Offisiell resultatliste for KM sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprint
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: lørdag 6 juni 2015

N-åpen

1 400 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Anna Røstum BellingmoGaula35.4425.31
Ingrid Wollan BenumByåsen IL23.1416.35
Marie Wollan BenumByåsen IL23.1716.37
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL20.3314.40
Benjamin CallananWing OK19.3313.57
Sivert FolgerøFreidig30.3521.50
Erlend GrønliFreidig25.4818.25
Thomas GundersenNidarøst OK31.5522.47
Nora HalvorsenFreidig18.0412.54
Live Furmyr JohansenWing OK17.4412.40
Sondre Furmyr JohansenWing OK17.2212.24
Kasper LodgaardByåsen IL21.3315.23
Inus Fossum MalmringFreidigfullført
Ine Bohnhorst TegdanFreidig26.4619.07

D -10

1 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Marita AskeFreidig30.1221.34
Sigrid HaugskottOL Trollelg15.1410.52
Tora KittilsenFreidig16.0611.30
Una KittilsenFreidig14.5510.39
Maria Strømdal WikFreidig31.2122.23

D 11-12

1 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea Spets StorhovFreidig13.248.22
2Astrid Oline Rinnan GreenWing OK17.15+3.5110.46
3Johanne Stefanussen FloWing OK18.27+5.0311.31
Mari EidsmoFreidigikke startet

D 13-14

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Lereim StorliFreidig14.457.22
2Tale Tannvik SkeiFreidig15.09+0.247.34
3Hanne Helmine RogstadNidarøst OK21.33+6.4810.46
4Stine AuneNidarøst OK21.37+6.5210.48

D 13-16C

1 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frida HaugskottOL Trollelg12.437.56
2May-Jorunn RødsjøByåsen IL13.19+0.368.19
3Thea WalsethMalvik IL15.16+2.339.32

D 15-16

2 000 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lene Berg HanssenByåsen IL11.375.48
2Vera MelkildFreidig12.26+0.496.13
3Ragnhild EideByåsen IL13.20+1.436.40
4Marte Lien JohnsenByåsen IL13.44+2.076.52
5Anine LomeHamar OK14.15+2.387.07
6Maria Ulseth SylteFreidig15.58+4.217.59
7Malin OpøienOL Trollelg16.10+4.338.05
8Andrine VikenByåsen IL17.09+5.328.34
9Ella Eriksen KongsvikWing OK17.19+5.428.39
10Anna RenolenWing OK17.26+5.498.43
11Solveig SæternesByåsen IL18.56+7.199.28
12Martine Klock FletenWing OK19.41+8.049.50
13Sarah BrynhildsenWing OK22.11+10.3411.05
Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OKikke startet
Marie Bakken SørensenFreidigikke startet

D 17-18

2 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma ArnesenByåsen IL11.375.16
2Malin SandstadFreidig12.35+0.585.43
3Oda Q FossumFreidig13.39+2.026.12
4Pernille OpheimFreidig15.04+3.276.50
5Thea JondumOL Trollelg17.14+5.377.50
6Frida OpheimFreidig19.52+8.159.01

D 19-20

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frida SætherFreidig12.385.29
2Marte Hoff HagenByåsen IL14.02+1.246.06
3Kristine Klock FletenWing OK17.17+4.397.30

D 21-

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åsta Venås FlægstadNTNUI16.236.33
2Jenny PerssonByåsen IL16.30+0.076.36
3Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK17.36+1.137.02
4Line Hovdenak StenersenNidarøst OK17.41+1.187.04
Melanie SimpsonWing OKikke startet

D 35-

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Angell-PetersenFreidig12.225.37
2Kristin HaugskottOL Trollelg14.02+1.406.22
3Marit AlbinsonGimle IF16.34+4.127.31
4Kristin SølbergIL Leik22.48+10.2610.21
Katrine AndersenFreidigikke startet

D 45-

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vibeke Klock FletenWing OK15.097.34
2Tone AlmåsIL Leik16.10+1.018.05
3Hilde ForbordMalvik IL16.42+1.338.21
4Liv TennesWing OK17.21+2.128.40
5Susanna BrynhildsenWing OK21.02+5.5310.31
Anne Elisabeth HellandWing OKikke startet

D 50-

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mona Høiås SætherFreidig14.067.03
2Nina-Beate LiabakkByåsen IL14.23+0.177.11
3Elisabeth SæthreFreidig15.40+1.347.50
4Åse Rita EllingsenWing OK17.39+3.338.49

D 55-

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete Berge OwrenFreidig15.337.46
2Ingrid Lien JohnsenByåsen IL16.25+0.528.12

D 60-

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ruth SchmidOL Trollelg17.059.29
2Gerd BjørsethKrokstadøra IL17.20+0.159.37

D 70-

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Randi HellandWing OK23.2112.58

H -10

1 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Tristan HalvorsenFreidig13.379.43
Vegard Lereim StorliFreidig15.1910.56
Kristoffer Strømdal WikFreidig11.448.22

H 11-12

1 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil GrønliFreidig12.317.49
2Tor-Kristian RødsjøByåsen IL15.33+3.029.43
3Aapo HaukiojaNidarøst OK15.53+3.229.55
4Tomas EllefsenFreidig17.47+5.1611.06
5Tord RomundstadNidarøst OK21.04+8.3313.10
6Andreas KorstadStjørdals-Blink Orientering21.28+8.5713.25
7William P WalsethMalvik IL22.02+9.3113.46
8Eskil EllefsenFreidig22.13+9.4213.53
Vegard Ulseth SylteFreidigdiskvalifisert

H 13-14

2 000 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen Spets StorhovFreidig11.335.46
2Vegard KittilsenFreidig11.34+0.015.47
3Lars SandstadFreidig11.36+0.035.48
4Petter Liabakk EriksenByåsen IL14.01+2.287.00
5Jonas VindalWing OK14.41+3.087.20
6Nikolai RenolenWing OK17.01+5.288.30
7Johannes LangaasNidarøst OK18.38+7.059.19
8Alf Johan FolgerøFreidig18.50+7.179.25
9Gabriel CallananWing OK19.19+7.469.39
10Håkon SæternesByåsen IL19.43+8.109.51
11Tobias GundersenNidarøst OK20.04+8.3110.02
12Jostein RøFreidig20.11+8.3810.05
13Odin UnsgårdIL Leik23.57+12.2411.58
Håkon HolstadFreidigdiskvalifisert

H 13-16C

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathias Enebak IversenFreidig23.3614.45

H 15-16

2 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathias VindalFreidig11.115.04
2Oskar Spets StorhovFreidig11.16+0.055.07
3Sivert BellingmoOL Gaula11.43+0.325.19
4Mats EidsmoFreidig12.05+0.545.29
5Anders HaugskottOL Trollelg12.18+1.075.35
6Mathias HermstadFreidig14.37+3.266.38
7Are LodgaardByåsen IL14.39+3.286.39
8Martin SelmerFreidig16.52+5.417.40
9Andreas Helland EriksenWing OK20.32+9.219.20
Even Kjøsen UnsgårdIL Leikdiskvalifisert

H 17-18

2 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard EidsmoFreidig11.004.46
2Petter Vangen LunåsmoTynset IF11.08+0.084.50
3Adrian OpheimFreidig11.59+0.595.12
4Olav Andreas RemmenOL Trollelg12.14+1.145.19
5Jonas UnsgårdIL Leik12.16+1.165.20
6Johannes K. MidtbøWing OK13.25+2.255.50
7Martin LøvåsNidarøst OK20.55+9.559.05

H 19-20

2 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas SølbergOL Trollelg11.124.28
2Øyvind WiggenByåsen IL12.56+1.445.10
3Arvid LyngstadWing OK13.52+2.405.32
4Ola KeiseråsIL Leik14.39+3.275.51
5Matthias LeibundgutOLV Hindelbank15.14+4.026.05
6Rein Helle MårdalenFreidig16.05+4.536.26

H 21-

2 900 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Carl Petter LyngenFrol IL13.244.37
2Bjørn LundanesNTNUI14.00+0.364.49
3Ove BaardsgaardOL Trollelg14.19+0.554.56
4Mattis HoltFreidig14.21+0.574.56
5Mats NordbrødenJärla Orientering14.34+1.105.01
5Mats NordbrødenJärla Orientering14.34+1.105.01
7Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI15.48+2.245.26
8Roar SkulbørstadOL Trollelg19.12+5.486.37
9Gaute NepstadNTNUI23.20+9.568.02
Tommy SchmidOL Trollelgdiskvalifisert
Terje MaroniByåsen ILikke startet

H 35-

2 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage KeiseråsIL Leik14.435.53
2Vegard HansenOL Trollelg16.32+1.496.36
3Olle MalmringFreidig18.39+3.567.27
4Stein-Erik FletenWing OK24.25+9.429.46
Martin SolliOL Trollelgdiskvalifisert
Eivind Sjøgren OlsenFreidigikke startet

H 45-

2 300 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas SylteFreidig12.025.13
2Tomas EidsmoFreidig12.32+0.305.26
3Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering13.10+1.085.43
4Bernt BrynhildsenWing OK13.31+1.295.52
5Jon RøstumOL Gaula14.01+1.596.05
6Reidar SelmerFreidig14.17+2.156.12
7Jens Kjetil MehammerWing OK14.33+2.316.19
8Per Ivar SkinderhaugWing OK14.43+2.416.23
9Arild H ClausenFreidig15.12+3.106.36
10Jan HageIL Leik15.26+3.246.42
11Jon HolstadFreidig16.09+4.077.01
12Agnar RenolenWing OK16.12+4.107.02
Jon VindalWing OKdiskvalifisert
Arild HeggesetFreidigikke startet

H 50-

2 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjarne LienByåsen IL11.055.02
2Frode HaugskottOL Trollelg11.44+0.395.19
3Jostein MårdalenFreidig11.52+0.475.23
4Eivind HoffIL Tyrving12.04+0.595.29
5Øyvind SchjelderupFreidig12.24+1.195.38
6Knut HagenByåsen IL12.51+1.465.50
Haakon ArnesenByåsen ILdiskvalifisert
Geir WillumsenFreidigdiskvalifisert

H 55-

2 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter GullikstadRøros IL12.446.22
2Geir OwrenFreidig13.09+0.256.34
3Dag StenersenNidarøst OK13.42+0.586.51
4Terje MidtbøWing OK13.47+1.036.53
5Kjell MaroniByåsen IL14.24+1.407.12
6Inge NørstebøOL Trollelg20.13+7.2910.06
Bjørn Erik JohnsenByåsen ILdiskvalifisert
Svein Olav ÅmotIL Leikikke startet

H 60-

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje SkjeggedalNTNUI13.146.37
2Rune M HoltFreidig16.04+2.508.02
3Jan Erik KofoedNidarøst OK17.24+4.108.42

H 65-

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor GjermstadWing OK15.257.42
2Lars SkrøvsethWing OK15.35+0.107.47
3Steinar AasvangWing OK15.57+0.327.58
4Nils Olav VennevikFreidig17.52+2.278.56
Rolf KarsetSteinkjer OKikke startet

H 70-

1 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus LandstadFreidig15.578.51
2Torleif StephansenNidarøst OK18.37+2.4010.20
Leif EngenNidarøst OKdiskvalifisert
Robert StrømWing OKdiskvalifisert
Roar ForbordMalvik ILdiskvalifisert
Øistein ÅsmulOL Trollelgdiskvalifisert

H 75-

1 800 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Henry SundsetvikOL Trollelgikke startet

H 80-

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Paul ForsethOL Trollelgdiskvalifisert

Direkte A

2 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens Even StorhovFreidig15.406.48
2Marit SchmidOL Trollelg16.14+0.347.03
3Tina WikFreidig18.50+3.108.11
4Maj-Lisbet RønningFreidig22.25+6.459.44
5Kjersti SelmerFreidig22.46+7.069.53
6Roar StensethByåsen IL24.31+8.5110.39
Svein Endre HoveByåsen ILdiskvalifisert

Direkte C

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1May Iren AlmåsIL Leik18.4211.41

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.