Offisiell resultatliste for Fjord-O vest 2016, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O vest 2016
Arrangørorganisasjoner: Emblem IL / IL Veten
Dato: onsdag 13 juli 2016 - søndag 17 juli 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

D -10

1 280 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Mia Vatne AaSogndal IL 20.2916.00
Signe EskilssonIK Hakarpspojkarna 10.568.32
Katrine Svarstad HeggdalMarkane IL 12.249.41
Olina Svarstad HeggdalMarkane IL 14.1211.05
Julie M HellandEgersund OK 13.0710.14
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK 18.0214.05
Johanna NordliFreidig 17.2813.38
Liv-Marie NordliFreidig 15.1411.54
Tale NybergIL Veten 24.4019.16
Nora Rossvold  OtterleiByåsen IL 14.4411.30
Tonje RykkjeStord Orientering 13.0210.10
Sanna SigvardsonBredaryds SOK 12.299.45
Elise Heimlid ØiestadIL Veten 24.3519.12
Frida Heimlid ØiestadIL Veten 24.4519.20

D 11-12

2 270 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari AarsethNydalens SK 26.5511.51
2Veera TurakainenHelsingin Suunistajat 29.0312.47
3Alva ErssonIFK Mora OK 29.1012.50
4Hanna AlsiöFalköpings AIK OK 32.1414.11
5Emma JussilaTampereen Pyrintö 34.1515.05
6Anja HoleFørde IL 37.0416.19
7Guro FemsteinevikVaregg Fleridrett 37.2116.27

D 11-12N

1 280 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Krista SturePlavinas - OSK Selijas mežs 10.298.11
2Nathalie Vatne AaSogndal IL 11.228.52
3Daniela KrasovskaOSK Selijas mežs 18.0314.06
4Beate Heimlid ØiestadIL Veten 24.3419.11

D 13-14

2 490 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna 25.1910.10
2Kristin LundanesEmblem IL 31.22+6.0312.35
3Yngvild Langedal BreivikNydalens SK 31.33+6.1412.40
4Therese NilssonOK Österåker 31.37+6.1812.41
5Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK 32.03+6.4412.52
6Martine SkjelsvikLillehammer OK 32.55+7.3613.13
7Nina ProbstOLG Bern33.46+8.2713.33
8Ellen SigvardsonBredaryds SOK 34.52+9.3314.00
9Serine Skogeng ReitenEmblem IL 35.06+9.4714.05
10Tabita Tina LukaOSK Selijas mežs 37.11+11.5214.55
11Agate SicaneOSK Selijas mežs 37.38+12.1915.06
12Petra HoveidAsker Skiklubb 39.19+14.0015.47
13Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering 40.16+14.5716.10
14Ine InstanesSturla, IF 41.17+15.5816.34
15Laine OdzilevicaOSK Selijas mežs 46.28+21.0918.39
16Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK 48.29+23.1019.28
17Malene InstanesSturla, IF 50.48+25.2920.24

D 13-16C

2 270 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Laura Nikola PinneOSK Selijas mežs 35.5615.49
2Henrika BrinkPargas IF 42.40+6.4418.47
3Marta LangenfeldePlavinas - OSK Selijas mežs 46.47+10.5120.36
4Agita CukanovaPlavinas - OSK Selijas mežs 47.59+12.0321.08
5Therese Fetveit SundalFana IL 48.47+12.5121.29
6Ella SkoglundIL Veten 56.57+21.0125.05

D 13-16N

1 750 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne-Emilie Svanberg HelleTIF Viking 23.2313.21
2Eliza LuksaPlavinas - OSK Selijas mežs 38.02+14.3921.44

D 15-16

3 660 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Venla TurakainenHelsingin Suunistajat 39.5010.53
2Ida JussilaTampereen Pyrintö 42.39+2.4911.39
3Moa AlsiöFalköpings AIK OK 43.26+3.3611.52
4Lotte MyklemyrEiker OL 44.38+4.4812.11
5Anja ProbstOLG Bern44.49+4.5912.14
6Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF 56.26+16.3615.25
7Maarit MyllymäkiKortesjärven Järvi-Veikot 1.04.34+24.4417.38

D 17-18

4 100 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK 41.2010.04
2Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK 42.18+0.5810.19
3Zuzanna MorawskaUKS Azymut 45 Gdynia 42.28+1.0810.21
4Vera MelkildFreidig 42.29+1.0910.21
5Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering 43.55+2.3510.42
6Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF 46.02+4.4211.13
7Jenny PerersKorsnäs IF OK 52.57+11.3712.54
8Martha Skogeng ReitenEmblem IL 1.04.10+22.5015.39
9Ieva IvbuleOSK Selijas mežs 1.04.53+23.3315.49
10Hedvig VollsetHeming Orientering 1.06.04+24.4416.06

D 19-20

4 370 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL 51.5011.51

D 21-

4 640 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linda LindkvistLeksands OK 40.518.48
2Evelina WickbomVittjärvs IK 42.36+1.459.10
3Bodil HelgerudHalden SK 42.45+1.549.12
4Audhild Bakken RognstadNTNUI44.41+3.509.37
5Lisa CarlssonOK Linné 45.08+4.179.43
6Elin BjervaLarvik OK 47.10+6.1910.09
7Josefine WallenhammarHagaby GoIF 47.49+6.5810.18
8Elen Katrine SkjerveFrol IL 48.31+7.4010.27
9Ingvild Rud SkjærstadLøten o-lag 48.59+8.0810.33
10Anna MorawskaUKS Azymut 45 Gdynia 54.46+13.5511.48
11Amanda HolmgrenVittjärvs IK 57.29+16.3812.23
12Karolina BorankovaUSK Prague 59.19+18.2812.47
13Andrea WickbomVittjärvs IK 1.06.51+26.0014.24
Moa EnmarkGöteborg Majorna OK diskvalifisert

D 35-

4 370 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sirkka-Liisa LauronenTampereen Pyrintö 40.169.12
2Marie Elise FredIF Femman 51.36+11.2011.48
3Caroline WestbomOK Österåker 1.02.21+22.0514.16
4Charlotte LindkvistLeksands OK 1.06.21+26.0515.10
5Lucia TurcanuAttunda OK 1.26.14+45.5819.43

D 40-

3 660 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Valborg MadslienLillehammer OK 39.0810.41
2Jorunn Aa AlbretsenSogndal IL 45.00+5.5212.17
3Tanja InstanesSturla, IF 56.48+17.4015.31

D 45-

3 380 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kirsi BoströmLynx34.5510.19
2Hege FeiringIL Tyrving 38.04+3.0911.15
3Sigrid MelkildFreidig 43.29+8.3412.51
4Anne-Kristin KvammeRingerike OL 44.17+9.2213.06
5Irene Felde OlaussenHalden SK 45.04+10.0913.20
6Karin AnderssonIF Hagen 45.21+10.2613.25
7Åshild Sætren BøeMarkane IL 46.53+11.5813.52
8Silvia Schneider-SchiessLG Stettlen 47.18+12.2313.59
9Marianne NummedalFana IL 47.31+12.3614.03
10Astrid RuudNittedal OL 47.32+12.3714.03
11Irene TurakainenHelsingin Suunistajat 47.51+12.5614.09
12Kirsti LysakerFana IL 48.33+13.3814.21
13Birgitte TorbjørnsenIL Gular51.47+16.5215.19
14Marianne LykkeEmblem IL 52.06+17.1115.24
15Aud Ellen BrevikSturla, IF 53.25+18.3015.48
16Eirin LodgaardByåsen IL 53.37+18.4215.51
17Stine ArntzenSandefjord OK 57.27+22.3216.59
18Heidi MyklemyrEiker OL 59.19+24.2417.32
19Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering 1.13.12+38.1721.39
20Maria BrinkPargas IF 1.14.34+39.3922.03
21Merete UndelandSturla, IF 1.21.33+46.3824.07
Therese AchermannOLK Piz Hasi diskvalifisert

D 50-

3 190 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linda HanssenØstmarka OK 35.5611.15
2Tove StrandMåren OK 38.59+3.0312.13
3Dagrun MelkildHeming Orientering 40.33+4.3712.42
4Sissel SkovlyRingerike OL 41.39+5.4313.03
5May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering 42.18+6.2213.15
6Hilde StorløkkenKongsberg OL 42.38+6.4213.21
7Åsa AlsiöFalköpings AIK OK 44.49+8.5314.02
8Ingrid HernesØstmarka OK 45.03+9.0714.07
9Ingrid AlexanderssonStora Tuna OK 45.38+9.4214.18
10Hilde ForbordMalvik IL 47.18+11.2214.49
11Ingrid GjersvoldÅlen IL48.48+12.5215.17
12Eija SipponenPaimion Rasti 49.02+13.0615.22
13Marie HögstrandMarkbygdens OK 50.34+14.3815.51
14Daina LukinaOSK Selijas mežs 51.32+15.3616.09
15Eirin MathiesenRingerike OL 51.38+15.4216.11
16Pia MolnarMariefors Skidklubb 54.04+18.0816.56
17Hege HeibergHadeland OL 59.29+23.3318.38
18Betty De MeyerTrol 1.28.11+52.1527.38
Maria PerssonAsker Skiklubb diskvalifisert

D 55-

3 190 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Berit DanielsenIL Tyrving 41.5813.09
2Liv Inger PrangerødTistedalen FL 42.50+0.5213.25
3Marianne Rud SkjærstadLøten o-lag 43.09+1.1113.31
4Bente LineIndre Østfold OK 44.42+2.4414.00
5Elisabeth Meum JohansenOK Moss 48.29+6.3115.11
6Ingrid RavnanOL Toten-Troll 48.43+6.4515.16
7Kjersti SkantzeIL Tyrving 49.24+7.2615.29
8Aslaug Thingnes BøMarkane IL 50.40+8.4215.52
9Grete ZachariassenMarkane IL 53.35+11.3716.47
10Olaug BergsetNordreisa IL 55.48+13.5017.29
10Jeanette FrischherzIL Veten 55.48+13.5017.29
12Dace LukševicaOSK Selijas mežs 1.01.15+19.1719.12
13Tove BakkenLillehammer OK 1.07.35+25.3721.11
14Gro Birkeland SøvikGneist, IL 1.09.17+27.1921.43
15Gundega JuraneOSK Selijas mežs 1.11.01+29.0322.15
Anne Gro ReppesgårdLarvik OK diskvalifisert

D 60-

3 010 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Siren GreveBergens TF 40.3313.28
2Nina SoligardBergens TF 43.02+2.2914.17
3Anne SørumRingsaker OK 45.21+4.4815.03
4Linda VerdeSturla, IF 45.43+5.1015.11
5Elle M. MelbyeHeming Orientering 48.46+8.1316.12
6Randi NilstadIL Tyrving 48.48+8.1516.12
7Daina ZolbergaOSK Selijas mežs 50.31+9.5816.46
8Inger TiltnesIL Tyrving 52.42+12.0917.30
9Dace StagiteOSK Selijas mežs 58.41+18.0819.29
10Herdis AlvheimFana IL 1.00.26+19.5320.04

D 65-

3 010 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari StrandeRingerike OL 42.5714.16
2Kari PedersenIL Tyrving 45.33+2.3615.07
3Ingjerd SognnæsBergens TF 46.15+3.1815.21
4Lill Ramberg SkappelLillehammer OK 51.07+8.1016.58
5Astrid OrmbergFana IL 59.15+16.1819.41
6Kari SecherBergens TF 1.03.47+20.5021.11
7Inger FinstadRaumar Orientering 1.07.35+24.3822.27
8Aud I SpjelkavikIL Tyrving 1.15.46+32.4925.10
9Astri Ese HoleBergens TF 1.17.47+34.5025.50
10Kari NatåsBergens TF 1.38.11+55.1432.37
Edel SlettemarkStord Orientering diskvalifisert
Eva KrzywinskiBergens TF diskvalifisert
Berit HegdalBergens TF diskvalifisert

D 70-

2 370 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Katharina Mo BergeFreidig 32.5613.53
2Torid KvaalFreidig 34.08+1.1214.24
3Audny TotlandFana IL 42.21+9.2517.52
4Elin DahlenRingerike OL 44.27+11.3118.45
5Bjørg GårdhammerFossekallen IL 49.23+16.2720.50
6Sidsel SandelienHeming Orientering 50.04+17.0821.07
7Brita Eilertsen GrønliFørde IL 56.27+23.3123.49
8Inger Lise BjordalOppsal Orientering 1.08.13+35.1728.47
9Hjørdis ØvreåsBotne SK 1.19.10+46.1433.24
Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslag diskvalifisert
Else Lerche RaadalFana IL diskvalifisert

D 75-

2 370 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb 48.4320.33
2Unni DrageHaugerud IF 49.25+0.4220.51

D 80-

2 370 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid RollFana IL 1.01.3325.58

H -10

1 280 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL 9.297.24
2Gitle FemsteinevikVaregg Fleridrett 14.1611.08
3Oskar Elias HeggsetFreidig 15.1211.52
4Tarjei Tøfte HeimlidIL Veten 15.2111.59
5Haakon UlvedalIL Veten 15.2512.02
6Jens Vonen SvaeSarpsborg OL 15.4412.17
7Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK 17.0413.20
8Sverre August HeggesetFreidig 17.3113.41
9Markus M. HellandEgersund OK 17.5614.00
10Jakob UlvedalIL Veten 20.0615.42
11Bjørnar Tøfte HeimlidIL Veten 20.1015.45
12Eirik UlvedalIL Veten 22.5217.51
13Ole Magnus StoremyrIL Hauken 28.1222.01
14Nauris PinneOSK Selijas mežs 34.3727.02

H 11-12

2 270 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna 18.558.20
2Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK 26.5711.52
3Linus NilssonOK Österåker 30.5213.35
4Peder NybergIL Veten 39.5717.35
5Kristians LipskisOSK Selijas mežs 54.4924.08
6Henrik Repstad StoremyrIL Hauken 55.5424.37
7Jo Randar HolmøyHadeland OL 1.02.1427.24
Brage Bell LysakerFana IL diskvalifisert

H 11-12N

1 280 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hugo BergenfurIK Vikings OK 10.568.32
2Håkon GrønliFørde IL 11.389.05
3Arnar Tøfte HeimlidIL Veten 22.5217.51

H 13-14

2 490 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birk Bell LysakerFana IL 23.089.17
2Oscar David Broman JensenTisvilde Hegn OK 25.29+2.2110.14
3Henrik R HoltHedrum OL 26.37+3.2910.41
4Sven Bergset LangvikIL Veten 27.33+4.2511.03
5Kristian BoströmLynx27.53+4.4511.11
6Ulrik HellenTIF Viking 29.08+6.0011.42
7Leif-Inge JevnlidIL Veten 31.42+8.3412.43
8Johan HedmanIF Hagen 34.49+11.4113.58
9Vegard Aa AlbretsenSogndal IL 37.34+14.2615.05
10Vegar HoleFørde IL 42.06+18.5816.54
11Jonas AarsethNydalens SK 46.11+23.0318.32
Håkon Aa AlbretsenSogndal IL diskvalifisert

H 13-16C

2 270 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Joakim Eriksrud KarlsenOppsal Orientering 23.2310.18
2Renars LucijanovsOSK Selijas mežs 30.09+6.4613.16
3Fridis Martins LuksOSK Selijas mežs 34.57+11.3415.23
4Jakob RolfsnesFitjar IL 36.03+12.4015.52
5Jørgen WesterheimStord Orientering 39.31+16.0817.24
6Daniel RolfsnesFitjar IL 44.09+20.4619.26
Helmuts VitolsPlavinas - OSK Selijas mežs diskvalifisert

H 13-16N

1 750 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Runar Tøfte HeimlidIL Veten 20.2811.41

H 15-16

4 100 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elias BergsetIL Veten 37.289.08
2Alexander Repstad StoremyrIL Hauken 40.38+3.109.54
3Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering 42.18+4.5010.19
4Stian RykkjeStord Orientering 42.49+5.2110.26
5Egil FrydenlundSturla, IF 45.15+7.4711.02
6Trygve Nummedal OsFørde IL 48.06+10.3811.43
7Magnus EideFjellhug/Vereide IL 52.11+14.4312.43
8Otto FemsteinevikVaregg Fleridrett 58.31+21.0314.16
9Jonas VindalWing OK 59.17+21.4914.27
10Magnar SlagstadFjellhug/Vereide IL 59.35+22.0714.31
11Per HedmanIF Hagen 1.00.56+23.2814.51
Elias BergenfurIK Vikings OK diskvalifisert

H 17-18

4 370 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik Langedal BreivikNydalens SK 30.196.56
2Hallvard Arntzen FossSandefjord OK 33.58+3.397.46
3Olle HedmanIF Hagen 35.00+4.418.00
4Sindre R HoltHedrum OL 35.15+4.568.03
5Michal BoránekUSK Prague 36.03+5.448.14
6Vegard MyklemyrEiker OL 36.16+5.578.17
7Albin AlsiöIF Hagen 37.13+6.548.30
8Knut KyrkjebøTIF Viking 43.47+13.2810.01
9Aivars LucijanovsOSK Selijas mežs 1.22.02+51.4318.46
Hannes BergenfurIK Vikings OK diskvalifisert

H 19-20

4 640 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard Nummedal OsFørde IL 43.419.24
2Jarle LysnesHedrum OL 59.56+16.1512.55

H 21-

5 690 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Joakim SvenskStora Tuna OK 36.596.29
2Anton SjökvistStora Tuna OK 37.40+0.416.37
3Olle KaleredOK Denseln 38.25+1.266.45
4Oskar LjungqvistIK Hakarpspojkarna 38.45+1.466.48
5Håkon Raadal BjørloHalden SK 39.52+2.537.00
6Per CarlborgLinköpings OK 40.35+3.367.07
7Jakob EnmarkSödertälje-Nykvarn Orientering 41.32+4.337.17
8Rasmus Rørholt TheisenNTNUI41.34+4.357.18
9Erik BlomgrenStora Tuna OK 43.03+6.047.33
10Erlend Nilsen SandnesEmblem IL 43.29+6.307.38
11Halvor SaunesNydalens SK 44.05+7.067.44
12Jacek MorawskiUNTS Warszawa 44.29+7.307.49
13Emil KaleredOK Denseln 44.58+7.597.54
14Jere SipponenPaimion Rasti 45.21+8.227.58
15Anton SundgrenLånghundra IF 46.25+9.268.09
16Magne JutulstadNTNUI46.31+9.328.10
16Lars Hol MoholdtWing OK 46.31+9.328.10
18Nils AlexanderssonStora Tuna OK 46.53+9.548.14
19Erik PetterssonOK Denseln 47.46+10.478.23
20Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL 48.04+11.058.26
21Elias Bäcklund EkvallTrollhättans SOK 48.50+11.518.34
22Dag Steinar RagvinBø OL48.57+11.588.36
23Øyvind HelgerudHalden SK 49.28+12.298.41
24Timo HuusariLahden Suunnistajat -37 50.59+14.008.57
25Markus GladNydalens SK 51.33+14.349.03
26Michal PatekK.O.B. Chocen 51.38+14.399.04
27Ondrej PesekK.O.B. Chocen 52.40+15.419.15
28Lars-Ivar AarsethNydalens SK 52.59+16.009.18
29Kristian Opsahl BredesenFrol IL 53.41+16.429.26
30Janis MalcansEmblem IL 54.05+17.069.30
31Pål SkogedalAsker Skiklubb 55.35+18.369.46
32Daniel FløtreNydalens SK 56.29+19.309.55
33Jan ShanelK.O.B. Chocen 57.09+20.1010.02
34Stefan SchwarzenbergerLG Stettlen 58.09+21.1010.13
35Øyvind Bakken RognstadLillehammer OK 59.17+22.1810.25
36Austris KrastinsBriksnis SK 1.01.10+24.1110.44
37Magnus KyrkjebøNTNUI1.01.12+24.1310.45
38Asgeir ÅrdalFørde IL 1.04.32+27.3311.20 Last ned GPS-spor i gpx-format
39Bernhard KoiserHSV OL Wiener Neustadt 1.05.19+28.2011.28
40Andreas HaugFørde IL 1.05.40+28.4111.32
41Kenneth MydlandEgersund OK 1.06.15+29.1611.38
Johan Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn Orientering diskvalifisert

H 35-

4 640 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dag Jarle AaSogndal IL 39.268.29
2Pontus FredIF Femman 1.15.28+36.0216.15

H 40-

4 640 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jesper David JensenTisvilde Hegn OK 39.318.30
2Tomas HenrikssonAttunda OK 42.35+3.049.10
3Jørn SundbyLarvik OK 43.33+4.029.23
4Niklas HenrikssonAttunda OK 45.20+5.499.46
5Petteri LauronenLynx46.48+7.1710.05
6Tomas AlbinssonOK Österåker 49.10+9.3910.35
7Pavel SvadlenaK.O.B. Chocen 52.29+12.5811.18

H 45-

4 370 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kenneth WesterheimStord Orientering 32.577.32
2Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL34.48+1.517.57
3Mikael BoströmLynx36.15+3.188.17
4Marc ProbstOLG Bern39.49+6.529.06
5Bjart Are HellenTIF Viking 40.34+7.379.16
6Erik ErssonIFK Mora OK 41.11+8.149.25
7Robert OtterleiByåsen IL 41.33+8.369.30
8Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna 41.46+8.499.33
9Lars BaklidKonnerud IL 41.59+9.029.36
10Lars HenrikssonSundsvalls OK 42.38+9.419.45
11Kari JussilaTampereen Pyrintö 43.09+10.129.52
12Per SigvardsonBredaryds SOK 43.51+10.5410.02
13Petr BoránekUSK Prague 44.11+11.1410.06
14Truls KvaaseBækkelagets SK 44.27+11.3010.10
15Martin SvenssonMarkbygdens OK 45.43+12.4610.27
16Tore BredalenNittedal OL 46.14+13.1710.34
17Arto MuhonenKalevan rasti 46.41+13.4410.40
18Mats BergenfurIK Vikings OK 47.14+14.1710.48
19Mats HedmanIF Hagen 47.21+14.2410.50
20Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering 48.12+15.1511.01
21Sveinung RykkjeStord Orientering 48.25+15.2811.04
22Anders BrinkPargas IF 52.07+19.1011.55
23Rickard LindkvistLeksands OK 52.47+19.5012.04
24Niclas NilssonOK Österåker 54.18+21.2112.25
25Jurijs NarelsOSK Selijas mežs 54.52+21.5512.33
26Kjetil DammTIF Viking 55.31+22.3412.42
27Stig DahleMolde og Omegn IF 57.15+24.1813.06
28Asbjørn RoeLarvik OK 59.26+26.2913.36
29Ole MyklemyrEiker OL 1.07.55+34.5815.32

H 50-

4 100 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arnt Ove FemsteinevikVaregg Fleridrett 37.359.10
2Kristian KihleRingerike OL 37.37+0.029.10
3Geir FrøytlogEgersund OK 42.52+5.1710.27
4Erlend RåheimOK Øst45.24+7.4911.04
5Stig BratsbergMolde og Omegn IF 45.39+8.0411.08
6Yngve NymarkAskøy O-lag48.08+10.3311.44
7Lars D. FjeldstadRingerike OL 49.22+11.4712.02
8Kristian StorsveenLøten o-lag 50.29+12.5412.18
9Jon VindalWing OK 52.34+14.5912.49
10Bjarte DyngjelandFana IL 54.14+16.3913.13
11Snorre FrydenlundSturla, IF 54.32+16.5713.18
12Justs LukinsOSK Selijas mežs 58.14+20.3914.12
13Karl VervoortTrol 59.30+21.5514.30
14Geir PaulsenOL Trollelg 59.59+22.2414.37
15Tord Bell MykingFana IL 1.01.08+23.3314.54
Leif Kåre BessebergEiker OL diskvalifisert

H 55-

3 660 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Onno VerberneOL Toten-Troll 35.589.49
2Matti SipponenPaimion Rasti 37.04+1.0610.07
2Ingar HalsSogndal IL 37.04+1.0610.07
4Geza MolnarMariefors Skidklubb 37.36+1.3810.16
5Sture OttesenIndre Østfold OK 37.59+2.0110.22
6Øivind MyhreKongsberg OL 39.14+3.1610.43
7Tommy SævareidOs Orienteringsklubb 39.40+3.4210.50
8Bjørn ØdegårdIL Veten 39.56+3.5810.54
9Torgeir StrandFana IL 42.46+6.4811.41
10Frode LøsetRingerike OL 43.18+7.2011.49
11Knut Anders LøkenFossum IF 45.26+9.2812.24
12Jan Magne HerstadIL Tambarskjelvar 45.49+9.5112.31
13Ivar BergsetIL Veten 46.08+10.1012.36
14Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL 46.26+10.2812.41
15Terje GudbrandsenHamar OK 46.39+10.4112.44
16Lennart EkvallTrollhättans SOK 47.24+11.2612.57
17Per Gunnar DahlRingerike OL 48.20+12.2213.12
18Donald SkantzeIL Tyrving 50.18+14.2013.44
19Halvor JutulstadBækkelagets SK 51.07+15.0913.57
20Morten JohansenOK Moss 53.46+17.4814.41
21Jan HauglandÅrstad IL 1.03.17+27.1917.17
22Gerhard KoiserHSV OL Wiener Neustadt 1.26.56+50.5823.45

H 60-

3 380 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald ThonSturla, IF 31.099.12
2Arvid MydlandEgersund OK 35.29+4.2010.29
3Per Kristian EkebergIL Tyrving 36.05+4.5610.40
4Leif S. ThingsrudØstmarka OK 38.08+6.5911.16
5Morten DåsnesRingerike OL 38.10+7.0111.17
6Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb 39.25+8.1611.39
7Ørjan Eirik ValestrandFana IL 40.26+9.1711.57
8Aivars DruvenieksOSK Selijas mežs 41.36+10.2712.18
9Alf PettersenIL Tyrving 45.00+13.5113.18
10Carl Johan HögstrandMarkbygdens OK 46.48+15.3913.50
11Hannu HuusariLahden Suunnistajat -37 1.02.05+30.5618.22
12Kjell Joar RognstadLillehammer OK 1.08.41+37.3220.19
Idar HolenMarkane IL diskvalifisert

H 65-

3 190 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor TrøanHadeland OL 34.2310.46
2Torodd OsFørde IL 36.30+2.0711.26
3Sverre AasenSogndal IL 36.51+2.2811.33
4Atle AlvheimFana IL 37.04+2.4111.37
5Atle StøyvaBreimsbygda IL 42.48+8.2513.25
6Helge ScheiFørde IL 42.51+8.2813.25
7Kurt GrønliFørde IL 44.13+9.5013.51
8Dag Rønning JensenOL Trollo 44.17+9.5413.52
9Arne TiltnesIL Tyrving 45.20+10.5714.12
10Bjørn SteenBø OL45.54+11.3114.23
11Magnus NatåsBergens TF 47.13+12.5014.48
12Jørn TorgersenTIF Viking 48.42+14.1915.15
13Svein Jarl HansenVoss IL 49.48+15.2515.36
14Atle BergsethVaregg Fleridrett 50.45+16.2215.54
15Terje MalmHamar OK 54.37+20.1417.07
16Jan HoldhusIL Gular 58.01+23.3818.11
17Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL 59.21+24.5818.36
18Frank FinstadRaumar Orientering 59.45+25.2218.43
19Jan Olav OrmbergFana IL 1.03.06+28.4319.46
Lars Helge WesterheimStord Orientering diskvalifisert

H 70-

3 010 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond FeiringHamar OK 35.5211.54
2Sigvald RobberstadHalsnøy OL 38.07+2.1512.39
3Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL 39.15+3.2313.02
4Roar BjordalOppsal Orientering 39.47+3.5513.13
5Per VoldFana IL 41.27+5.3513.46
6Bjørn SpjelkavikIL Tyrving 41.34+5.4213.48
7Dagfinn HoleBergens TF 42.04+6.1213.58
8Geir TrøanKolbotn og Skimt OL 42.36+6.4414.09
9Helge BjaalandHeming Orientering 42.40+6.4814.10
10Stig BergeFreidig 42.50+6.5814.13
11Einar SkåreNittedal OL 43.53+8.0114.34
12Svein - Erik HeggenesVoss IL 45.44+9.5215.11
13Bjørn SandelienHeming Orientering 46.12+10.2015.20
14Egil RepvikOL Trollelg 46.27+10.3515.25
15Kjell StenstadvoldIL Tyrving 47.14+11.2215.41
16Steinar SlettemarkStord Orientering 48.48+12.5616.12
17Knut SkipleVoss IL 50.13+14.2116.40
18Kjell MeenPorsgrunn OL 50.18+14.2616.42
19Helge RevhaugRingerike OL 51.54+16.0217.14
20Gunnar J. AlsakerÅrstad IL 54.38+18.4618.09
21Magne RaadalFana IL 56.20+20.2818.42
22Geir HusdalTIF Viking 59.12+23.2019.40
23Magnar ØvreåsBotne SK 59.29+23.3719.45
24Hans Jørgen LoeFossekallen IL 1.10.03+34.1123.16
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking diskvalifisert
Solmund HelleAskvoll og Holmedal IL diskvalifisert

H 75-

3 010 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders LaugloOL Trollelg 38.2612.46
2Gunnar ØsterbøFreidig 39.18+0.5213.03
3Olav TotlandFana IL 42.24+3.5814.05
4Svein SolerødOL Toten-Troll 43.55+5.2914.35
5Tormod DahlenRingerike OL 46.55+8.2915.35
6Egil NestandeFørde IL 47.37+9.1115.49
7Per HauglandÅrstad IL 48.13+9.4716.01
8Alfred SteinerOLC Kapreolo 52.29+14.0317.26
9Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag 52.35+14.0917.28
10Ingolf DybvikStord Orientering 55.28+17.0218.25
11Trygve FosseGimle IF 1.03.50+25.2421.12
12Magnar ReppesgårdHedrum OL 1.04.54+26.2821.33
13Arne ØfsthusAsker Skiklubb 1.18.58+40.3226.14
14Jan R LienBergens TF 1.26.04+47.3828.35
Per Olaf TangenFana IL diskvalifisert

H 80-

2 370 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL 33.1114.00
2Tor DrageHaugerud IF 38.43+5.3216.20
3Hans LarsenRaumar Orientering 39.44+6.3316.45
4Axel IngvaldsenTIF Viking 42.49+9.3818.03
5Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK 46.33+13.2219.38

H17AK

4 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders Tønnessen RødFana IL 42.1710.18
2Lars BredalenNittedal OL 45.20+3.0311.03
3Erik Bäcklund EkvallTrollhättans SOK 48.49+6.3211.54
4Vemund HansenTIF Viking 51.14+8.5712.29
5Tormod KleppaLillehammer OK 52.10+9.5312.43
6Lars Danielsen HolenMarkane IL 52.13+9.5612.44
7Fredrik DanielsenIL Tyrving 1.03.32+21.1515.29
8Anders HvasshovdKongsberg OL 1.18.28+36.1119.08
9Daniel MolnarMariefors Skidklubb 1.19.40+37.2319.25

H45AK

3 380 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders Kristian HoltHedrum OL 36.2710.47
2Jørn MyrlandNotodden OL 36.40+0.1310.50
3Espen SvaeSarpsborg OL 37.09+0.4210.59
4Gunnar GjeldvikMolde og Omegn IF 38.11+1.4411.17
5Trond SletnerByåsen IL 41.22+4.5512.14
6Rolf Atle RolfsnesFitjar IL 42.13+5.4612.29
7Arild HeggesetFreidig 43.02+6.3512.43
8Trond FossSandefjord OK 54.17+17.5016.03
9Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering 1.01.57+25.3018.19

H17C

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten AndresenOK Skeidi 35.2813.38
2Olav HellandEgersund OK 37.43+2.1514.30
3Sten Øivind BjerkeLarvik OK 50.21+14.5319.21
4Lars-Erik ØsterudEiker OL 53.11+17.4320.27

D17AK

3 190 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sofie AarnesNydalens SK 37.0611.37
2Lene Therese MyrlandNotodden OL 38.00+0.5411.54
3Monika Gajda-MorawskaUNTS Warszawa 41.48+4.4213.06
4Linda RykkjeStord Orientering 47.14+10.0814.48
5Jane M HellandEgersund OK 50.35+13.2915.51
6Siv Elin ØdegårdIL Veten 51.27+14.2116.07
7Sigrid SøvikGneist, IL 51.28+14.2216.08
8Julianna MolnarMariefors Skidklubb 52.16+15.1016.23
9Olita ZnotinaPlavinas - OSK Selijas mežs 53.02+15.5616.37
10Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering 53.35+16.2916.47
11Ingunn SandbakkNTNUI1.05.42+28.3620.35
12Tora VollsetHeming Orientering 1.06.16+29.1020.46

D45AK

3 010 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1May-lill DammTIF Viking 53.4217.50
2Ylva Svanberg HelleTIF Viking 57.38+3.5619.08
3Unn Disch KihleRingerike OL 58.19+4.3719.22
4Kari Reppesgård HoltHedrum OL 58.49+5.0719.32
5Eva-Lill BergenfurIK Vikings OK 58.54+5.1219.34
6Tone Sølie LysnesHedrum OL 1.01.50+8.0820.32
7Torild MyrliTIF Viking 1.02.57+9.1520.54
8Irene ProbstOLG Bern1.18.21+24.3926.01
9Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb 1.27.22+33.4029.01
Annhild FetveitFana IL diskvalifisert
Trude KyrkjebøTIF Viking diskvalifisert

D17C

2 600 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Marie SvarstadMarkane IL 29.0411.10
2Tiina Ala-NissiläMS Parma 49.10+20.0618.54
3Olaug F MydlandEgersund OK 49.11+20.0718.55
4Hilde Gunn HellenesOK Skeidi 52.40+23.3620.15
5Siri SpjelkavikIL Tyrving 54.40+25.3621.01
6Marta RingheimVoss IL 58.37+29.3322.32
7Anne-Grete OlsenByåsen IL 1.02.56+33.5224.12
8Gry Sveri LierTIF Viking 1.10.32+41.2827.07
9Else Margrethe LarsenFjellhug/Vereide IL 1.11.19+42.1527.25
10Karin LoeFossekallen IL 1.14.04+45.0028.29
Tiril ReksnesHadeland OL diskvalifisert
Eli StensliLøten o-lag diskvalifisert

D17N

1 750 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tordis FrøytlogEgersund OK 25.5414.48

Direkte A

3 660 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik EijsinkNydalens SK 30.468.24
2Fredrik KarlsonGöteborg Majorna OK 33.34+2.489.10
3Gøril FristadHalden SK 35.19+4.339.38
4Sindre Løver HovdenStord Orientering 35.52+5.069.47
5Jim OlaussenHalden SK 38.27+7.4110.30
6Sindre HoffFørde IL 39.01+8.1510.39
7Olav DeelstraOppsal Orientering 40.37+9.5111.05
8Camilla ÖhmanNTNUI43.40+12.5411.55
9Bjørnar OlsrødStokke IL 46.42+15.5612.45
10Marit ValaOppsal Orientering 47.07+16.2112.52
11Audun HelleAskvoll og Holmedal IL 47.10+16.2412.53
12Johanna KarlsenPan-Kristianstad47.52+17.0613.04
13Simon NordlundVittjärvs IK 48.17+17.3113.11
14Råmund Løver HovdenStord Orientering 48.25+17.3913.13
15Bertil KarlssonHjobygdens OK49.03+18.1713.24
16Nils HeggdalMarkane IL 50.04+19.1813.40
17Erlend SolvangFaaborg OK50.34+19.4813.48
18Aasmund FemsteinvikTPZ Orienteering54.31+23.4514.53
19Tiia TallilaValkeakosken Haka55.13+24.2715.05
20Hanne-Merete HagsetMolde og Omegn IF 56.04+25.1815.19
21Per FosserIndre Østfold59.16+28.3016.11
22Yiching HuangTPZ Orienteering1.05.26+34.4017.52
23Peichi ChuangTPZ Orienteering1.06.29+35.4318.09
24Anne LøverStord Orientering 1.06.31+35.4518.10
25Åge HovdenStord Orientering 1.08.03+37.1718.35
26Olli TurakainenHelsingin Suunistajat 1.20.48+50.0222.04
27Stefan KarlssonFalköpings AIK OK 1.27.54+57.0824.00

Direkte B

2 490 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Åsa EskilssonIK Hakarpspojkarna 20.488.21
2Kristina BergsetIL Veten 35.15+14.2714.09
3Øistein PaulsenBergens TF 35.16+14.2814.09
4Erik HaugenRingsaker OK 38.24+17.3615.25
5Knut Even HoleFørde IL 42.09+21.2116.55
6Åsmund BerthelsenIL Tambarskjelvar 43.27+22.3917.26
7Tom RådahlIL Tyrving 45.12+24.2418.09
8Anne FjeldstadÅrstad IL 46.46+25.5818.46
9Øystein SkappelLillehammer OK 47.33+26.4519.05
10Roar SkoglundIL Veten 49.33+28.4519.53
11Ketil NummedalFana IL 49.39+28.5119.56
12Geir NilsenEmblem IL 56.55+36.0722.51
13Sissel SvarstadMarkane IL 1.00.59+40.1124.29
14Åse BergsetHalsa1.03.56+43.0825.40
15Eva BäcklundTrollhättans SOK 1.14.57+54.0930.06
Svein Olav HaugFreidig diskvalifisert

Direkte C

2 600 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rune SvihusKlepp Kommune BIL 34.5313.25
2Gaute SkjelsvikLillehammer OK 37.42+2.4914.30
3Håvard NordengenNOTEAM39.25+4.3215.09
4Harald AasenBergen Kommune49.06+14.1318.53
5Ellen RolfsnesFitjar IL 49.23+14.3018.59
6Erik BryschMS Parma 49.39+14.4619.05
7Trine SelvikvågKlepp Kommune BIL 53.08+18.1520.26
8Anders Svarstad HoleMarkane IL 56.29+21.3621.43
9Beate MoldestadSkanska Norge 1.00.36+25.4323.18
10Anita E. HoleFørde IL 1.10.02+35.0926.56
11Kirsti Danielsen HolenMarkane IL 1.39.34+1.04.4138.17

Direkte N

1 750 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari HageVikane IL21.3312.18
2Wenixa WengAskvoll og Holmedal IL 34.38+13.0519.47
3Peder BotnHalsa34.40+13.0719.48

D 15-16B

2 490 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine Gjersvold HaugFreidig 27.3611.05
2Olea GjeldvikMolde og Omegn IF 46.16+18.4018.34

H 15-16B

2 490 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Halvor Fetveit SundalFana IL diskvalifisert

D 17-20B

2 490 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nina Marie UndelandSturla, IF 36.4514.45

H 17-20B

2 490 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erling Bell LysakerFana IL 40.0416.05

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.