Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap 2015

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap 2015
Arrangørorganisasjon: Hisøy OK
Dato: torsdag 27 august 2015

D7-9N

1 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Agnes Simonsen BjørkenesHisøy OK22.3120.28
0Jenny Simonsen BjørkenesHisøy OK23.48+1.1721.38
0Anniken FossnesHisøy OK32.49+10.1829.50

D13-16N

1 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Tina HellevikHisøy OK26.4324.17

N-åpen

1 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Åsne Thorsen EkernHisøy OK22.5120.46

D11-12

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lene HaugeHisøy OK34.0917.04
2Karoline StudsrudHisøy OK34.10+0.0117.05
3Tuva Krafft MyhrenHisøy OK46.03+11.5423.01
4Kristin Krafft MyhrenHisøy OK55.56+21.4727.58

D17C

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cathrine FossnesHisøy OK30.3715.18
2Ann Mari StudsrudHisøy OK41.55+11.1820.57
3Marianne Simonsen BjørkenesHisøy OK45.05+14.2822.32
4Mari-Ann EkernHisøy OK56.06+25.2928.03

D17B

3 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrun ErlandsenHisøy OK54.4916.07
0Edith FahreHisøy OKdiskvalifisert

D17

4 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin HaugeHisøy OK50.1011.24
2Silje HaugeHisøy OK50.14+0.0411.24
3Marianne HaugeHisøy OK1.01.10+11.0013.54
0Nora FagerheimHisøy OKdiskvalifisert

H7-9N

1 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Truls HovdeHisøy OK39.4836.10

H10-12N

1 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Amund FossnesHisøy OK22.0220.01
0Tobias HellevikHisøy OK20.2818.36

H13-16C

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Theodor BernsteinHisøy OK52.0926.04
1Audun Fahre UlsteinHisøy OK52.0926.04

H17C

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kurt Johan DalenHisøy OK28.3814.19

H13-16

3 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas H FossnesHisøy OK1.22.5924.24
0Ola HovdeHisøy OKdiskvalifisert

H17B

3 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir Olav HovdeHisøy OK53.5915.52
2Torstein Thorsen EkernHisøy OK54.58+0.5916.10
3Einar Krafft MyhrenHisøy OK1.05.35+11.3619.17
4Tore Arvid EskiltHisøy OK1.16.51+22.5222.36
5Erik LauvrakHisøy OK1.29.47+35.4826.24
0Nils-Henrik PedersenHisøy OKdiskvalifisert

H17

4 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin BjørkenesHisøy OK50.5411.34
2Trond FossnesHisøy OK1.03.36+12.4214.27
3Fredrik StudsrudHisøy OK1.09.35+18.4115.48
4Ole-Herman CappelenHisøy OK1.09.40+18.4615.50
5Helge ChristensenHisøy OK1.23.23+32.2918.57
6Sveinung UlsteinHisøy OK1.52.27+1.01.3325.33
0Preben GjertsenHisøy OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.