Offisiell resultatliste for Midt Norsk Mesterskap Stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Midt Norsk Mesterskap Stafett
Arrangørorganisasjoner: Byåsen IL / Orkanger IF
Dato: søndag 30 august 2015

H13-16

16 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Freidig 156.52
Mathias Vindal23.146+1.0923.146+1.09
Mats Eidsmo13.33136.471-5
Oskar Spets Storhov20.05156.5210
2Freidig 257.22+0.30
Simen Spets Storhov22.122+0.0722.122+0.07
Kristian Fredrik Lynum14.543+1.2137.063+1+0.19+0.12
Vegard Kittilsen20.162+0.1157.222-1+0.30+0.11
3Freidig 358.48+1.56
Lars Sandstad22.05122.051
Jo Even Kolstad14.462+1.1336.512+1+0.04+0.04
Mathias Hermstad21.573+1.5258.483+1+1.56+1.52
4Steinkjer OK 11.03.02+6.10
Jørgen Rannem Halse23.237+1.1823.237+1.18
Sivert Sem16.466+3.1340.096-1+3.22+2.04
Sigurd Landsem Melhus22.535+2.481.03.024-2+6.10+2.48
5Stjørdals-Blink Orientering 11.04.22+7.30
Audun Wanvik Haugen23.258+1.2023.258+1.20
Emil Aaen14.574+1.2438.225-3+1.35+0.15
Henrik Kraft26.006+5.551.04.2250+7.30+5.55
6Frol IL 11.07.22+10.30
Tobias Alstad24.3811+2.3324.3811+2.33
Martin Wold Stavrum20.2510+6.5245.03110+8.16+5.43
Oscar Lyngen22.194+2.141.07.226-5+10.30+2.14
7Byåsen IL 11.11.43+14.51
Are Lodgaard25.1612+3.1125.1612+3.11
Einar Eide19.078+5.3444.238-4+7.36+4.25
Petter Liabakk Eriksen27.207+7.151.11.437-1+14.51+7.15
8OK Skøynar 11.13.13+16.21
Morten Svendgård22.163+0.1122.163+0.11
Andreas Ronglan14.595+1.2637.154+1+0.28+0.17
Kristian Veie35.5814+15.531.13.138+4+16.21+15.53
9Stjørdals-Blink Orientering 21.13.30+16.38
Marius Møller23.115+1.0623.115+1.06
Yngve Aaen21.2411+7.5144.3510+5+7.48+6.42
Andreas Glomsrud28.558+8.501.13.309-1+16.38+8.50
10Freidig 41.17.06+20.14
Jonas Grønli24.3410+2.2924.3410+2.29
Mikkel Holt18.577+5.2443.317-3+6.44+4.15
Martin Selmer33.3511+13.301.17.0610+3+20.14+13.30
11Tynset IF 11.21.19+24.27
Gaute Kvittum Nytrøen24.109+2.0524.109+2.05
Jørgen Schjølberg20.239+6.5044.3390+7.46+5.41
Asgeir Espeland36.4615+16.411.21.1911+2+24.27+16.41
12OK Skøynar 21.34.42+37.50
Trym Nergård Rønning22.584+0.5322.584+0.53
Hallvar Hallan36.0314+22.3059.0112+8+22.14+21.21
Simen Hegstad35.4113+15.361.34.42120+37.50+15.36
13OK Skøynar 31.34.52+38.00
Louise Ronglan32.3214+10.2732.3214+10.27
Hege Hallan30.2313+16.501.02.55140+26.08+15.41
Håvard Veie31.579+11.521.34.5213-1+38.00+11.52
14Malvik IL 11.35.16+38.24
Ludvig Williams Strømsnes34.1015+12.0534.1015+12.05
Øystein Moltumyr28.4112+15.081.02.5113-2+26.04+13.59
Emil Kristoffer Auran32.2510+12.201.35.1614+1+38.24+12.20
15Wing OK 11.47.17+50.25
Hallvard Dahle32.1713+10.1232.1713+10.12
Ulrik Harsha Vasseljen Lundbo40.2915+26.561.12.4615+2+35.59+25.47
Jonas Vindal34.3112+14.261.47.17150+50.25+14.26
Verdal OK 1diskvalifisert
Fredrik Vehus Skjervediskvalifisertdiskvalifisert
Tore Markhusdiskvalifisertdiskvalifisert
Håkon Grandediskvalifisertdiskvalifisert
Wing OK 2inaktiv
Lars Helgelandinaktivinaktiv
Steinar Undheiminaktivinaktiv
Jan Hetlandinaktivinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.