Offisiell resultatliste for Foll-O-karusellen #3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #3
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: onsdag 10 juni 2015

D 11-12

1 660 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christine KureÅs-NMBU Orientering12.067.17
2Noor DirroMåren OK13.03+0.577.51
3Tiril LilleheierÅs-NMBU Orientering15.23+3.179.16
4Guro FrøsethKolbotn og Skimt OL17.05+4.5910.17
5Michelle Berge-KvarmeKolbotn og Skimt OL17.11+5.0510.21
6Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL17.13+5.0710.22
7Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering38.23+26.1723.07

D -12N

1 370 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Alva Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering16.5412.20
Sofia CortezÅs-NMBU Orientering21.5015.56
Oline Bjerknes FagerlidMåren OK23.1316.56
Malin GjetangerMåren OK17.1912.38
Camilla LundqvistÅs-NMBU Orientering18.4913.44
Johanne MoenÅs-NMBU Orientering16.5312.19
Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL15.1311.06
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL13.329.52
Helene RøsvikÅs-NMBU Orientering21.2515.37
Klara Aas SandtrøMåren OK23.0516.50
Johanne Helene Walker ØrkaÅs-NMBU Orientering21.5115.56
Kaja Christine Wæhler-DelpMåren OK17.4812.59

D 13-14

2 130 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Carmen DirroMåren OK26.0912.16
2Marthe LundqvistÅs-NMBU Orientering37.07+10.5817.25
3Maiken LangliKolbotn og Skimt OL53.50+27.4125.16
4Maria BertelsenKolbotn og Skimt OL53.59+27.5025.20
Andrea SævereidKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

D 15-16

2 250 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL26.0711.36
2Kjersti LundqvistÅs-NMBU Orientering29.37+3.3013.09
3Linn Mei WaalerMåren OK32.18+6.1114.21

D 17-

2 940 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kine BøhlerengenØstmarka OK36.1112.18
2Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering37.50+1.3912.52
3Goro Tillerås UrsetÅs-NMBU Orientering55.24+19.1318.50
4Linda FredhMåren OK1.23.04+46.5328.15

D 40-

2 250 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti Holt HanssenMåren OK25.1211.12
2Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL32.50+7.3814.35
3Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering37.49+12.3716.48
Christine HandstangerKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

D 50-

2 250 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL23.3910.30
2Tove StrandMåren OK26.16+2.3711.40
3Mona StrandMåren OK28.40+5.0112.44
4Gro Hege LudvigsenMåren OK36.23+12.4416.10
5Grete BerntsenMåren OK37.14+13.3516.32

D 60-

2 250 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg BakkenMåren OK38.1416.59
2Bodil KlakeggKolbotn og Skimt OL40.21+2.0717.56
3Anne KaasaDriv IL41.00+2.4618.13
4Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL46.01+7.4720.27

D 70-

2 130 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Unni BøhlerengenMåren OK38.0617.53
2Inger HalckMåren OK45.43+7.3721.27
3Aud Margret KirkhornMåren OK1.09.03+30.5732.25

H 11-12

1 660 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anselm ReichenbachOppsal Orientering10.026.02
2Andreas GjetangerMåren OK10.42+0.406.26
3Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering11.36+1.346.59
4Simen Rønning JohansenMåren OK15.14+5.129.10
5Trygve LillehammerÅs-NMBU Orientering15.56+5.549.35
6Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering20.42+10.4012.28
7Anders HaugeneMåren OK21.45+11.4313.06
8Magnus EndresenMåren OK22.17+12.1513.25
9David Megard GrønliKolbotn og Skimt OL23.58+13.5614.26
10Erlend SævareidKolbotn og Skimt OL36.22+26.2021.54
10Mathias Pedersen Kolbotn og Skimt OL36.22+26.2021.54

H -12N

1 370 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Philip BerglieKolbotn og Skimt OL16.1411.50
Bjørn Emil DamlienMåren OK26.5919.41
Håvard EndresenMåren OK26.0619.03
Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK11.588.44
Magnus Kvarme GangnæsÅs-NMBU Orientering13.089.35
Bernhard HusabøMåren OK27.0619.46
Jørgen Rønning JohansenMåren OK26.0619.03
Mathias Rønning JohansenMåren OK41.1330.05
Magnus KlavenessMåren OK39.2928.49
Thor Trandem KvåleÅs-NMBU Orientering15.2111.12
Sondre LundqvistÅs-NMBU Orientering13.239.46
Øyvind RøsvikÅs-NMBU Orientering13.069.33
Arthur SævareidKolbotn og Skimt OL16.1511.51
Halvor Walker ØrkaÅs-NMBU Orientering23.3317.11
Torbjørn Walker ØrkaÅs-NMBU Orientering16.1511.51

H 13-14

2 130 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils TveiteÅs-NMBU Orientering21.5810.18
2Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering26.46+4.4812.33

H 13-16N

1 660 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terjei LillehammerÅs-NMBU Orientering15.529.33

H 15-16

2 940 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin Adelsten RøsholmBækkelagets SK45.3315.29
2Markus Månum MoenMåren OK48.25+2.5216.28
3Lukas BjeldeMåren OK50.13+4.4017.04

H 17-

3 770 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Felix BreitschädelBækkelagets SK35.239.23
2Nils TveiteÅs-NMBU Orientering47.10+11.4712.30
3Linus OlhansÅs-NMBU Orientering47.30+12.0712.35
4Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering47.44+12.2112.39
5Magnus NordbrødenHalden SK48.46+13.2312.56
6Robert BanfiÅs-NMBU Orientering57.20+21.5715.12
7Arturs PutninsÅs-NMBU Orientering57.41+22.1815.18

H 40-

2 940 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OL35.4112.08
2Erlend RehnKolbotn og Skimt OL36.44+1.0312.29
3Lars Petter EndresenMåren OK39.38+3.5713.28
4Bjørn AasestadÅs-NMBU Orientering40.53+5.1213.54
5Martin ReichenbachOppsal Orientering54.00+18.1918.22
Dag StrislandKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Audun BjerknesMåren OKdiskvalifisert

H 50-

2 940 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL26.078.52
2Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL30.30+4.2310.22
3Tormod StrandMåren OK32.08+6.0110.55
4Håvard SteinsholtÅs-NMBU Orientering32.45+6.3811.08
5Karl Aasmund ErøyOK Moss33.19+7.1211.19
6Morten KarlsenMåren OK36.14+10.0712.19
7Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL36.27+10.2012.23
8Dag AmundsenKolbotn og Skimt OL40.04+13.5713.37

H 60-

2 250 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per-Erik ØstlieDriv IL22.5210.09
2Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering24.57+2.0511.05
3Knut Vidar JohansenMåren OK27.16+4.2412.07
4Stein TurtumøygardMåren OK29.39+6.4713.10
5Trond WettergreenDriv IL33.35+10.4314.55

H 70-

2 250 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åsmund JahrDriv IL39.2917.32
2Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL41.05+1.3618.15
3Carl-Fred. KolderupStabæk IF51.37+12.0822.56
4Bjørn TveiteÅs-NMBU Orientering58.07+18.3825.49

LangLett

2 970 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering28.239.33
2Thor Ivar GangnæsÅs-NMBU Orientering31.35+3.1210.38
3Siv SkeieMåren OK32.03+3.4010.47
4Svein KvåleÅs-NMBU Orientering33.20+4.5711.13
5Jan SævareidKolbotn og Skimt OL47.52+19.2916.07
6Sigrid Tveit MjangerÅs-NMBU Orientering49.38+21.1516.42
7Frode WaalerMåren OK58.14+29.5119.36

Åpen B

2 130 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Monica StrandMåren OK28.2213.19
2Kjetil JacobsenHamar OK29.15+0.5313.43
3Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL31.32+3.1014.48
4Espen DelpMåren OK35.13+6.5116.32
5Nina LundqvistÅs-NMBU Orientering36.37+8.1517.11
6Tora FrøsethKolbotn og Skimt OL47.20+18.5822.13

Åpen C

1 660 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin FagerlidMåren OK14.518.56
2Stian LillegårdLillomarka OL23.46+8.5514.19

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.