Offisiell resultatliste for AAOKs karusell løp 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOKs karusell løp 6
Arrangørorganisasjon: Hisøy OK
Dato: onsdag 3 juni 2015

Damer 1

1 600 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tonje JohnsenØyestad IF allianse18.0811.20
2Silje MikkelsenIK Grane Arendal Orientering20.16+2.0812.40
3Gro HovdeHisøy OK20.20+2.1212.42
4Tora HenningsenØyestad IF allianse21.33+3.2513.28
4Luca VetvikØyestad IF allianse21.33+3.2513.28
6Karoline StudsrudHisøy OK24.37+6.2915.23
7Kamilla HelsørFroland IL27.13+9.0517.00
8Kamilla StudsrudHisøy OK27.14+9.0617.01
9Kristin Krafft MyhrenHisøy OK28.46+10.3817.58
10Linnea MoenIF Trauma29.47+11.3918.36
11Julie SaudlandIF Trauma30.40+12.3219.10
12Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering31.07+12.5919.26
13Julie Skulstad SkogHisøy OK31.21+13.1319.35
14Frida MagnussenHisøy OK31.22+13.1419.36
15Hannah Broers DamsgaardHisøy OK34.50+16.4221.46
16Julia Broers DamsgaardHisøy OK34.51+16.4321.46
17Marte BergetØyestad IF allianse35.09+17.0121.58
18Sara Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering37.57+19.4923.43
19Karen Elise GuttormsenØyestad IF allianse40.55+22.4725.34
20Ingrid HovdeHisøy OK42.04+23.5626.17
21Liv Cathrine SælsbråtenIF Trauma44.19+26.1127.41
22Thea Vågsnes SælsbråtenIF Trauma44.21+26.1327.43
23Tuva Krafft MyhrenHisøy OK45.15+27.0728.16
24Aasne SvendsenØyestad IF allianse55.13+37.0534.30

Damer 2

1 900 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering23.2512.19
2Lene HaugeHisøy OK24.30+1.0512.53
3Silje JohnsenØyestad IF allianse24.32+1.0712.54
4Carla Freitas BrandtIK Grane Arendal Orientering25.05+1.4013.12
5Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering25.15+1.5013.17
6Karin SteenIF Trauma27.00+3.3514.12
7Maja Hestness TrommestadIF Trauma27.33+4.0814.30
8Hanna SaudlandIF Trauma28.33+5.0815.01
9Helle RuhavenHisøy OK28.58+5.3315.14
10Andrea MoenIF Trauma30.00+6.3515.47
11Marie JørgensenHisøy OK35.01+11.3618.25
12Tove SvendsenIL Imås35.24+11.5918.37
13Gunda Marie BringsverdLia IL37.31+14.0619.44
14Wenche UlvshusIL Imås37.33+14.0819.45
15Johanne TerjesenØyestad IF allianse40.54+17.2921.31
16Bjørg SalvesenLia IL50.35+27.1026.37
17Malin WernersenØyestad IF allianse1.06.02+42.3734.45
0Rikke WernersenØyestad IF alliansediskvalifisert

Damer 3

2 200 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ada Helene OlsenIF Trauma28.1312.49
2Mia HirschIF Trauma28.44+0.3113.03
3Anne-Heidrun RisdalIK Grane Arendal Orientering38.10+9.5717.20
3Randi K RisdalIK Grane Arendal Orientering38.10+9.5717.20
5Edith FahreHisøy OK39.40+11.2718.01
6Fanny SkindloIF Trauma40.17+12.0418.18
7Turid Dalen JohnsenØyestad IF allianse42.23+14.1019.15
8Inger MorterudLia IL44.01+15.4820.00
9Thea Kristine TerjesenØyestad IF allianse45.10+16.5720.31
10Ann Mari StudsrudHisøy OK46.13+18.0021.00
11Ingeborg BøbelIL Imås53.21+25.0824.14
12Henriette OlsenIF Trauma53.44+25.3124.25
13Marie RøilidIF Trauma1.12.33+44.2032.58

Damer 4

2 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin HaugeHisøy OK24.4511.14
2Marianne HaugeHisøy OK27.00+2.1512.16
3Åshild SimonsenIL Imås33.06+8.2115.02
4Tove FossnesHisøy OK34.59+10.1415.54
5Astrid SaudlandIF Trauma36.55+12.1016.46
6Tone Skindlo TaraldsenHisøy OK48.05+23.2021.51
0Ellen SundsdalIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

Damer 5

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK26.2612.00
2Tone HirschIF Trauma31.17+4.5114.13

Damer 6

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje HaugeHisøy OK26.1310.29
2Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering28.55+2.4211.34
3Julie NærestadVegårshei IL30.54+4.4112.21
4Vilde Brabrand UrfjellIL Imås51.47+25.3420.42

Herrer 1

1 600 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Theo TrommestadIF Trauma17.5111.09
2Elias Vågsnes SælsbråtenIF Trauma27.08+9.1716.57
3Jonas Okkenhaug BratlandIF Trauma27.35+9.4417.14
4Simon Okkenhaug BratlandIF Trauma28.11+10.2017.36
5Lars RøilidIF Trauma29.27+11.3618.24
6Tobias HellevikHisøy OK35.39+17.4822.16
7Amund FossnesHisøy OK35.43+17.5222.19
8Truls HovdeHisøy OK49.36+31.4531.00
9Tobias Skindlo TaraldsenHisøy OK52.10+34.1932.36
10John AasØyestad IF allianse53.37+35.4633.30

Herrer 2

1 900 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Isak KnutsenIF Trauma24.0112.38
2Audun Fahre UlsteinHisøy OK25.04+1.0313.11
3Leander FjellheimHisøy OK25.05+1.0413.12
4Benjamin DalandIL Express28.00+3.5914.44
5Johannes RuhavenHisøy OK28.43+4.4215.06
6Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering33.30+9.2917.37
7Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering33.34+9.3317.40
8Inge KlepstadLia IL37.36+13.3519.47
9Karl Johan EmanuelsenIK Grane Arendal Orientering42.21+18.2022.17
10Bo Einersen KjerlandØyestad IF allianse48.25+24.2425.28
11Finn LøvgrenIL Express49.32+25.3126.04
12Henrik Andreas TømtIL Imås1.11.02+47.0137.23
0Torjus Larsen LægreidIF Traumadiskvalifisert

Herrer 3

2 200 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torstein Thorsen EkernHisøy OK29.0413.12
2Einar Krafft MyhrenHisøy OK42.30+13.2619.19
3Nils-Henrik PedersenHisøy OK42.43+13.3919.25
4Øivind SvensenIL Imås43.23+14.1919.43
5Jan JohnsenØyestad IF allianse43.43+14.3919.52
6Bjørn BratlandIF Trauma43.45+14.4119.53
7Gunnar MoulandØyestad IF allianse46.38+17.3421.11
8Finn Tysland JohnsenIF Trauma49.20+20.1622.25
9Ola HovdeHisøy OK49.35+20.3122.32
10Kjell JohnsenIK Grane Arendal Orientering51.25+22.2123.22
11Olav RøyslandIK Grane Arendal Orientering56.17+27.1325.34
12Oskar H. KnudsenHisøy OK57.14+28.1026.00
13Theodor SkindloHisøy OK57.19+28.1526.03
14Thomas H FossnesHisøy OK57.25+28.2126.05
15Reidar GrøsleAustre Moland IL1.00.36+31.3227.32
16Stein Olav StrømHisøy OK1.08.02+38.5830.55

Herrer 4

2 200 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Kristian TømtIL Imås26.0111.49
2Geir Olav HovdeHisøy OK26.59+0.5812.15
3Trond FossnesHisøy OK27.28+1.2712.29
4Jan Egil HagliIK Grane Arendal Orientering28.43+2.4213.03
5Widar Taxth LølandIL Express29.57+3.5613.36
6Stein Olav KjerlandØyestad IF allianse30.21+4.2013.47
7Markus H FossnesHisøy OK32.04+6.0314.34
8Stein R. JensenLia IL34.16+8.1515.34
9Magne BlågestadIK Grane Arendal Orientering34.52+8.5115.50
10Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering35.12+9.1116.00
11Per Magne HoffHisøy OK37.41+11.4017.07
12Kåre JørgensenHisøy OK37.43+11.4217.08
13Erling LauvrakIL Imås39.16+13.1517.50
14Rune LandsverkØyestad IF allianse40.59+14.5818.37
15Karl Jørgen SongedalIL Imås41.01+15.0018.38
16Cato MoenIF Trauma42.03+16.0219.06
17Rolf MikkelsenIL Imås44.15+18.1420.06
18Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering45.16+19.1520.34

Herrer 5

2 500 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir Henrik HirschIF Trauma26.4310.41
2Norman UglandØyestad IF allianse28.14+1.3111.17
3Øyvind HelsørFroland IL28.21+1.3811.20
4Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse28.30+1.4711.24
5Are SkindloIF Trauma28.54+2.1111.33
6Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering29.20+2.3711.44
7Fredrik StudsrudHisøy OK29.44+3.0111.53
8Sigurd DalandIL Imås30.42+3.5912.16
9Svein RoslandHope IL31.45+5.0212.42
10Torbjørn TrommestadIF Trauma32.40+5.5713.04
11Henrik Chr. HirschIF Trauma33.26+6.4313.22
12Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering33.30+6.4713.24
13Ole Petter VestølVegårshei IL33.41+6.5813.28
14Øyvind BratlandIF Trauma33.47+7.0413.30
15Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering35.52+9.0914.20
16Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse36.04+9.2114.25
17Glenn SolbergFroland IL41.15+14.3216.30
18Rune PedersenIK Grane Arendal Orientering44.59+18.1617.59
19Kjell SandåkerIL Imås45.48+19.0518.19

Herrer 6

2 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje UrfjellIL Imås24.039.37
2Helge FossøyØyestad IF allianse25.23+1.2010.09
3Vegard Fiane PedersenIK Grane Arendal Orientering26.20+2.1710.32
4Kristian VågsnesIK Grane Arendal Orientering30.10+6.0712.04
5Magnus JohnssonIK Grane Arendal Orientering30.39+6.3612.15
6Sveinung UlsteinHisøy OK31.02+6.5912.24
7Preben GjertsenHisøy OK34.11+10.0813.40
8Andreas SælsbråtenIF Trauma42.01+17.5816.48

Nybegynner 1

1 600 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sebastian Sætra DalandIL Express20.2912.48
2Fredrik EgelandIF Trauma30.00+9.3118.45
3Kristin Daniela SolbergFroland IL30.22+9.5318.58
4Åsne Thorsen EkernHisøy OK43.13+22.4427.00
5Ellinor Thorsen EkernHisøy OK43.25+22.5627.08
6Jenny Simonsen BjørkenesHisøy OK43.43+23.1427.19
7Ask Ring KleivenHisøy OK43.51+23.2227.24
8Fie J. JørgensenHisøy OK44.16+23.4727.40
9Vår Jærstad JørgensenHisøy OK46.00+25.3128.45
10Lerke Ring KleivenHisøy OK46.24+25.5529.00
11Anniken FossnesHisøy OK48.33+28.0430.20
0Celina Mortensen FrøgeHisøy OKdiskvalifisert
0Daniel ThoresenHisøy OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.