Offisiell resultatliste for TRIMTEX-KARUSELLEN 2015 3.runde

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: TRIMTEX-KARUSELLEN 2015 3.runde
Arrangørorganisasjon: Os IL
Dato: onsdag 10 juni 2015

N-åpen

1 640 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Mads Berg jrIL Nansen21.2013.00
0Sander RøsetTynset IF23.49+2.2914.31
0Mohamed MosabekovTynset IF23.53+2.3314.33
0Martine Rød FeragenTynset IF29.37+8.1718.03
0Tim FremstadOs IL34.28+13.0821.00
0Emil FremstadOs IL33.49+12.2920.37
0Svanhild RyenOs IL35.46+14.2621.48
0Astrid SchjølbergRøros IL16.5910.21
0Ida Joanne OldertrøenTynset IF18.5711.33
0Miriam HeidtmannOs IL35.15+13.5521.29
0Guro SchjølbergTynset IF21.0512.51
0Emma HeidtmannOs IL35.20+14.0021.32
0Synne Kvittum NytrøenTynset IF18.0010.58
0Ida HøsøienTynset IF20.5912.47
0Amund RyenOs IL48.08+26.4829.20
0Andrine Helander RøsetTynset IF16.049.47

D 11-12

2 090 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Andrea Sæther VerdeniusVingelen IL19.34+3.509.21
0Mari Grøtli SvergjaKvikne IL15.447.31
0Eline Horten JordetVingelen IL18.46+3.028.58

D 13-14

3 590 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inga SkjevdalRøros IL48.4713.35

D 13-16C

2 090 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Helene Møller MoeRøros ILdiskvalifisert

D 15-16

3 880 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorun BækkenOs IL42.3610.58
1Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF42.3610.58
3Hilde Moan BjørsholKvikne IL44.15+1.3911.24

H 11-12

2 090 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Vetle Meli NarjordOs IL17.098.12
0Eirik Dæhli RyenVingelen IL21.1110.08
0Truls LunåsmoTynset IF27.16+6.0513.02
0Bennet SauerOs IL29.07+7.5613.55
0Sebastian Rød FeragenTynset IF27.00+5.4912.55
0Petter Solhaug SæterOs IL22.01+0.5010.32
0Lars Horten JordetVingelen IL19.119.10
0Jørgen LangbekkheiOs IL31.05+9.5414.52
0Vetle Bondhus OftenTynset IF21.17+0.0610.11
0Sverre Prøsch-MoenRøros IL31.02+9.5114.50
0Lukas KortOs IL29.02+7.5113.53

H 13-14

3 590 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute Kvittum NytrøenTynset IF31.138.41
2Asgeir EspelandTynset IF35.14+4.019.48
3Jørgen SchjølbergTynset IF36.22+5.0910.07
0Jakob HøsøienTynset IFdiskvalifisert

H 15-16

4 680 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas KortOs IL40.048.33
0Jørgen Solhaug SæterOs ILdiskvalifisert

H 17-20|

5 660 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ivar Aukrust OsmoenOs IL39.126.55
2Erlend Kvittum NytrøenTynset IF41.34+2.227.20
3Anders RønningVingelen IL51.12+12.009.02
4Øyvind BergIL Nansen51.55+12.439.10

N lang

3 770 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti SimensenOs IL40.0610.38
2Olaf PiekarskiOs IL43.24+3.1811.30

D 15-20B

3 590 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne Grøtli SvergjaKvikne IL46.3912.59

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.