Offisiell resultatliste for Hovedløpet lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hovedløpet lang
Arrangørorganisasjon: Konnerud IL
Dato: søndag 7 august 2016

D 14

3 010 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oda ScheeleNydalens SK26.22
2Kristine KravdalGjø-Vard OL29.22+3.00
3Åsne HaavengenKongsberg OL29.32+3.10
4Tale Tannvik SkeiFreidig31.47+5.25
5Yngvild Langedal BreivikNydalens SK31.50+5.28
6Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular32.08+5.46
7Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb32.29+6.07
8Anna Jacobsen-GaskiBardu IL34.04+7.42
9Mina SchjervenLardal OL35.00+8.38
10Marieluise Schmitt GranHalden SK36.01+9.39
11Marte Madslien BakkenNydalens SK36.23+10.01
12Mia HirschIF Trauma38.06+11.44
13Frida HaugskottOL Trollelg38.20+11.58
14Maya Jones ArnesenHeming Orientering39.08+12.46
15Karoline TorøKongsberg OL40.11+13.49
16Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering41.53+15.31
17Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL42.44+16.22
18Vilde Lereim StorliFreidig43.08+16.46
19Ina MartiniAsker Skiklubb43.38+17.16
20Julie ChristiansenKristiansand OK45.02+18.40
21Berthe TesloHadeland OL45.35+19.13
22Malene JebsenHeming Orientering45.42+19.20
23Ada Helene OlsenIF Trauma45.50+19.28
24Ea LunøeNydalens SK46.14+19.52
25Malene NysæterSkien OK46.42+20.20
25Fanny SkindloIF Trauma46.42+20.20
27Maren VikenByåsen IL49.13+22.51
28Petra HoveidAsker Skiklubb49.22+23.00
29Live ØstvoldHeming Orientering49.57+23.35
30Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett50.15+23.53
31Alexandra LinløkkenØstmarka OK50.44+24.22
32Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL51.17+24.55
33Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK51.22+25.00
34Tina KallesonOppsal Orientering51.52+25.30
35Alvilde Lysaker SandenEiker OL54.11+27.49
36Nina PedersenSarpsborg OL55.23+29.01
37Oda Isnes TyseEiker OL58.02+31.40
38Ida Sofie HjortlandLarvik OK58.31+32.09
39Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL1.01.19+34.57
40Malene InstanesSturla, IF1.01.47+35.25
41Randi Marie GlomsrudStjørdals-Blink Orientering1.02.23+36.01
42Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK1.05.08+38.46
43Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.11.03+44.41
44Ingrid BlindheimLillomarka OL1.13.50+47.28
0Nora Småge HilsenKonnerud ILdiskvalifisert
0Iselin SørensenSturla, IFdiskvalifisert
0Hege HallanOK Skøynardiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.