Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 24 april 2016

Allerød OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Frida Kärner GroossN-åpen (71)15.597.13
2Jesper GroossH 40-AK (9)37.18+0.438.42
3Hedda Kärner GroossD 11-12 (19)22.28+1.288.13
4Kersti KärnerD 40- (10)57.23+9.3510.21

Andebu IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Elling AakreH 65- (22)54.06+14.3011.35
13Elisabeth RødD 60- (13)1.06.32+31.1018.38

Asker Skiklubb

41 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Astrid YtterbøD -10 (14)20.199.16
1Gunnar PedersenH 17-B (12)42.1110.26
1Sander ArntzenH 16 (36)34.466.19
1Ingvild Pedersen BerganD 15-16B (8)53.0012.57
2Kristian AasDIR-C (15)34.14+0.5811.06
3Hilda ØfsthusD 45- (36)48.23+0.508.44
3Jan Richard EriksenH 50- (53)47.50+4.187.26
3Marianne ArnesenD 50-AK (8)37.37+12.1912.37
3Anna Øfsthus GravirD 15 (32)41.07+2.329.31
4Gunhild MyhrD 17-B (7)55.48+9.1913.48
4Lotte Jauhojärvi MarkussenD 16 (31)41.33+1.249.37
4Jonas MyhrH13 (18)40.46+6.269.58
5Bjørn GulbrandsenH 50- (53)50.09+6.377.47
6Per Anders YtterbøH 17-B (12)48.49+6.3812.05
6Ragnhild LøvliD 17-AL (12)1.15.18+10.2811.42
8Marit IsachsenD 17-AK (15)57.11+12.0513.21
9Ann Katrin OlsenD 50- (33)50.49+9.2011.52
10Karoline AndersenD 17-AL (12)1.18.49+13.5912.15
11Ragnhild Øfsthus GravirD 11-12 (19)30.13+9.1311.04
13Henrik Fredriksen AasH 16 (36)45.35+10.498.18
13Torstein KvaaleH 17-AK (18)1.01.18+23.4510.25
13Reidar FossumH 60- (27)44.52+7.279.36
14Gjermund GravirH 45- (57)59.22+13.138.25
14Sigrun Hernes YtterbøD 45- (36)57.22+9.4910.21
15Edel Sofie NilsenD 55- (16)55.26+23.2715.31
18Håkon LøvliH 50- (53)1.01.03+17.319.29
19Thea Charlotte HansenD 16 (31)51.22+11.1311.53
19Trygve MyhrH 16 (36)48.36+13.508.51
20Eilev KvaaleH14 (31)49.37+16.5412.07
20Tore VaajeH 70- (25)52.16+18.2014.38
20Øyvind HoveidH 65- (22)1.03.43+24.0713.38
21Fanni MarkussenDIR-AK (32)54.05+19.2413.19
21Margrete EngzeliusD 50- (33)1.09.00+27.3116.07
24Vegard LøvliH 16 (36)50.38+15.529.13
25Øyvind GylverH 60- (27)1.01.13+23.4813.06
25Maria PerssonD 50- (33)1.19.57+38.2818.40
29Ole Henrik WoxholthH14 (31)1.08.51+36.0816.50
35Terje HenriksenH 55- (40)1.11.08+26.3512.05
38Tommy JauhojärviH 45- (57)1.08.03+21.549.39
0Magne AasDIR-B (18)diskvalifisert
0Sondre YtterbøH14 (31)diskvalifisert

Askvoll og Holmedal IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sveinung FristadH 80- (6)42.1214.09
1Edvin HelleH 70- (25)33.569.30

Askøy OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Tore NymarkH 45- (57)54.30+8.217.44
19Tove AasheimD 45- (36)1.00.28+12.5510.54

Berger og Svelvik OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Hedda Wessel PettersenN-åpen (71)28.3012.53
2Torill Nebell MikkelsenD 70- (7)41.57+0.3714.04

Bodø og Omegn IF Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Elin Marie IrgensD 40-AK (13)40.15+10.0813.30
13Steve SamuelsenDIR-AK (32)41.28+6.4710.12
16Hedda Sofie IrgensD14 (20)58.47+26.0314.22

Byåsen IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Lars Martin HafstadH 40- (26)1.08.04+11.199.11
16Svein Endre HoveH 65- (22)59.29+19.5312.44
30Otto Richard EideH 45- (57)1.03.49+17.409.03

Bækkelagets SK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Mariann UlvestadD 17-AL (12)1.08.14+3.2410.36
8Raphael FerrandH 17-AL (15)1.03.12+12.168.32
9Ronja HellerDIR-C (15)41.06+7.5013.20
11Odd KletteliH 75- (16)46.37+15.4315.38
37Arne TorgersenH 50- (53)1.14.30+30.5811.35
0Maria TorgersenDIR-AK (32)diskvalifisert

Driv IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Nils-Petter WiikH 65- (22)46.26+6.509.56

Eds SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Arvid GalborgenH 65- (22)52.29+12.5311.14

Eiker OL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anne Line Nydal BergliaD 55- (16)31.598.57
3Sølvi FossøyD 17-AK (15)50.23+5.1711.46Last ned GPS-spor i gpx-format
4Inger Anita TollehaugD 17-AL (12)1.08.45+3.5510.41
4Hans Roar BakkenH 65- (22)45.27+5.519.43
8Kristoffer NylundH 17-B (12)56.32+14.2113.59
10Tom André AlstadsætherH 17-B (12)58.27+16.1614.28
12Kathrine TollehaugD 17-C (14)1.15.50+42.2823.11
12Anne Marthe PeveriD 17-AL (12)1.25.00+20.1013.13
24Christine HoenD 15 (32)1.00.15+21.4013.56
27Heidi MyklemyrD 45- (36)1.15.58+28.2513.42
27Ole Johnny PetersenH 55- (40)1.03.53+19.2010.51
29Solveig LetmolieD 15 (32)1.07.00+28.2515.30
34Thor Inge TollehaugH 55- (40)1.09.08+24.3511.45
54Ole MyklemyrH 45- (57)1.44.23+58.1414.49

Elverum OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Gaute LindaasH 13-16C (9)1.00.57+24.3918.38
11Tore LindaasH 50-AK (12)53.04+18.5014.51
13Mats LindaasH13 (18)1.02.23+28.0315.15

Emblem IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Geir NilsenH 60- (27)1.05.38+28.1314.03

Fana IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Marie Roll TørnqvistD13 (17)47.52+11.3111.42
39Ole TørnqvistH 50- (53)1.16.56+33.2411.57

Fet OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Sivert Høilund DragsethN-åpen (71)29.2613.19
0Jørrgen LerN-åpen (71)30.2213.44
1Mathias BerganH 13-16N (3)19.377.50
2Tom BerganH 40- (26)56.56+0.117.41
3Cecilie BerganD 17-B (7)55.44+9.1513.47
9Ragnhild Mathea HelmersenD13 (17)1.01.51+25.3015.07
12Jarle RogndokkenH 17-B (12)1.09.00+26.4917.04
22Kyrre GranH 40- (26)1.16.08+19.2310.17
40Øyvind HelmersenH 50- (53)1.17.16+33.4412.00
42Jørn MoeH 50- (53)1.21.52+38.2012.43

Fossum IF

55 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Erlend BakkeN-åpen (71)27.5512.37
0Ragnhild NerstenN-åpen (71)34.03+2.1715.24
1Ingrid G. KvålsgardD 16 (31)40.099.17
1Øystein HoloH 35- (4)55.517.32
1Johan MichelsenH 40- (26)56.457.40
1Nils HæstadH 55- (40)44.337.34
1Karen Hoel JomaasD 15 (32)38.358.55
3Torbjørn Blom-HagenH 40- (26)57.47+1.027.48
3Terje BrendeH 50-AK (12)36.07+1.5310.07
3Leif StørmerH 45- (57)48.26+2.176.52
4Olav HasaasH 40-AK (9)46.42+10.0710.54
4Håkon JendalH 50-AK (12)37.18+3.0410.26
4Arild AndresenH 40- (26)1.00.02+3.178.06
5Mikkel KatlaH14 (31)40.12+7.299.49
5Åsne HoloD 16 (31)41.43+1.349.39
5Erik Hæstad BjørnstadH 16 (36)39.48+5.027.14
6Hans Olav KrogsæterH 50-AK (12)43.41+9.2712.14
7Erlend BørliH14 (31)40.41+7.589.56
7Hanne BrendeD 50-AK (8)1.00.08+34.5020.10
8Helene Bjørkvold JendalD13 (17)1.01.23+25.0215.00
9Harald BakkeH 45- (57)54.13+8.047.42
10Ingrid HasaasD 16 (31)45.49+5.4010.36
10Eivind Berner MyhreH 15 (23)50.43+13.029.14
11Kjersti HovD 50- (33)53.26+11.5712.29
11Birk Felland SætnanH13 (18)48.29+14.0911.51
12Terje MelsomDIR-AK (32)41.13+6.3210.09
12Trond BrevikDIR-AL (18)1.13.00+25.0210.11
12Mari BrendeD13 (17)1.10.50+34.2917.19
12Steinar SkoglundH 65- (22)52.51+13.1511.19
13Sivert Sande KvermeH 15 (23)58.12+20.3110.36
14Johanne Rognerud BøeD13 (17)1.14.49+38.2818.17
14Lars HjermstadH 55- (40)53.26+8.539.05
15Siren Lohne BoehlkeD13 (17)1.45.28+1.09.0725.47
16Pernille KatlaD 16 (31)48.05+7.5611.07
17Ragne NorrudD 16 (31)49.24+9.1511.26
18Sven Arne GylterudH 45- (57)1.00.09+14.008.32
18Kathinka Zahl HagenD 11-12 (19)43.56+22.5616.05
20Elin KrogstadDIR-AK (32)47.11+12.3011.37
20Stein H. HagenH 40- (26)1.13.55+17.109.59
21Emil StørmerH 16 (36)48.40+13.548.51
21Sondre Zahl HagenH14 (31)51.25+18.4212.34
21Richard Zeiner-GundersenH 55- (40)59.22+14.4910.05
22Ivar MølnvikH 45- (57)1.01.24+15.158.43
22Magnhild T. MølnvikD 50- (33)1.15.31+34.0217.38
23Vebjørn Blom-HagenH14 (31)55.20+22.3713.31
23Christian JomaasH 45- (57)1.01.27+15.188.43
23Peter GisholtH 16 (36)49.19+14.338.58
25Håkon BørliDIR-AK (32)59.20+24.3914.36
25Trond MyhreH 40- (26)1.25.42+28.5711.34
30Katrine BakkeD 45- (36)1.18.40+31.0714.11
35Lars Erik GjeinH 45- (57)1.05.37+19.289.19
43Anders GrevstadH 45- (57)1.12.16+26.0710.15
0Olav GrevstadN-åpen (71)diskvalifisert
0Hilde Sogn HaugD13 (17)diskvalifisert
Siw BørliDIR-AK (32)brutt

Fredrikstad SK

44 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Ingrid Sofie Hox BrynildsenN-åpen (71)28.0112.40
0Malin Husebye AamodtN-åpen (71)18.148.15
0Isak SolbergN-åpen (71)27.5712.38
0Emil Husebye AamodtH -10 (10)17.107.50
0Marte Hox BrynildsenD -10 (14)19.158.47
0Andrine K. S. EdvardsenD -10 (14)24.5611.23
1Fredrik GudmestadDIR-C (15)33.1610.48
1Audun Bjerkreim NilsenH 17-AK (18)37.336.23
1Bendik EliassenH 15 (23)37.416.51
1Per OlaussenH 50- (53)43.326.46
2Kjell Arild KarlsenDIR-AL (18)56.13+8.157.51
3Anne Sofie KlavestadD 40- (10)52.57+5.099.33
3Kristian DalbyH 17-AK (18)41.53+4.207.07
5Ingunn Saur ModahlD 17-B (7)57.26+10.5714.12
5Sondre OttesenH 15 (23)46.56+9.158.32
6Kjell MichelsenH 80- (6)1.17.39+35.2726.03
6Jan Edvin BlomkvistDIR-B (18)52.41+12.5513.02
6Runar Saur ModahlH 15 (23)47.42+10.018.41
7Øystein RuudH 60- (27)41.47+4.228.56
8Einar ModahlDIR-AK (32)40.11+5.309.53
8Kristin AlexandersenDIR-C (15)38.47+5.3112.35
8Jørn Christen JohnsenDIR-B (18)54.54+15.0813.35
8Kristoffer B. HelminsenH14 (31)40.43+8.009.57
8Thomas LieH 40- (26)1.02.24+5.398.25
8Frank LøwengreenH 45- (57)52.44+6.357.29
11Anne-Sofie Hox BrynildsenDIR-C (15)46.06+12.5014.58
12Gunn Astrid JakobsenD 55- (16)47.17+15.1813.14
14Jan Erik PockrandtDIR-C (15)1.01.14+27.5819.52
16Bjørg Synnøve NigardsøyDIR-B (18)1.06.12+26.2616.23
16Bjørn HeidenstrømH 60- (27)48.33+11.0810.23
17Gard AntonsenDIR-AL (18)1.32.41+44.4312.56
17Per StensethH 60- (27)49.22+11.5710.34
18Eirik ImrikH 15 (23)1.06.34+28.5312.07
29Oliver Hagaseth MydskeH 16 (36)53.14+18.289.41
32Hilde PoppeD 45- (36)1.21.45+34.1214.45
35Eirik Nigardsøy JohnsenH 16 (36)59.55+25.0910.54
40Henning MartinsenH 45- (57)1.10.08+23.599.57
43Sven SimonsenH 50- (53)1.23.40+40.0813.00
44Jan Sverdrup-ThygesonH 50- (53)1.28.03+44.3113.41
47Pål AngvollH 45- (57)1.18.20+32.1111.07
49Arnfinn MoeH 45- (57)1.19.02+32.5311.13
51Kjell Reidar MydskeH 45- (57)1.29.04+42.5512.39
0Ida-Synnøve KristiansenD 16 (31)diskvalifisert
0Thomas BlomkvistH13 (18)diskvalifisert

Freidig

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tomas EidsmoH 45- (57)46.096.33
2Johan IvarssonH 45- (57)46.30+0.216.36
6Mats EidsmoH 16 (36)41.15+6.297.30
11Lars SandstadH 15 (23)53.12+15.319.41

Førde IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Helge ScheiH 65- (22)1.00.54+21.1813.02

Ganddal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Janne Tjørhom AasheimD 15 (32)43.14+4.3910.00

Gimle IF

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Tuva FossaasN-åpen (71)32.05+0.1914.31
0Agnes S JohansenN-åpen (71)25.5211.42
1Ingrid Grønlund MoenD 13-16C (9)37.5011.34
1Tore Grønlund MoenDIR-B (18)39.469.50
2Johanna YtterbølD 75- (2)50.46+4.1617.02
2Willy GrønstadH 65- (22)41.19+1.438.50
3Martin KindemH 13-16N (3)28.50+9.1311.32
4Trygve FosseH 75- (16)40.58+10.0413.44
5Bjørn SlåtterøH 50-AK (12)41.27+7.1311.36
5Heidrun MattickD 70- (7)51.05+9.4517.08
6Vetle FosdalH 11-12N (6)23.52+10.519.32
11Eva S JohansenDIR-B (18)57.36+17.5014.15
15Ann-Charlotte FossaasDIR-C (15)1.05.06+31.5021.08
16Mathilde FossaasD 11-12 (19)38.57+17.5714.16
21Erlend Grønlund MoenH 11-12 (31)27.45+8.3710.09
22Lars Åge SeimH 70- (25)58.51+24.5516.29
24Trond Ivar FossaasDIR-AK (32)56.24+21.4313.53

Gjø-Vard OL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Even LienH -10 (10)17.458.06
1Lars LienH 11-12 (31)19.087.00
2Jan MolstadH 17-C (4)37.59+3.2511.36
2Kristine KravdalD14 (20)33.45+1.018.15
3Anne SørlienD 17-C (14)42.27+9.0512.58
5Marie KravdalD 11-12 (19)24.58+3.589.08
6Kirsten BakkeD 70- (7)52.23+11.0317.34
8Margrete JørandliD 60- (13)41.47+6.2511.42
10Eli Ringstad LienDIR-B (18)55.17+15.3113.41
11Lone MalmgrenD 17-AL (12)1.24.10+19.2013.05
11Martin ØhmanH 40- (26)1.03.46+7.018.37
12 s KravdalH 40- (26)1.05.28+8.438.50
18Øyvind LienH 40- (26)1.12.54+16.099.51
33Elias ØhmanH 16 (36)55.36+20.5010.07

Grue IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Grunde IsaksætreH14 (31)44.33+11.5010.53

Göteborg Majorna OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Jennie AnderssonDIR-AL (18)1.04.16+16.188.58

Hadeland OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Nikolai TesloN-åpen (71)24.5111.14
4Øyvind SørlieH 60- (27)40.13+2.488.36
5Astrid RognstadD 13-16C (9)42.29+4.3912.59
6Tor TrøanH 65- (22)47.05+7.2910.04
11Berthe TesloD14 (20)53.01+20.1712.57
28Ingeborg RognstadD 15 (32)1.06.11+27.3615.19
44Einar TesloH 45- (57)1.16.00+29.5110.47

Halden SK

48 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Hanna Andreassen AasN-åpen (71)31.4614.22
0Johan Fredrik BraarudN-åpen (71)43.36+11.5019.43
0Joel BronebakkN-åpen (71)40.38+8.5218.23
0Mathias GrimstadN-åpen (71)21.199.38
0Mia GrimstadN-åpen (71)22.1510.04
0Torine Hagen-TafjordN-åpen (71)22.1210.02
0Edvardt HoleneN-åpen (71)44.17+12.3120.02
0Ingvild HoveN-åpen (71)27.1412.19
0Millie Johanne JonsdatterN-åpen (71)24.1610.58
0Signe KvalheimN-åpen (71)33.17+1.3115.03
0Thea KvalheimN-åpen (71)16.437.33
0Emma Nordlie MagnussenN-åpen (71)26.5412.10
0Aksel Johan SandvikN-åpen (71)53.20+21.3424.07
0Daniel SirnesN-åpen (71)26.1611.53
0Vilhelm SvarødN-åpen (71)27.5712.38
0Aksel TorgersenN-åpen (71)53.16+21.3024.06
0Ville Emil WingstedtN-åpen (71)18.098.12
0Sigrid Schmitt GranD -10 (14)28.20+1.2112.56
0Inger Anne BraarudD -10 (14)26.5912.19
0Minna Sofie WingstedtD -10 (14)19.428.59
2Helle KvalheimD 11-12N (2)19.42+1.137.52
3Ingunn FristadDIR-AK (32)36.13+1.328.55
3Marieluise Schmitt GranD14 (20)36.41+3.578.58
3Niels Christian HellerudH 16 (36)37.08+2.226.45
4Petter BjørgulDIR-AL (18)59.57+11.598.22
6Synne Marie JenssenD 13-16C (9)45.04+7.1413.46
6Trine BergstrømDIR-C (15)37.47+4.3112.16
6Marie Lien BackstrømD 11-12 (19)27.39+6.3910.07
7Hedda Johanne Slang sunsetvikD 13-16C (9)45.15+7.2513.50
7Hedda Raadal BjørloD 16 (31)42.07+1.589.44
7Emma Helene OlsenD 11-12 (19)28.09+7.0910.18
8Jonas OlaussenH 11-12 (31)22.43+3.358.19
9Maren HenriksenD 11-12 (19)28.43+7.4310.31
11Liam Viggo WingstedtH 11-12 (31)23.50+4.428.43
13Vilde Hagen-TafjordD 11-12 (19)34.18+13.1812.33
15Herman Lien BackstrømH 11-12 (31)24.35+5.279.00
15Josefin EylertsenD 11-12 (19)38.40+17.4014.09
16Jonathan EylertsenH13 (18)1.11.38+37.1817.30
18Andreas HolmDIR-AK (32)46.14+11.3311.23
18Lisa JenssenD 16 (31)50.54+10.4511.46
19Tore Herman KirkebøenH14 (31)48.40+15.5711.53
26Martin BrækkeH14 (31)1.01.49+29.0615.06
26Sebastian Bøhn-BryntesenH 11-12 (31)33.13+14.0512.10
27Heidi Elisabeth BrækkeD 16 (31)1.04.20+24.1114.53
30Haakon Johann Slang-SundsetvikH 16 (36)53.45+18.599.47
0Frederic MathisenH 13-16C (9)diskvalifisert
0Jonatan AuneH 15 (23)diskvalifisert
0Erik Kristoffer Sandbæk GrønnerødH 15-16B (4)diskvalifisert

Hamar OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Andreas HuberDIR-AK (32)40.16+5.359.55
10Trond FeiringH 70- (25)41.53+7.5711.43
15Mona LomeD 45- (36)57.37+10.0410.24

Haslum IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Erik Johan GrorudH 70- (25)45.14+11.1812.40

Haugerud IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ørnulf FremmingH 85- (1)2.34.1051.44

Haugesund IL Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Sigurd Paulsen VieH 15 (23)49.42+12.019.03
20Henrik Haga NesseH 15 (23)1.25.58+48.1715.39
0Erik Utne VieH 45- (57)diskvalifisert

Hedrum OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Roger LysnesH 50-AK (12)34.149.35
4Kari Reppesgård HoltD 40-AK (13)36.55+6.4812.23
11Tone Sølie LysnesD 40-AK (13)49.31+19.2416.36

Heming Orientering

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Astrid ReuschN-åpen (71)33.13+1.2715.01
1Malene BerstadD 11-12N (2)18.297.23
2Bjørn EgnerH 75- (16)35.27+4.3311.53
2Kristoffer BryneH 15-16B (4)1.03.18+20.2515.28
3Henrik ReuschH14 (31)37.04+4.219.03
3Sølve Nordahl RolfsenH 15-16B (4)1.03.55+21.0215.37
4Ferdinand FremmingH14 (31)37.11+4.289.05
4Ida Marie FlågenD13 (17)49.31+13.1012.06
4Eline BryneD 15-16B (8)1.18.37+25.3719.13
5Runa SkyttersæterD 55- (16)35.29+3.309.56
5Kristian ØstermannH14 (31)40.12+7.299.49
5Helge BjaalandH 70- (25)39.31+5.3511.04
7Rikke Skyttersæter IversenD 17-AL (12)1.16.37+11.4711.54
9Signe Astrup ArnesenD 45- (36)54.59+7.269.55
11Elle M. MelbyeD 60- (13)52.12+16.5014.37
12Jonas Rolfsen HaugmoH 15 (23)54.14+16.339.52
14Hannah Syrdal ØenD 11-12 (19)36.18+15.1813.17
16August Syrdal ØenH14 (31)44.19+11.3610.50
19Fridtjof ReuschH 11-12 (31)27.37+8.2910.06
21Øystein ØstermannH 50- (53)1.01.57+18.259.38
23Knut Erling ØenH 50- (53)1.02.21+18.499.41
27Lasse ArnesenH 50- (53)1.06.24+22.5210.19
29Bjørn WilladssenH 55- (40)1.05.13+20.4011.05
31Paula BerstadD 45- (36)1.20.39+33.0614.33
34Marianne ReuschD 45- (36)1.27.27+39.5415.47
46Christian ReuschH 45- (57)1.17.10+31.0110.57
48Anders FlågenH 45- (57)1.18.59+32.5011.13
49Christian Nordahl RolfsenH 50- (53)2.21.39+1.38.0722.01
0Ingrid T. Rolfsen HaugmoD 50- (33)diskvalifisert
0Idunn Cecilie RolfsenD 15-16B (8)diskvalifisert

Hisøy OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Malin HaugeD 15 (32)43.02+4.279.57

Idd Sportsklubb

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Marit Bokerød HansenD 65- (5)50.29+17.4616.56
7Leif BokerødH 65- (22)47.26+7.5010.09Last ned GPS-spor i gpx-format
15Frank SvarødH 50- (53)57.30+13.588.56

Idefjordens SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Oscar GustafssonDIR-AK (32)45.57+11.1611.19

IF Trauma

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Bjørn Idar SætranDIR-AK (32)39.55+5.149.49

IFK Gøteborg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Melker MartnerN-åpen (71)40.43+8.5718.25

IFK Lidingø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Rasmus Palmqvist AslaksenDIR-AL (18)1.02.07+14.098.40

IL GeoForm

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Julian MalmbergN-åpen (71)26.4212.04
8Kåre KnudsenH 75- (16)43.12+12.1814.29
13Knut Kristen HangeraasH 75- (16)50.37+19.4316.59
25Sigurd HaugerudH 70- (25)1.53.26+1.19.3031.46

IL Hauken

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Alexander Repstad StoremyrH 16 (36)47.04+12.188.34

IL Koll

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Ludvig LudvigsenN-åpen (71)49.11+17.2522.15
1Martin Christopher BorgH 11-12N (6)13.015.12
2Johannes Salvesen LundeH 11-12N (6)13.53+0.525.33
4Sigurd T AsplinH 11-12N (6)18.30+5.297.24
6Jan Tore LudvigsenH 40- (26)1.02.09+5.248.23
22Kjell MarksetH 55- (40)59.24+14.5110.06
30Christian Fredrik BorgH 11-12 (31)57.55+38.4721.12
0Johan LundeH 55- (40)diskvalifisert

IL Tyrving

42 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Linn MalmbergN-åpen (71)26.4312.05
0Sofia ØhlckersD -10 (14)19.068.43
2Vida Helland-HansenD 11-12 (19)22.21+1.218.11
2Wenche HultgreenD 60- (13)35.30+0.089.56
3Per Kristian EkebergH 60- (27)38.48+1.238.18
3Karl-Johan MalmbergH 40-AK (9)37.48+1.138.49
3Hasse BergstrømH 70- (25)38.27+4.3110.46
4Kjersti SkantzeD 55- (16)34.45+2.469.44
4Hege FeiringD 45- (36)49.41+2.088.58
4Anna GöhlmanD 50-AK (8)45.21+20.0315.13
4Aud I SpjelkavikD 65- (5)52.22+19.3917.34
5Morten Nilstad PettersenH 17-AL (15)56.19+5.237.36
5Milda ØhlckersD 40- (10)58.38+10.5010.35
6Yvonne SvendsenD 17-B (7)1.09.50+23.2117.17
6Jørgen HolmboeH 70- (25)39.38+5.4211.06
8Elin EkebergD 17-AL (12)1.16.42+11.5211.55
9Camilla StridsklevD 17-AL (12)1.17.40+12.5012.04
9Berit DanielsenD 55- (16)38.51+6.5210.52
9Ådne SkjærsteinH14 (31)40.56+8.1310.00
9Randi NilstadD 60- (13)47.24+12.0213.16
10Ole Underthun JohansenH 17-AK (18)59.22+21.4910.05
10Maren NorderudD 16 (31)45.49+5.4010.36
10Geir HoffH 40- (26)1.03.42+6.578.36
10Per ØhlckersH 65- (22)52.19+12.4311.12
11Thor NorderudH 17-B (12)1.06.40+24.2916.30
11Jenny-Ann MalmbergD 45- (36)55.18+7.459.58
12Mina JørgensenD 15 (32)50.05+11.3011.35
16Kjell StenstadvoldH 70- (25)46.21+12.2512.58
17Tom RådahlDIR-B (18)1.08.13+28.2716.53
18Kjell Gorm RøkkeH 70- (25)46.43+12.4713.05
18Anne Kristine NorderudD 50- (33)57.07+15.3813.20
19Alf PettersenH 60- (27)52.31+15.0611.14
20Solveig Eline BergD 16 (31)53.05+12.5612.17
21Bjørn SpjelkavikH 70- (25)53.49+19.5315.04
23Anett WallinD 45- (36)1.04.19+16.4611.36
23Else GrandalD 50- (33)1.16.58+35.2917.58
25Lars-Erik FiskumH 55- (40)1.00.59+16.2610.22
26Oliver Wallin HigginsH 16 (36)51.29+16.439.22
29Kristoffer ØhlckersH 11-12 (31)36.46+17.3813.28
30Hallvard BergH 55- (40)1.05.18+20.4511.06
33Bjørn Henning GrandalH 50- (53)1.09.31+25.5910.48
0Eirik JørgensenH 45- (57)diskvalifisert

Indre Østfold OK

33 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Linda M. Torper BystrømD 40-AK (13)30.0710.06
2Sjur GrindstuenH 17-B (12)45.03+2.5211.09
2Anders TaraldrudH 70- (25)34.46+0.509.44
4Ina BlågestadD 17-C (14)47.03+13.4114.23
4Stian OverskeidDIR-AK (32)37.18+2.379.11
5Rune NygårdH 17-B (12)48.15+6.0411.56
5Thomas BedinH 40- (26)1.00.54+4.098.13
6Sander BystrømH 13-16C (9)59.48+23.3018.17
8Amund Øiseth BedinH 13-16C (9)1.03.50+27.3219.31
8Eirik BlågestadH 15 (23)49.32+11.519.01
9Fredrik LarsenH 17-AK (18)59.01+21.2810.02
9Ann Helen Aabogen HaugaardD 40-AK (13)40.13+10.0613.29
9Rune BlågestadH 40- (26)1.03.07+6.228.31
10Sture OttesenH 55- (40)52.43+8.108.57
10Peder Aabogen HaugaardH13 (18)46.49+12.2911.26
11Bente LineD 55- (16)40.14+8.1511.16
12Roger TorperH 75- (16)46.49+15.5515.42
12Sigmund VisterH 50- (53)53.32+10.008.19
12Kristoffer HalsnesH13 (18)53.43+19.2313.08
16Dag Arne LierH 40- (26)1.10.05+13.209.28
16Sigvart Eugen BerglandH 15 (23)1.04.53+27.1211.49
17Tidemann LierH 11-12 (31)26.44+7.369.47
19Kjell Erik KristiansenDIR-AK (32)46.34+11.5311.28
19Per Oskar LarsenH 65- (22)1.01.48+22.1213.14
19Mats Andre NygårdH 15 (23)1.07.32+29.5112.18
25Theodor LierH14 (31)59.16+26.3314.29
26Ida Aabogen HaugaardD 16 (31)1.03.53+23.4414.47
29Marit Nandrup PettersenD 50- (33)1.32.01+50.3221.29
36Vegard SkinneH 16 (36)1.21.09+46.2314.46
38Rune S. NielsenH 50- (53)1.16.09+32.3711.50
39Frank Johannes BjøringsøyH 55- (40)1.30.00+45.2715.18
42Asle Sagli GudimH 45- (57)1.11.33+25.2410.09
0Anne Lise NyengenD 17-C (14)diskvalifisert

Katrineholm OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Albin LarssonDIR-AL (18)1.13.22+25.2410.14

Kjelsås IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Anne DahlD 50- (33)1.25.33+44.0419.59

Kolbotn og Skimt OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Bjørn Sverre GulheimH 17-B (12)46.17+4.0611.27
8Sofie GammelsæterD 13-16C (9)53.49+15.5916.27
9Clas SvantesonH 50-AK (12)45.42+11.2812.48
11Geir TrøanH 70- (25)42.24+8.2811.52
22Linda GammelsæterD 16 (31)54.45+14.3612.40
37Dag StrislandH 45- (57)1.07.45+21.369.37
0Isabel HandstangerD14 (20)diskvalifisert

Kongsberg OL

57 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Jan Olav BerganN-åpen (71)19.068.38
0Marte EgerN-åpen (71)17.357.57
0Eirik LestebergN-åpen (71)35.08+3.2215.53
0Mathis RenardN-åpen (71)27.3212.27
0Jon StrandN-åpen (71)15.156.54
0Elise RenardD -10 (14)28.23+1.2412.57
0Ingrid LestebergD -10 (14)34.32+7.3315.46
1Celine RenardD 17-AL (12)1.04.5010.04
1Halvor LøkenH 11-12 (31)19.087.00
2Damien RenardH 17-AL (15)51.56+1.007.01
2Bjørn HaavengenH 50- (53)47.40+4.087.24
2Ann-Karin LestebergD 40-AK (13)30.39+0.3210.17
2Unn Hilde HeggedalD 50- (33)43.27+1.5810.09
3Helene EgerD 16 (31)41.06+0.579.30
3Adam ConwayH13 (18)38.52+4.329.30
3Anita Sørensen DrageD 50- (33)45.40+4.1110.40
4Mathilde Sæter FlessebergD14 (20)37.03+4.199.03
4Ingar HåkonsenH 70- (25)38.40+4.4410.49
5Konstanse MoholthD13 (17)51.11+14.5012.30
6Kari StrandD 40- (10)59.18+11.3010.42
6Åsne HaavengenD14 (20)39.13+6.299.35
6Ola LestebergH 17-AK (18)50.16+12.438.32
6Kjersti Tønnessen BergstølD 16 (31)41.49+1.409.40
6Odd StrandH 45- (57)51.39+5.307.20
6Hilde StorløkkenD 50- (33)48.50+7.2111.24
7Arne BerganH 11-12 (31)22.16+3.088.09
7Hans Otto ØverbyH 40-AK (9)51.50+15.1512.06
7Eline DrageD 17-AK (15)56.06+11.0013.06
8Kristin EgerD 40- (10)1.06.34+18.4612.00
9Mona Dalegård LøkenD 17-C (14)59.21+25.5918.08
10Ingrid KvistadD 45- (36)55.03+7.309.56
10Ingvild LangeggenD 15 (32)48.24+9.4911.12
11Mari ØverbyD13 (17)1.08.18+31.5716.41
12Vetle DrageH14 (31)41.49+9.0610.13
13Per Øivind EgerH 45- (57)59.06+12.578.23
13Svein-Erik SøgårdH 50- (53)56.35+13.038.47
13Cora EbnerD 40-AK (13)1.06.15+36.0822.13
14Tale StrandD 15 (32)51.23+12.4811.53
16Jørgen Teigen SøgårdH 17-AK (18)1.07.19+29.4611.26
18Terje EikenDIR-AL (18)1.52.34+1.04.3615.43
21Kathinka RogstadD 16 (31)53.59+13.5012.29
26Elisabeth HetlevikD 50- (33)1.22.52+41.2319.21
28Andrea VaneboD 16 (31)1.14.26+34.1717.13
28Hilde MoholthD 50- (33)1.28.40+47.1120.42
29Barbara Willkommen EikenD 45- (36)1.18.37+31.0414.11
29Roger Andre VaneboH 50- (53)1.06.47+23.1510.23
30Rolf Trygve HaugH14 (31)1.17.36+44.5318.58
31Sølve DrageH 16 (36)54.44+19.589.58
32Phil ConwayH 50- (53)1.09.08+25.3610.45
36Roar TønnessenH 55- (40)1.12.56+28.2312.24
47Kolbjørn KasinH 50- (53)1.41.32+58.0015.47
0Sarah WølloD 16 (31)diskvalifisert
0Øyvind DrageH 50- (53)diskvalifisert
0Nina Hansen-MøllerudD 50- (33)diskvalifisert
0Marlin HaavengenD 16 (31)diskvalifisert
0Kirsti RogstadD 50- (33)diskvalifisert
Johan EgerH13 (18)brutt

Konnerud IL

34 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Hans Mathias Økern HågårdN-åpen (71)21.099.34
0Iben Liveng BraadlandN-åpen (71)22.2510.08
0Mone Småge-HilsenN-åpen (71)36.45+4.5916.37
0Hanna SpangbergN-åpen (71)16.517.37
0Johanne StorhaugN-åpen (71)19.228.45
2Nora Haakstad EllingsenD 13-16C (9)39.46+1.5612.09
2Jenny BaklidD 15 (32)39.59+1.249.15
4Nora Småge HilsenD 13-16C (9)40.19+2.2912.19
4Aslak HeimdalH 16 (36)37.26+2.406.49
5Isa HeggedalD 45- (36)51.07+3.349.13
5Tonje-Malin RhrichD 15-16B (8)1.23.48+30.4820.29
6Line BjørnåsD 17-C (14)49.33+16.1115.09
6Mille JægtvikD13 (17)53.38+17.1713.06
6Mari Landro SvingheimD 15 (32)44.16+5.4110.14
7Annemarie RanvikD 17-B (7)1.15.31+29.0218.41
7Jørn Idar EllingsenH 17-B (12)56.31+14.2013.59
7Hedda SpangbergD13 (17)54.56+18.3513.25
8Toini SkyttersæterD 40-AK (13)38.07+8.0012.47
9Kjell Petter SmågeH 17-B (12)56.54+14.4314.05
11Birgit Ø JensenDIR-AK (32)40.49+6.0810.03
13Tove HeimdalD 50- (33)54.28+12.5912.43
16Håvard HågårdH 45- (57)59.43+13.348.28
17Erik SaugerudH 50- (53)59.55+16.239.19
17Andrea RanvikD 15 (32)53.38+15.0312.24
19André JægtvikH 40- (26)1.13.14+16.299.53
21Anniken RanvikD 15 (32)58.24+19.4913.31
22Njål SvingheimH 50- (53)1.02.02+18.309.38
22Amanda Skyttersæter SaugerudD 15 (32)59.45+21.1013.49
24Annette Bjørnås KrogstieD 16 (31)58.11+18.0213.28
26Trond BaklidH 55- (40)1.01.57+17.2410.32
30Thea LandD 15 (32)1.16.57+38.2217.48
31Anni SaarelaD 15 (32)1.30.35+52.0020.58
33Ina Cecilie LandroD 45- (36)1.23.19+35.4615.02
35Mette SpangbergD 45- (36)1.36.05+48.3217.20

Kristiansand OK

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Morten JørgensenH 17-AK (18)40.49+3.166.56
2Marius AurebekkH 16 (36)36.29+1.436.38
3Inga StødleD 15-16B (8)1.13.03+20.0317.51
7Bruno NazarioDIR-AK (32)40.02+5.219.51
7Jon BjørgumH 55- (40)48.09+3.368.11
8Sigurd Svaland AasH 17-AK (18)58.20+20.479.55
12Ragnhild HaldD 50- (33)53.54+12.2512.35
15Kristian PyttenH 16 (36)46.34+11.488.28
15Odd-Anton HermansenH 15 (23)1.03.49+26.0811.37
16Christiane Ruud BøckmanD 15 (32)51.40+13.0511.57
26Silje KregnesD 15 (32)1.02.12+23.3714.23
31Arne BujordetH 50- (53)1.07.33+24.0110.30
34Jonas MyhreH 16 (36)57.53+23.0710.32
36Oluf BøckmanH 50- (53)1.12.46+29.1411.19
0Marte LynneD 13-16C (9)diskvalifisert
0Tuva HepburnD 15-16B (8)diskvalifisert
0David RundeH 15 (23)diskvalifisert

Lardal OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kristin Melby JacobsenD13 (17)40.11+3.509.49
18Audun Melby JacobsenH 16 (36)47.22+12.368.37

Larvik OK

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Ingvild RingheimN-åpen (71)18.278.20
1Ingrid UndstadD 40- (10)47.488.37
1Kristin HjortlandD 17-B (7)46.2911.30
5Heidi EriksenD 17-C (14)49.26+16.0415.07
7Ole Edvard HjortlandH 17-AK (18)57.14+19.419.44
7Rolf GjølbergH 70- (25)40.01+6.0511.12
10Thor EdvardsenH 75- (16)44.26+13.3214.54
10Ida Sofie HjortlandD14 (20)52.22+19.3812.48
12Iril RingheimD 11-12 (19)32.21+11.2111.50
15Helge HalvorsenH 75- (16)1.04.39+33.4521.41
16Per Olav GulbrandsenH 45- (57)59.43+13.348.28
18Henrik Kaupang LyeH 11-12 (31)27.06+7.589.55
19Kåre ThorbjørnsenH 70- (25)47.32+13.3613.18
23Andrine Harriet FremstadD 16 (31)57.27+17.1813.17
24Iver RingheimH14 (31)55.44+23.0113.37
24Jørgen FrøydH 45- (57)1.01.40+15.318.45
45Tom KristensenH 45- (57)1.16.05+29.5610.48
0Asbjørn RoeH 45- (57)diskvalifisert

Lierbygda OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Silje StrandN-åpen (71)36.58+5.1216.43
1Helga HaverstadD 60- (13)35.229.54
3Gunhild HennumD 55- (16)34.35+2.369.41
11Kim Farnes HansenH 50- (53)53.03+9.318.15
23Ingemar Jansson HaverstadH 55- (40)59.25+14.5210.06
29Bjørn-Willy ArntzenH 45- (57)1.03.45+17.369.03

Lillehammer OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Anne LofthusD 50- (33)54.47+13.1812.47
28Gunnar VeastadH 55- (40)1.04.09+19.3610.54

Lillomarka OL

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Nov Bar-NathanN-åpen (71)15.136.53
0Guro BrændenN-åpen (71)23.2310.34
1Stian LillegårdH 17-N (1)17.347.01
1Arne DybdahlDIR-AK (32)34.418.32
1David GottfridssonH 17-AL (15)50.566.52
2Ingrid BredalenD 17-B (7)54.24+7.5513.27
2Ole Kjell LangmyrenH 55- (40)44.36+0.037.35
2Torill OldernesD 15-16B (8)54.45+1.4513.23
5Line Bar-NathanDIR-C (15)36.31+3.1511.51
6Toril HallanD 55- (16)35.43+3.4410.00
6Vidar BenjaminsenH 50- (53)50.30+6.587.51
7Jorunn BlindheimDIR-B (18)54.02+14.1613.22
7Elin BrekkeDIR-C (15)37.55+4.3912.18
9Merete RørvikDIR-B (18)55.12+15.2613.39
9Assaf Bar-NathanH 40-AK (9)1.20.15+43.4018.45
10Steinar EastwoodDIR-AK (32)40.28+5.479.58
11Svein NygårdH 45- (57)54.35+8.267.45
11Martin GranlyH 55- (40)53.17+8.449.03
12Ingrid BlindheimD14 (20)53.45+21.0113.08
12Elias Skjolden SørensenH 16 (36)45.32+10.468.17
12Trine OldernesD 45- (36)55.28+7.5510.00
13Trond OldernesH 11-12 (31)24.17+5.098.53
13Netta Bar-NathanD13 (17)1.12.47+36.2617.47
15Maria Rørvik HaverD 16 (31)47.24+7.1510.58
16Jens Johan BrekkeH 16 (36)46.35+11.498.29
20Vebjørn Emil BlindheimH 11-12 (31)27.41+8.3310.08
22Rasmus D. EastwoodH 11-12 (31)30.03+10.5511.00
25Eskil BrændenH 11-12 (31)32.44+13.3611.59
27Mathias VoldDIR-AK (32)1.09.22+34.4117.05
28Lars VoldDIR-AK (32)1.09.24+34.4317.05
28Terje BlindheimH 45- (57)1.02.24+16.158.51
0Mathias BenjaminsenH 17-AL (15)diskvalifisert

Lommedalens IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Erling TidemannH 75- (16)42.41+11.4714.19
16Per MeilandH 75- (16)1.10.10+39.1623.32

Løten o-lag

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Anita Østgård OlsenD 50-AK (8)36.18+11.0012.10
6Sigurd DæhliH 60- (27)40.53+3.288.45
7Lis DæhliD 60- (13)39.57+4.3511.11
8Trond OlsenH 55- (40)49.05+4.328.20

Malvik IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Roar ForbordH 70- (25)41.24+7.2811.35

Modum OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Morten Taraldsten BrunesH 17-AL (15)58.03+7.077.50
7Karsten KoplandDIR-AL (18)1.02.54+14.568.47
7Ingvar BraatenH 50-AK (12)44.02+9.4812.20
10Even JansonDIR-AL (18)1.10.40+22.429.52
14May Jorunn RognlienD 55- (16)55.04+23.0515.25
17Arno Lilja GrønhovdH 17-AK (18)1.08.03+30.3011.34
0Marita Lilja GrønhovdD 17-AK (15)diskvalifisert

Måren OK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Unni Dirro BøhlerengenD 75- (2)46.3015.36
3Aase Tove GoldenD 70- (7)48.29+7.0916.16
4Inger HalckD 70- (7)50.26+9.0616.55
10Linda FredhD 40- (10)2.03.02+1.15.1422.12
12Morten TangenH 17-AL (15)1.20.31+29.3510.52
13Grete BerntsenD 55- (16)53.57+21.5815.06
15Morten DueH 55- (40)53.50+9.179.09
16Kjersti Holt HanssenD 45- (36)57.39+10.0610.24
20Stein TurtumøygardH 60- (27)55.17+17.5211.50
21Per Hermann KrøgerH 60- (27)55.28+18.0311.52
24Morten KarlsenH 55- (40)1.00.34+16.0110.18

Nittedal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Tor BrennaH 45- (57)1.01.52+15.438.47

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0 StefanssonN-åpen (71)33.23+1.3715.06

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0emit Ukjent løper061106N-åpen (71)43.16+11.3019.34

Notodden OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Synne SandvenD 11-12 (19)23.51+2.518.44
9Sveinung RekaaH 65- (22)48.33+8.5710.23
21Kristin SandvenD 45- (36)1.03.44+16.1111.30

Notts OC

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Hilary PalmerD 65- (5)42.04+9.2114.06
23John PalmerH 70- (25)58.54+24.5816.29

NTNUI

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Morten Severin SaueH 17-AL (15)1.05.58+15.028.54
11Maria Dahl FosbyD 17-AK (15)1.11.00+25.5416.35
14Andreas AlvemH 17-AL (15)1.36.08+45.1212.59

Nydalens SK

67 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Eskil HafskjoldN-åpen (71)22.0810.00
0Sondre HafskjoldN-åpen (71)20.579.28
0Hanne Wærp HaugeD -10 (14)21.339.50
0Helene ScheeleD -10 (14)25.0211.25
1Cecilie Wærp HaugeD 17-C (14)33.2210.12
1Knut AaldeH 40-AK (9)36.358.32
1Maren KaarbyD 17-AK (15)45.0610.32
1Kornelius Kriszat-LøvfaldH14 (31)32.437.59
1Oda ScheeleD14 (20)32.448.00
1Maria JonssonD 45- (36)47.338.34
1Pia Young VikD13 (17)36.218.53
1Teodor Mo HjelsethH13 (18)34.208.23
1Alix Young VikD 50- (33)41.299.41
2Ragne WiklundD 16 (31)40.54+0.459.28
2Marit Wenseth KureD 17-AK (15)49.02+3.5611.27
2Berit Sofie WiklundD 45- (36)48.07+0.348.41
2Halvor Tørnqvist HaldenH 15 (23)39.39+1.587.13
2Gaute BerganH13 (18)37.59+3.399.17
3Lars Young VikH 15 (23)40.22+2.417.21
3Terje Wiig MathisenH 55- (40)45.34+1.017.44
4Ragnar TonjerH 17-AL (15)53.41+2.457.15
4Martin HosetH 17-AK (18)44.00+6.277.28
4Sören JonssonH 55- (40)46.20+1.477.52
4Isak JonssonH 15 (23)41.46+4.057.36
4Anders Håvard LarsenH13 (18)40.46+6.269.58
4Rune ScheeleH 45- (57)50.14+4.057.08
5Jo WiklundDIR-AK (32)39.29+4.489.43
5Øystein RodemH 17-AK (18)48.20+10.478.13
5Marte Madslien BakkenD14 (20)37.54+5.109.15
5Anne Marit BjergaardD 50- (33)47.16+5.4711.02
7Sondre Ruud BråtenH 17-AL (15)1.01.25+10.298.17
7Ellen Marie TurterD 55- (16)36.10+4.1110.07
7Anne Borgen SturødD 45- (36)53.39+6.069.41
7Jon Iver BakkenH 50- (53)51.13+7.417.57
8Einar TommelstadDIR-AL (18)1.04.01+16.038.56
9Ea LunøeD14 (20)49.58+17.1412.13
9Simen A BjøringsøyH 17-AL (15)1.03.35+12.398.35
9Kasper Bakken UlsethH13 (18)43.55+9.3510.44
10Elise Wærp HaugeD13 (17)1.04.22+28.0115.44
10Maiken SandbergD 17-AK (15)1.06.19+21.1315.29
10Anne Berit EidD 55- (16)39.58+7.5911.11
10Marie ScheeleD 11-12 (19)29.50+8.5010.55
10Synnøve Lyssand SandbergD 50- (33)53.06+11.3712.24
11Sondre GullordDIR-AL (18)1.12.51+24.5310.10
12Axel AaldeH 11-12 (31)24.12+5.048.51
13Monica Tørnqvist HaldenD 45- (36)57.06+9.3310.18
14Bjørn HaugeH 40- (26)1.09.20+12.359.22
14Rolf Andreas BergH13 (18)1.02.46+28.2615.20
14Jan Tore HenriksenH 50- (53)57.10+13.388.53
15Kristian MeløysundDIR-B (18)1.02.11+22.2515.23
15Ada WulfsbergD 15 (32)51.32+12.5711.55
17Torstein HoleH 40- (26)1.10.28+13.439.31
17Elias StubberudH13 (18)1.17.10+42.5018.52
19Anne C TurterD 50- (33)1.00.58+19.2914.14
20Per SandbergH 55- (40)58.42+14.099.58
22Elise HafskjoldDIR-AK (32)54.23+19.4213.23
22Audun Uglenes BerganH 16 (36)48.59+14.138.55
24Vegard HaldenH 50- (53)1.02.55+19.239.47
25Frida Bakken UlsethD 16 (31)59.24+19.1513.44
28Mons Kr. LøvfaldH 50- (53)1.06.46+23.1410.23
28Håkon SturødH 16 (36)53.00+18.149.39
28Kathrine LunøeD 45- (36)1.16.14+28.4113.45
39Gunnar Engen VikH 45- (57)1.09.27+23.189.51
41Jan Erik IsaksenH 45- (57)1.11.00+24.5110.05
0Martin Størmer-AntonsenH 11-12 (31)diskvalifisert
0Nicole RagvinD 17-AK (15)diskvalifisert
0Kari MadslienD 50- (33)diskvalifisert

Oddersjaa SSK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Sigrid EkelandD 15 (32)56.24+17.4913.03

OK Moss

29 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Birk BreimoN-åpen (71)31.1214.07
0Sofie Holm NedrebøN-åpen (71)22.2510.08
0Abdirahman Bashir HassanH -10 (10)26.16+6.4711.59
0Selmer LøkenH -10 (10)23.30+4.0110.43
1Harald LundhaugH 75- (16)30.5410.22
2Stein KorenH 80- (6)45.52+3.4015.23
2Øyvind LøkenH 35- (4)1.06.08+10.178.56
3Tore BjørnerødDIR-AL (18)57.36+9.388.02
3Morten BreimoDIR-C (15)34.45+1.2911.16
3Thore LøkenH 75- (16)38.20+7.2612.51
3Alfred BjørnerødH 11-12 (31)19.12+0.047.01
4Sondre LadimH 11-12 (31)21.05+1.577.43
7Tonje HolmD 40-AK (13)37.54+7.4712.43
8Per Reidulf HolmH 65- (22)48.01+8.2510.16
8Tor Erling GjølsjøH13 (18)43.24+9.0410.36
8Karoline BjørnerødD 15 (32)45.31+6.5610.32
10Kjetil KarlsenH 50- (53)52.19+8.478.08
12Aurora GjølsjøD 16 (31)45.55+5.4610.37
12Torgeir SnilsbergH 45- (57)57.22+11.138.08
14Astrid BjørnerødDIR-AK (32)44.41+10.0011.00
14Erik JakobsenDIR-AL (18)1.15.33+27.3510.33
14Harald WibyeH 75- (16)59.44+28.5020.02
15Leif LødengH 65- (22)58.27+18.5112.30
21Henning Bratland CarlsenH 40- (26)1.14.31+17.4610.04
22Christopher LadimH14 (31)53.55+21.1213.10
32Christopher SchiveH 55- (40)1.07.01+22.2811.23
34Hallvard KorenH 45- (57)1.05.05+18.569.14
37Karl Aasmund ErøyH 55- (40)1.13.47+29.1412.32
38Roy GjerdingH 55- (40)1.18.30+33.5713.21

OK Skeidi

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Arve GlittumH 60- (27)38.16+0.518.11
4Morten AndresenH 17-B (12)47.16+5.0511.41
7Hilde Gunn HellenesD 17-C (14)54.43+21.2116.43
8Helge GisholtH 50- (53)51.33+8.018.01

OK Tyr

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Erik RåbergH 35- (4)1.06.42+10.519.00
4Elisabet ÖströmD 60- (13)38.04+2.4210.39
9Olov ÖströmH 60- (27)42.59+5.349.12
14Jens ÖströmH 17-AK (18)1.01.52+24.1910.31
26Ida HyvönenDIR-AK (32)59.23+24.4214.37

OK Øst

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Eva Marie GranD 65- (5)1.10.12+37.2923.33
16Jan-Ove BråthenH 55- (40)55.20+10.479.24
0Erlend RåheimH 50- (53)diskvalifisert

OL Toten-Troll

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Amund FlaskerudH -10 (10)19.298.53
6Onno VerberneH 55- (40)47.57+3.248.09
12Marius StaffH 17-AK (18)1.01.13+23.4010.24
14Vanja StaffD 50- (33)54.43+13.1412.47
19Anders SollienH 45- (57)1.00.35+14.268.36
22Sjur GjestvangH 60- (27)57.38+20.1312.20
23Johannes Bjørke SollienH 11-12 (31)31.10+12.0211.24
24Trond FlaskerudH 40- (26)1.19.42+22.5710.46
25Nils Harald StaffH 50- (53)1.03.05+19.339.48

OL Trollelg

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Henry SundsetvikH 75- (16)42.26+11.3214.14
16Frode HaugskottH 50- (53)58.25+14.539.05
46Geir PaulsenH 50- (53)1.40.18+56.4615.35

OL Tønsberg og omegn

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Lars Jørgen Stordal AalerudN-åpen (71)39.25+7.3917.50
0Mathilde Stordal AalerudN-åpen (71)36.17+4.3116.25
1Mathea GløersenD 11-12 (19)21.007.41
2Jannicke ØdegårdD 35- (2)57.37+2.5010.24
5Roar MathisenH 40-AK (9)48.21+11.4611.17
8Linnea EvensenD 17-C (14)56.20+22.5817.13
9Trym B IslandH 16 (36)41.45+6.597.36
10Else StordalD 17-C (14)1.01.34+28.1218.49
13Hans StordalH 70- (25)44.03+10.0712.20
15Sondre EvensenH13 (18)1.06.37+32.1716.17
23Trond EvensenH 40- (26)1.18.18+21.3310.34
33Bent HaflanH 55- (40)1.07.39+23.0611.30
0Wilma EvensenD -10 (14)diskvalifisert
0Morten Krona HaflanH 15 (23)diskvalifisert

OL Vallset/Stange

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Mona Bugge HaugD 60- (13)38.00+2.3810.38
8Jostein Svaland DaleH 16 (36)41.31+6.457.33
9Kåre ØstgårdH 75- (16)43.34+12.4014.37
13Ragnhild SkogsrudDIR-B (18)1.00.07+20.2114.52

Oppsal Orientering

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Synne Syversen GihleN-åpen (71)30.4613.55
3Kjell WintherH 65- (22)43.34+3.589.19
5Jan Sverre EdstrømH 55- (40)47.42+3.098.06
6Jonas KroghH 11-12 (31)22.04+2.568.04
6Silje SyversenD 17-AK (15)54.50+9.4412.48
7Inger Lise BjordalD 70- (7)1.08.41+27.2123.02
7Ane Sofie KroghD 15 (32)45.08+6.3310.26
8Arnhild KroghD 45- (36)53.45+6.129.42
11Beathe EdstrømD 17-C (14)1.10.12+36.5021.28
12Tore LangaardH 70- (25)42.40+8.4411.57
17Amélie AamodtD14 (20)59.39+26.5514.35
24Roar BjordalH 70- (25)1.00.12+26.1616.51
27Espen WigaardH 45- (57)1.02.03+15.548.48
36Eilert AamodtH 45- (57)1.07.10+21.019.32

Oslostudentenes IK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Lea-Rebekka TonjerD 17-AL (12)1.06.48+1.5810.23
4Ida HopeD 17-AK (15)51.41+6.3512.04
5Hanne Maria VisterD 17-AL (12)1.10.23+5.3310.56
10Are EriksenH 60- (27)43.39+6.149.20
11Bjørn GrindeH 60- (27)43.49+6.249.22
15Vegard LineH 17-AK (18)1.01.54+24.2110.31
34Guttorm L EggeH 50- (53)1.10.01+26.2910.53
0Magnus Barth GustavsenH 17-AK (18)diskvalifisert

Porsgrunn OL

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jørn LangerudH 17-C (4)34.3410.34
2Janne LarsenD 17-C (14)34.59+1.3710.41
2Martin AusenH 13-16C (9)45.08+8.5013.48
3Lenka WestinD 40-AK (13)33.07+3.0011.06
5Thore KornmoH 45- (57)50.23+4.147.09
6Tobias MathisenH13 (18)41.56+7.3610.15
7Sara MathisenD 40- (10)1.03.43+15.5511.30
7Magne Wiig MathisenH 40- (26)1.02.15+5.308.24
7Hilde Kristine RosenvoldD 50- (33)49.21+7.5211.31
8Hanne VassendD 16 (31)42.31+2.229.50
12Kjell WestinH 55- (40)53.25+8.529.05
13Lill BirkelundD 17-C (14)1.17.05+43.4323.34
13Elise AusenD 15 (32)51.16+12.4111.52
14Anna MeenD 16 (31)47.18+7.0910.56
14Atle RemmeH 65- (22)56.08+16.3212.01
15Dag AusenH 45- (57)59.25+13.168.26
17Hilde VassendD 45- (36)58.40+11.0710.35
17Kjell MeenH 70- (25)46.40+12.4413.04
22Jiri UrvalekH 65- (22)1.11.51+32.1515.23
27Halvard KornmoH14 (31)1.08.07+35.2416.39
27Rasmus MathisenH 16 (36)51.49+17.039.26
27Adrian HagenH 11-12 (31)33.24+14.1612.14
36Mona BakkeD 45- (36)1.44.39+57.0618.53
50Jon SkriubakkenH 45- (57)1.19.05+32.5611.14
0Tove Evensen MathisenD 55- (16)diskvalifisert
0Terje BakkeH 50- (53)diskvalifisert

Raumar Orientering

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Stian Måseide SørlieH 13-16C (9)36.1811.06
1Anders HorveiH 15-16B (4)42.5310.29
3Anna Austad SveenD 13-16C (9)39.51+2.0112.11
6Anne-Grete AustadD 40-AK (13)37.12+7.0512.28
12Nanna BerganDIR-C (15)47.19+14.0315.21
12Stine AustadD 17-AK (15)1.20.19+35.1318.45
18Pernille SønsterudbråtenD14 (20)1.13.38+40.5418.00
18Ingrid Eide RappD 45- (36)59.06+11.3310.40
20Trine Ruud BråtenD 45- (36)1.02.18+14.4511.14
24Jan SveenH 60- (27)1.01.09+23.4413.05
31Ståle SønsterudbråtenH 45- (57)1.04.04+17.559.06
31Terje BråtenH 55- (40)1.06.48+22.1511.21
32Øystein RappH 45- (57)1.04.10+18.019.06
0Hanne Eide RappD 15 (32)diskvalifisert

Ringerike OL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Monica BerglundD 40- (10)52.41+4.539.30
3Even Amundsen BjørkliH 13-16C (9)46.12+9.5414.07
5Rasmus BerglundH 11-12 (31)21.38+2.307.55
6Kirsti KringhaugD 45- (36)52.31+4.589.28
7Mikkel BerglundH13 (18)43.14+8.5410.34
9Knut AasH 55- (40)51.37+7.048.46
10Jørgen Nøkleby MellingH14 (31)41.30+8.4710.08
11Sander ArnevikH 17-AK (18)1.00.19+22.4610.15
11Tuva Aas StræteD 15 (32)49.01+10.2611.20
14Martin Nøkleby MellingH 11-12 (31)24.18+5.108.54
21Line Skjevik ArnevikD 45- (36)1.03.44+16.1111.30
21Stig MellingH 45- (57)1.01.02+14.538.40
26Lars BerglundH 40- (26)1.34.15+37.3012.44
28Sigurd Amundsen BjørkliH14 (31)1.08.42+35.5916.47
30Marion AmundsenDIR-AK (32)1.16.33+41.5218.51
32Oskar ArnevikH 16 (36)55.34+20.4810.07

Ringsaker OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Terje WikstrømH 65- (22)39.368.28
5Helge BrynestadDIR-B (18)51.36+11.5012.46
5Wenche BjørnstadD 60- (13)38.16+2.5410.43
6Anne SørumD 60- (13)39.28+4.0611.03
17Lars Ranheim BrynestadH 15 (23)1.05.29+27.4811.55

Røyken OL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Synne KjernsmoN-åpen (71)26.4812.07
1Birgitte BekkelundD 70- (7)41.2013.52
3Knut Sveinung Holth RekaaH 17-AL (15)52.09+1.137.02
5Torgeir StrandhagenH 60- (27)40.27+3.028.39
5Hege Holth RekaaD 17-AK (15)52.42+7.3612.18
5Elisabeth Holth JohannessenD 50-AK (8)51.12+25.5417.10
6Eva SyversenD 50-AK (8)55.38+30.2018.40
8Nora Christine HansenD 11-12 (19)28.31+7.3110.26
8Inger SchibstedD 50-AK (8)1.33.15+1.07.5731.17
16Ida SyversenD 50- (33)55.22+13.5312.56
18Morten JohannessenH 60- (27)52.12+14.4711.10
19Øyvind Roger HansenH 55- (40)57.54+13.219.50
23Kjetil KjernsmoDIR-AK (32)55.46+21.0513.44
30Jon Erik KvarmeH 50- (53)1.06.48+23.1610.23

Sandefjord OK

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kari ChristiansenD 50-AK (8)25.188.29
2Arne Håkon JørgensenH 50-AK (12)35.35+1.219.58
5Oddvar GjelstadH 75- (16)41.27+10.3313.54
8Trond FossH 40-AK (9)1.02.27+25.5214.35
9Theodor BjørkH 11-12 (31)23.30+4.228.36
9Mai Britt BjørkD 40- (10)1.22.35+34.4714.54
10Hans Gøran BjørkDIR-C (15)44.29+11.1314.26
10Brage EikåsH 11-12 (31)23.44+4.368.41
12Oskar KaaløyH 50-AK (12)58.56+24.4216.30
13Cornelius BjørkH14 (31)42.15+9.3210.19
15Jonas EikåsH14 (31)44.10+11.2710.47
16Gjendine Gjelstad RebårdD13 (17)1.58.53+1.22.3229.04
17Ingeborg EikåsD 11-12 (19)41.47+20.4715.18
17Tiri RebårdD 50- (33)56.48+15.1913.16
24Lill-Ann TorpD 50- (33)1.17.18+35.4918.03
26Stine ArntzenD 45- (36)1.13.34+26.0113.16
53Jo Børre EikåsH 45- (57)1.35.23+49.1413.32

Sandnes IL (Rogaland)

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Marit HaavardsholmD 50- (33)47.01+5.3210.59
9Morten AamodtH 50- (53)51.40+8.088.02
18Ingrid OmdalD 15 (32)53.52+15.1712.28
25Tom FurlandH 45- (57)1.01.44+15.358.46
45Rune MalmeiH 50- (53)1.32.33+49.0114.23

Sarpsborg OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Ask SkivdalN-åpen (71)27.0712.16
0Jesper Vonen SvaeH -10 (10)19.198.49
2Synne SiggerudD 13-16N (2)21.43+5.088.41
8Ingrid Kristine HansenD14 (20)48.36+15.5211.52
13Marie HansenD 16 (31)46.44+6.3510.49
13Adine Blakkestad IngesenD14 (20)56.15+23.3113.45
27Marie F. Lindløv JensenD 15 (32)1.02.50+24.1514.32
0Nina PedersenD14 (20)diskvalifisert

Sentrum OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Randi HøilundD 35- (2)54.479.53
9Grete WestgaardD 17-AK (15)1.03.23+18.1714.48
12Ruth-Marie Høilund LerD 40-AK (13)51.25+21.1817.15

Skien OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Øyvind HyllesethH 50- (53)49.47+6.157.44
5Åse NysæterD 40-AK (13)37.10+7.0312.28
8Harald HoviH 60- (27)42.33+5.089.06
8Grete HoviD 55- (16)36.23+4.2410.11
10Skjalg NysæterH 16 (36)43.33+8.477.55
13Eirik LarsenH 17-AL (15)1.31.33+40.3712.22
13Silje Borge HoviD 17-AK (15)1.23.17+38.1119.27
14Rune LaurantsenH 60- (27)45.14+7.499.41

Slavia Liberec

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Jiri MartanH 40- (26)1.09.35+12.509.24
19Elin MartanovaD 15 (32)55.45+17.1012.54

Stabæk IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Carl-Fred. KolderupH 80- (6)47.44+5.3216.01

Stavanger Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Johan Christie ØrkeH 16 (36)46.30+11.448.28

Stigsökarna

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Britt-Marie ErlandssonDIR-AL (18)1.32.13+44.1512.52
20Heli MarjomaD 50- (33)1.06.36+25.0715.33
35Johan LilljeqvistH 50- (53)1.11.09+27.3711.03

Stjørdals-Blink Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Bård Øyvind SolbergH 40-AK (9)49.29+12.5411.33

Stokke IL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Ingrid TronshaugDIR-B (18)49.47+10.0112.19
12Inger NergaardD 60- (13)55.46+20.2415.37
14Even GravningenH 15 (23)1.01.13+23.3211.09
15Tor Sverre GravningenDIR-AK (32)45.54+11.1311.18
15Lars Martin GjeinH 70- (25)45.28+11.3212.44
17Håkon Nergaard BergDIR-AK (32)46.12+11.3111.22
17Ragnar Niemi BergH 65- (22)59.55+20.1912.49
21Ove Gunnar JacobsenH 65- (22)1.07.38+28.0214.28
Simen GravningenH13 (18)brutt

Sturla, IF

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Harald ThonH 60- (27)37.258.00
1Linda VerdeD 65- (5)32.4310.58
8Bjørn W. LudvigsenH 70- (25)40.16+6.2011.16
15Geir Holm GundersenH 60- (27)46.24+8.599.56
24Aud Ellen BrevikD 45- (36)1.05.22+17.4911.47
48Snorre FrydenlundH 50- (53)1.45.02+1.01.3016.20

Södertälje-Nykvarn Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Richard OlssonDIR-AL (18)47.586.41

TIF Viking

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Mari Strømme LidD 15 (32)47.13+8.3810.55
23Tora Aasheim NymarkD 15 (32)59.58+21.2313.52

Tistedalen FL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Mayna NossenD 60- (13)52.09+16.4714.36
26Svein MingeH 60- (27)1.03.47+26.2213.39

Trøsken IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Nathaniel BerbyN-åpen (71)39.22+7.3617.48
0Emma BraathenN-åpen (71)39.31+7.4517.52
0Håkon Lillegraven LangsæterN-åpen (71)19.398.53
0Marte Lillegraven LangsæterN-åpen (71)19.458.56
0Adele Øen SkårlandN-åpen (71)30.2013.43
0Milla SkårlandN-åpen (71)30.2913.47
0Helene StangN-åpen (71)33.35+1.4915.11
0Arnfinn SkålandDIR-AK (32)diskvalifisert

Tverlandet IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Endre W NormannH 11-12N (6)16.57+3.566.46
5Geir Olav DybvadH 11-12N (6)23.01+10.009.12
24Benjamin August VikenH 11-12 (31)31.50+12.4211.39

Tynset IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Leif Arne NytrøenDIR-B (18)41.34+1.4810.17
7Gaute Kvittum NytrøenH 15 (23)48.38+10.578.51

Vang OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Even LindaasH 16 (36)41.25+6.397.32

Varegg Fleridrett

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Erik BohneH14 (31)41.40+8.5710.11
11Aune DørmænenH 16 (36)44.54+10.088.10
14Eirunn Husby NordstadD14 (20)57.00+24.1613.56
19Jan Kjærner-SembH 50- (53)1.01.16+17.449.31
20Kristian LøvåsH 45- (57)1.01.01+14.528.40
23Per Øivind HusbyH 60- (27)59.42+22.1712.47
25Mathias RosenlundH 16 (36)50.52+16.069.15
25Ragnhild Vrålstad LøvåsD 15 (32)1.01.23+22.4814.12
26Sverre OttesenH 50- (53)1.04.00+20.289.57
0Ragnhild BohneD 15-16B (8)diskvalifisert

Varteig OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Anders EspenesH 17-C (4)44.16+9.4213.32
4Roy Roger EspenesH 17-C (4)47.33+12.5914.32
8Per Olaf KlemsdalH 50-AK (12)45.31+11.1712.44
19Julie BrenåsD 11-12 (19)47.54+26.5417.32
20Dag BrenåsH 50- (53)1.01.32+18.009.34
28Henrik Julian Fontes ÅrbuH 11-12 (31)35.34+16.2613.01
29Bjørn ÅrbuDIR-AK (32)1.10.30+35.4917.21

Vegårshei IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Arnhild U. BråtenD 45- (36)1.11.14+23.4112.51

Vestre Akers SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Per OsenH 60- (27)44.36+7.119.33

Viul Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
33Geir NilsenH 45- (57)1.04.26+18.179.09

Østmarka OK

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Mathias LinløkkenH -10 (10)27.48+8.1912.41
0Ellen Margrete Stubban HygenD -10 (14)25.1511.31
1Jenny Emilie Brenni HerredsvelaD 13-16N (2)16.356.38
2Martin JystadH 13-16N (3)25.30+5.5310.12
2Christine GjermoD 55- (16)33.11+1.129.17
4Magnus JystadH 13-16C (9)49.50+13.3215.14
4Arne Chr. ScheieH 80- (6)49.42+7.3016.40
5Henrik GudimH 13-16C (9)49.56+13.3815.16
7Ingrid Marie Stubban HygenD14 (20)46.38+13.5411.24
9Anna Cecilie LinløkkenD 16 (31)42.41+2.329.52
11Helge BakkehøiH 17-AL (15)1.12.08+21.129.44
12Tore SagvoldenH 55- (40)53.25+8.529.05
15Inge RambergDIR-AL (18)1.21.50+33.5211.25
15Alexandra LinløkkenD14 (20)57.06+24.2213.57
17Øystein KildahlH 55- (40)55.39+11.069.27
18John OtterleiH14 (31)47.19+14.3611.34
20Andreas RambergH 16 (36)48.38+13.528.51
41Terje LinløkkenH 50- (53)1.21.02+37.3012.36
52Hans Olav HygenH 45- (57)1.31.34+45.2513.00

Åmåls OK

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Erik HermanssonN-åpen (71)21.029.31
0Jonna Jensen ÅhlN-åpen (71)23.2610.36
0Hilma KahraN-åpen (71)22.3410.12
0Alice KällstrandN-åpen (71)23.2710.36
0Albin SkottH -10 (10)19.028.41
0Ivar KahraH -10 (10)24.08+4.3911.01
0Eric Jensen ÅhlH -10 (10)19.298.53
0Saga KällstrandD -10 (14)23.0710.33
1Erika Jensen ÅhlDIR-N Lang (1)1.04.027.57
2Tomas HermanssonDIR-AK (32)35.08+0.278.39
3Michaela KällstrandDIR-B (18)49.32+9.4612.15
4Karolina KahraDIR-C (15)36.07+2.5111.43
7Jörgen ÅhlH 45- (57)52.05+5.567.23
12Mattias HolmströmDIR-B (18)58.27+18.4114.28
13Henrik KahraDIR-C (15)53.20+20.0417.18
14Tomas CarlssonDIR-B (18)1.02.02+22.1615.21
16David HermanssonH 11-12 (31)26.02+6.549.32
0Ulf DanielssonH 50- (53)diskvalifisert

Ås-NMBU Orientering

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Nils TveiteH14 (31)32.51+0.088.01
4Robert BanfiH 35- (4)1.21.33+25.4211.01
5Endre AaenDIR-AL (18)1.01.08+13.108.32
5Bjørn TveiteH 80- (6)53.40+11.2818.00
8May Bente BrurbergD 50- (33)50.43+9.1411.50
10Vincent EijsinkH 50-AK (12)46.17+12.0312.57
14Vegard AarstadH14 (31)42.21+9.3810.21
18Eirik NordhagenH 55- (40)57.25+12.529.45

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.