Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap Freidig

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap Freidig
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: onsdag 17 juni 2015

N-åpen

1 810 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Tor Magnus Aske LanghelleFreidig23.3413.01
Eira Forsbak AsplemFreidig34.2719.01
Lars Endreseth BaaslandFreidig21.2111.47
Alise Sundby BakkeFreidig24.3113.32
Mats BeckerFreidig34.2419.00
Theodor Eikemo-NilsenFreidig24.2613.29
Annika Lund EikremFreidig27.4715.20
Selma Lund EikremFreidig35.0919.25
Eir Sverresdotter EksethFreidig24.0713.19
Cecilia Erlandsen-SemFreidig24.4813.42
Sivert FolgerøFreidig28.0915.33
Nora HalvorsenFreidig24.0813.20
Ida Kuhlmann JakobsenFreidig31.4917.34
Agnes JernbergFreidig24.3713.36
Live Espolin JohnsonFreidig33.0618.17
Delina Rediet KiflayFreidig33.1518.22
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig33.5618.44
Sivert Sæther LevinFreidig25.4814.15
Håvard Berg NervikFreidig32.1417.48
Lars Garstad PettersenFreidig46.3625.44
Moa Aaskov PutzFreidig1.00.2333.21
Linnea Skaufel SimensenFreidig33.5318.43
Frida SkarpnesFreidig27.2215.07
Sofie Skjevdal-OtterstadFreidig33.4418.38
Johan Pape SkjærvoldFreidig39.2721.47
Karine Nyeng SverreFreidig27.1315.02
Jakob TangvoldFreidig32.0517.43
Ine Bohnhorst TegdanFreidig33.4718.39
Berit Bjelland VormelandFreidig33.2518.27
Hanna Bjelland VormelandFreidig34.2018.58
Amalie WinsnesFreidig33.0518.16
Erlend GrønliFreidigikke startet

D -10

2 210 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Marita AskeFreidig32.4814.50
Tora KittilsenFreidig28.3912.57
Una KittilsenFreidig23.5810.50
Erika Berg NervikFreidig36.1916.25
Solveig Louise NissenFreidig28.3912.57
Ella SandstadFreidig28.2612.51
Juni Pape SkjærvoldFreidig1.02.5628.28
Lina Storler SnøfuglFreidig1.02.4428.23
Maria Strømdal WikFreidig30.0113.34

D 11-12

2 210 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Malene KolstadFreidig19.018.36
2Mari EidsmoFreidig19.24+0.238.46
3Anna Aurora NolteFreidig23.47+4.4610.45
4Silje Marie NissenFreidig25.19+6.1811.27
5Mabel H AmundsenFreidig28.05+9.0412.42
6Mathea Spets StorhovFreidig28.12+9.1112.45
7Ella Fiskum NessFreidig28.54+9.5313.04
8Frid Sverresdotter EksethFreidig29.05+10.0413.09
9Silje Skaufel SimensenFreidig34.16+15.1515.30
Vilde Talgø-KristiansenFreidigikke startet

D 13-14

3 080 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie Margret Walbye MikkelsenFreidig1.37.4531.44

D 15-16

3 190 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vera MelkildFreidig42.2413.17
2Marie Bakken SørensenFreidig51.39+9.1516.11
3Dina ReitanFreidig58.56+16.3218.28

D 17-

3 880 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne SandstadFreidig36.429.27
2Mari Angell-PetersenFreidig39.01+2.1910.03
3Karen Oline KolstadFreidig39.26+2.4410.09
4Malin SandstadFreidig39.31+2.4910.11
5Frida SætherFreidig40.09+3.2710.20
6Gina MølnvikFreidig41.24+4.4210.40
7Pernille OpheimFreidig43.47+7.0511.17
8Gro Sandstad EidsmoFreidig45.09+8.2711.38
9Oda Q FossumFreidig54.54+18.1214.08
10Mette Resell NolteFreidig59.34+22.5215.21
11Tina Strømdal WikFreidig1.06.27+29.4517.07
12Ingunn SkaufelFreidig1.09.02+32.2017.47
13Beth Paludan CarlsenFreidig1.15.34+38.5219.28
Margot Bolstad LynumFreidigdiskvalifisert
Maj-Lisbet RønningFreidigikke startet

D 50-

3 190 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete Berge OwrenFreidig46.5414.42
2Mona Høiås SætherFreidig47.30+0.3614.53
3Anne MelkildFreidig50.50+3.5615.56
4Torid KvaalFreidig52.04+5.1016.19
5Elisabeth SæthreFreidig52.12+5.1816.21
6Gunn Kari HygenFreidig1.11.53+24.5922.32
7Kari LillealternFreidig1.21.06+34.1225.25
8Ingrid Angell-PetersenFreidig1.22.10+35.1625.45
9Maria SandFreidig1.54.03+1.07.0935.45
Ola OldineFreidigdiskvalifisert
Reidun Fallan SmaavikFreidigdiskvalifisert

H -10

2 210 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Tristan HalvorsenFreidig28.1712.47
Hallvard HellevikFreidig34.1915.31
Alf Petter LynumFreidig41.3018.46
Andreas Husby NøklebyeFreidig25.3311.33
Andreas Bruun RuiFreidig51.2723.16
Vegard Lereim StorliFreidig28.1112.45
Kristoffer Strømdal WikFreidig17.458.01
Ludvik Storler SnøfuglFreidigikke startet
Jørgen Moseid UlvenFreidigikke startet
Martin Moseid UlvenFreidigikke startet

H 11-12

2 210 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil GrønliFreidig16.567.39
2August MaskeFreidig19.01+2.058.36
3Håkon Høyem OlsenFreidig19.31+2.358.49
4Antonius H AmundsenFreidig22.06+5.1010.00
5Vemund MølnvikFreidig22.52+5.5610.20
6Emil LeroyerFreidig23.56+7.0010.49
7Vetle Grønvik EkraFreidig25.28+8.3211.31
8Ola Garstad PettersenFreidig26.02+9.0611.46
9Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig26.48+9.5212.07
10Iver Dalsaune ThunFreidig27.13+10.1712.18
11Sverre HellevikFreidig39.03+22.0717.40
12Alfred Gilje SanneFreidig42.47+25.5119.21
Oskar TangvoldFreidigdiskvalifisert
Petter SyrstadFreidigikke startet

H 13-14

3 080 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jo Even KolstadFreidig29.339.35
2Simen Spets StorhovFreidig31.14+1.4110.08
3Jonas GrønliFreidig37.22+7.4912.07
4Håkon HolstadFreidig41.22+11.4913.25
5Mikkel HoltFreidig42.20+12.4713.44
6Matias NissenFreidig43.07+13.3413.59
7Alf Johan FolgerøFreidig46.30+16.5715.05
8Jostein RøFreidig48.07+18.3415.37
9Håvard SingsaasFreidig1.01.05+31.3219.49
10Edvard SørbyFreidig1.02.39+33.0620.20
Bjørn Ivar ØyeFreidigdiskvalifisert
Lars SandstadFreidigikke startet
Olaf Gilje SanneFreidigikke startet

H 13-16C

2 210 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Egil Aske LanghelleFreidig20.249.13
2Brage AsplemFreidig25.07+4.4311.21
3Ole- Andreas DrivenesFreidig26.40+6.1612.03
Mathias Enebak IversenFreidigikke startet

H 15-16

3 880 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mats EidsmoFreidig39.4310.14
2Oskar Spets StorhovFreidig46.57+7.1412.06
3Kristian Fredrik LynumFreidig51.25+11.4213.15
4Martin SelmerFreidig1.12.39+32.5618.43
Mathias HermstadFreidigikke startet

H 17-

5 250 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan IvarssonFreidig42.028.00
2Halvor Eid NielsenNTNUI43.21+1.198.15
3Lars OwrenFreidig46.17+4.158.48
4Jostein KvaklandVaregg Fleridrett47.23+5.219.01
5Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI47.32+5.309.03
6Vegard GrønliFreidig52.26+10.249.59
7Adrian OpheimFreidig53.38+11.3610.12
8Tomas EidsmoFreidig55.45+13.4310.37
9Håvard EidsmoFreidig56.08+14.0610.41
10Jens Even StorhovFreidig56.13+14.1110.42
11Stig Magnar LøvåsFreidig58.46+16.4411.11
12Jon HolstadFreidig1.00.48+18.4611.34
13Erik AaldeFreidig1.05.45+23.4312.31
14Arild HeggesetFreidig1.14.45+32.4314.14
15Nils Kristian SkjærvoldFreidig1.18.43+36.4114.59
16Sverre AndreasenFreidig1.40.12+58.1019.05
Trond SimensenFreidigikke startet

H 50-

3 880 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sturla SætherFreidig38.229.53
2Bernt RognesFreidig46.23+8.0111.57
3Gunnar ØsterbøFreidig52.47+14.2513.36
4Øyvind SchjelderupFreidig54.46+16.2414.06
5Magne LysbergFreidig55.06+16.4414.12
6Ragnar NessFreidig58.41+20.1915.07
7Tore Angell-PetersenFreidig59.09+20.4715.14
8Knut LillealternFreidig59.19+20.5715.17
9Vemund JarenFreidig1.00.05+21.4315.29
10Nils Olav VennevikFreidig1.06.12+27.5017.03
11Geir WillumsenFreidig1.20.07+41.4520.38
Anthony LeroyerFreidigdiskvalifisert

Foreldreklasse

2 210 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan Petter WinsnesFreidig16.457.34
2Ole John AskeFreidig20.09+3.249.07
3Christian ØieFreidig21.45+5.009.50
4Anders SanneFreidig25.31+8.4611.32
5Gjermund RøFreidig25.35+8.5011.34
6Vebjørg EksethFreidig30.26+13.4113.46
7Sara Oden-HaugenFreidig31.05+14.2014.03

Foreldreklasse B

3 080 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nelly MaskeFreidig1.20.0826.01
2Ingrid NissenFreidig1.37.04+16.5631.30

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.