Offisiell resultatliste for Høiås Trimtex Night Cup - HDNC løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Trimtex Night Cup - HDNC løp 2
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: fredag 15 november 2013

Herrer

5 830 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marcus MillegårdHalden SK41.257.06
2Emil WingstedtHalden SK42.03+0.387.12
3Sindre ØsthagenFredrikstad SK45.56+4.317.52
4Bojan BlumensteinHalden SK46.24+4.597.57
5Tore SandvikHalden SK47.25+6.008.07
6Magne DæhliHalden SK48.58+7.338.23
7Mattias KarlssonHalden SK50.24+8.598.38
8Øyvind StoksethHalden SK51.49+10.248.53
9Markus HolterIndre Østfold OK52.47+11.229.03
10Anders Felde OlaussenHalden SK54.49+13.249.24
11Kristian VadHalden SK58.28+17.0310.01
Lacho IlievHalden SKdiskvalifisert
Kjell Arild KarlsenFredrikstad SKdiskvalifisert
Håkon Raadal BjørloHalden SKbrutt
Mathias BenjaminsenLillomarka OLikke startet
Steinar KollerudLillomarka OLikke startet
Olav LundanesHalden SKikke startet
Gaute Hallan SteiwerLillomarka OLikke startet

Damer

3 480 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida Marie Næss BjørgulHalden SK32.139.15
2Eva JurenikovaHalden SK33.34+1.219.38
3Kine Hallan SteiwerHalden SK37.46+5.3310.51
4Jennie AnderssonHalden SK49.42+17.2914.16
Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SKdiskvalifisert
Runa Lien BackstrømHalden SKbrutt

Gutter

3 480 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peter NordbrødenHalden SK32.549.27
2Olav Schmitt GranHalden SK33.17+0.239.33
3Trygve Kristoffer LøvliHalden SK37.45+4.5110.50
4Håkon Østraat SævareidHalden SK38.48+5.5411.08

Jenter

3 480 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gina GranstedtHalden SK36.4210.32
2Ingvild TorgersenHalden SK36.55+0.1310.36
3Nina Asheim BirkelandHalden SK43.24+6.4212.28
4Hedda Raadal BjørloHalden SK51.57+15.1514.55

Andre

3 480 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir TorgersenHalden SK36.4110.32
2Aleksandar DimitrovSever39.59+3.1811.29
3Bjørn Axel GranHalden SK44.32+7.5112.47
Morten K. MoeFet OLdiskvalifisert
Kjetil BjørloHalden SKikke startet
Jan GranstedtHalden SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.