Offisiell resultatliste for Blodslitet, eliteklasser, junior og senior

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet, eliteklasser, junior og senior
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 19 oktober 2013

Klasser: Visa alla | D17-18 | D19-20 | D21 | H17-18 | H19-20 | H21

D17-18

12 400 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Heidi MårtenssonModum OL1.36.567.49
2Sigrid AlexandersenFredrikstad SK1.37.15+0.197.50
3Anine AhlsandNydalens SK1.42.21+5.258.15
4Ingvild TorgersenHalden SK1.42.24+5.288.15
5Tonje VassendPorsgrunn OL1.43.24+6.288.20
6Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb1.43.42+6.468.21
7Malin WidènUddevalla OK1.47.21+10.258.39
8Ida KallurOK Ravinen1.47.30+10.348.40
9Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb1.49.11+12.158.48
10Kaja Winsnes NordhagenÅs-UMB Orientering1.49.12+12.168.48
11Ida RongvedRingerike OL1.49.48+12.528.51
12Julie HjortlandLarvik OK1.49.54+12.588.51
13Ingunn Egeberg VáriIF Sturla1.50.00+13.048.52
14Nina Asheim BirkelandHalden SK1.51.00+14.048.57
15Caroline GjøtterupOK Pan Århus1.51.18+14.228.58
16Evine Westli AndersenLøten o-lag1.51.30+14.348.59
17Ellen JohnssonOK Nackhe1.51.34+14.388.59
18Ragnhild HjermstadFossum IF1.55.15+18.199.17
19Eirin Mari FossøyNotodden OL2.00.19+23.239.42
20Norunn Kvistad DengerudSteinkjer OK2.01.09+24.139.46
21Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SK2.01.23+24.279.47
22Åsne Skram TrømborgKongsberg OL2.01.46+24.509.49
23Ingvild WangLillomarka OL2.06.26+29.3010.11
24Silje ArntzenAsker Skiklubb2.09.37+32.4110.27
25Essi VäisänenSK Vuoksi2.11.14+34.1810.35
26Karen BjergaardNydalens SK2.11.21+34.2510.35
27Toril Aasheim NymarkAskøy OL2.12.20+35.2410.40
28Thea KleivenRingerike OL2.12.24+35.2810.40
29Karoline HaugHamar OK2.12.50+35.5410.42
30Nanna NorderudIL Tyrving2.18.43+41.4711.11
31Margit Sandem FjellengenIndre Østfold OK2.19.15+42.1911.13
32Vilma JuvakkaSK Vuoksi2.19.46+42.5011.16
33Lene Therese MyrlandPorsgrunn OL2.35.46+58.5012.33
34Vibeke RykkjeFana IL2.36.48+59.5212.38
Katinka Jussie BrurbergIF Sturladiskvalifisert
Karoline SønsterudbråtenRaumar Orienteringdiskvalifisert

D19-20

13 350 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kamilla OlaussenFredrikstad SK1.42.447.41
2Sanni KiveläAngelniemen Ankkuri1.47.16+4.328.02
3Gunvor Hov HøydalFossum IF1.47.50+5.068.04
4Charlotte WatsonOK Ravinen1.55.27+12.438.38
5Emilie Westli AndersenLøten o-lag2.01.40+18.569.06
6Camilla BevenseeOK Pan Århus2.04.49+22.059.20
7Malin EijsinkÅs-UMB Orientering2.05.16+22.329.22
8Guro VassendFossum IF2.06.18+23.349.27
9Katie ReynoldsEUOC2.11.50+29.069.52
10Mathea GjeitnesMolde og Omegn IF2.11.59+29.159.53
11Maaret TurunenRajamaen Rykmentti2.12.10+29.269.54
12Marianne Opsahl BredesenFossum IF2.12.39+29.559.56
13Sabine RothaugHalden SK2.17.51+35.0710.19
14Florence HainesEUOC2.20.22+37.3810.30
Gry GranstedtHalden SKbrutt

D21

16 125 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tove AlexanderssonStora Tuna OK1.50.306.51
2Emma KlingenbergOK Pan Århus1.50.35+0.056.51
3Mari FastingHalden SK1.52.11+1.416.57
4Eva JurenikovaHalden SK1.54.12+3.427.04
5Anne M Hausken NordbergHalden SK1.55.57+5.277.11
6Emma BergmanGöteborg-Majorna OK1.56.06+5.367.12
7Ida Marie Næss BjørgulHalden SK1.59.53+9.237.26
8Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK2.03.50+13.207.40
9Anette BaklidKonnerud IL2.07.23+16.537.53
10Yvonne GunellFSO2.09.05+18.358.00
11Lisa RisbyOK Kåre2.11.27+20.578.09
12Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK2.16.02+25.328.26
13Anneke Hald BjørgumKristiansand OK2.17.43+27.138.32
14Laura PortinPaimion Rasti2.22.20+31.508.49
15Marianne BakkenMåren OK3.20.08+1.29.3812.24
Gitte BromanderFredrikstad SKdiskvalifisert
Mari Jellum HelgerudIL Tyrvingdiskvalifisert
Lone BrochmannBækkelagets SKbrutt

H17-18

15 475 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus HolterIndre Østfold OK1.39.526.27
2William ErikssonStora Tuna OK1.40.13+0.216.28
3Eivind HøydalNydalens SK1.40.15+0.236.28
4Johan Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn OK1.45.58+6.066.50
5Vetle ChristiansenRaumar Orientering1.46.04+6.126.51
6Karl FremstadKongsberg OL1.46.32+6.406.53
7Elias T. MølnvikFossum IF1.46.35+6.436.53
8Simen BordalRingsaker OK1.46.38+6.466.53
9Yngvar Høimyr SolbergIF Sturla1.47.19+7.276.56
10Harald Astrup ArnesenHeming Orientering1.47.36+7.446.57
11Emil ØbroCopenhagenO1.48.03+8.116.58
12Anders Felde OlaussenHalden SK1.52.50+12.587.17
13Gustav HindèrTolerud-Utby1.53.44+13.527.20
14Matias Hodne HanischKristiansand OK1.53.54+14.027.21
15Jonas Madslien BakkenNydalens SK1.55.10+15.187.26
16Tord HaflanNydalens SK1.55.34+15.427.28
17Sigurd MelsomFossum IF1.55.41+15.497.28
18Henrik UpsalKristiansand OK1.55.56+16.047.29
19Mathias Myrefelt NorlingerSkarpnäcks OL1.57.13+17.217.34
20Vegard Rønning HuberHamar OK1.58.10+18.187.38
21Petter MoeSandefjord OK2.00.12+20.207.46
22Øyvind WiggenByåsen IL2.01.44+21.527.51
23Dag BlandkjennKristiansand OK2.08.56+29.048.19
24Atso SalopeltoSK Vuoksi2.13.51+33.598.38
25Osku LyytikäinenSK Vuoksi2.13.52+34.008.39
26Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn2.14.40+34.488.42
27Henrik EijsinkÅs-UMB Orientering2.15.56+36.048.47
28Claus MartinsenHeming Orientering2.18.23+38.318.56
29Vebjørn TandbergNydalens SK2.26.03+46.119.26
30Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL2.49.58+1.10.0610.58
31Ola SingsdalGimle IF3.04.34+1.24.4211.55
Odd Kasper EkreIndre Østfold OKdiskvalifisert
Sigur HeggedalKongsberg OLdiskvalifisert
Olai Stensland LillevoldFossum IFdiskvalifisert
Vetle ReinhartsenKristiansand OKdiskvalifisert
Andreas AlvemGimle IFbrutt
Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OLbrutt
Håvard MyhreKongsberg OLbrutt
Lasse SimonsenFredrikstad SKbrutt
Lars TreekremHeming Orienteringbrutt
Elias WiklundNydalens SKbrutt

H19-20

17 000 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil SvenskStora Tuna OK1.49.486.27
2Sindre RønningFrol IL1.50.12+0.246.28
3Oskar AndrénOK Tisaren1.51.03+1.156.31
4Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett1.57.27+7.396.54
5Bojan BlumensteinHalden SK1.59.58+10.107.03
6Adam GranstedtIK Hakarpspojkarna2.14.57+25.097.56
7Lars Henrik ThonIF Sturla2.16.32+26.448.01
8Øystein Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb2.23.13+33.258.25
9Henrik RindomOK Melfar2.27.10+37.228.39
10Tobias SvarerOK Esbjerg2.38.56+49.089.20
11Holger PedersenOK GORM2.39.48+50.009.24
12Joakim DamgårdOK GORM2.47.17+57.299.50
13Mathias RasmussenOK GORM3.04.07+1.14.1910.49
14Niclas Deleuran EndresenKirkenes IF4.26.59+2.37.1115.42
Emil AhlbäckFossum IFdiskvalifisert
Trond Einar Moen PedersliOL Trollelgbrutt

H21

25 450 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav LundanesHalden SK2.25.255.42
2Gustav BergmanOK Ravinen2.29.01+3.365.51
3Fredrik JohanssonIFK Lidingö SOK2.29.10+3.455.51
4Fredric PortinPaimion Rasti2.30.49+5.245.55
5Anders NordbergVaajakosken Terä2.32.04+6.395.58
6Raffael HuberGöteborg-Majorna OK2.32.37+7.125.59
7Carl Godager KaasBækkelagets SK2.32.52+7.276.00
8Håvard LucasenVaajakosken Terä2.36.18+10.536.08
9Emil WingstedtHalden SK2.37.58+12.336.12
10Eskil KinnebergIFK Göteborg2.41.33+16.086.20
11Anton SjökvistStora Tuna OK2.43.36+18.116.25
12Øystein SørensenNydalens SK2.45.47+20.226.30
13Espen FiskumHalden SK2.49.40+24.156.40
14Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett2.50.17+24.526.41
15Øyvind HelgerudHalden SK2.55.44+30.196.54
16Mattias KarlssonHalden SK2.56.49+31.246.56
17Jim Øystein NybråtenIL Tyrving2.58.00+32.356.59
18Dag Steinar RagvinSkien OK2.58.15+32.507.00
19Dag AalvikLillomarka OL3.00.17+34.527.05
20Markku EloAngelniemen Ankkuri3.00.34+35.097.05
21Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK3.03.54+38.297.13
22Kalle BergmanOK Ravinen3.07.53+42.287.22
23Asmo VuorenpääLaitilan Jyske3.11.47+46.227.32
24Magnus OmbustvedtÅs-UMB Orientering3.17.48+52.237.46
25Erik Feyling HaareKonnerud IL3.19.33+54.087.50
26Ola Marius PedersenOppsal Orientering3.22.44+57.197.57
27Jørgen FiskumFrol IL3.24.15+58.508.01
28Gisle HolbergOK Skøynar3.24.16+58.518.01
29Bengt HansskeKils OK3.37.35+1.12.108.32
30Henning C StrandhagenRøyken OL3.39.10+1.13.458.36
31Ola LestebergKongsberg OL3.39.35+1.14.108.37
32Simen A BjøringsøyNydalens SK3.48.53+1.23.288.59
33Erik WoodwardOK Moss3.56.20+1.30.559.17
34Lars Arne BrekkenSarpsborg OL4.24.52+1.59.2710.24
Joakim Blix PrestmoBækkelagets SKdiskvalifisert
Martin VisterJärla Orienteringdiskvalifisert
Alf Johan Walgermo LimaGanddal ILdiskvalifisert
Stig AlvestadGanddal ILbrutt
Ivar HaugenKristiansand OKbrutt
Vegard Brun SagaIL Tyrvingbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.