Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, Elite/DH1516 m/jaktstart 3. dag, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival, Elite/DH1516 m/jaktstart 3. dag
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: fredag 21 juni 2013 - søndag 23 juni 2013

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

Asker Skiklubb

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tilla Farnes HennumD1533.2511.45
3Fanni Jauhojärvi MarkussenD1536.41+3.1612.55
3Ola Løvald BråtenH1537.46+4.1411.32
5Vegard GulbrandsenH1538.52+5.2011.53
7Ingrid GulbrandsenD 17-18 E33.16+4.3212.27
16Margrethe WisløffD1542.49+9.2415.04
17Erland KvisleH 17-18E32.49+5.279.37
23Selma Øfsthus GravirD 17-18 E39.19+10.3514.43
26Bjørnar LøvliH1547.09+13.3714.25
29Nora Synnøve WoxholthD1548.26+15.0117.03
31Harald KalagerH 19-20E38.17+10.0910.19
41Julia PlaianD 17-18 E45.46+17.0217.08
44Erlend IsachsenH 19-20E43.53+15.4511.49
46Eivind Øfsthus GravirH151.08.27+34.5520.55
50Silje ArntzenD 17-18 E51.34+22.5019.18
54Kaja Bråten LøvaldD 17-18 E55.32+26.4820.47
62Henrik Drange RuudH 21-E54.18+20.3612.41
72Dzmitry KarpenkaH 17-18E56.25+29.0316.32
76Andreas MarcussenH 17-18E1.10.05+42.4320.33

Askøy OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
35Tonje Aasheim NymarkD1550.40+17.1517.50
39Toril Aasheim NymarkD 17-18 E43.46+15.0216.23

Birkenes IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Kristian NyhusH1542.41+9.0913.03
19Kristian Reiersen JensenH1545.00+11.2813.45
Sigurd Svaland AasH15diskvalifisert

Bodø og Omegn IF Orientering

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Håvard IrgensH 17-18E31.12+3.509.08
27Ask Kleist GodalH 17-18E37.24+10.0210.58
29Martha Kalvig SkoganD1658.40+27.0719.29
32Amund Bø KongsbakkH1553.02+19.3016.13
41Jakob Kalvig SkoganH 19-20E41.58+13.5011.18
47Espen Samuelsen SkiriH151.13.08+39.3622.21
Heidi JensenD 17-18 Ediskvalifisert
Oda FuruholmenD16brutt

Byåsen IL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Ingeborg EideD1633.09+1.3611.00
8Brage JørumH1643.51+10.5112.12
8Emma ArnesenD1640.17+8.4413.22
12Åsmund StenvikH1647.08+14.0813.07
12Marte Hoff HagenD 17-18 E34.41+5.5712.59
14Ingvild, Ytterhus UtengenD1643.04+11.3114.18
16Preben AntonsenH1648.47+15.4713.35
24Emilie Liabakk EriksenD1544.55+11.3015.48
28Marit Rønning SkoglundD 21-E49.24+16.0313.52
29Øyvind WiggenH 17-18E38.15+10.5311.13
43Pia BlakeD 17-18 E46.11+17.2717.17
Ida Berg HanssenD 17-18 Ediskvalifisert

Bækkelagets SK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Lone BrochmannD 21-E39.43+6.2211.09
14Lars Harald AasheimH 17-18E31.22+4.009.11
16Magne JutulstadH 17-18E32.04+4.429.24
22Sebastian TorgersenH 19-20E34.18+6.109.14
59Truls KvaaseH 21-E52.52+19.1012.21

CopenhagenO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
59Malthe GaarsdalH 17-18E46.59+19.3713.46

Egersund OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Kristoffer NygårdH1640.21+7.2111.14

Eiker OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Kristine BergliaD 19-20 E34.05+6.3911.26
9Vegard MyklemyrH1539.13+5.4111.59
48Severin BergliaH 19-20E49.17+21.0913.17

Emblem IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Ingrid LundanesD1633.18+1.4511.03
20Bjørn LundanesH 19-20E33.10+5.028.56

Fana IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Bjørnar AlmelandH1652.27+19.2714.36
24Jakob EiknerH1657.20+24.2015.58
31Ingunn RognsvågD161.03.21+31.4821.02
33Marlene BergerD161.05.43+34.1021.49
42Vibeke RykkjeD 17-18 E46.03+17.1917.14
43Olav EkrheimH 17-18E42.19+14.5712.24
46Mads Bratland ClaussenH 17-18E42.45+15.2312.32

Fet OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Åshild Faller RåheimD1536.54+3.2912.59
33Marthe RamstadD1549.37+16.1217.28
33Jørgen Kjos BarkenæsH1553.46+20.1416.26
34Morten Kristian VikerhaugH1554.20+20.4816.36
40Sander Hildebrand RogndokkenH151.01.06+27.3418.41
46Helge Nikolai HelmersenH161.57.14+1.24.1432.39
56Herman MoeH 17-18E45.27+18.0513.19

Flosta IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Johannes Bakke AashamarH1642.58+9.5811.58

Fossum IF

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Borger MelsomH 19-20E28.087.34
2Eldbjørg NarumD 17-18 E31.08+2.2411.39
3Gunvor Hov HøydalD 19-20 E30.57+3.3110.23
5Ingrid Landmark TandrevoldD 17-18 E32.40+3.5612.14
5Olai Stensland LillevoldH 17-18E28.39+1.178.24
6Elias T. MølnvikH 17-18E28.44+1.228.25
7Emil AhlbäckH 19-20E30.33+2.258.14
10Ragnhild HjermstadD 17-18 E34.15+5.3112.49
11Guro VassendD 19-20 E36.00+8.3412.04
17Julie StørmerD 19-20 E39.29+12.0313.14
18Oskar StørmerH 17-18E32.53+5.319.38
21Marianne Opsahl BredesenD 19-20 E41.43+14.1713.59
32Christine Williksen HøilandD 17-18 E41.18+12.3415.28
34Maria BrodinD 21-E55.06+21.4515.28
35Sigurd MelsomH 17-18E39.37+12.1511.37
48Marit NerstenD 17-18 E49.40+20.5618.36
64Ola BrendeH 17-18E48.07+20.4514.06
Stian Alexander GrannH 21-Ediskvalifisert

Fredrikstad SK

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marie OlaussenD1631.3310.28
2Kamilla OlaussenD 19-20 E29.23+1.579.51
5Birgitte HusebyeD 21-E36.29+3.0810.14
7Hanna TorjusenD1636.17+4.4412.03
12Alma Haugen KvisgaardD1541.29+8.0414.36
13Linda SolbergD 21-E39.50+6.2911.11
13Dina Sofie AntonsenD1542.04+8.3914.48
15Herman Ryen MartinsenH1541.36+8.0412.43
20Kristin OttesenD1543.49+10.2415.25
22Asgeir W. RistesundH 17-18E34.03+6.419.59
23Nikoline BromanderD 19-20 E44.03+16.3714.46
26Gitte BromanderD 21-E46.05+12.4412.56
27Maren Roll PaulsenD1657.25+25.5219.04
32Sigrid Marie Ståhl VikD161.03.24+31.5121.03
32Audun Bjerkreim NilsenH 21-E40.19+6.379.25
33Sigrid AlexandersenD 17-18 E41.58+13.1415.43
44Bent Olav AamodtH 21-E43.33+9.5110.10
55Lasse SimonsenH 17-18E45.19+17.5713.17
Kjell Arild KarlsenH 21-Ediskvalifisert

Freidig

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Karen Oline KolstadD 17-18 E31.58+3.1411.58
8Jorunn KvaklandD 19-20 E35.29+8.0311.54
15Frida SætherD 19-20 E37.01+9.3512.25
19Rein Helle MårdalenH 17-18E33.00+5.389.40
22Malin SandstadD1544.50+11.2515.47
24Kjetil MølnvikH1546.14+12.4214.08
26Sindre JohannessenH 19-20E35.49+7.419.39
27Håvard EidsmoH1547.47+14.1514.36
30Mattis HoltH 19-20E38.03+9.5510.15
37Tomas EidsmoH 21-E42.33+8.519.56
37Brage SætherH 19-20E40.57+12.4911.02
37Gina MølnvikD 17-18 E43.26+14.4216.16
48Are Helle MårdalenH151.14.44+41.1222.51
Nils Ola KvamH16diskvalifisert

Frol IL

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Mathilde RundhaugD 19-20 E27.269.12
2Sindre RønningH 19-20E28.34+0.267.41
8Yngve SkogstadH 21-E35.38+1.568.19
8Eirin Svanøe-HafstadD 17-18 E33.36+4.5212.35
8Gøril Rønning SundD 21-E37.17+3.5610.28
13Carl Petter LyngenH 21-E36.17+2.358.28
15Lars Sandstad SkjesetH 21-E36.36+2.548.33
22Håvard VassendenH 21-E37.49+4.078.50
23Paul SirumH 19-20E34.20+6.129.15
23Stian SundsvikH 17-18E34.05+6.439.59
26Jo Forseth IndgaardH 21-E39.32+5.509.14
30Andreas MagerøyH 21-E40.15+6.339.24
30Vegard RessemH 17-18E38.20+10.5811.14
43Øystein HaugH 21-E43.27+9.4510.09
44Johan Otto MunkebyH 17-18E42.27+15.0512.26
46Kajsa Stina SandstadD 17-18 E49.11+20.2718.25
46Karen RysgårdD151.13.24+39.5925.50
47Jonas RessemH 17-18E42.52+15.3012.34
49Marie Wold StavrumD 17-18 E49.46+21.0218.38
49Jørgen FiskumH 21-E45.01+11.1910.31

Ganddal IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
28Torill BrekkenD 17-18 E40.01+11.1714.59
28Alf Johan Walgermo LimaH 21-E39.52+6.109.18
46Glenn Tore LølandH 21-E44.17+10.3510.20
68Erik LimaH 21-E1.04.13+30.3115.00

Gimle IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
57Jenny BrasethD 17-18 E1.02.49+34.0523.31
75Ola SingsdalH 17-18E1.03.26+36.0418.36
Peter Martinus Freyborg UranH16brutt

Gjø-Vard OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Anders BergumH 17-18E35.42+8.2010.28
42Elling Fossheim AsplinH 17-18E41.17+13.5512.06
49Peder Fossheim AsplinH 17-18E44.00+16.3812.54
49Sigrid SnuggerudD151.25.04+51.3929.57
51Jens WaageH 17-18E44.22+17.0013.00

Halden SK

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Håkon Raadal BjørloH1633.009.11
6Gina GranstedtD1636.07+4.3411.59
7Anders Felde OlaussenH 17-18E28.51+1.298.27
9Peter NordbrødenH1643.59+10.5912.15
10Hanna Haugen NordbrødenD 21-E38.10+4.4910.43
11Bojan BlumensteinH 19-20E30.59+2.518.21
11Emil WingstedtH 21-E35.56+2.148.23
13Petter Norsted KildeboH1647.15+14.1513.09
15Nina Asheim BirkelandD 17-18 E35.40+6.5613.21
16Ida Marie Næss BjørgulD 21-E41.44+8.2311.43
19Gry GranstedtD 19-20 E40.42+13.1613.39
21Espen FiskumH 21-E37.37+3.558.47
23Olav Schmitt GranH1546.00+12.2814.04
24Marius BjuganH 21-E38.13+4.318.55
27Ane Sofie Næss BjørgulD 21-E48.42+15.2113.40
28Synne Malene BrækkeD1547.45+14.2016.48
29Håkon Østraat SævareidH1552.33+19.0116.04
31Heidi StoksethD 21-E51.09+17.4814.22
31Ingvild TorgersenD 17-18 E41.14+12.3015.26
51Andreas JohanssonH 21-E47.14+13.3211.02
Øyvind StoksethH 21-Ediskvalifisert

Hamar OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Vegard Rønning HuberH 17-18E29.30+2.088.39
8Simen Jevne ArnesenH 19-20E30.42+2.348.16
13Dag LofthusH 19-20E31.29+3.218.29
18Johannes NarumH 19-20E32.38+4.308.47
29Karoline HaugD 17-18 E40.15+11.3115.04
34Lars KringlebotnH161.07.43+34.4318.51
37Even Lindstad BørresenH161.14.35+41.3520.46
44Ingeborg Ellegaard MelbyD 17-18 E46.58+18.1417.35
56Nora Hui AndersenD 17-18 E1.02.43+33.5923.29

Haugesund IL Orientering

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
33Andreas DjupeslandH 17-18E39.01+11.3911.26
38Johannes DjupeslandH1559.20+25.4818.08
39Lars Harald ThuestadH161.18.53+45.5321.58
44Kristoffer Susort KvaleH161.46.56+1.13.5629.47
45Håkon AkselsenH161.51.03+1.18.0330.55
57Karsten Hervik HansenH 17-18E45.29+18.0713.20
63Espen Falck NygårdH 17-18E47.51+20.2914.01

Hedrum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
29Jarle LysnesH161.01.07+28.0717.01

Heming Orientering

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Sofie Skyttersæter IversenD1536.25+3.0012.49
15Harald Astrup ArnesenH 17-18E31.55+4.339.21
27Henrik GjemdalH 19-20E37.18+9.1010.03
28Claus MartinsenH 17-18E38.10+10.4811.11
38Louise Marøy BårdsenD1555.13+21.4819.26
38Lars TreekremH 17-18E40.30+13.0811.52
68Tarjei VollsetH 17-18E49.26+22.0414.29
Pia Skyttersæter IversenD 19-20 Ediskvalifisert
Ulrik Astrup ArnesenH16diskvalifisert

Hisøy OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
48Silje HaugeD151.17.16+43.5127.12

IF Sturla

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Sturla FrydenlundH1536.06+2.3411.02
14Ingunn Egeberg VáriD 17-18 E35.39+6.5513.21
24Katinka Jussie BrurbergD 17-18 E39.23+10.3914.45
33Lars Henrik ThonH 19-20E39.26+11.1810.37
36Fride SørensenD1551.38+18.1318.10

IFK Göteborg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Vetle Ruud BråtenH 21-E34.28+0.468.03

IK Grane Arendal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Christine MikkelsenD 21-E42.40+9.1911.59

IL BUL-Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
28Rasmus Rørholt TheisenH 19-20E37.40+9.3210.09

IL Gneist

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Sturle NordeideH 21-Ediskvalifisert

IL Leik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Line SølbergD1538.46+5.2113.39

IL Tyrving

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Anders TiltnesH 21-E34.02+0.207.57
9Kristin Helland-HansenD1640.23+8.5013.24
9Oda SikkelandD1540.12+6.4714.09
9Ruslan GlebovH 21-E35.46+2.048.21
11Ida Feiring HaltiaD1642.15+10.4214.02
18Astrid FiskumD1647.23+15.5015.44
18Jim Øystein NybråtenH 21-E37.27+3.458.45
20Zsuzsa FeyD 21-E43.10+9.4912.07
21Stine NjåsteinD1544.39+11.1415.43
21Magnus WølnebergH1655.07+22.0715.21
25Anniken Helland-HansenD1545.00+11.3515.50
26Siri GrandalD1655.35+24.0218.27
30Nanna NorderudD 17-18 E40.57+12.1315.20
32Skjalg Hundseid KamsvågH161.02.22+29.2217.22
36Julie Marie KinnebergD 17-18 E43.25+14.4116.15
36Jørgen Hjellup HorneH 19-20E40.53+12.4511.01
47Gunnar A FiskumH 21-E44.37+10.5510.25
Gustav FiskumH 19-20Ediskvalifisert

Indre Østfold OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Markus HolterH 17-18E28.34+1.128.22
40Odd Kasper EkreH 17-18E40.49+13.2711.58
Guttorm Snemyr HoltetH15diskvalifisert

Järla Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Olle BoströmH 21-E35.12+1.308.13
11Ingjerd MyhreD 21-E38.36+5.1510.50
14Christoph MeierH 19-20E31.48+3.408.34
21Anneke Hald BjørgumD 21-E43.34+10.1312.14
25Mats NordbrødenH 21-E38.22+4.408.57
Håkon Jarvis WestergårdH 21-Ediskvalifisert

Kongsberg OL

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Sigurd Bonden KjørsvikH1635.39+2.399.55
6Sigur HeggedalH 19-20E30.31+2.238.13
8Anne Willkommen EikenD1540.08+6.4314.07
10Mathias DrageH 19-20E30.55+2.478.20
13Åsne Skram TrømborgD 17-18 E34.56+6.1213.05
13Karl FremstadH 17-18E31.17+3.559.10
16Siri MoholthD1644.29+12.5614.46
17Sindre SandvenH 19-20E32.31+4.238.45
20Håvard MyhreH 17-18E33.10+5.489.43
22Trygve HeggedalH1655.12+22.1215.22
23Jørgen Teigen SøgårdH1656.29+23.2915.44
30Toralf GrandeH161.01.18+28.1817.04
30Gard DahlenH1552.43+19.1116.07
31Idunn HaavengenD1548.58+15.3317.14
42Hermann Hallerud WeggerH161.41.02+1.08.0228.08
43Kristin SmebyD151.06.44+33.1923.29
45Damien RenardH 21-E43.49+10.0710.14
45Sigurd FlåganH 19-20E44.55+16.4712.06
57Ola LestebergH 21-E50.56+17.1411.54
Eline DrageD 21-Ediskvalifisert

Konnerud IL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Audun HeimdalH1633.32+0.329.20
4Marte NarumD 21-E35.58+2.3710.06
9Marie Nordbye NybøD 19-20 E35.31+8.0511.55
9Anette BaklidD 21-E37.54+4.3310.38
14Ida Mari Borge HoviD 21-E39.58+6.3711.13
24Nora Skyttersæter SaugerudD1653.58+22.2517.55
24Synne BaklidD 21-E44.39+11.1812.32
25Caroline BergmanD1655.28+23.5518.25
37Amalie Fjæstad AmundsenD1552.53+19.2818.37

Kristiansand OK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Vegard DanielsenH 21-E34.06+0.247.58
4Gaute FriestadH 17-18E28.34+1.128.22
5Torkel ReinhartsenH1641.32+8.3211.34
5Sjur HoviH 19-20E29.51+1.438.02
6Ole KostølH1642.06+9.0611.43
6Benedicte Hald BjørgumD 19-20 E34.12+6.4611.28
21Vetle Elias LynnebakkenH1545.31+11.5913.55
25Dag BlandkjennH 17-18E36.59+9.3710.50
31Vegard MyhreH1553.01+19.2916.12
37Morten JørgensenH 17-18E40.12+12.5011.47
61Matias Hodne HanischH 17-18E47.47+20.2514.00
70Henrik UpsalH 17-18E52.10+24.4815.17
Marius PyttenH15brutt

Lardal OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Simen Åmodt AmundsenH1545.19+11.4713.51
Marit Melby JacobsenD15diskvalifisert

Larvik OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Julie HjortlandD 17-18 E34.37+5.5312.57
11Tobias KristensenH1539.24+5.5212.02
50Jørgen FrøydH 21-E45.38+11.5610.39

Lerums SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Arvid VågH 17-18E30.48+3.269.01

Lillehammer OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Betty Ann BjerkreimD 21-E33.219.22
39Torgeir SulheimH 17-18E40.45+13.2311.57
60Einar LofthusH 17-18E47.36+20.1413.57

Lillomarka OL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kristin BrekkeD1632.31+0.5810.48
3Linn HokholtD 21-E35.54+2.3310.05
6Jonas Sommerstad JuveliH 21-E34.56+1.148.09
10Siri KollerudD 19-20 E35.31+8.0511.55
12Gaute Hallan SteiwerH 21-E36.03+2.218.25
15Kristin BlindheimD1644.21+12.4814.44
18Andrine BenjaminsenD 17-18 E37.06+8.2213.53
26Ingvild BrekkeD 17-18 E39.55+11.1114.57
41Steinar KollerudH 17-18E41.15+13.5312.05
43Thorstein WangH 19-20E42.30+14.2211.27
56Ivo K. DanailovH 21-E50.21+16.3911.45

Løten o-lag

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Evine Westli AndersenD 17-18 E31.44+3.0011.53
12Emilie Westli AndersenD 19-20 E36.44+9.1812.19
22Marte Fallbakken BergeD 19-20 E42.20+14.5414.12
41Marius ØieH 21-E42.59+9.1710.02

Mo OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Åshild KolstadD1635.22+3.4911.44
25Lars SolliH1546.56+13.2414.21

Modum OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Heidi MårtenssonD 17-18 E32.54+4.1012.19
18Pål SponeH1651.15+18.1514.16
27Erlend Andreas NordbøH161.00.25+27.2516.49
35Silje Kihle AndersenD161.41.33+1.10.0033.44
36Einar Moe TandbergH161.13.17+40.1720.24
54Eirik Stærkeby JelstadH 21-E49.09+15.2711.29

Molde og Omegn IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Mathea GjeitnesD 19-20 E41.05+13.3913.47

Nittedal OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Ingvild C. FleisjeD1540.52+7.2714.23
19Ingrid Nytun NergårdD1647.58+16.2515.56
25Lars Gustav RogneH1659.06+26.0616.27
52Lars BredalenH 17-18E44.41+17.1913.06

Nord-Østerdal OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoD 17-18 E36.44+8.0013.45
19Idun BækkenD 17-18 E37.15+8.3113.57
34Ivar Aukrust OsmoenH 17-18E39.19+11.5711.31
50Hans Peder LangbekkheiH 17-18E44.11+16.4912.57

Notodden OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Aurora FossøyD 19-20 E46.02+18.3615.26
27Ingrid NygårdD 19-20 E50.03+22.3716.47
48Magnus SandvenH 17-18E43.48+16.2612.50

NTNUI

34 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Maren Jansson HaverstadD 21-E34.20+0.599.38
4Marie StyrvoldD 19-20 E33.38+6.1211.17
5Eirik Kamstrup HovindH 21-E34.32+0.508.04
7Emma JohanssonD 21-E36.37+3.1610.17
10Thomas Natvig ÅrstadH 21-E35.56+2.148.23
14Simen AamodtH 21-E36.22+2.408.29
16Øyvind EngerH 21-E36.40+2.588.34
17Espen JakobsenH 21-E36.46+3.048.35
17Ingrid BergeD 21-E42.32+9.1111.56
18Silje Uhlen MaursetD 21-E42.35+9.1411.57
22Elen Katrine SkjerveD 21-E44.10+10.4912.24
23Jon Aukrust OsmoenH 21-E37.57+4.158.52
25Guro TorpeD 21-E45.49+12.2812.52
29Ida Arnesen TiltnesD 21-E50.47+17.2614.15
29Kristian StenerudH 21-E40.10+6.289.23
30Maren Mohagen HansenD 21-E50.56+17.3514.18
31Torkil Eide SolstadH 21-E40.16+6.349.24
33Solveig BlandkjennD 21-E53.56+20.3515.08
34Sverre Turter SandvoldH 21-E41.34+7.529.42
35Ståle GjelstenH 21-E42.18+8.369.52
35Marianne DæhliD 21-E55.50+22.2915.41
36Katharina RogstadD 21-E59.38+26.1716.45
48Fredrik OmdalH 21-E44.52+11.1010.28
52Mikal Brastad LarsenH 21-E47.58+14.1611.12
53Halvor Eid NielsenH 21-E49.04+15.2211.27
55Harri LuchsingerH 21-E49.20+15.3811.31
58Henrik Svaland AasH 21-E51.29+17.4712.01
61Johannes Hov HøydalH 21-E54.15+20.3312.40
63Håvar Birkeland StormoenH 21-E56.06+22.2413.06
64Anders Opsahl BredesenH 21-E56.34+22.5213.12
Fredrik SteinsvikH 21-Ediskvalifisert
Asgeir Bakken RognstadH 21-Ediskvalifisert
Hans Petter MathisenH 21-Ediskvalifisert
Klaus Klausen EspedalH 21-Ebrutt

Nydalens SK

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anine AhlsandD 17-18 E28.4410.45
2Eivind HøydalH 17-18E27.23+0.018.01
7Eirik Langedal BreivikH1539.02+5.3011.56
9Solveig Hegstad KrügerD 17-18 E34.08+5.2412.47
9Erik Olsvik DengerudH 17-18E29.53+2.318.45
13Johanne LægranD1642.49+11.1614.13
14Sam LunøeH1541.21+7.4912.38
15Simen Eid NielsenH 19-20E32.11+4.038.40
16Gjermund Tørnqvist HaldenH1542.20+8.4812.56
21Stina Johannne SandbergD 17-18 E37.49+9.0514.09
23Stine Madslien BakkenD1652.59+21.2617.36
23Anine HallénD1544.53+11.2815.48
24Anders BjergaardH 19-20E34.58+6.509.25
26Åsmund Aamodt ResellH1659.46+26.4616.38
26Vebjørn TandbergH 17-18E37.05+9.4310.52
27Åse BerganD1545.34+12.0916.02
32Aksel MadslienH 17-18E38.47+11.2511.22
32Jørgen MadslienH 19-20E39.16+11.0810.35
34Oda LægranD161.15.16+43.4325.00
36Tord HaflanH 17-18E39.49+12.2711.40
41Trym Moeng JensenH151.01.56+28.2418.56
45Karen BjergaardD 17-18 E47.07+18.2317.38
54Elias WiklundH 17-18E44.47+17.2513.07
60Øivind Thorvald Due TrierH 21-E53.26+19.4412.29Last ned GPS-spor i gpx-format
69Jørgen WeidemannH 17-18E50.58+23.3614.56
73Magnus Rokne VågenH 17-18E1.01.02+33.4017.53
Jostein TandbergH15diskvalifisert

OK Linné

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Malin EijsinkD 19-20 E36.45+9.1912.19

OK Moss

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Tuva BjerketvedtD1649.51+18.1816.33
41Thomas TubbehaugenH161.35.40+1.02.4026.38

OK Silsand

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Sondre LorentsenH1648.06+15.0613.23

OK Skeidi

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Ole FlaattenH1540.25+6.5312.21
42Fredrik PollandH151.03.37+30.0519.27

OK Sør

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
50Elin VisscherD151.33.33+1.00.0832.56
77Martin SøderlindH 17-18E1.11.26+44.0420.56

OK Tyr

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23My WestlundD 21-E44.37+11.1612.31

OL Trollelg

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Andreas SølbergH 19-20E29.10+1.027.51
12Ove BaardsgaardH 19-20E31.10+3.028.24
17Olav Andreas RemmenH1649.00+16.0013.38
25Trond Einar Moen PedersliH 19-20E35.18+7.109.30
40Sigrid Merete Moen PedersliD 17-18 E44.23+15.3916.37
43Brynjar ForsethH161.44.24+1.11.2429.04
Hallvard Seim GrøvlenH16diskvalifisert

OL Trollo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
51Martin Sollie NåtedalH151.26.53+53.2126.34

OL Tønsberg og omegn

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Martine TopstadD1642.39+11.0614.10
16Marta UlvensøenD 19-20 E37.31+10.0512.35
20Anders Krona HaflanH1653.38+20.3814.56
25Marthe GløersenD 19-20 E45.37+18.1115.18
31Håkon Fruseth ChristiansenH 17-18E38.20+10.5811.14
35Øystein Fruseth ChristiansenH1555.27+21.5516.57
42Sandra B. RobertsenD151.01.06+27.4121.30
Mathias GløersenH15diskvalifisert

OL Vallset/Stange

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Sigrid BjørgenD1641.01+9.2813.37
28Dorte NarumD1658.10+26.3719.19

OMEGA

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
42Joost TalloenH 21-E43.18+9.3610.07

Oppsal Orientering

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Anniken Eriksrud KarlsenD1537.11+3.4613.05
14Are WigaardH1647.52+14.5213.20
14Hedvig ÅstebølD 19-20 E36.50+9.2412.21
19Sigve VågsnesH 21-E37.34+3.528.46
28Ole Martin EdstrømH1549.24+15.5215.06
31Ludvig Andreas Baugstø RødnesH161.02.19+29.1917.21
41Eline Lund WestgaardD1558.46+25.2120.41
46Anders EmilssonH 19-20E45.41+17.3312.18
51Reidun Haarr JohansenD 17-18 E52.40+23.5619.43
66Jørund ValaH 17-18E48.42+21.2014.16
71Gard-Martin Udnesseter JohnsonH 17-18E53.59+26.3715.49
Sunniva Eik HaaveD16brutt

Porsgrunn OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Beate BergD1651.04+19.3116.57
27Lene Therese MyrlandD 17-18 E39.56+11.1214.57
30Emilie WestinD1548.39+15.1417.07
33Runar Torpe LienH 21-E41.24+7.429.40
35Erlend Søbye GrønvoldH 19-20E40.24+12.1610.53
35Tonje VassendD 17-18 E43.06+14.2216.08
62Paul Martin RemmeH 17-18E47.48+20.2614.01
Jørgen WingereiH 17-18Ediskvalifisert
Ingrid HolteD 17-18 Ebrutt

Raumar Orientering

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anders HagaH1533.3210.15
3Anders VisterH 19-20E28.40+0.327.43
9Håvard HagaH 19-20E30.45+2.378.17
17Synne Eide RappD1542.53+9.2815.05
20Eirik RustadH 21-E37.36+3.548.47
22Tiril Ruud BråtenD1651.25+19.5217.04
24Line Maria Haugen MelbyD 19-20 E45.17+17.5115.11
40Sondre Ruud BråtenH 19-20E41.50+13.4211.16
Marie Hammer HåversenD 21-Ediskvalifisert

Ringerike OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Trine D. KihleD 17-18 E36.45+8.0113.45
18Aina VienaD 19-20 E39.43+12.1713.19
34Øyvind StrandeH 19-20E40.03+11.5510.47
36Anders LøsetH1556.24+22.5217.14
37Sander ArnevikH1556.47+23.1517.21
59Thea KleivenD 17-18 E1.12.45+44.0127.14
74Lars GrønlundH 17-18E1.01.16+33.5417.58
Ida RongvedD 17-18 Ediskvalifisert

Ringsaker OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Johannes BordalH1538.53+5.2111.53
12Simen BordalH 17-18E31.16+3.549.10
45Henrik BordalH 17-18E42.37+15.1512.29

Samnanger IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Ida Johanne AadlandD1543.25+10.0015.17
55Ingeborg AadlandD 17-18 E56.04+27.2020.59

Sandefjord OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Live Bredholt JørgensenD 19-20 E34.57+7.3111.43
8Hallvard Arntzen FossH1539.10+5.3811.58
65Petter MoeH 17-18E48.18+20.5614.09
Fredrik MoeH16diskvalifisert
Martine GustavsenD15diskvalifisert

Sandnes IL (Rogaland)

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Hannah MalmeiD1542.11+8.4614.51
17Vilde MalmeiD1647.08+15.3515.39
38Ingrid PeikliD 17-18 E43.42+14.5816.22
40Ove HaugvaldstadH161.27.58+54.5824.30
40Vegard PeikliH 21-E42.50+9.0810.00
47Marthe SvihusD151.14.44+41.1926.18
67Lars Hole MikalsenH 17-18E49.24+22.0214.29

Sarpsborg OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
30Benedicte PedersenD161.01.28+29.5520.25
40Helena ÅsbergD1558.45+25.2020.41
43Emil LøwengreenH151.03.37+30.0519.27
58Martine LøwengreenD 17-18 E1.11.52+43.0826.54
Margrete KrageD16diskvalifisert

Skien OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Vegard LandsverkH1645.20+12.2012.37
45Simon NysæterH151.04.31+30.5919.43
50Tobias SolliH 19-20E55.59+27.5115.05
Herman KirsteH16diskvalifisert

Stavanger Orienteringsklubb

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Jonas Klausen EspedalH 19-20E32.21+4.138.43
28Nina KarlsenD 19-20 E50.04+22.3816.48
39Johannes Skjæveland EideH151.00.50+27.1818.36
58Andreas Eide SkjævelandH 17-18E46.55+19.3313.45

Steinkjer OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
32Kjersti Kvistad DengerudD1549.06+15.4117.17
Norunn Kvistad DengerudD 17-18 Ediskvalifisert

Stjørdals-Blink Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Ole Wanvik HaugenH1543.38+10.0613.20
20Sigrid Wanvik HaugenD 17-18 E37.24+8.4014.00

Stokke IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Ole Jakob OlsrødH1539.19+5.4712.01

Södertälje-Nykvarn Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Kent OhlssonH 21-Ediskvalifisert

Søgne og Songdalen OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Irene Beate Øhrn ArnevikD 21-E36.32+3.1110.15

Søgne Og Songdalen OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Kjell Erik RøislandH 21-E39.36+5.549.15

TIF Viking

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Sondre DammH1644.12+11.1212.18
35Bjørnar Svanberg HelleH161.09.49+36.4919.26

Torridal IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
34Ida AurebekkD1550.31+17.0617.47
45Bettina StorkåsD151.09.10+35.4524.21

Tynset IF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Petter Vangen LunåsmoH1538.11+4.3911.40
28Anders NyaasH161.00.56+27.5616.58
49Erlend Kvittum NytrøenH151.14.45+41.1322.51
50Trygve Bondhus OftenH151.26.00+52.2826.17

Vaajakosken Terä

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anders NordbergH 21-E33.427.52

Varegg Fleridrett

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Kårhild Husby NordstadD1540.40+7.1514.19
15Kristine FjellangerD 21-E40.09+6.4811.16
19Oskar RøenH 19-20E33.08+5.008.55
21Sindre Østgulen DeiszH 19-20E34.17+6.099.14
22Markus Kjærner-SembH1545.31+11.5913.55
26Constance StorvestreD1545.33+12.0816.02
32Kari SvingheimD 21-E53.26+20.0515.00
38Ørjan RykkjeH 19-20E41.03+12.5511.03
38Daniel Martin de los RiosH 21-E42.42+9.009.58
39Petter Marki ErichsenH 21-E42.48+9.0610.00
44Styrk Almeland BleieH151.03.56+30.2419.33
47Martin FemsteinevikH 19-20E45.51+17.4312.21
49Torjus RaaH 19-20E49.50+21.4213.25
53Ragnhild FemsteinevikD 17-18 E54.19+25.3520.20
66Ørjan Svaland AasH 21-E59.47+26.0513.58
Magnus Rogne HallandH 21-Ediskvalifisert
Gunhild Stuland TysværD15brutt

Vaulen Orienteringsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
33Amund Garsrud TvedtH161.06.31+33.3118.31
39Øystein Garsrud TvedtH 19-20E41.44+13.3611.14

Vegårshei IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jon NilsenH 17-18E27.228.01
7Karine VestølD1539.14+5.4913.48
15Julie NærestadD1542.28+9.0314.57
21Are Smeland NygårdseterH 17-18E33.23+6.019.47
22Synnøve BråtenD 17-18 E38.57+10.1314.35
29Olav VestølH 19-20E38.03+9.5510.15
42Bjørnar Smeland NygårdseterH 19-20E42.10+14.0211.21

Verdal OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Maren GrandeD 17-18 Ediskvalifisert
Petter MarkhusH15diskvalifisert

Wing OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
39Eldrid BratsbergD1556.41+23.1619.57
47Kristine Klock FletenD 17-18 E49.26+20.4218.30

Østmarka OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Magnus RambergH1541.15+7.4312.36
18Nora GrafferD1543.17+9.5215.14
38Oscar Kåsa DehliH161.16.34+43.3421.19

Ål IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
51Håvar SørbøenH 19-20E1.03.47+35.3917.11

Ålgård Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
34Kari Alexandra NødlandD 17-18 E42.20+13.3615.51
52Veronica Morstøl ØvremoD 17-18 E53.00+24.1619.51

Ås-UMB Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Kaja Winsnes NordhagenD 17-18 E39.40+10.5614.51
36Kristoffer Fiane PedersenH 21-E42.25+8.439.54
44Marie TreekremD151.07.20+33.5523.42
53Henrik EijsinkH 17-18E44.46+17.2413.07
65Magnus OmbustvedtH 21-E57.18+23.3613.23
67Thomas RuudH 21-E1.01.04+27.2214.16

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.