Offisiell resultatliste for NM stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM stafett
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: søndag 11 september 2016

D17

50 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nydalens SK 11.55.58
Siri Ulvestad37.417+1.0937.417+1.09
Anine Ahlsand36.3911.14.201-6
Anne M Hausken Nordberg41.3811.55.5810
2Halden SK 11.57.27+1.29
Ida Marie Næss Bjørgul36.32136.321
Mari Fasting38.503+2.111.15.222+1+1.02+1.02
Anni-Maija Fincke42.052+0.271.57.2720+1.29+0.27
3Bækkelagets SK 12.04.47+8.49
Nikoline Ekeberg Schjerve37.386+1.0637.386+1.06
Lene Godager Kaas41.378+4.581.19.153-3+4.55+3.49
Tone Wigemyr45.3210+3.542.04.4730+8.49+3.54
4Halden SK 22.05.23+9.25
Eva Jurenikova40.5613+4.2440.5613+4.24
Bodil Helgerud39.435+3.041.20.396-7+6.19+1.55
Kine Hallan Steiwer44.447+3.062.05.234-2+9.25+3.06
5NTNUI 12.07.01+11.03
Audhild Bakken Rognstad39.469+3.1439.469+3.14
Maren Jansson Haverstad39.314+2.521.19.174-5+4.57+1.43
Linn Hokholt47.4412+6.062.07.015+1+11.03+6.06
6Kongsberg OL 12.08.13+12.15
Åsne Skram Trømborg40.5412+4.2240.5412+4.22
Aurora Moholth44.3914+8.001.25.3315+3+11.13+6.51
Ingjerd Myhre42.403+1.022.08.136-9+12.15+1.02
7Fredrikstad SK 12.08.33+12.35
Emma Johansson36.432+0.1136.432+0.11
Mia Bekhus47.3024+10.511.24.139+7+9.53+9.42
Heidi Østlid Bagstevold44.205+2.422.08.337-2+12.35+2.42
8Frol IL 12.09.11+13.13
Eirin Svanøe-Hafstad40.5011+4.1840.5011+4.18
Elen Katrine Skjerve43.2011+6.411.24.108-3+9.50+5.32
Mathilde Rundhaug45.019+3.232.09.1180+13.13+3.23
9Bækkelagets SK 22.10.45+14.47
Lone Brochmann37.224+0.5037.224+0.50
Marthe Gløersen44.4015+8.011.22.027+3+7.42+6.52
Kine Gulliksen48.4314+7.052.10.459+2+14.47+7.05
10Byåsen IL 12.13.21+17.23
Emma Arnesen43.1521+6.4343.1521+6.43
Ragnhild Eide42.019+5.221.25.1611-10+10.56+4.13
Ingeborg Eide48.0513+6.272.13.2110-1+17.23+6.27
11Konnerud IL 12.13.25+17.27
Thea Sildnes Baklid47.1333+10.4147.1333+10.41
Maiken Økern Hågård41.237+4.441.28.3618-15+14.16+3.35
Therese Haare44.498+3.112.13.2511-7+17.27+3.11
12Løten o-lag 12.13.32+17.34
Sofie Johansson41.4517+5.1341.4517+5.13
Evine Westli Andersen47.1323+10.341.28.5820+3+14.38+9.25
Emilie Westli Andersen44.346+2.562.13.3212-8+17.34+2.56
13IL Tyrving 12.13.51+17.53
Mari Jevne Arnesen40.5714+4.2540.5714+4.25
Ida Tiltnes43.2412+6.451.24.2110-4+10.01+5.36
Oda Sikkeland49.3015+7.522.13.5113+3+17.53+7.52
14Asker Skiklubb 12.15.25+19.27
Tilla Farnes Hennum39.5210+3.2039.5210+3.20
Margrethe Wisløff45.4118+9.021.25.3315+5+11.13+7.53
Synne Strand49.5216+8.142.15.2514-1+19.27+8.14
15Halden SK 32.15.42+19.44
Jo Shepherd47.2938+10.5747.2938+10.57
Lizzie Ingham37.552+1.161.25.2413-25+11.04+0.07
Hanna Haugen Nordbrøden50.1817+8.402.15.4215+2+19.44+8.40
16Freidig 12.15.44+19.46
Hanne Sandstad37.255+0.5337.255+0.53
Åshild Kolstad48.0125+11.221.25.2614+9+11.06+10.13
Karen Oline Kolstad50.1817+8.402.15.4416+2+19.46+8.40
17IL BUL-Tromsø 12.16.20+20.22
Arntraut Götsch37.163+0.4437.163+0.44
Mathilde Korvald Skaare42.1310+5.341.19.295+2+5.09+4.25
Anne Urset56.5126+15.132.16.2017+12+20.22+15.13
18Varegg Fleridrett 12.20.11+24.13
Christiane Trösse42.0720+5.3542.0720+5.35
Kårhild Husby Nordstad55.0135+18.221.37.0833+13+22.48+17.13
Kristin Löfgren43.034+1.252.20.1118-15+24.13+1.25
19Nydalens SK 22.20.15+24.17
Ingvil Ahlsand47.1535+10.4347.1535+10.43
Marion Huber45.1916+8.401.32.3425-10+18.14+7.31
Marte Narum47.4111+6.032.20.1519-6+24.17+6.03
20NTNUI 22.21.59+26.01
Kristine Fjellanger41.4116+5.0941.4116+5.09
Ingunn Egeberg Vari43.3713+6.581.25.1812-4+10.58+5.49
Julie Størmer56.4124+15.032.21.5920+8+26.01+15.03
21Halden SK 42.26.30+30.32
Helen Palmer47.0832+10.3647.0832+10.36
Gina Granstedt45.4721+9.081.32.5527-5+18.35+7.59
Iliana Ilieva53.3519+11.572.26.3021-6+30.32+11.57
22Larvik OK 12.26.31+30.33
Runa Fremstad40.5714+4.2540.5714+4.25
Martine Topstad48.1026+11.311.29.0722+8+14.47+10.22
Julie Hjortland57.2427+15.462.26.31220+30.33+15.46
23Sandefjord OK 12.28.14+32.16
Ella Arentz Hagen47.1737+10.4547.1737+10.45
Signe Bredholt Jørgensen45.4219+9.031.32.5928-9+18.39+7.54
Maria Prestbøen55.1521+13.372.28.1423-5+32.16+13.37
24Frol IL 22.28.20+32.22
Maren Grande47.1333+10.4147.1333+10.41
Gøril Rønning Sund41.226+4.431.28.3517-16+14.15+3.34
Kari Svingheim59.4529+18.072.28.2024+7+32.22+18.07
25NTNUI 32.29.39+33.41
Marte Hoff Hagen43.4924+7.1743.4924+7.17
Gry Granstedt50.4130+14.021.34.3031+7+20.10+12.53
Solveig Blandkjenn55.0920+13.312.29.3925-6+33.41+13.31
26IL Tyrving 22.29.44+33.46
Helene Lund-Johansen43.2122+6.4943.2122+6.49
Åsa Franzen45.4219+9.031.29.0321-1+14.43+7.54
Anniken Helland-Hansen1.00.4131+19.032.29.4426+5+33.46+19.03
27NTNUI 52.30.15+34.17
Aurora Fossøy47.1636+10.4447.1636+10.44
Camilla Öhman46.1522+9.361.33.3129-7+19.11+8.27
Ingvild Maalen-Johansen56.4425+15.062.30.1527-2+34.17+15.06
28NTNUI 42.31.49+35.51
Silje Arntzen45.2427+8.5245.2427+8.52
Ingrid Gulbrandsen48.1527+11.361.33.3930+3+19.19+10.27
Live Bredholt Jørgensen58.1028+16.322.31.4928-2+35.51+16.32
29Hamar OK 12.32.29+36.31
Anine Lome42.0219+5.3042.0219+5.30
Sigrid Bjørgen49.3229+12.531.31.3423+4+17.14+11.44
Dorte Narum1.00.5532+19.172.32.2929+6+36.31+19.17
30Sandnes IL (Rogaland) 12.34.01+38.03
Marie Line Furland45.5729+9.2545.5729+9.25
Hannah Malmei51.5632+15.171.37.5334+5+23.33+14.08
Vilde Malmei56.0823+14.302.34.0130-4+38.03+14.30
31Bodø og Omegn IF Orientering 12.43.38+47.40
Nora Marie Irgens45.3428+9.0245.3428+9.02
Martha Kalvig Skogan1.02.3439+25.551.48.0837+9+33.48+24.46
Eirill Pettersen Buvik55.3022+13.522.43.3831-6+47.40+13.52
32Sandnes IL (Rogaland) 22.45.18+49.20
Sunniva Omdal46.0030+9.2846.0030+9.28
Marthe Svihus52.2933+15.501.38.2936+6+24.09+14.41
Marit Haavardsholm1.06.4933+25.112.45.1832-4+49.20+25.11
33Frol IL 32.48.12+52.14
Line Sundsvik43.2223+6.5043.2223+6.50
Sara Profors45.2317+8.441.28.4519-4+14.25+7.35
Randi Johanne Skjerve1.19.2737+37.492.48.1233+14+52.14+37.49
34Lillomarka OL 12.52.10+56.12
Siri Kollerud56.2640+19.5456.2640+19.54
Emma Eithun Paulsen55.2736+18.481.51.5339-1+37.33+17.39
Ingvild C. Fleisje1.00.1730+18.392.52.1034-5+56.12+18.39
35Freidig 22.52.51+56.53
Malin Sandstad44.1825+7.4644.1825+7.46
Vera Melkild48.2728+11.481.32.4526+1+18.25+10.39
Maria Ulseth Sylte1.20.0638+38.282.52.5135+9+56.53+38.28
36Raumar Orientering 12.53.02+57.04
Silje Ekroll Jahren38.588+2.2638.588+2.26
Dagny I. Lysaker53.0534+16.261.32.0324+16+17.43+15.17
Lene Kinneberg1.20.5939+39.212.53.0236+12+57.04+39.21
37Asker Skiklubb 22.54.25+58.27
Nora Synnøve Woxholth44.2626+7.5444.2626+7.54
Ragnhild Løvli51.0631+14.271.35.3232+6+21.12+13.18
Fanni Jauhojärvi Markussen1.18.5336+37.152.54.2537+5+58.27+37.15
38Fredrikstad SK 22.59.10+1.03.12
Rikke Blakkestad Ingesen41.5318+5.2141.5318+5.21
Kristin Ottesen56.0637+19.271.37.5935+17+23.39+18.18
Trine Olausen1.21.1140+39.332.59.1038+3+1.03.12+39.33
39Halden SK 53.04.51+1.08.53
Idun Kristine Felde Olaussen47.0431+10.3247.0431+10.32
Synne Malene Brække1.05.5740+29.181.53.0140+9+38.41+28.09
Karoline Aune1.11.5034+30.123.04.5139-1+1.08.53+30.12
40IL Tyrving 33.09.39+1.13.41
Mari Jellum Helgerud49.0939+12.3749.0939+12.37
Solveig Sikkeland1.02.0138+25.221.51.1038-1+36.50+24.13
Berit Danielsen1.18.2935+36.513.09.3940+2+1.13.41+36.51
Kristiansand OK 1diskvalifisert
Marianne Andersendiskvalifisertdiskvalifisert
Ida Aurebekkdiskvalifisertdiskvalifisert
Silje Haugediskvalifisertdiskvalifisert
Eiker OL 1brutt
Ane Dyrkornbruttbrutt
Thea Dyrkornbruttbrutt
Kristine Bergliabruttbrutt
Fossum IF 1brutt
Victoria Hæstad Bjørnstadbruttbrutt
Ragnhild Hjermstadbruttbrutt
Kristin Helland-Hansenbruttbrutt
Heming Orientering 1brutt
Sofie Skyttersæter Iversenbruttbrutt
Pia Skyttersæter Iversenbruttbrutt
Henriette Ruudbruttbrutt
Kongsberg OL 2brutt
Anne Willkommen Eikenbruttbrutt
Idunn Haavengenbruttbrutt
Eline Dragebruttbrutt
Lillomarka OL 2brutt
Ellen Marie Ariansenbruttbrutt
Brynhild Fanuelsenbruttbrutt
Bjørn Tveitebruttbrutt
Mo OK 1brutt
Doris Stien Kaspersenbruttbrutt
Hilde Sofie Hansenbruttbrutt
Wenche Hjelmsethbruttbrutt
NTNUI 6brutt
Karoline Dahl Fosbybruttbrutt
Synne Fossøybruttbrutt
Torid Kvaalbruttbrutt
OL Trollelg 1brutt
Line Sølbergbruttbrutt
Marit Schmidbruttbrutt
Elisabeth Hegdalbruttbrutt
Vegårshei IL 1brutt
Karine Vestølbruttbrutt
Julie Nærestadbruttbrutt
Synnøve Bråtenbruttbrutt
Fredrikstad SK 3inaktiv
Sigrid Saur Modahlinaktivinaktiv
Solveig Hegstad Krügerinaktivinaktiv
Ellen Marie Turterinaktivinaktiv
NTNUI 7inaktiv
Tom Johannesseninaktivinaktiv
Peder Tronesinaktivinaktiv
Jannike Bremar Johannesseninaktivinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.