berge GjellestadNydalens SK46.4328.29
Trygve GrønstadHeming Orientering28.0517.07
Kajsa Harstad ArntsenHeming Orientering34.5621.18
Aksel Nissen HellerudIL Koll45.5227.58
Charlotte HopsnesFossum IF28.0717.08
Martin JystadØstmarka OK30.0118.18
August Myklebust LeopolderIL Koll33.1420.15
Elias MolundIL Tyrving28.5117.35
Eirik NastadNOTEAM30.5018.48
Astrid ReuschHeming Orientering23.3714.24
Anna Elisabeth RyghHeming Orientering25.4215.40
Emma Johanne RyghHeming Orientering31.2619.10
Amund SaugestadNydalens SK28.1917.15
Synne Schei DanevadNOTEAM30.2218.30
Silje Andresen SkotteFossum IF34.3521.05
Silje StrandLierbygda OL1.04.3739.24
Selma Størmer AntonsenNydalens SK21.0612.51
Sigurd Størmer AntonsenNydalens SK20.5912.47
Marie Trøan HvamstadHadeland OL46.3628.24
Åsve UrnesNOTEAM30.4918.47
Ida VatlandHadeland OL46.3328.23
Eivind VågsnesOppsal Orientering32.1219.38
Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb27.0916.33
Karoline Marie RyghHeming Orienteringbrutt

D -10

1 890 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Mari KallesonOppsal Orientering32.3617.14
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering26.4414.08
Una NastadAsker Skiklubb31.2716.38
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb31.4116.45
Helene ScheeleNydalens SK21.4011.27
Marie Bjordal VegganOppsal Orientering33.4117.49
Eira Skaarer WiklundNydalens SK23.5012.36
Astrid YtterbøAsker Skiklubb35.2618.44
Vivian ZwickHeming Orientering27.1014.22
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OKbrutt

D 11-12

2 230 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maja Mo HjelsethNydalens SK19.278.43
2Guro LinneboHeming Orientering21.49+2.229.46
3Marie SaugestadNydalens SK21.53+2.269.48
4Linnea HolstIL Tyrving23.40+4.1310.36
5Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering24.24+4.5710.56
6Inga Skaarer WiklundNydalens SK24.50+5.2311.08
7Sigrid NermoenØstmarka OK25.37+6.1011.29
8Kathinka Zahl HagenFossum IF26.27+7.0011.51
9Marie ScheeleNydalens SK27.29+8.0212.19
10Ragnhild Blom-HagenFossum IF27.39+8.1212.23
11Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering28.02+8.3512.34
12Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb28.09+8.4212.37
13Helene Margarethe KristensenHeming Orientering31.57+12.3014.19
14Mari AarsethNydalens SK32.35+13.0814.36
15Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering34.36+15.0915.30
16Martha WisløffAsker Skiklubb36.05+16.3816.10
17Marie FinkenhavnNittedal OL36.07+16.4016.11
18Hannah Syrdal ØenHeming Orientering36.38+17.1116.25
19Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb40.28+21.0118.08
20Anette MarkussenAsker Skiklubb1.16.04+56.3734.06

D 11-12N

1 650 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pauline MyklebustIL Koll18.3111.13
2Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL24.23+5.5214.46

D 13-14

3 490 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine KravdalGjø-Vard OL33.319.36
2Pia Young VikNydalens SK37.26+3.5510.43
3Netta Bar-NathanLillomarka OL40.18+6.4711.32
4Oda ScheeleNydalens SK40.19+6.4811.33
5Marte Madslien BakkenNydalens SK41.14+7.4311.48
6Tina KallesonOppsal Orientering42.41+9.1012.13
7Maya ArnesenHeming Orientering42.49+9.1812.16
8Yngvild Langedal BreivikNydalens SK43.11+9.4012.22
9Janna Sofie TellesbøØstmarka OK44.29+10.5812.44
10Ida Marie FlågenHeming Orientering45.25+11.5413.00
11Amélie AamodtOppsal Orientering45.39+12.0813.04
12Malene JebsenHeming Orientering46.26+12.5513.18
13Mari BrendeFossum IF46.51+13.2013.25
14Ea LunøeNydalens SK47.28+13.5713.36
15Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK48.29+14.5813.53
16Hanna AndersenHeming Orientering50.03+16.3214.20
16Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering50.03+16.3214.20
18Live ØstvoldHeming Orientering50.58+17.2714.36
19Petra HoveidAsker Skiklubb52.15+18.4414.58
19Elise Wærp HaugeNydalens SK52.15+18.4414.58
21Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK52.24+18.5315.00
22Iris HolstIL Tyrving53.43+20.1215.23
23Helene Bjørkvold JendalFossum IF54.29+20.5815.36
24Ingrid BlindheimLillomarka OL55.50+22.1915.59
25Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL59.32+26.0117.03
26Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK1.01.00+27.2917.28
27Luciana Maria SvadsMåren OK1.07.09+33.3819.14
28Hilde Sogn HaugFossum IF1.08.40+35.0919.40
29Noor Dirro-HeluMåren OK1.12.10+38.3920.40
30Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL1.13.09+39.3820.57
31Ella BerstadHeming Orientering1.14.27+40.5621.19
32Ragnhild Mathea HelmersenFet OL1.14.36+41.0521.22
33Mina Espolin JohnsonBækkelagets SK1.37.10+1.03.3927.50

D 13-16N

1 650 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andrea H. RogndokkenFet OL27.2716.38

D 15-16

3 490 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragne WiklundNydalens SK38.5911.10
2Åsne Naadland HoloFossum IF40.07+1.0811.29
3Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb40.33+1.3411.37
4Ingrid G. KvålsgardFossum IF41.39+2.4011.56
5Maria Rørvik HaverLillomarka OL42.40+3.4112.13
6Pernille KatlaFossum IF43.50+4.5112.33
7Karen Hoel JomaasFossum IF44.32+5.3312.45
8Oda Marie ColquhounLillomarka OL45.12+6.1312.57
9Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK48.28+9.2913.53
10Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL51.16+12.1714.41
11Linn Mei WaalerMåren OK54.07+15.0815.30
12Mina JørgensenIL Tyrving54.58+15.5915.44
13Hedda SkatvedtRaumar Orientering55.11+16.1215.48
14Kristine Eide RappRaumar Orientering55.16+16.1715.50
15Ane Sofie KroghOppsal Orientering55.27+16.2815.53
16Solveig Eline BergIL Tyrving56.21+17.2216.08
17Ingrid HasaasFossum IF57.29+18.3016.28
18Inger RødnesOppsal Orientering1.00.19+21.2017.16
19Carmen DirroMåren OK1.18.24+39.2522.27
0Eline BryneHeming Orienteringdiskvalifisert
0Maren NorderudIL Tyrvingdiskvalifisert
0Idunn Cecilie RolfsenHeming Orienteringdiskvalifisert
0Ada WulfsbergNydalens SKbrutt

D 17-C

2 990 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Camilla FosstveitRaumar Orientering57.4919.20
0Hege AndersenIL Kollbrutt

D 17-N

1 650 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Lena Cappelen EndresenIL Kolldiskvalifisert

D 17-18

3 570 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb38.1410.42
2Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF40.10+1.5611.15
3Synne StrandAsker Skiklubb41.32+3.1811.38
4Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb43.14+5.0012.06
5Marit Melby JacobsenLardal OL43.43+5.2912.14
6Margrethe WisløffAsker Skiklubb45.25+7.1112.43
7Åse BerganNydalens SK46.20+8.0612.58
8Synne SkjærsteinIL Tyrving50.09+11.5514.02
9Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering52.48+14.3414.47
10Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK57.04+18.5015.59
11Marie UllevålseterNydalens SK58.19+20.0516.20
12Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering1.32.48+54.3425.59
13Maiken SandbergNydalens SK1.35.14+57.0026.40
0Ingvil AhlsandNydalens SKdiskvalifisert

D 19-20

3 570 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild HjermstadFossum IF47.3313.19
2Sigrid BjørgenHamar OK56.40+9.0715.52
3Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL1.05.50+18.1718.26

D 21-

4 040 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marte NarumNydalens SK42.1310.26
2Siri UlvestadNydalens SK50.53+8.4012.35
3Maria JonssonNydalens SK52.20+10.0712.57
4Louise OeramBækkelagets SK52.33+10.2013.00
5Guro VassendFossum IF53.16+11.0313.11
6Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering55.04+12.5113.37
7Hanne NøvikNydalens SK55.52+13.3913.49
8Marthe GløersenBækkelagets SK56.21+14.0813.56
9Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1.03.23+21.1015.41
9Delphine PoirotHalden SK1.03.23+21.1015.41
11Laura LeibomaNydalens SK1.06.53+24.4016.33
12Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering1.07.03+24.5016.35
13Cristina LuisNydalens SK1.07.59+25.4616.49
14Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering1.10.13+28.0017.22
15Marie Hammer IversenØstmarka OK1.14.22+32.0918.24
16Nina KarlsenNydalens SK1.17.15+35.0219.07
0Guro HarstadHeming Orienteringdiskvalifisert
0Lisa NäsholmNydalens SKdiskvalifisert
0Dorthe Kühl PetersenLillomarka OLdiskvalifisert

D 21B

3 610 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Monica Renate TrøanNittedal OL1.17.0421.20
2Laila Eriksen BlomFet OL1.18.18+1.1421.41
0Heidi BjordalOppsal Orienteringdiskvalifisert

D 35-

3 570 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anja Berge GjellestadNydalens SK53.0614.52
2Mila ZaharinovaOppsal Orientering1.02.41+9.3517.33
0Kari LundNittedal OLbrutt

D 40-

3 570 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid KravdalGjø-Vard OL48.1013.29
2Elisabeth holmboe EggenNydalens SK50.42+2.3214.12
3Mone NastadNotodden OL51.45+3.3514.29
4Kari StrandLierbygda OL56.26+8.1615.48
5Maiken Skirstad MoNydalens SK1.10.04+21.5419.37
6Elin KallesonOppsal Orientering1.23.08+34.5823.17
7Linda FredhMåren OK2.30.09+1.41.5942.03

D 45-

3 390 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorun RuudAsker Skiklubb42.0712.25
2Berit Sofie WiklundNydalens SK49.28+7.2114.35
3Arnhild KroghOppsal Orientering52.20+10.1315.26
4Else Kari ScheeleNydalens SK54.26+12.1916.03
5Kjersti Holt HanssenMåren OK55.04+12.5716.14
6Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb55.17+13.1016.18
7Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb1.00.48+18.4117.56
8Nora SkauenIL Tyrving1.04.32+22.2519.02
9Monica FeylingKolbotn og Skimt OL1.12.30+30.2321.23
10Heidi ØstliRaumar Orientering1.24.37+42.3024.57
11Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering1.26.26+44.1925.29
12Solveig BerganNydalens SK1.27.03+44.5625.40
13Kathrine LunøeNydalens SK1.33.17+51.1027.31
14Kristin FalkFossum IF2.02.11+1.20.0436.02
0Hege FeiringIL Tyrvingdiskvalifisert
0Toril Fougner WisløffAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Anne Borgen SturødNydalens SKikke startet

D 50-

3 390 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne NjåsteinIL Tyrving56.5516.47
2Anne DanielsenNydalens SK58.21+1.2617.12
3Anne Kristine NorderudIL Tyrving1.01.32+4.3718.09
4Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK1.01.53+4.5818.15
5May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering1.04.04+7.0918.53
6Alix Young VikNydalens SK1.05.14+8.1919.14
7Trude FixdalIL Koll1.06.26+9.3119.35
8Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb1.07.18+10.2319.51
9Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.09.13+12.1820.25
10Tone BakkenLillomarka OL1.11.04+14.0920.57
11Anne-Kristin Eriksrud KarlsenOppsal Orientering1.19.25+22.3023.25
12Marianne HjermstadFossum IF1.20.45+23.5023.49
13Marianne ArnesenAsker Skiklubb1.24.07+27.1224.48
14Maria PerssonAsker Skiklubb1.24.10+27.1524.49
15Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL1.35.17+38.2228.06
16Helena StubberudNydalens SK1.41.20+44.2529.53
17Anne DahlNydalens SK1.41.51+44.5630.02

D 55-

2 790 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Toril HallanLillomarka OL37.0413.17
2Anne Grethe RustadRaumar Orientering42.22+5.1815.11
3Berit BergeIL Tyrving50.10+13.0617.58
4Kirsti Grundnes BergIL Tyrving58.06+21.0220.49
5Unni RyeAsker Skiklubb58.23+21.1920.55
6Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering1.05.12+28.0823.22
7Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL1.15.33+38.2927.04
8Heidi FalckIL Tyrving1.25.46+48.4230.44
9Grete BerntsenMåren OK1.26.51+49.4731.07

D 60-

2 790 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wenche HultgreenIL Tyrving53.0519.01

D 65-

2 590 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL55.3221.26
2Liv HaugliHeming Orientering1.20.08+24.3630.56
3Aud I SpjelkavikIL Tyrving1.24.55+29.2332.47

D 70-

2 590 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti ThoStabæk IF1.01.2823.43
2Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL1.16.32+15.0429.32
3Birgitte BekkelundRøyken OL1.23.10+21.4232.06
0Inger Lise BjordalOppsal Orienteringbrutt

D 75-

2 590 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Unni DrageHaugerud IF1.19.4830.48

H -10

1 890 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Mathias BirkelundAsker Skiklubb22.3911.59
Frikk FinsrudAsker Skiklubb29.4415.43
Mathias LinløkkenØstmarka OK25.3413.31
Magnus MolundIL Tyrving26.0513.48
Sondre OlaussenOppsal Orientering18.299.46
Theo Winsents SæterMåren OK30.4316.15
Ask Felland SætnanFossum IF27.1514.25

H 11-12

2 230 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin Størmer-AntonsenNydalens SK18.158.11
2Simen Gløgård StensrudNittedal OL20.04+1.498.59
3Axel AaldeNydalens SK20.41+2.269.16
4Christian Fredrik BorgIL Koll21.18+3.039.33
5Jonas KroghOppsal Orientering22.19+4.0410.00
6Sindre Vie StrislandFossum IF22.20+4.0510.00
7Marius E. AamodtOppsal Orientering22.41+4.2610.10
8Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering22.59+4.4410.18
9Eskil KolshusOppsal Orientering23.26+5.1110.30
10Ask OlaussenOppsal Orientering24.29+6.1410.58
11Mikael BirkelundAsker Skiklubb25.11+6.5611.17
12Jakob A. GjedeboOppsal Orientering25.25+7.1011.23
13Fridtjof ReuschHeming Orientering26.45+8.3011.59
14Eirik NæssAsker Skiklubb26.48+8.3312.01
15Eirik Vie StrislandFossum IF27.03+8.4812.07
16Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb35.01+16.4615.42
0Philip RomørenFossum IFdiskvalifisert
Sondre NæssAsker Skiklubbbrutt

H 11-12N

1 650 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin Christoffer BorgIL Koll13.148.01
2Johannes Salvesen-LundeIL Koll15.26+2.129.21
3Paul Jone OpheimIL Koll21.10+7.5612.49
4Eirik Røhne SkoftelandIL Koll21.14+8.0012.52
5Brage FosstveitRaumar Orientering24.12+10.5814.40
6Jørund Tolleshaug SkaugenIL Koll24.35+11.2114.53
7Otto Endresen Ulltveit-MoeIL Koll24.42+11.2814.58
8Shameel Saheer TennegedaraIL Koll34.00+20.4620.36

H 13-14

3 610 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK33.409.19
2Sondre YtterbøAsker Skiklubb35.39+1.599.52
3Nils TveiteÅs-NMBU Orientering41.21+7.4111.27
4Tobias EspedalNydalens SK43.39+9.5912.05
5Henrik ReuschHeming Orientering43.42+10.0212.06
6Gaute FosstveitRaumar Orientering44.27+10.4712.18
7Martin BirkelundAsker Skiklubb45.28+11.4812.35
8Ferdinand FremmingHeming Orientering46.15+12.3512.48
9Vebjørn Blom-HagenFossum IF46.55+13.1512.59
10Felix FinsrudAsker Skiklubb50.09+16.2913.53
11Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb50.28+16.4813.58
12Kasper Bakken UlsethNydalens SK50.38+16.5814.01
13Anders Håvard LarsenNydalens SK52.05+18.2514.25
14Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering52.40+19.0014.35
15August Syrdal ØenHeming Orientering58.57+25.1716.19
16Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb1.00.38+26.5816.47
17Birk Felland SætnanFossum IF1.01.53+28.1317.08
18Anselm ReichenbachOppsal Orientering1.07.30+33.5018.41
19Kristian ØstermannHeming Orientering1.07.46+34.0618.46
20Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb1.09.22+35.4219.12
21Gaute BerganNydalens SK1.10.20+36.4019.28
22Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb1.10.40+37.0019.34
23Rolf Andreas BergNydalens SK1.11.47+38.0719.53
24Gustav Andresen SkotteFossum IF1.13.06+39.2620.14
25Elias StubberudNydalens SK1.14.14+40.3420.33
26Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering1.17.21+43.4121.25
27Eilev KvaaleAsker Skiklubb1.31.47+58.0725.25
28Mikkel KatlaFossum IF1.35.29+1.01.4926.26
29Birk ThorstensenOppsal Orientering1.55.15+1.21.3531.55
30Paul Johan SlungaardHeming Orientering2.18.48+1.45.0838.26
0Sondre Zahl HagenFossum IFdiskvalifisert

H 13-16C

1 890 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus JystadØstmarka OK37.3119.51

H 13-16N

1 650 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lasse GulheimKolbotn og Skimt OL23.1714.06

H 15-16

3 690 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander ArntzenAsker Skiklubb32.218.46
2Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK33.21+1.009.02
3Jens Johan BrekkeLillomarka OL37.27+5.0610.08
4Per Clemet WisløffAsker Skiklubb38.20+5.5910.23
5Isak JonssonNydalens SK38.51+6.3010.31
6Elias Skjolden SørensenLillomarka OL39.26+7.0510.41
7Audun BerganNydalens SK40.44+8.2311.02
8Vegard LøvliAsker Skiklubb41.15+8.5411.10
9Sivert Sande KvermeFossum IF42.23+10.0211.29
10Erik Hæstad BjørnstadFossum IF43.14+10.5311.42
11Håkon SturødNydalens SK45.21+13.0012.17
12Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering47.31+15.1012.52
13Lars Young VikNydalens SK49.28+17.0713.24
14Eivind Berner MyhreFossum IF50.14+17.5313.36
15Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb50.29+18.0813.40
16Andreas RambergØstmarka OK53.05+20.4414.23
17Petter Astrup ArnesenHeming Orientering54.33+22.1214.46
18Peter GisholtFossum IF1.01.34+29.1316.41
19Even Nygaard ØstrengRaumar Orientering1.11.46+39.2519.26
20Kristoffer BryneHeming Orientering1.35.16+1.02.5525.49
0Eirik Høst FossgardLillomarka OLbrutt

H 15-20B

3 060 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Joakim Eriksrud KarlsenOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 17-C

2 990 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar FosstveitRaumar Orientering53.1617.48

H 17-N

1 650 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stian LillegårdLillomarka OL20.0212.08

H 17-18

4 040 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik Langedal BreivikNydalens SK34.478.36
2Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb35.26+0.398.46
3Elias JonssonNydalens SK35.33+0.468.47
4Erling HjermstadFossum IF36.31+1.449.02
5Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK36.37+1.509.03
6Sam LunøeNydalens SK38.26+3.399.30
7Jørgen WulfsbergNydalens SK42.16+7.2910.27
8Axel HoveidAsker Skiklubb42.45+7.5810.34
9Lavran ThorstensenOppsal Orientering43.12+8.2510.41
10August Asheim BirkelandHalden SK43.22+8.3510.44
11Jostein TandbergNydalens SK44.59+10.1211.08
12Øyvind HjermstadFossum IF45.33+10.4611.16
13Audun Rognerud BøeFossum IF48.50+14.0312.05
14Bjørnar LøvliAsker Skiklubb50.04+15.1712.23
15Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF52.46+17.5913.03
16Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK55.04+20.1713.37
17Sander Hildebrand RogndokkenNydalens SK59.23+24.3614.41
18Martin Andresen SkotteFossum IF1.03.57+29.1015.49
19Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb1.28.18+53.3121.51
0Einar MelsomFossum IFbrutt
0Ole Martin EdstrømOppsal Orienteringbrutt

H 19-20

4 270 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karl FremstadHalden SK43.3510.12
2Henrik EijsinkNydalens SK47.49+4.1411.11
3Are WigaardOppsal Orientering52.18+8.4312.14
4Ludvig RødnesOppsal Orientering59.18+15.4313.53

H 21-

5 070 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Carl Godager KaasBækkelagets SK38.267.34
2Borger MelsomFossum IF42.03+3.378.17
3Audun WeltzienIL Tyrving44.41+6.158.48
4Håvard HagaNydalens SK44.50+6.248.50
5Bjørn EkebergIL Tyrving46.20+7.549.08
6Sigur HeggedalNydalens SK48.50+10.249.37
7Sindre SandvenFossum IF51.16+12.5010.06
8Eirik RustadRaumar Orientering51.43+13.1710.12
9Alan CherryVaregg Fleridrett51.51+13.2510.13
10Rickard OhlssonSödertälje-Nykvarn Orientering52.26+14.0010.20
11Emil AhlbäckFossum IF52.48+14.2210.24
12Henning RøbergNittedal OL56.42+18.1611.11
13Ulf BrennaBækkelagets SK58.57+20.3111.37
14Per WiréhnAsker Skiklubb59.51+21.2511.48
15Ove SætraHadeland OL59.52+21.2611.48
16Sverre Waaler KaasNydalens SK59.58+21.3211.49
17Vetle ChristiansenBækkelagets SK1.01.49+23.2312.11
18Tim RobertsonFossum IF1.02.32+24.0612.20
19Pål SkogedalAsker Skiklubb1.03.01+24.3512.25
20Øyvind EngerNydalens SK1.03.19+24.5312.29
21Haakon IngvaldsenNydalens SK1.05.02+26.3612.49
22Daniel FløtreNydalens SK1.10.22+31.5613.52
23Simen A BjøringsøyNydalens SK1.11.46+33.2014.09
24Einar TommelstadNydalens SK1.12.55+34.2914.22
25Kyongsa RiNydalens SK1.15.11+36.4514.49
26Sondre Sande GullordNydalens SK1.17.55+39.2915.22
27Morten TangenMåren OK1.25.19+46.5316.49
0Sigve VågsnesOppsal Orienteringdiskvalifisert
0Eskil Sande GullordRaumar Orienteringbrutt

H 21B

3 060 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend IsachsenAsker Skiklubb40.3913.17
2Martin ReichenbachOppsal Orientering55.55+15.1618.16
3Kjetil JacobsenHamar OK59.23+18.4419.24
4Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL1.03.48+23.0920.50
5Jarle RogndokkenFet OL1.03.57+23.1820.53
6Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL1.13.01+32.2223.51
7Thor NorderudIL Tyrving1.29.09+48.3029.08
8Jo Ulltveit-MoeIL Koll1.44.33+1.03.5434.10
9Torbjørn DalløkkenIL GeoForm2.00.14+1.19.3539.17

H 35-

4 270 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon KjensethHeming Orientering1.02.4314.41
2Bernt GjellestadNydalens SK1.24.51+22.0819.52
3Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1.26.14+23.3120.11

H 40-

4 270 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odin sr. TellesbøØstmarka OK43.2610.10
2Torbjørn Blom-hagenFossum IF44.16+0.5010.22
3Knut Jostein SætnanFossum IF49.55+6.2911.41
4Gard LindsethNydalens SK50.30+7.0411.49
5Jan Anders IstadAsker Skiklubb52.45+9.1912.21
6Bjørn HaugeNydalens SK53.50+10.2412.36
7Torstein HoleNydalens SK55.42+12.1613.02
8Morten MoslandOppsal Orientering56.18+12.5213.11
9Knut AaldeNydalens SK56.42+13.1613.16
10Jens Erik MortensenAsker Skiklubb56.48+13.2213.18
11Kyrre GranFet OL57.38+14.1213.29
12Frode BakkehøiØstmarka OK1.05.13+21.4715.16
13Runar ThorstensenOppsal Orientering1.17.46+34.2018.12

H 45-

4 040 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor BrennaNittedal OL45.5611.22
2Christian JomaasFossum IF46.56+1.0011.37
3Tommy JauhojärviAsker Skiklubb48.07+2.1111.54
4Øystein RappRaumar Orientering48.37+2.4112.02
5Frode StrislandFossum IF52.42+6.4613.02
6Jan Erik AalbergBækkelagets SK59.52+13.5614.49
7Eilert AamodtOppsal Orientering1.00.08+14.1214.53
8Olav HasaasFossum IF1.00.40+14.4415.00
9Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL1.01.40+15.4415.15
10Pål WinsentsMåren OK1.03.06+17.1015.37
11Kjetil MolundIL Tyrving1.07.05+21.0916.36
12Ståle HeitmannFossum IF1.31.17+45.2122.35
0Eirik JørgensenIL Tyrvingdiskvalifisert
0Dag StrislandKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

H 50-

3 570 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øystein HoloFossum IF36.4310.17
2Kim Farnes HansenLierbygda OL37.57+1.1410.37
3Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering38.14+1.3110.42
4Jan Richard EriksenAsker Skiklubb39.18+2.3511.00
5Jon Iver BakkenNydalens SK40.17+3.3411.17
6Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)43.42+6.5912.14
7Arild AndresenFossum IF44.57+8.1412.35
8Lars-Ivar AarsethNydalens SK47.20+10.3713.15
9Guttorm L EggeOslostudentenes IK47.40+10.5713.21
10Bjørn HallanLommedalens IL50.06+13.2314.02
11Nils BerganNydalens SK50.17+13.3414.05
12Håkon JendalFossum IF52.45+16.0214.46
13Stein H. HagenFossum IF52.57+16.1414.49
14Øyvind HelmersenFet OL54.14+17.3115.11
15Terje LinløkkenØstmarka OK54.56+18.1315.23
16Kjetil EspedalNydalens SK55.50+19.0715.38
17Mons Kr. LøvfaldNydalens SK59.54+23.1116.46
18Dag Håvard LarsenNydalens SK1.00.08+23.2516.50
19Erik BorgIL Koll1.01.19+24.3617.10
20Are NjåsteinIL Tyrving1.03.27+26.4417.46
21Ottar WiklundNydalens SK1.08.23+31.4019.09
0Bjørn Henning GrandalIL Tyrvingbrutt
Olav BakkenLillomarka OLdiskvalifisert

H 55-

3 390 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL37.0210.55
2Yngvar ChristiansenBækkelagets SK38.09+1.0711.15
3Morten DueMåren OK39.46+2.4411.43
4Sindre LangaasNydalens SK42.00+4.5812.23
5Arne FossheimAsker Skiklubb42.05+5.0312.24
6Lars HjermstadFossum IF44.03+7.0112.59
7Hallvard FjærLillomarka OL45.04+8.0213.17
8Per SandbergNydalens SK46.18+9.1613.39
9Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)47.51+10.4914.06
10Morten KarlsenMåren OK49.13+12.1114.31
11Jan SævigLøten o-lag51.11+14.0915.05
12Sigbjørn ModalsliFossum IF54.11+17.0915.58
13Bjørn ChristensenØstmarka OK54.40+17.3816.07
14Martin GranlyLillomarka OL55.50+18.4816.28
15Hallvard BergIL Tyrving57.19+20.1716.54
16Richard Zeiner-GundersenFossum IF58.40+21.3817.18
17Per KaarbyFossum IF1.03.01+25.5918.35
18Morten KongsbergIL Tyrving1.11.22+34.2021.03
19Terje BrendeFossum IF1.20.50+43.4823.50
0Petter FureOppsal Orienteringbrutt

H 60-

3 390 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik Næss-UlsethNydalens SK39.1111.33
2Torgeir StrandhagenRøyken OL40.11+1.0011.51
3Jon Arvid FossumAsker Skiklubb40.19+1.0811.53
4Einar JensenNydalens SK42.20+3.0912.29
5Are EriksenOslostudentenes IK46.52+7.4113.49
6Øyvind GylverAsker Skiklubb53.50+14.3915.52
7Bård NatvigNittedal OL54.56+15.4516.12
8Stein TurtumøygardMåren OK56.36+17.2516.41
9Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering1.07.05+27.5419.47
0Morten JohannessenRøyken OLbrutt

H 65-

2 790 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb48.5917.33
2Nils-Petter WiikDriv IL49.15+0.1617.39
3Øyvind HoveidAsker Skiklubb55.44+6.4519.58
4Peter KlavenessMåren OK56.24+7.2520.12
0Bernt TollefsenIL GeoFormbrutt

H 70-

2 790 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore LangaardOppsal Orientering44.0915.49
2Geir TrøanKolbotn og Skimt OL46.47+2.3816.46
3Trond FeiringHamar OK49.56+5.4717.53
4Jørgen HolmboeIL Tyrving50.01+5.5217.55
5Erik Johan GrorudHaslum IL51.42+7.3318.31
6Hasse BergstrømIL Tyrving58.16+14.0720.53
7Jon FærdenKolbotn og Skimt OL58.33+14.2420.59
8John Thomas PetersenNittedal OL1.01.53+17.4422.10
9Bjørn SpjelkavikIL Tyrving1.04.35+20.2623.08
10Roar BjordalOppsal Orientering1.08.10+24.0124.25

H 75-

2 590 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon C. FougnerHeming Orientering1.03.3624.33
2Øystein MadsenHaugerud IF1.36.16+32.4037.10

H 80-

2 590 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Chr. ScheieØstmarka OK1.06.2825.39
2Tor DrageHaugerud IF1.24.23+17.5532.34
3Kjell H. EriksenFossum IF1.29.44+23.1634.38
4Tor E. HenriksenLillomarka OL2.32.53+1.26.2559.01
0Carl-Fred. KolderupStabæk IFbrutt

Direkte A

4 070 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering41.1510.08
2Erling SommerfeldtNOTEAM45.46+4.3111.14
3Nicole RagvinNydalens SK50.54+9.3912.30
4Rune RystadNydalens SK51.37+10.2212.40
5Øystein RodemNydalens SK52.02+10.4712.47
6Mats NordbrødenHalden SK52.47+11.3212.58
7Maren Kaarby RodemNydalens SK57.32+16.1714.08
8Bent SkatvedtRaumar Orientering1.06.29+25.1416.20
9Fredrik SaugestadNydalens SK1.10.50+29.3517.24
10Ragnhild SævigTrysilgutten1.14.26+33.1118.17
11Anders ØpstadAsker Skiklubb1.16.53+35.3818.53
12Espen MesselIL Koll1.18.03+36.4819.10
13Frode KamsvågIL Tyrving1.19.39+38.2419.34
14Marit IsachsenAsker Skiklubb1.22.55+41.4020.22
15Tord Erik SkyrudFossum IF1.25.01+43.4620.53
16Hans Olav HygenØstmarka OK1.28.00+46.4521.37
17Kjersti UrnesNOTEAM1.30.39+49.2422.16
18Nina BirkelundAsker Skiklubb1.55.57+1.14.4228.29
0Karianne KatlaFossum IFdiskvalifisert

Direkte B

3 060 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bent KvermeFossum IF47.4915.37
2Hege MelbyLardal OL56.39+8.5018.30
3Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering1.00.48+12.5919.52
4Assaf Bar-NathanLillomarka OL1.00.56+13.0719.54
5Ingunn SkeiÅs-NMBU Orientering1.04.19+16.3021.01
6Sjur LangedalNydalens SK1.07.01+19.1221.54
7Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering1.16.16+28.2724.55
8Haakon DolvenAsker Skiklubb1.17.02+29.1325.10
9Magne AasAsker Skiklubb1.17.55+30.0625.27
10Heidi BernerFossum IF1.19.00+31.1125.49
11Vincent EijshinkÅs-NMBU Orientering1.22.11+34.2226.51
12Ola NilsenOppsal Orientering1.23.25+35.3627.15
13Lene ColquhounNittedal OL1.35.24+47.3531.10
14Dag Espolin JohnsonBækkelagets SK1.36.59+49.1031.41
15Torleif GaltelandAsker Skiklubb1.44.12+56.2334.03
0Dag Otter JohansenAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Yngve FinkenhavnNittedal OLdiskvalifisert
0Anders FinsrudAsker Skiklubbbrutt
0Jens Christian HolstIL Tyrvingbrutt

Direkte C

2 990 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine KolshusOppsal Orientering40.3813.35
2June HerredsvelaØstmarka OK52.29+11.5117.33
3Gun Lisbeth OpheimIL Koll53.24+12.4617.51
4Finn Gunnar SkoftelandIL Koll1.03.19+22.4121.10
5Vera HalsaaAsker Skiklubb1.22.15+41.3727.30
6Siv Susanne JystadØstmarka OK1.23.20+42.4227.52
7Åse Helen Myklebust LeopolderIL Koll2.14.34+1.33.5645.00
0Lotta MyhreIL Kolldiskvalifisert
0Anders Næss UllsethHeming Orienteringdiskvalifisert
0Merete SaugestadNydalens SKdiskvalifisert
0Sonja AamodtOppsal Orienteringbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.