Offisiell resultatliste for Foll-O-karusellen #2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #2
Arrangørorganisasjon: Nordre Follo Orientering
Dato: onsdag 4 juni 2014

Bækkelagets SK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anniken Eriksrud KarlsenD 17- (1)37.559.28
1Eldar BørsumH 60- (7)25.128.07
2Martin Adelsten RøsholmH 15-16 (2)54.48+12.1513.42
2Truls KvaaseH 40- (3)32.20+2.008.05
4Runar BjørhovdeH 17- (9)45.53+8.088.02
6Ove Kristian JødalH 50- (8)1.02.12+27.5115.33
8Andrea JødalÅpen B (10)53.54+30.2220.43
9Amanda LieÅpen B (10)53.56+30.2420.44

Driv IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anne KaasaD 60- (5)40.3513.05
2Nils-Petter WiikH 60- (7)31.05+5.5310.01
2Åsmund JahrH 70- (6)49.17+0.0615.53
4Per Erik ØstlieH 60- (7)33.50+8.3810.54
7Trond WettergreenH 60- (7)40.43+15.3113.08

Halden SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Magnus NordbrødenH 17- (9)50.53+13.088.55

Hamar OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Kjetil JacobsenÅpen B (10)23.49+0.179.09

Haugerud IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Per Erik SørensenH 70- (6)1.00.59+11.4819.40

Hauketo IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Ove MartinsenH 50- (8)35.24+1.038.51

Heming Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Lars TreekremH 17- (9)1.07.36+29.5111.51

IL Tyrving

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Hasse BergstrømH 60- (7)32.47+7.3510.34

Kolbotn og Skimt OL

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Bjørn NordvikÅpen B (10)23.329.03
1Ingrid Lome-HagmanD 70- (2)34.4513.21
1Adrian HåvelsrudH 13-16N (3)19.069.33
1Kolbjørn MegardH 70- (6)49.1115.51
1Sofie GammelsæterD -12N (10)19.3610.53
2Linda GammelsæterD 13-14 (4)29.11+3.0211.13
2Toril Berg-DomaasÅpen C (3)26.10+3.1113.05
2Sissel OlaisenD 60- (5)48.45+8.1015.43
2Maria BertelsenD -12N (10)20.1611.15
3Kristine GüntherLangLett (4)59.40+17.2212.41
3Håkon Andre UlvenH 13-16N (3)40.0220.01
3Maiken LangliD -12N (10)20.1811.16
3Nils NiklassonH -12N (14)21.2611.54
3Jon MøretrøÅpen B (10)29.41+6.0911.25
3Sebastian FeylingÅpen C (3)45.19+22.2022.39
4Lene Ambjørnrud BorthenD 50- (8)33.51+8.1110.55
4Philip UnnersakerH -12N (14)21.3812.01
5Clas SvantesonH 50- (8)43.47+9.2610.56
5Celine YtternesD -12N (10)22.4212.36
7Lars LeirenH 17- (9)59.04+21.1910.21
7Ivar UlvenÅpen B (10)41.34+18.0215.59
8Aase LøvlandD 50- (8)48.54+23.1415.46
8David Megard GrønliH -12N (14)27.1415.07
9Sigrid Aaby MøretrøD -12N (10)31.2017.24
9Daniel Leonardo Paez DuestadH -12N (14)30.1716.49
10Sander FrantzenH -12N (14)30.2216.52
10Bjarne SmaadahlÅpen B (10)2.01.07+1.37.3546.35
13Lasse GulheimH -12N (14)37.2620.47
Bård BjørheiH 50- (8)diskvalifisert
Kristoffer GulheimLangLett (4)diskvalifisert

Måren OK

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tove StrandD 50- (8)25.408.16
1Audun BjerknesH 40- (3)30.207.35
1Linnea Valaker EdvardsenD 13-16N (1)27.1913.39
1Markus MoenH 13-14 (3)29.2711.19
1Arve OpheimH 50- (8)34.218.35
2Mona StrandD 50- (8)30.24+4.449.48
2Noor DirroD 11-12 (2)25.37+3.5712.48
2Unni BøhlerengenD 70- (2)39.11+4.2615.04
2Andreas GjetangerH 11-12 (2)22.24+7.5611.12
2Lukas BjeldeH 13-14 (3)30.03+0.3611.33
2Aron AnderssonH 13-16N (3)30.4615.23
3Kjersti Holt HanssenD 40- (4)28.15+3.259.06
3Carmen DirroD 13-14 (4)30.59+4.5011.55
3Jessica KathleD 60- (5)53.47+13.1217.20
4Ingeborg BakkenD 60- (5)54.17+13.4217.30
4Morten KarlsenH 50- (8)36.27+2.069.06
4Linn Mei WaalerD 13-14 (4)35.19+9.1013.35
4Malin GjetangerD -12N (10)22.2012.24
5Inger HalckD 60- (5)57.35+17.0018.34
5Knut Vidar JohansenH 60- (7)34.33+9.2111.08
5Tor KaurinH 70- (6)1.10.56+21.4522.52
6Gro Hege LudvigsenD 50- (8)36.04+10.2411.38
6Stein TurtumøygardH 60- (7)37.45+12.3312.10
7Grete BerntsenD 50- (8)37.35+11.5512.07
7Tyra Borg BjerkreimD -12N (10)28.5316.02
8Oline Bjerknes FagerlidD -12N (10)29.0216.07
10Tuva H. OphusD -12N (10)31.5817.45

Nydalens SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Marianne Granum HelsvigLangLett (4)45.09+2.519.36

OK Moss

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Christopher SchiveH 50- (8)35.42+1.218.55

Oppsal Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ane Sofie KroghD 13-14 (4)26.0910.03
2Arnhild KroghD 40- (4)28.05+3.159.03
7Petter FureH 50- (8)1.13.44+39.2318.26

Soon IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Peter Evensen SolhjellH -12N (14)35.3719.47

Stabæk IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Carl-Fred. KolderupH 70- (6)diskvalifisert

Østmarka OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kine DirroD 40- (4)24.508.00

Ås-NMBU Orientering

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Marthe LundqvistD 11-12 (2)21.4010.50
1Nils TveiteH 11-12 (2)14.287.14
1Linus OlhansH 15-16 (2)42.3310.38
1Anders Bredal-AndersenH -12N (14)18.3710.20
1Rannveig Winsnes NordhagenD 15-16 (1)24.508.00
1Henrik EijsinkH 17- (9)37.456.37
1Ane BrøndboÅpen C (3)22.5911.29
1Ingrid TveiteLangLett (4)42.189.00
2Gunnar TengeH 17- (9)44.35+6.507.49
2Even WollebekH -12N (14)19.2710.48
3Sille WinsnesD 50- (8)31.32+5.5210.10
3Jo Inge FjellstadH 17- (9)45.43+7.588.01
3Matis BrøndboH 13-14 (3)35.14+5.4713.33
3Håkon DanevadH 40- (3)35.08+4.488.47
3Bjørn TveiteH 70- (6)49.52+0.4116.05
4Thor Ivar GangnæsÅpen B (10)31.22+7.5012.03
4Ingrid M. TengeD 40- (4)36.50+12.0011.52
4Vincent EijsinkÅpen B (10)31.22+7.5012.03
5May Bente BrurbergD 50- (8)34.22+8.4211.05
5Magnus Kvarme GangnæsH -12N (14)24.4513.45
6Camilla LundqvistD -12N (10)25.1013.58
6Sondre LundqvistH -12N (14)25.0713.57
6Anne NilsenÅpen B (10)31.28+7.5612.06
6Anders Stiansen NygaardH 17- (9)57.50+20.0510.08
7Benjamin ClewingH -12N (14)26.2914.42
9Arturs PutninsH 17- (9)1.09.26+31.4112.10
12August Holth-SiegelH -12N (14)36.2020.11
14Sigurd StoraunetH -12N (14)38.4721.32

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.