Offisiell totalresultatliste for Sommerløpene i Nord-Østerdal, etter 2 enkeltløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Sommerløpene i Nord-Østerdal
Arrangørorganisasjoner: Alvdal IL / Folldal IF / Tynset IF
Dato: fredag 3 juli 2015 - søndag 5 juli 2015

SprintMellomdistanseMellomdistanse (totalt)DølasprettenDølaspretten (totalt)

Asker Skiklubb

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Reidar FossumH 60- (34)48.06
2Margrete EngzeliusD 50- (12)1.05.46+5.44
4Edel Sofie NilsenD 55- (28)1.12.57+15.11
8Øyvind GylverH 60- (34)1.04.15+16.09
14Erlend Engzelius GylverH 21- (54)1.15.47+27.55

Askvoll og Holmedal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Sveinung FristadH 75- (15)brutt

Bodø og Omegn IF Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Leif Magne EggestadH 65- (42)1.03.55+10.43
Åge MohusH 65- (42)brutt

Botne SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Hjørdis ØvreåsD 70- (17)1.17.13+22.06
8Magnar ØvreåsH 70- (33)1.11.25+25.05
9Kai MidtskogenH 60- (34)1.08.14+20.08

Byåsen IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Leif RøhjellH 70- (33)46.20
4Andrine VikenD 15-16 (21)1.26.47+23.42
4Eirik VefsnmoH 55- (33)1.02.24+9.39
6Maren VikenD 13-14 (23)1.31.08+49.41
Brage JørumH 17-18 (6)brutt

Bækkelagets SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Simen SmestadH 21- (54)1.04.01+16.09

Bærums Skiklub

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Marit Økern JensenD 75- (9)1.15.08+0.23

Centrum OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Mattias RobertsonH 45- (43)1.34.01+40.09

Elverum OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Even LindaasH 15-16 (35)56.27
3Mats LindaasH 11-12 (29)36.22+4.08
7Harald ØstbyeH 55- (33)1.06.38+13.53
Stein Erik EdvardsenH 65- (42)brutt

Folldal IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Signe Sveen GussgardD 15-20B (8)brutt
Eirik SlettenH 50- (38)brutt
Bjørn GussgardH 55- (33)brutt

Freidig

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Sindre JohannessenH 21- (54)51.17+3.25
6Øyvind SchjelderupH 50- (38)1.02.59+11.42
7Reidar SelmerH 45- (43)1.04.37+10.45
8Nils Olav VennevikH 65- (42)1.10.42+17.30
10Øystein Jaren SamuelsenH 21- (54)58.49+10.57
10Kjersti SelmerD 45- (32)1.41.10+51.57
11Martin SelmerH 15-16 (35)1.38.35+42.08
Anna Aurora NolteD 11-12 (21)brutt
Silje Skaufel SimensenD 11-12 (21)brutt
Trond SimensenH 35- (4)brutt
Arild HeggesetH 45- (43)brutt
Ingunn SkaufelD 35- (5)brutt
Knut LillealternH 65- (42)brutt
Kari LillealternD 65- (14)brutt

Gjøvard

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Erik SlettumH 50- (38)1.36.32+45.15

Grue IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Anne Kjersti BriskerudD 40- (27)1.13.01+13.57
10Alf Briskerud HasselvoldH 15-16 (35)1.23.04+26.37
11Svein ThorsbergH 50- (38)1.23.30+32.13

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tor TrøanH 65- (42)53.12

Halden SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Heidi StoksethD 21- (35)1.05.13+7.33
8Øyvind StoksethH 21- (54)56.21+8.29

Hamar OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Inger E. VamnesD 75- (9)1.14.45
4Terje MalmH 65- (42)59.46+6.34
5Avle Christen BjørnH 60- (34)1.01.20+13.14
10Knut FjæstadH 65- (42)1.18.55+25.43
15Tore Borchgrevink AluH 21- (54)1.19.10+31.18
Kjersti RønningD 55- (28)brutt
Randi Aas FjæstadD 65- (14)brutt
Siri HestadD 70- (17)brutt
Trond FeiringH 70- (33)brutt
Trygve HestadH 70- (33)brutt

IL BUL-Tromsø

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Hans UrsetH 11-12 (29)32.38+0.24
2Ida UrsetD 15-20B (8)1.35.54+24.41
5Gjermund UrsetH 21- (54)52.09+4.17
5Anne UrsetD 40- (27)1.02.28+3.24

IL GeoForm

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Torbjørn DalløkkenH 17-C (8)brutt

IL Leik

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ola KeiseråsH 19-20 (6)58.50
5Tone AlmåsD 45- (32)59.46+10.33
8Mai Iren AlmåsD 45- (32)1.12.26+23.13
9Jan HageH 45- (43)1.13.33+19.41
Brage KeiseråsH 40- (16)brutt

Indre Østfold OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Ståle RuudH 40- (16)1.20.24+17.32
4Dag Arne LierH 40- (16)1.22.29+19.37
Åse BrødholtD 55- (28)brutt

Konnerud IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Mari Landro SvingheimD 13-14 (23)46.47+5.20
4Ina Cecilie LandroD 45- (32)59.34+10.21
7Njål SvingheimH 50- (38)1.03.36+12.19

Korgen IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Inger Lise PettersenD 55- (28)57.46
2Jan Gaute BuvikH 65- (42)54.12+1.00

Krigsskolen IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Simen HansmoenH 21- (54)brutt
Jan LunaasH 21- (54)brutt

Kvikne IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Hanne Grøtli SvergjaD 15-20B (8)1.11.13
2Mari Grøtli SvergjaD 11-12 (21)37.52+6.55
2Hilde Moan BjørsholD 15-16 (21)1.13.42+10.37
5Rønnaug Hansæl-NergaardD 15-16 (21)1.27.16+24.11
6Emilie SchärerD 11-12 (21)1.10.26+39.29

Lillehammer OK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Birgit Kleppa MadslienD 11-12 (21)39.21+8.24
3Ane BjørnsgaardD 45- (32)52.53+3.40
3Astrid VigenstadD 75- (9)1.45.31+30.46
4Valborg MadslienD 40- (27)1.01.00+1.56
5Selma Bjørnsgaard LenndinD 11-12 (21)52.22+21.25
5Ole Gunnar Kleppa MadslienH 11-12 (29)41.50+9.36
5Tormod KleppaH 40- (16)1.41.04+38.12
6Anders TaraldsenH 11-12 (29)45.32+13.18
Serine JørgensenD 11-12 (21)brutt
Sjur Holm GrønengH 11-12 (29)brutt
Thomas JørgensenH 35- (4)brutt
Jan LenndinH 45- (43)brutt
Ane Holm GrønengD 15-16 (21)brutt
Hilde GrønengD 45- (32)brutt

Lillomarka OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ole Kjell LangmyrenH 50- (38)51.17
3Elin FløD 13-14 (23)53.03+11.36
8Anne Ruste FløD 40- (27)1.20.06+21.02
Martin GranlyH 55- (33)brutt

Linköpings OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Åsa DetterfeltD 45- (32)1.12.47+23.34

Løten o-lag

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Arne Gunnar BarfloH 17-C (8)1.31.40
3Halstein ØdegårdH 80- (16)1.12.38+3.17
5Torgeir VoldenH 55- (33)1.05.15+12.30
6Einar StensbyH 70- (33)57.25+11.05
9Unni ØygardD 21- (35)1.29.59+32.19
10Herman BakkeH 55- (33)1.23.01+30.16
Sigrid Helene BøgebergD 13-16C (7)brutt
Yngve VoldenH 21- (54)brutt
Ole LienH 65- (42)brutt
Erland LilleøksethH 75- (15)brutt
Herleik NylundH 80- (16)brutt

Malvik IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Roar ForbordH 70- (33)53.43+7.23
6Hilde ForbordD 45- (32)59.56+10.43

Molde og Omegn IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Stig BratsbergH 50- (38)1.23.38+32.21
Ane Hagset StavnesliD 13-16C (7)brutt

Måren OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Morten DueH 55- (33)55.57+3.12
7Per Hermann KrøgerH 60- (34)1.02.36+14.30
10Gisle DueH 60- (34)1.08.28+20.22
Tove StrandD 50- (12)brutt
Knut Vidar JohansenH 65- (42)brutt
Aase Tove GoldenD 70- (17)brutt

Nittedal OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Bård NatvigH 60- (34)1.02.09+14.03
Christian GløgårdH 45- (43)brutt
Yngve GottfridssonH 55- (33)brutt
Lena GottfridssonD 55- (28)brutt
Kari NatvigD 55- (28)brutt

Nord-Østerdal OK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Atle BergH 50- (38)55.19+4.02
4Ivar Aukrust OsmoenH 21- (54)51.32+3.40
4Harald SvergjaH 50- (38)56.28+5.11
4Mads BergH 80- (16)1.17.46+8.25
5Thomas KortH 15-16 (35)59.28+3.01
6Arild BjarkøH 55- (33)1.05.45+13.00
8Per EngebakkenH 50- (38)1.14.08+22.51
9Anne Mette GrøtliD 40- (27)1.21.30+22.26
Mari jensen AasD 19-20 (3)brutt
John SvergjaH 50- (38)brutt
Birgit Wikan BergD 50- (12)brutt
Helen Margrethe SchjelderupD 50- (12)brutt
Tore StubbeH 65- (42)brutt
Johan Arnt JohansenH 70- (33)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrD 11-12 (21)brutt

NTNUI

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Gunhild Rogne HallandD 21- (35)57.40
2Mathias Stensland LillevoldH 21- (54)50.18+2.26
2Hedvig ÅstebølD 21- (35)1.03.26+5.46
3Martine ÅstebølD 21- (35)1.03.51+6.11
5Jorunn KvaklandD 21- (35)1.05.40+8.00
13Sindre Engzelius GylverH 21- (54)1.11.16+23.24
Adrian OpheimH 21- (54)brutt
Eivind Schjelderup SkarpsnoH 21- (54)brutt

Nydalens SK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Oda ScheeleD 13-14 (23)41.27
2Rune ScheeleH 45- (43)54.17+0.25
3Else Kari ScheeleD 40- (27)1.00.51+1.47
7Selma TonjerD 21- (35)1.15.09+17.29
9Ragnar TonjerH 21- (54)57.55+10.03

OK Skøynar

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Lars HovdalH 13-16C (6)36.15
1Terje RønningH 55- (33)52.45
2Lars StrømH 40- (16)1.18.35+15.43
3Trym Nergård RønningH 13-14 (38)41.58+3.44
4Tone FlægstadD 17-C (15)1.03.44+21.42
5Håvard VeieH 13-14 (38)45.29+7.15
6Morten SvendgårdH 15-16 (35)1.04.21+7.54
7Hege HegstadD 40- (27)1.19.52+20.48
8Simen HegstadH 13-14 (38)50.46+12.32
8Kirsten Marie LynumD 21- (35)1.17.29+19.49
9Kristian VeieH 15-16 (35)1.12.20+15.53
10John-Ola HovdalH 45- (43)1.15.10+21.18
11Hallvar HallanH 13-14 (38)1.05.01+26.47
Lise Tuset GustadD 17-C (15)brutt
Hege HallanD 13-14 (23)brutt

OL Gaula

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Hans Boye SkogstadH 55- (33)54.10+1.25

OL Trollelg

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Frida HaugskottD 13-16C (7)34.32
1Kristin HaugskottD 40- (27)59.04
1Per LøvaasH 75- (15)56.00
2Frode HaugskottH 50- (38)53.23+2.06
2Jarle Th. NestvoldH 75- (15)1.01.32+5.32
3Jon Arne KlemetsauneH 65- (42)56.32+3.20
3Åse Eng MusumD 65- (14)1.30.44+32.24
4Anders HaugskottH 15-16 (35)59.00+2.33
5Odd MusumH 70- (33)55.25+9.05
5Gunnar SmistadH 80- (16)1.30.34+21.13
7Øistein ÅsmulH 70- (33)1.03.28+17.08
8Leif Gunnar SmistadH 55- (33)1.12.10+19.25
9Egil RepvikH 65- (42)1.13.43+20.31
10Geir PaulsenH 50- (38)1.20.34+29.17
Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoD 21- (35)brutt
Anne-Lise BrenneD 65- (14)brutt

OL Vallset/Stange

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Sverre NarumH 15-16 (35)1.07.37+11.10
8Jostein Svaland DaleH 15-16 (35)1.08.24+11.57

Oppsal Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kristin JægerD 35- (5)1.45.12
6Margaret RoseveareD 55- (28)1.47.54+50.08
9Ketil ÅstebølH 55- (33)1.16.31+23.46
Anne Marie ÅstebølD 17-C (15)brutt
Hans ZachariasenH 60- (34)brutt

Os IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ragnhild DåsnesD 50- (12)1.00.02
2Kari OsmoenD 55- (28)58.11+0.25
3Jorun BækkenD 15-16 (21)1.22.45+19.40
7Lukas KortH 11-12 (29)45.55+13.41
12Kasper RamloH 13-14 (38)1.31.58+53.44
Jørgen LangbekkheiH 11-12 (29)brutt

Oslostudentenes IK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Dagfinn FøllesdalH 80- (16)1.11.37+2.16
6Lea-Rebekka TonjerD 21- (35)1.08.50+11.10

Raufoss IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Bjørn EriksrudH 17-C (8)brutt

Raumar Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Hans LarsenH 80- (16)1.09.21
Robin LarssonH 21- (54)brutt
Eirik RustadH 21- (54)brutt
Anne Kamstrup HovindD 21- (35)brutt
Kaisa SvergjaD 21- (35)brutt
Anne Grethe RustadD 50- (12)brutt

Rena IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Bente Bolstad NergårdD 17-C (15)42.02
1Vetle NergårdH 15-20B (3)1.12.07

Ringerike OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Torunn økern JensenD 45- (32)49.13
Helge RevhaugH 65- (42)brutt

Ringsaker OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Lars Ranheim BrynestadH 13-14 (38)38.14
2Anne Marit BordalD 45- (32)52.10+2.57
6Marius WikstrømH 21- (54)54.04+6.12
7Even BordalH 13-14 (38)49.50+11.36
Geir Myhr ØienH 21- (54)brutt
Johannes BordalH 17-18 (6)brutt
Sigurd Ranheim BrynestadH 15-16 (35)brutt
May Kristin Pedersen TangenD 45- (32)brutt
Terje TangenH 60- (34)brutt
Knut WikstrømH 65- (42)brutt

Rond OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tea ForbergD 70- (17)55.07
2Kjersti Hagberg SolumD 17-C (15)48.57+6.55
8Kai SolumH 45- (43)1.05.05+11.13

Rudsbygd IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Gro SolnørdalD 60- (9)50.27
2Odbjørg NordengD 70- (17)1.01.36+6.29
5John Birger SkansenH 65- (42)1.02.00+8.48
6Paul Martin BergH 65- (42)1.02.50+9.38
Marit TyldumD 65- (14)brutt
Jon TyldumH 75- (15)brutt

Røros IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Hans Arild SkjevdalH 45- (43)53.52
2Helge SundbergH 60- (34)54.56+6.50
3Britt Laila NilsgårdD 50- (12)1.11.38+11.36
5Inga SkjevdalD 13-14 (23)1.00.13+18.46
5Frode SjøvoldH 50- (38)57.29+6.12
9Terje SchjølbergH 50- (38)1.14.58+23.41
Petter GullikstadH 55- (33)brutt

Røyken OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Per (Jakob) KjusH 70- (33)brutt

Selbu OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Sigve Wanvik KrogstadmoH 19-20 (6)59.49+0.59
3Karin GalaaenD 55- (28)1.08.45+10.59
12Truls Wanvik KrogstadmoH 21- (54)1.05.04+17.12

Sentrum OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Geir FinstadH 17-C (8)brutt
Mari TaraldrudD 35- (5)brutt

Stabæk IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kjersti ThoD 65- (14)58.20

Stjørdals-Blink Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Audun Wanvik HaugenH 15-16 (35)56.28+0.01
2Birgit Økern JensenD 40- (27)59.50+0.46
3Jakob HaugenH 45- (43)56.55+3.03
4Håvard HågårdH 45- (43)57.17+3.25
7Mette WanvikD 45- (32)1.02.13+13.00

Stokke IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Inger NergaardD 60- (9)1.07.41+17.14
11Ragnar Niemi BergH 60- (34)1.13.48+25.42

Stor-Elvdal SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Håvard SundbergH 35- (4)brutt

Sturla, IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Grethe Lill RyengD 60- (9)1.14.34+24.07

Tynset IF

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Sebastian Rød FeragenH 11-12 (29)32.14
1Ane Ingeborg KalbækkenD 15-16 (21)1.03.05
2Gaute Kvittum NytrøenH 13-14 (38)39.59+1.45
4Anna Vangen LunåsmoD 13-14 (23)55.29+14.02
6Jørgen SchjølbergH 13-14 (38)47.58+9.44
8Truls LunåsmoH 11-12 (29)51.00+18.46
9Asgeir EspelandH 13-14 (38)51.58+13.44
11Cecilie Sundsbø ArnemoD 21- (35)1.51.04+53.24
Sissel BolstadD 17-C (15)brutt
Elisabeth EspelandD 17-C (15)brutt
Idar SchjølbergH 17-C (8)brutt
Inga SandvoldD 13-14 (23)brutt
Jakob HøsøienH 13-14 (38)brutt
Bjørn AustbøH 21- (54)brutt
Knut AustbøH 21- (54)brutt
Geir SchjølbergH 40- (16)brutt
Anders NyaasH 17-18 (6)brutt
Torger HøsøienH 45- (43)brutt
Guri SandvoldD 15-16 (21)brutt
Mari Gullbrekken SchjølbergD 40- (27)brutt
Ingunn Vangen LunåsmoD 40- (27)brutt
Britt Vangen SandvoldD 45- (32)brutt
Eldbjørg G. KalbækkenD 55- (28)brutt
Anne Mette NormannD 55- (28)brutt

Vang OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Eskil FrøislandH 15-16 (35)56.52+0.25
Per VoldH 70- (33)brutt

Varegg Fleridrett

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Jostein KvaklandH 21- (54)55.21+7.29

Vingelen IL

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Eline Horten JordetD 11-12 (21)30.57
1Jan Jacob VerdeniusH 40- (16)1.02.52
1Anders RønningH 17-18 (6)1.01.10
1Aina VingelenD 19-20 (3)1.46.32
2Inger Johanne SimensenD 65- (14)1.17.39+19.19
2Lars ButtingsrudH 70- (33)50.24+4.04
3Solveig VingelenD 70- (17)1.15.46+20.39
3Bjørn Ivar RyenH 70- (33)53.15+6.55
3Oddvar ErlienH 75- (15)1.03.37+7.37
4Andrea sæther VerdeniusD 11-12 (21)41.36+10.39
4Lars Horten JordetH 11-12 (29)40.00+7.46
4Jacob Sæther VerdeniusH 13-14 (38)43.55+5.41
10Ingrid UrsethD 21- (35)1.40.24+42.44
11Steinar SimensenH 65- (42)1.30.46+37.34
Eirik Dæhli RyenH 11-12 (29)brutt
Arne GalaaenH 11-12 (29)brutt
Ola GalaaenH 13-14 (38)brutt
Grete UrsetD 70- (17)brutt

Västvärmlands OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Lars OlssonH 60- (34)1.00.29+12.23
5Mary Falkevik OlssonD 55- (28)1.27.44+29.58

Wing OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Nikolai RenolenH 13-16C (6)44.39+8.24
3Frank BjarkøH 60- (34)56.18+8.12
5Agnar RenolenH 45- (43)1.01.49+7.57
6Rune StræteH 45- (43)1.03.05+9.13
6Anna RenolenD 15-16 (21)1.28.10+25.05
11Per Ivar SkinderhaugH 45- (43)1.16.10+22.18
Jens Kjetil MehammerH 45- (43)brutt

Østmarka OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10John OtterleiH 13-14 (38)1.02.32+24.18
12Svein OtterleiH 45- (43)1.22.31+28.39

Ålen IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Hildegunn Prytz DjupdalD 17-C (15)57.22+15.20
4Reidar MyliusH 75- (15)1.15.27+19.27
Jon Inge BreenH 50- (38)brutt

Ås-NMBU Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Håvard LucasenH 21- (54)47.52
Ine HoviD 21- (35)brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.