Offisiell resultatliste for Veteranmesterskapet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Veteranmesterskapet
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: lørdag 20 august 2011

D35

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aud H. TaksdalGanddal IL58.22
2Helen MartinsenGular IL58.55+0.33
3Liv SchjervenLardal OL1.08.36+10.14
4Merete LyseboLarvik OK1.11.50+13.28
5Inger SkjæveslandTrauma IF1.12.20+13.58
Ann-Karin LestebergKongsberg OLikke godkjent

D40

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristin BruserudTrollo OL59.07
2Vibeke LamarkGanddal IL59.55+0.48
3Kjersti KjeldaasTrollo OL1.01.10+2.03
4Christina WhiteSøgne og Songdalen OK1.05.43+6.36
5Jorunn AarrestadLia IL1.06.58+7.51
6Heidi Ravndal JohnsenArnadal IL1.09.50+10.43
7Siri Thortveit MyhreSøgne og Songdalen OK1.29.52+30.45
8May Lene SlettebøeSøgne og Songdalen OK1.35.26+36.19
Jannicke UlrichsenHemsedal ILdiskvalifisert

D45

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kari ChristiansenSandefjord OK42.05
2Solveig SikkelandTyrving IL49.34+7.29
3Ragnhild AuglændGanddal IL57.39+15.34
4Hege FjellbirkelandGular IL57.50+15.45
5Mette FuglestadÅlgård Orientering58.03+15.58
6Mai Helen LingaGular IL1.01.13+19.08
7Randi NicolaisenAsker SK1.02.13+20.08
8Inger Tone NygårdEgersund OK1.02.59+20.54
9Lise ChristensenViking TIF1.08.32+26.27
10Lene Næss BirkelandSøgne og Songdalen OK1.12.33+30.28
11Hege HeibergHadeland OL1.31.54+49.49
Helen LomelandÅlgård Orienteringdiskvalifisert

D50

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari HernandezToten-Troll OL45.21
2Grete Synnøve Borge HoviSkien OK48.43+3.22
3Berit DanielsenTyrving IL50.42+5.21
4Kjersti SkantzeTyrving IL52.30+7.09
5Ingrid RavnanToten-Troll OL52.35+7.14
6Bjørg Marit SollieTrollo OL54.26+9.05
7Runa SkyttersæterHeming/Njård OL54.31+9.10
8Bente MestadTorridal IL54.51+9.30
9Mette MestadTorridal IL58.34+13.13
10Ann Karin TjørhomGanddal IL58.41+13.20
11Berit BakkenGanddal IL1.06.35+21.14
12Eli FrafjordGanddal IL1.10.39+25.18
13Solveig HolteHøydalsmo IL1.35.04+49.43
14Edel Sofie NilsenAsker SK1.39.22+54.01
Liv-Grete ObrestadVaulen OKikke godkjent

D55

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sirpa LiljaModum OL39.36
2Lis DæhliLøten OL41.24+1.48
3Birgit KorvaldNydalens SK42.53+3.17
4Siren GreveBergens TF47.34+7.58
5Elle MelbyeHeming/Njård OL50.17+10.41
6Ingrid StrandeSkien OK50.42+11.06
7Siri ØkstadOddersjaa SSK53.08+13.32
8Anne HøstHeming/Njård OL54.05+14.29
9Anne Marit NaufHedrum OL56.41+17.05
10Randi HansenArnadal IL1.09.36+30.00
11Live YtrehusRingerike OL1.12.43+33.07

D60

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingjerd SognnæsBergens TF41.10
2Berit HegdalBergens TF43.22+2.12
3Nora UrsinFossum IF43.46+2.36
4Bjørg MostaulBø OL46.24+5.14
5Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL49.26+8.16
5Sidsel Graff-IversenFossum IF49.26+8.16
7Ragna GrandeSkien OK49.42+8.32
8Karin KittilsenStokke IL49.43+8.33
9Marit TyldumRudsbygd IL51.12+10.02
10Astrid LundeDrangedal OL51.53+10.43
11Margareta BrynhildsenStokke IL52.10+11.00
12Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK55.12+14.02
13Aud TorbjørnsenGrane IK56.11+15.01
14Edel SlettemarkStord IL57.12+16.02
15Margit Ryen SteenBø OL57.58+16.48
16Signe HeivollSøgne og Songdalen OK59.24+18.14
17Anne Karin JørgensenLia IL1.03.46+22.36
18Gerd YttervikLia IL1.05.07+23.57
19Solveig SchouSør OK1.07.08+25.58
20Astrid OrmbergFana IL1.08.24+27.14
21Liv HaugliDyre Vaa IL1.26.52+45.42

D65

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Synnøve FuglestadÅlgård Orientering45.07
2Tea ForbergRond OL46.29+1.22
3Thorunn Aamodt OvesenLardal OL47.43+2.36
4Haldis GlendrangeStavanger OK49.21+4.14
5Bjørg KocbachBergens TF49.56+4.49
6Turid NystrømStavanger OK50.48+5.41
7Astri RogstadFossum IF52.40+7.33
8Inger LindløvMoss OK52.44+7.37
9Kjersti ThoStabæk IF53.46+8.39
10May Helene HansenSandefjord OK54.35+9.28
11Brynhild FanuelsenFossum IF56.49+11.42
12Åse Karin ThorsbergBrandval/Kongsvinger OK56.56+11.49
13Katharina Mo BergeFreidig SPK56.58+11.51
14Elin DahlenGjø-Vard OL58.39+13.32
15Gerd LangsethLarvik OK59.29+14.22
16Reidun M. KarlsenStavanger OK1.00.24+15.17
17Liv FeiringHamar OK1.01.09+16.02
18Synnøve DalvaBø OL1.02.39+17.32
19Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL1.04.27+19.20
20Inger Elisabeth KvaaseBækkelagets SK1.07.07+22.00
21Eli KlovningPorsgrunn OL1.08.57+23.50
22Ingvill VoldFana IL1.09.31+24.24
23Hjørdis ØvreåsBotne SK1.13.34+28.27
24Gry Bruland VråleSturla IF1.14.48+29.41

D70

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Lise ØfsthusAsker SK37.41
2Unni DrageHaugerud IF39.59+2.18
3Inger E. VamnesHamar OK42.50+5.09
4Tirill Liby SeipSkeidi OK44.08+6.27
5Anne-Britt NilsenKjelsås IL46.31+8.50
6Hjørdis EgnerHeming/Njård OL49.15+11.34
7Margith ReppesgårdHedrum OL50.57+13.16
8Gudveig JørundlandSør OK51.47+14.06
9Anne-Lise RonæssPorsgrunn OL1.21.17+43.36

D75

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Olaug F JohansenSauda OK43.11
2Gudbjørg EideSarpsborg OL48.49+5.38
3Guldborg SøvikGneist IL54.50+11.39
4Ingrid RollFana IL56.35+13.24

H35

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rune NygaardGular IL51.12
2Bjarthe WesterheimStord IL52.19+1.07
3Asbjørn BygglandBø OL55.41+4.29
4Ola LestebergKongsberg OL1.00.35+9.23
5Steinar LandeBø OL1.03.44+12.32
6Sturla StokkelandÅlgård Orientering1.12.26+21.14
7Audun BjerknesHauketo IF1.17.45+26.33
8Frode SørensenGrane IK1.37.56+46.44
Morten Vilbo SørumRaumar OLikke godkjent

H40

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pål SkogedalAsker SK44.50
2Kenneth WesterheimStord IL47.09+2.19
3Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)49.21+4.31
4Arne NåtedalTrollo OL52.34+7.44
5Oddvar TaksdalGanddal IL56.10+11.20
6Ronny RykkjeFana IL56.48+11.58
7Pål BårdsenStavanger OK1.04.40+19.50
8Per Erik LarsenSandefjord OK1.08.51+24.01
9Jørgen FrøydNydalens SK1.09.32+24.42
10Espen Fyhn NilsenSandnes IL (Rogaland)1.17.34+32.44
11Roar MyhreSøgne og Songdalen OK1.20.48+35.58
12Trond LamarkGanddal IL1.22.23+37.33
13Jarle SolbakkenSauda OK1.26.23+41.33
14Kjetil DammViking TIF1.47.35+1.02.45

H45

28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tom Eirik EikangerGular IL44.55
2Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)47.05+2.10
3Bjørn HøllelandFana IL48.41+3.46
4Sigurd EiknerFana IL48.43+3.48
5Helge FossøyLia IL48.56+4.01
6Einar MartinsenVikebygd IL49.21+4.26
7Arild AasheimGanddal IL50.24+5.29
8Odd FuglestadÅlgård Orientering51.47+6.52
9Terje UrfjellImås IL51.57+7.02
10Tore JuvikGular IL54.24+9.29
11Jan Harald BakkejordGular IL54.45+9.50
12Per Olav HaarrGanddal IL54.53+9.58
13Per Olav NærestadTrauma IF59.25+14.30
14Arne Håkon JørgensenSandefjord OK1.05.51+20.56
15Oluf BøckmanKristiansand OK1.07.24+22.29
16Roar NilsenSandefjord OK1.08.21+23.26
17Stein Arne OlsenStavanger OK1.09.47+24.52
18Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK1.10.44+25.49
19Morten JohnsenArnadal IL1.11.22+26.27
20Håkon MogstadFana IL1.11.38+26.43
21Jan Erik ClaussenFana IL1.16.50+31.55
22Aksel SlettebøeSøgne og Songdalen OK1.18.13+33.18
23Axel EiknerFana IL1.18.43+33.48
24Kyrre EllefsenSør OK1.26.43+41.48
25Nils TunglandSauda OK1.28.07+43.12
26Øystein MoskvilTrollo OL1.38.39+53.44
27Geir MikalsenSandnes IL (Rogaland)1.43.18+58.23
Per Einar StrømHedrum OLdiskvalifisert

H50

37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jörgen MårtenssonModum OL43.12
2Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL45.28+2.16
3Arne JohannesenGular IL46.56+3.44
4Onno VerberneToten-Troll OL47.36+4.24
5Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)48.40+5.28
6Terje MathisenNydalens SK52.08+8.56
7Njål NoreAsker SK52.44+9.32
8Trond RønnebergAsker SK53.52+10.40
9Arild IsaksenØvrebø/Vindbjart Orientering54.06+10.54
10Inge GlittumSkeidi OK54.13+11.01
11Glenn Ager-WickGrane IK54.25+11.13
12Otte OmdalGanddal IL55.33+12.21
13Jan SteinegerGneist IL56.31+13.19
14Jarle HallandStord IL57.06+13.54
15Rune KarstensenStavanger OK57.57+14.45
16Halvor VassbøØvrebø/Vindbjart Orientering58.46+15.34
17Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)58.48+15.36
18Jack BjørnsenKristiansand OK59.14+16.02
19Kristen RibeSøgne og Songdalen OK1.00.33+17.21
20Jan HauglandÅrstad IL1.00.57+17.45
21Eivind TokheimOdda OL1.01.05+17.53
22Jon Magne BratsethStord IL1.01.09+17.57
23Per SchancheAsker SK1.01.37+18.25
24Jan Vidar WernersenØyestad IF1.04.20+21.08
25Svein RoslandHope IL1.04.22+21.10
26Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL1.04.59+21.47
27Per StefferudTorridal IL1.06.58+23.46
28Paul Terje HaarrGanddal IL1.07.07+23.55
29Kjetil RønhovdeOdda OL1.11.59+28.47
30Geir JacobsenLardal OL1.13.43+30.31
31Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)1.18.24+35.12
32Ole GabrielsenVaulen OK1.18.41+35.29
33Lasse JohnsenOddersjaa SSK1.19.22+36.10
34Leif ErikssonModum OL1.33.04+49.52
35Roy GjerdingMoss OK1.41.07+57.55
36Don SkantzeTyrving IL1.41.15+58.03
Magne DølemoSør OKdiskvalifisert

H55

27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigurd DæhliLøten OL39.46
2Per Kristian EkebergTyrving IL41.49+2.03
3Arve GlittumSkeidi OK42.32+2.46
4Dag MoeKristiansand OK43.45+3.59
5Harald HoviSkien OK44.57+5.11
6Per Chr. HagenBø OL49.09+9.23
7Stein CowardSør OK50.31+10.45
8Knut Ove LienSauda OK50.44+10.58
9Svein LingaGular IL51.42+11.56
10Ketil KvaaleHøydalsmo IL53.14+13.28
11Ørjan Eirik ValestrandFana IL53.40+13.54
12Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK53.47+14.01
12Norvald OspehaugTambarskjelvar IL53.47+14.01
14Øyvind SørlieHadeland OL54.17+14.31
15Arne Kristian EspedalStavanger OK54.41+14.55
16Bjørn Martin AlsakerStavanger OK55.02+15.16
17John Olav AlvsvågFana IL57.00+17.14
18Jørn BrunsellHeming/Njård OL59.13+19.27
19Rune LaurantsenSkien OK59.20+19.34
20Reidar FossumAsker SK1.00.38+20.52
21Per TorgersenOddersjaa SSK1.02.14+22.28
22Øivind FadumSande Sportsklubb1.04.36+24.50
23Magne KristiansenKristiansand OK1.10.49+31.03
24Jan SveenRaumar Orientering1.12.06+32.20
25Per Dag NordkveldeHedrum OL1.21.40+41.54
Jon RingdalSandefjord OKdiskvalifisert
Kristen LanganSør OKdiskvalifisert

H60

34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Svein S JacobsenTyrving IL41.27
2Tor TrøanHadeland OL44.27+3.00
3Finn Ole JørgensenGrane IK45.36+4.09
4Harry BreilandÅlgård Orientering46.04+4.37
5Kjell WintherOppsal IF Orientering46.24+4.57
6Torbjørn NørbechRingerike OL47.37+6.10
7Frank Glad BalchenOddersjaa SSK48.03+6.36
8Steinar SkoglundFossum IF49.33+8.06
9Gunnar Dag TøråGrane IK50.46+9.19
10Dag Rønning JensenTrollo OL50.54+9.27
11Kjell SvihusGanddal IL55.42+14.15
12Knut Jonas EspedalStavanger OK55.47+14.20
13Finn Ole HonnemyrØvrebø/Vindbjart Orientering56.23+14.56
14Helge ScheiFørde IL56.31+15.04
15Per Oskar LarsenIndre Østfold OK56.33+15.06
16Martin NaufHedrum OL56.40+15.13
17Jørn Bue OlsenFossum IF57.15+15.48
18Øistein HagenOK Øst57.40+16.13
19Kjell Audun SundsdalMelum IL57.51+16.24
20Runar KittilsenStokke IL59.54+18.27
21Bjørn SteenBø OL1.00.26+18.59
22Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL1.00.29+19.02
23Trygve LølandBirkenes IL1.00.55+19.28
24Ola BækkevoldMoss OK1.02.24+20.57
25Jan Inge LundeGanddal IL1.02.35+21.08
26Bjørn Atle RemmePorsgrunn OL1.04.16+22.49
27Finn Morsten ÅrstadVaulen OK1.06.23+24.56
28Nils Olav VennevikFreidig SPK1.07.21+25.54
29Odd UtstumoGrane IK1.11.47+30.20
30Roald OmdalØvrebø/Vindbjart Orientering1.16.41+35.14
31Jan OrmbergFana IL1.16.54+35.27
Kjell Walter SørensenGrane IKdiskvalifisert
Elling AakreAndebu ILdiskvalifisert
Leif Otto TorjussenKristiansand OKdiskvalifisert

H65

50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jens H AarnesSkien OK43.50
2Geir HøstelandBotne SK44.19+0.29
3John Thomas PetersenNittedal OL46.59+3.09
4Helge RevhaugRingerike OL47.39+3.49
5Bjørn W. LudvigsenSturla IF48.05+4.15
6Alf Gunnar PaulsenSauda OK48.37+4.47
7Carl Ove BergSkeidi OK50.43+6.53
8Widar Taxth LølandLia IL52.23+8.33
9Floke BredlandSøgne og Songdalen OK52.27+8.37
10Per BjørkhaugViking TIF52.44+8.54
11Gunnar AlsakerÅrstad IL53.43+9.53
12Øyvind EgeskogStavanger OK53.50+10.00
13Roar ForbordMalvik IL53.53+10.03
14Odd AureDrangedal OL53.56+10.06
15Leidulv VinjeNidarøst OK53.57+10.07
16Per VoldFana IL55.22+11.32
17Jan Harald H. PedersenViking TIF55.33+11.43
18Magnus LandstadFreidig SPK56.07+12.17
19Knut LindløvMoss OK56.44+12.54
20Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL56.47+12.57
21Arne KristensenArnadal IL56.53+13.03
22Magnar NerheimSuldal OL57.20+13.30
23Kjell StenstadvoldTyrving IL58.19+14.29
24Dag SlettenBergens TF58.41+14.51
25Lasse VråleSturla IF59.25+15.35
26Gunnar KnudsenViking TIF59.34+15.44
27Paul BisethKongsberg OL59.47+15.57
28Geir TrøanKolbotn og Skimt OL1.00.01+16.11
29Magnar ØvreåsBotne SK1.01.03+17.13
30Sigved GramstadHaugesund IL Orientering1.01.24+17.34
31Steinar SlettemarkStord IL1.01.46+17.56
32Arne LandeBø OL1.02.08+18.18
33Lars Martin GjeinStokke IL1.02.46+18.56
34Olav OlsenGrane IK1.04.10+20.20
35Trond FeiringHamar OK1.04.52+21.02
36Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL1.05.03+21.13
37Svein GlendrangeStavanger OK1.06.53+23.03
38Sigurd VikebøViking TIF1.07.35+23.45
39Sigvald RobberstadHalsnøy OL1.16.48+32.58
40Helge BjaalandHeming/Njård OL1.20.49+36.59
41Thore SundsetvikTrollelg OL1.24.15+40.25
42Per Oscar SaugestadMoss OK1.26.25+42.35
43Hans Olav BeislandGrane IK1.30.42+46.52
44Ole Kristian LauvnesKristiansand OK1.43.42+59.52
Trond WettergreenDriv ILdiskvalifisert
Arne HalvorsenÅrstad ILdiskvalifisert
Bjørn  A. SchouSør OKikke godkjent
John Ivar KjellevoldModum OLikke godkjent
Bjørn Willy HansenSandefjord OKikke godkjent
Tore Bjørn TorbjørnsenGrane IKikke godkjent

H70

44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Olav TotlandFana IL42.13
2Gunnar OlsenLia IL43.46+1.33
3Tormod DahlenGjø-Vard OL46.06+3.53
4Oddvar GjelstadSandefjord OK46.53+4.40
5Jon TyldumRudsbygd IL47.49+5.36
6Anders TaraldrudIndre Østfold OK49.35+7.22
7Bjørn EgnerHeming/Njård OL50.16+8.03
8Åge ThorjussenSkeidi OK51.08+8.55
9Arild TelstøØvrebø/Vindbjart Orientering51.42+9.29
10Per LundLarvik OK52.00+9.47
11Steinar RuudKonnerud IL52.16+10.03
12Jardar SandstadSelbu OK52.18+10.05
13Per HauglandÅrstad IL52.55+10.42
14Asbjørn BræckKongsberg OL53.01+10.48
15Ivar Louis BergSturla IF53.14+11.01
16Jens HåversenGrane IK54.12+11.59
17Stein Reinholt JensenLia IL54.20+12.07
18Bjørn SyvertsenØvrebø/Vindbjart Orientering54.30+12.17
19Ingolf DybvikSolid IL54.44+12.31
20Per Reidar SpielerGrane IK55.06+12.53
21Arne KarlsenStavanger OK55.41+13.28
22Jakob NygaardViking TIF56.22+14.09
23Bjørn GunnerødAsker SK56.32+14.19
24Anton LommeHedrum OL58.21+16.08
25Eigil KongsfjellTønsberg og omegn OL58.29+16.16
26Knut KjemhusKongsberg OL58.33+16.20
27Magnar ReppesgårdHedrum OL59.39+17.26
28Leif BråtenHeming/Njård OL1.00.13+18.00
29Thor EdvardsenLarvik OK1.00.45+18.32
30Harald WibyeMoss OK1.03.02+20.49
31Lars Otto HestnessViking TIF1.03.11+20.58
32Stig Arild HaugskottTrollelg OL1.03.35+21.22
33Per VikaneFana IL1.04.45+22.32
34Tore S. RasmussenTønsberg og omegn OL1.06.12+23.59
35Knut JacobsenSandefjord TIF1.07.23+25.10
36Magne KlovningPorsgrunn OL1.07.27+25.14
37Arne ØfsthusAsker SK1.10.20+28.07
38Bertram BrochmannViking TIF1.12.15+30.02
39Arnulf FuglestadÅlgård Orientering1.26.12+43.59
Olav StrislandØvrebø/Vindbjart Orienteringdiskvalifisert
Ole Einar DalenRingerike OLdiskvalifisert
Egil RonæssPorsgrunn OLdiskvalifisert
Henry SundsetvikTrollelg OLikke godkjent
Harald LundhaugMoss OKikke godkjent

H75

26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL39.25
2Paul ForsethTrollelg OL41.04+1.39
3Iver RognstadHadeland OL42.45+3.20
4Tormod HøimyrSturla IF44.16+4.51
5Einar StrandHøydalsmo IL45.41+6.16
6Oddmund SøvikGneist IL46.04+6.39
7Carl-Fred. KolderupStabæk IF48.08+8.43
8Per Arne GrøtterødLarvik OK48.54+9.29
9Axel IngvaldsenViking TIF50.04+10.39
10Leiv HopeKongsberg OL50.34+11.09
11Sverre G JohansenSauda OK51.25+12.00
12Egil RyghTønsberg og omegn OL51.32+12.07
13Helge KvaaseBækkelagets SK51.56+12.31
14Finn Åge ØsternKongsberg OL53.20+13.55
15Einar JørundlandSør OK56.00+16.35
16Aage ØyvannNittedal OL57.28+18.03
17Kjell MichelsenFredrikstad SK1.00.15+20.50
18Tor DrageHaugerud IF1.00.34+21.09
19Oddvar RønnestadKongsberg OL1.00.46+21.21
20Tor E. HenriksenLillomarka OL1.02.42+23.17
21Albert NærheimSuldal OL1.02.51+23.26
22Johan TheisenKolbotn og Skimt OL1.04.25+25.00
23Einar HoffTyrving IL1.06.47+27.22
24Kåre RitlandFana IL1.21.27+42.02
Svein M ForthunKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Olaf HelgesenKongsberg OLdiskvalifisert

H80

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hermann KobbeltvedtViking TIF37.26
2Helge TvedtenLarvik OK40.15+2.49
3Torstein BjerkeLillomarka OL41.50+4.24
4Kjell GjersdalStavanger OK41.54+4.28
5Birger GarbergRingerike OL43.54+6.28
6Karl Johan EileråsTønsberg og omegn OL48.45+11.19
7Ivar ChristiansenSandefjord OK55.36+18.10

H85

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brynjulf ForsethTrollelg OL46.07
2Bjørn LarssonLillomarka OL50.54+4.47

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.