Offisiell resultatliste for NM-uka 2014 Stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM-uka 2014 Stafett
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: søndag 14 september 2014

Asker Skiklubb

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
47Asker Skiklubb 2D17 (69)2.33.28+45.51
1. Julia Petra Plaian46.4653+13.4546.4653+13.45
2. Ragnhild Løvli51.1045+16.311.37.5650-3+27.46+14.01
3. Silje Arntzen55.3241+19.442.33.2847-3+45.51+18.05
47Asker Skiklubb 1H17 (109)2.28.47+29.21
1. Erland Kvisle48.3057+7.3748.3057+7.37
2. Magnus Mellbye Larsen47.0570+13.361.35.3562+5+19.54+12.17
3. Anders Skarholt53.1235+10.262.28.4747-15+29.21+9.27
51Asker Skiklubb 1D17 (69)2.37.19+49.42
1. Kaja Bråten Løvald39.2435+6.2339.2435+6.23
2. Hilda Øfsthus55.1752+20.381.34.4146+11+24.31+18.08
3. Ingrid Gulbrandsen1.02.3851+26.502.37.1951+5+49.42+25.11
95Asker Skiklubb 2H17 (109)3.13.55+1.14.29
1. Erlend Engzelius Gylver1.04.3095+23.371.04.3095+23.37
2. Eilif Tandberg Swensen1.04.38100+31.092.09.0899+4+53.27+29.50
3. Henrik Drange Ruud1.04.4776+22.013.13.5595-4+1.14.29+21.02

Bodø og Omegn IF Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
Bodø og Omegn IF Orientering 1D17 (69)brutt
1. Martha Kalvig Skogan51.020+18.01brutt
2. Oda Furuholmenbruttbrutt
3. Heidi Jensenbruttbrutt

Byåsen IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
15Byåsen IL 1D17 (69)1.58.52+11.15
1. Emma Arnesen35.4010+2.3935.4010+2.39
2. Marte Hoff Hagen42.1523+7.361.17.5516+6+7.45+5.06
3. Ingeborg Eide40.5715+5.091.58.5215-1+11.15+3.30
32Byåsen IL 2D17 (69)2.18.33+30.56
1. Ingvild, Ytterhus Utengen43.4545+10.4443.4545+10.44
2. Ida Berg Hanssen45.1229+10.331.28.5739-6+18.47+8.03
3. Kristin Åstebøl49.3631+13.482.18.3332-7+30.56+12.09
56Byåsen IL 1H17 (109)2.33.08+33.42
1. Terje Maroni47.4955+6.5647.4955+6.56
2. Brage Jørum44.2657+10.571.32.1546-9+16.34+9.38
3. Øyvind Wiggen1.00.5368+18.072.33.0856+10+33.42+17.08
82Byåsen IL 2H17 (109)2.52.11+52.45
1. Sigurd Stenvik51.3269+10.3951.3269+10.39
2. Lars Martin Hafstad51.0883+17.391.42.4078+9+26.59+16.20
3. Per Wiréhn1.09.3183+26.452.52.1182+4+52.45+25.46

Bækkelagets SK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
11Bækkelagets SK 1H17 (109)2.06.13+6.47
1. Martin Grotle Soukup45.1635+4.2345.1635+4.23
2. Felix Breitschädel38.1125+4.421.23.2727-8+7.46+3.23
3. Carl Godager Kaas42.4612.06.1311-16+6.47-0.59
16Bækkelagets SK 1D17 (69)1.58.57+11.20
1. Lone Brochmann37.0227+4.0137.0227+4.01
2. Nikoline Ekeberg Schjerve41.2420+6.451.18.2620-7+8.16+4.15
3. Tone Wigemyr40.3113+4.431.58.5716-4+11.20+3.04
17Bækkelagets SK 2D17 (69)1.59.51+12.14
1. Line Hagman36.0315+3.0236.0315+3.02
2. Mariann Ulvestad39.0017+4.211.15.0313-2+4.53+1.51
3. Kine Gulliksen44.4821+9.001.59.5117+4+12.14+7.21
25Bækkelagets SK 3D17 (69)2.11.17+23.40
1. Lene Godager Kaas36.1218+3.1136.1218+3.11
2. Anne Marie Bleken46.1635+11.371.22.2826+8+12.18+9.07
3. Katja Ekroll Jahren48.4929+13.012.11.1725-1+23.40+11.22
79Bækkelagets SK 3H17 (109)2.47.34+48.08
1. Martin Schälli59.4390+18.5059.4390+18.50
2. Kristian Ruud50.5982+17.301.50.4292+2+35.01+16.11
3. Lars Harald Aasheim56.5252+14.062.47.3479-13+48.08+13.07
81Bækkelagets SK 2H17 (109)2.51.25+51.59
1. Sebastian Torgersen48.2956+7.3648.2956+7.36
2. Thomas Schive45.2460+11.551.33.5355-1+18.12+10.36
3. Joakim Blix Prestmo1.17.3291+34.462.51.2581+26+51.59+33.47

Bø OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
64Bø OL 1H17 (109)2.38.15+38.49
1. Dag Steinar Ragvin51.2467+10.3151.2467+10.31
2. Steinar Lande41.3945+8.101.33.0349-18+17.22+6.51
3. Lars Steinar Hefre1.05.1277+22.262.38.1564+15+38.49+21.27
87Bø OL 2H17 (109)3.00.59+1.01.33
1. Eivind Romberg Kvaale48.3258+7.3948.3258+7.39
2. Tore Håndstad50.3378+17.041.39.0571+13+23.24+15.45
3. Siggen Ytrehus1.21.5495+39.083.00.5987+16+1.01.33+38.09

Eiker OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
30Eiker OL 1D17 (69)2.17.47+30.10
1. Kristine Berglia36.5725+3.5636.5725+3.56
2. Hanna E. Andersen52.2449+17.451.29.2141+16+19.11+15.15
3. Anne Line Nydal Berglia48.2625+12.382.17.4730-11+30.10+10.59
98Eiker OL 1H17 (109)3.28.34+1.29.08
1. Axel Berlin1.19.30100+38.371.19.30100+38.37
2. Kenneth Sandvold1.03.3899+30.092.23.081000+1.07.27+28.50
3. Gjermund Røren1.05.2679+22.403.28.3498-2+1.29.08+21.41

Emblem IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
17Emblem IL 1H17 (109)2.09.28+10.02
1. Asgeir Bakken Rognstad43.349+2.4143.349+2.41
2. Erlend Nilsen Sandnes38.3227+5.031.22.0618+9+6.25+3.44
3. Ivar Lundanes47.2218+4.362.09.2817-1+10.02+3.37

Fana IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
39Fana IL 1D17 (69)2.26.13+38.36
1. Dagrun Daltveit Slettebø35.5814+2.5735.5814+2.57
2. Rannveig Nordhagen46.2836+11.491.22.2625+11+12.16+9.19
3. Kirsti Lysaker1.03.4754+27.592.26.1339+14+38.36+26.20
50Fana IL 1H17 (109)2.30.08+30.42
1. Jan Kocbach46.4149+5.4846.4149+5.48
2. Jakob Eikner44.5259+11.231.31.3341-8+15.52+10.04
3. Anders Daltveit58.3558+15.492.30.0850+9+30.42+14.50
90Fana IL 2H17 (109)3.05.01+1.05.35
1. Anders Tønnessen Rød57.0886+16.1557.0886+16.15
2. Sigurd Eikner52.3188+19.021.49.3990+4+33.58+17.43
3. Håkon Sandven1.15.2287+32.363.05.01900+1.05.35+31.37

Fossum IF

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
8Fossum IF 1H17 (109)2.04.13+4.47
1. Emil Ahlbäck44.4411+3.5144.4411+3.51
2. Olai Stensland Lillevold35.0310+1.341.19.4712+1+4.06+0.15
3. Borger Melsom44.268+1.402.04.138-4+4.47+0.41
16Fossum IF 2H17 (109)2.08.20+8.54
1. Oskar Størmer44.4913+3.5644.4913+3.56
2. Elias T. Mølnvik34.548+1.251.19.439-4+4.02+0.06
3. Håvard Irgens48.3720+5.512.08.2016+7+8.54+4.52
19Fossum IF 1D17 (69)2.02.00+14.23
1. Sigrid Alexandersen36.2021+3.1936.2021+3.19
2. Eldbjørg Narum44.5527+10.161.21.1522+1+11.05+7.46
3. Gunvor Hov Høydal40.4514+4.572.02.0019-3+14.23+3.18
33Fossum IF 2D17 (69)2.19.57+32.20
1. Ragnhild Hjermstad39.4941+6.4839.4941+6.48
2. Guro Vassend43.5825+9.191.23.4734-7+13.37+6.49
3. Karianne Katla56.1043+20.222.19.5733-1+32.20+18.43
70Fossum IF 3H17 (109)2.43.42+44.16
1. Sigurd Melsom1.08.5898+28.051.08.5898+28.05
2. Leif Størmer40.2442+6.551.49.2288-10+33.41+5.36
3. Sindre Rønning54.2043+11.342.43.4270-18+44.16+10.35
77Fossum IF 4H17 (109)2.47.15+47.49
1. Torbjørn Blom-hagen55.5684+15.0355.5684+15.03
2. Erling Katla44.3458+11.051.40.3076-8+24.49+9.46
3. Mindaugas Lukauskas1.06.4580+23.592.47.1577+1+47.49+23.00

Fredrikstad SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
18Fredrikstad SK 1D17 (69)2.00.50+13.13
1. Marie Olaussen44.4149+11.4044.4149+11.40
2. Birgitte Huseby38.3216+3.531.23.1331-18+13.03+1.23
3. Heidi Østlid Bagstevold37.375+1.492.00.5018-13+13.13+0.10
31Fredrikstad SK 2D17 (69)2.17.54+30.17
1. Gitte Bromander37.1528+4.1437.1528+4.14
2. Linda Solberg41.1619+6.371.18.3121-7+8.21+4.07
3. Trine Olaussen59.2346+23.352.17.5431+10+30.17+21.56
44Fredrikstad SK 2H17 (109)2.27.57+28.31
1. Henrik Ottesen51.2568+10.3251.2568+10.32
2. Kjell Arild Karlsen41.5147+8.221.33.1652-16+17.35+7.03
3. Audun Bjerkreim Nilsen54.4146+11.552.27.5744-8+28.31+10.56
45Fredrikstad SK 1H17 (109)2.28.20+28.54
1. Bent Olav Aamodt1.03.2594+22.321.03.2594+22.32
2. Kristian Dalby39.3837+6.091.43.0380-14+27.22+4.50
3. Christian Riddervold Kahrs45.1712+2.312.28.2045-35+28.54+1.32

Freidig

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
4Freidig 1D17 (69)1.50.05+2.28
1. Karen Oline Kolstad36.3024+3.2936.3024+3.29
2. Frida Sæther36.166+1.371.12.468-16+2.36-0.53
3. Hanne Sandstad37.192+1.311.50.054-4+2.28-0.08
36Freidig 1H17 (109)2.24.52+25.26
1. Sindre Johannessen45.0730+4.1445.0730+4.14
2. Rein Helle Mårdalen39.0632+5.371.24.13300+8.32+4.18
3. Mattis Holt1.00.3967+17.532.24.5236+6+25.26+16.54

Frol IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
2Frol IL 1H17 (109)1.59.29+0.03
1. Lars Sandstad Skjeset41.384+0.4541.384+0.45
2. Ulf Forseth Indgaard34.548+1.251.16.322-2+0.51+0.06
3. Jo Forseth Indgaard42.572+0.111.59.2920+0.03-0.48
6Frol IL 2H17 (109)2.03.35+4.09
1. Paul Sirum45.1936+4.2645.1936+4.26
2. Carl Petter Lyngen34.033+0.341.19.226-30+3.41-0.45
3. Martin Vister44.137+1.272.03.3560+4.09+0.28
10Frol IL 3H17 (109)2.04.22+4.56
1. Johan Asphjell Bjørnaas45.0125+4.0845.0125+4.08
2. Håvard Vassenden34.484+1.191.19.4913-12+4.080.00
3. Stian Sundsvik44.339+1.472.04.2210-3+4.56+0.48
11Frol IL 1D17 (69)1.55.07+7.30
1. Eirin Svanøe-Hafstad35.378+2.3635.378+2.36
2. Mathilde Rundhaug37.5813+3.191.13.3510+2+3.25+0.49
3. Gøril Rønning Sund41.3218+5.441.55.0711+1+7.30+4.05
49Frol IL 5H17 (109)2.29.47+30.21
1. Andreas Magerøy52.3872+11.4552.3872+11.45
2. Jørgen Fiskum42.3650+9.071.35.1458-14+19.33+7.48
3. Øystein Haug54.3344+11.472.29.4749-9+30.21+10.48
52Frol IL 4H17 (109)2.30.13+30.47
1. Vegard Ressem45.2338+4.3045.2338+4.30
2. Johan Otto Munkeby46.4767+13.181.32.1045+7+16.29+11.59
3. Jonas Ressem58.0356+15.172.30.1352+7+30.47+14.18
Frol IL 2D17 (69)brutt
1. Sara Profors39.100+6.09brutt
2. Bente H. Sundsvik58.100+23.31brutt
3. . ,bruttbrutt

Ganddal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
Ganddal IL 1H17 (109)brutt
1. Alf Johan W. Lima58.080+17.15brutt
2. Fredrik Sandalbruttbrutt
3. Stig Alvestadbruttbrutt

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
67Hadeland OL 1H17 (109)2.38.41+39.15
1. Ove Sætra45.2338+4.3045.2338+4.30
2. Ola Tellesbø50.4480+17.151.36.0766+28+20.26+15.56
3. Roar Haug1.02.3470+19.482.38.4167+1+39.15+18.49

Halden SK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Halden SK 1D17 (69)1.47.37
1. Kine Hallan Steiwer33.323+0.3133.323+0.31
2. Bodil Helgerud36.397+2.001.10.112-1+0.01-0.30
3. Ida Marie Næss Bjørgul37.263+1.381.47.371-1-0.01
3Halden SK 1H17 (109)2.00.12+0.46
1. Magne Dæhli40.53140.531
2. Emil Wingstedt35.4415+2.151.16.374+3+0.56+0.56
3. Olav Lundanes43.353+0.492.00.123-1+0.46-0.10
8Halden SK 3D17 (69)1.51.32+3.55
1. Ane Sofie Næss Bjørgul35.317+2.3035.317+2.30
2. Kajsa Nilsson34.3911.10.101-6-2.30
3. Marit Kahrs41.2216+5.341.51.328+7+3.55+3.55
13Halden SK 2D17 (69)1.56.09+8.32
1. Iliana Ilieva39.0732+6.0639.0732+6.06
2. Hanna Haugen Nordbrøden38.2114+3.421.17.2815-17+7.18+1.12
3. Eva Jurenikova38.418+2.531.56.0913-2+8.32+1.14
14Halden SK 2H17 (109)2.06.53+7.27
1. Tore Sandvik45.0326+4.1045.0326+4.10
2. Mats Nordbrøden38.1326+4.441.23.1625-1+7.35+3.25
3. Mattias Karlsson43.374+0.512.06.5314-11+7.27-0.08
21Halden SK 4D17 (69)2.07.19+19.42
1. Gry Granstedt36.2323+3.2236.2323+3.22
2. Nina Asheim Birkeland41.4721+7.081.18.1019-4+8.00+4.38
3. Gina Granstedt49.0930+13.212.07.1921+2+19.42+11.42
22Halden SK 3H17 (109)2.11.21+11.55
1. Fredrik Eliasson45.1936+4.2645.1936+4.26
2. Øyvind Helgerud37.2121+3.521.22.4022-14+6.59+2.33
3. Espen Fiskum48.4121+5.552.11.21220+11.55+4.56
28Halden SK 4H17 (109)2.14.28+15.02
1. Andreas Johansson46.4350+5.5046.4350+5.50
2. Håkon Raadal Bjørlo36.1418+2.451.22.5723-27+7.16+1.26
3. Anders Felde Olaussen51.3129+8.452.14.2828+5+15.02+7.46
34Halden SK 5H17 (109)2.20.19+20.53
1. Bojan Blumenstein44.5620+4.0344.5620+4.03
2. Peter Nordbrøden40.1741+6.481.25.1334+14+9.32+5.29
3. Marius Bjugan55.0647+12.202.20.19340+20.53+11.21
41Halden SK 5D17 (69)2.28.05+40.28
1. Ellen Kathrine Svendsby36.0517+3.0436.0517+3.04
2. Karianne Hauge51.5047+17.111.27.5537+20+17.45+14.41
3. Heidi Stokseth1.00.1049+24.222.28.0541+4+40.28+22.43
41Halden SK 7H17 (109)2.26.42+27.16
1. Kjetil Bjørlo50.4164+9.4850.4164+9.48
2. Kenneth Buch42.4452+9.151.33.2553-11+17.44+7.56
3. Lacho Iliev53.1736+10.312.26.4241-12+27.16+9.32
61Halden SK 6D17 (69)3.14.33+1.26.56
1. Oda Wennemo58.2659+25.2558.2659+25.25
2. Irene Felde Olaussen59.2760+24.481.57.5360+1+47.43+22.18
3. Anne Julsrud Haugen1.16.4058+40.523.14.3361+1+1.26.56+39.13
89Halden SK 6H17 (109)3.01.26+1.02.00
1. Petter Bjørgul57.3189+16.3857.3189+16.38
2. Øyvind Stokseth47.4772+14.181.45.1884-5+29.37+12.59
3. Magnus Nordbrøden1.16.0889+33.223.01.2689+5+1.02.00+32.23

Hamar OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
28Hamar OK 1D17 (69)2.14.18+26.41
1. Stine Olsen Kirkevik36.5926+3.5836.5926+3.58
2. Stine Frogner Tømmervold45.5332+11.141.22.5229+3+12.42+8.44
3. Sigrid Bjørgen51.2635+15.382.14.1828-1+26.41+13.59
59Hamar OK 2D17 (69)3.01.41+1.14.04
1. Dorte Narum47.4856+14.4747.4856+14.47
2. Kjersti Rønning51.1146+16.321.38.5952-4+28.49+14.02
3. Nora Hui Andersen1.22.4261+46.543.01.4159+7+1.14.04+45.15
71Hamar OK 1H17 (109)2.43.43+44.17
1. Johannes Narum46.2646+5.3346.2646+5.33
2. Einar Lofthus52.3589+19.061.39.0170+24+23.20+17.47
3. Ivar Jevne Arnesen1.04.4275+21.562.43.4371+1+44.17+20.57
96Hamar OK 2H17 (109)3.23.48+1.24.22
1. Sverre Bang Støeng1.11.2099+30.271.11.2099+30.27
2. Andreas Huber52.1787+18.482.03.3797-2+47.56+17.29
3. Even Lindstad Børresen1.20.1192+37.253.23.4896-1+1.24.22+36.26

Heming Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
40Heming Orientering 1D17 (69)2.27.39+40.02
1. Marte Eline Ulvestad41.2143+8.2041.2143+8.20
2. Rikke Iversen48.1339+13.341.29.3442-1+19.24+11.04
3. Pia Skyttersæter Iversen58.0545+22.172.27.3940-2+40.02+20.38
60Heming Orientering 1H17 (109)2.35.37+36.11
1. Ulrik Astrup Arnesen45.0932+4.1645.0932+4.16
2. Lars Treekrem40.2643+6.571.25.3536+4+9.54+5.38
3. Martin Waaler Kaas1.10.0284+27.162.35.3760+24+36.11+26.17
97Heming Orientering 2H17 (109)3.25.36+1.26.10
1. Nils Petter Fremming1.02.1693+21.231.02.1693+21.23
2. Tarjei Vollset57.1595+23.461.59.3196+3+43.50+22.27
3. Claus Martinsen1.26.0596+43.193.25.3697+1+1.26.10+42.20
Heming Orientering 3H17 (109)brutt
1. Niklas Norman1.00.470+19.54brutt
2. Gunnar Nerdrum Aagard1.55.540+1.22.25brutt
3. Skage Grønnebergbruttbrutt

Hemsedal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
66Hemsedal IL 1H17 (109)2.38.38+39.12
1. Ola Jordheim45.0326+4.1045.0326+4.10
2. Rune Abrahamsen51.4885+18.191.36.5168+42+21.10+17.00
3. Neil Marston1.01.4769+19.012.38.3866-2+39.12+18.02

IL Tyrving

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1IL Tyrving 1H17 (109)1.59.26
1. Espen Weltzien41.557+1.0241.557+1.02
2. Anders Tiltnes33.462+0.171.15.411-6-1.02
3. Bjørn Ekeberg43.455+0.591.59.26100.00
10IL Tyrving 1D17 (69)1.53.56+6.19
1. Ida Arnesen Tiltnes36.1419+3.1336.1419+3.13
2. Ingunn Hultgreen Weltzien37.2712+2.481.13.4111-8+3.31+0.18
3. Betty Ann Bjerkreim Nilsen40.1512+4.271.53.5610-1+6.19+2.48
19IL Tyrving 2H17 (109)2.10.00+10.34
1. Jim Øystein Nybråten44.5417+4.0144.5417+4.01
2. Torbjørn Sagberg39.0030+5.311.23.5428+11+8.13+4.12
3. Audun Weltzien46.0614+3.202.10.0019-9+10.34+2.21
40IL Tyrving 3H17 (109)2.26.40+27.14
1. Vegard Brun Saga54.0077+13.0754.0077+13.07
2. Thomas Nipen39.0934+5.401.33.0951-26+17.28+4.21
3. Mathias Nipen53.3138+10.452.26.4040-11+27.14+9.46
48IL Tyrving 2D17 (69)2.34.19+46.42
1. Zsuzsa Fey39.2034+6.1939.2034+6.19
2. Astrid Fiskum43.5024+9.111.23.1030-4+13.00+6.41
3. Anne Øverøyen1.11.0957+35.212.34.1948+18+46.42+33.42
54IL Tyrving 3D17 (69)2.40.34+52.57
1. Helene Lund-Johansen36.2021+3.1936.2021+3.19
2. Nanna Norderud46.1034+11.311.22.3027+6+12.20+9.01
3. Camilla Stridsklev1.18.0459+42.162.40.3454+27+52.57+40.37
85IL Tyrving 4H17 (109)2.56.12+56.46
1. Stian Bergersen52.5574+12.0252.5574+12.02
2. Gustav Fiskum42.2649+8.571.35.2160-14+19.40+7.38
3. Kristoffer Jacobsen1.20.5194+38.052.56.1285+25+56.46+37.06
86IL Tyrving 5H17 (109)2.57.11+57.45
1. Morten Nilstad Pettersen54.1980+13.2654.1980+13.26
2. Steinar Kvaale55.3494+22.051.49.5391+11+34.12+20.46
3. Fredrik Rosenqvist1.07.1881+24.322.57.1186-5+57.45+23.33

Indre Østfold OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
55Indre Østfold OK 1D17 (69)2.45.54+58.17
1. Linda M. Torper Bystrøm47.2354+14.2247.2354+14.22
2. Oda Frøshaug56.3854+21.591.44.0155+1+33.51+19.29
3. Margit Sandem Fjellengen1.01.5350+26.052.45.54550+58.17+24.26

Kongsberg OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
20Kongsberg OL 1D17 (69)2.06.33+18.56
1. Ingjerd Myhre33.01133.011
2. Siri Moholth45.0428+10.251.18.0518+17+7.55+7.55
3. Åsne Skram Trømborg48.2826+12.402.06.3320+2+18.56+11.01
23Kongsberg OL 1H17 (109)2.11.22+11.56
1. Karl Fremstad46.1644+5.2346.1644+5.23
2. Sigur Heggedal36.0817+2.391.22.2419-25+6.43+1.20
3. Sindre Sandven48.5822+6.122.11.2223+4+11.56+5.13
54Kongsberg OL 3H17 (109)2.31.26+32.00
1. Einar Lund45.0428+4.1145.0428+4.11
2. Trygve Heggedal47.1771+13.481.32.2147+19+16.40+12.29
3. Syver Løken59.0562+16.192.31.2654+7+32.00+15.20
69Kongsberg OL 2H17 (109)2.42.23+42.57
1. Håvard Myhre1.08.2197+27.281.08.2197+27.28
2. Mathias Drage40.1440+6.451.48.3587-10+32.54+5.26
3. Bjørn Haavengen53.4839+11.022.42.2369-18+42.57+10.03

Konnerud IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
5Konnerud IL 1D17 (69)1.50.16+2.39
1. Anette Baklid33.302+0.2933.302+0.29
2. Synne Baklid37.2310+2.441.10.534+2+0.43+0.14
3. Marte Narum39.2310+3.351.50.165+1+2.39+1.56
22Konnerud IL 2D17 (69)2.07.30+19.53
1. Ida Mari Borge Hovi37.3929+4.3837.3929+4.38
2. Marie Nordbye Nybø46.0033+11.211.23.3932+3+13.29+8.51
3. Therese Haare43.5120+8.032.07.3022-10+19.53+6.24
33Konnerud IL 1H17 (109)2.20.13+20.47
1. Audun Heimdal45.1033+4.1745.1033+4.17
2. Marius Lindhom Ackenhausen39.5539+6.261.25.05330+9.24+5.07
3. Erik Feyling Haare55.0848+12.222.20.13330+20.47+11.23
Konnerud IL 2H17 (109)brutt
1. . .bruttbrutt
2. . .bruttbrutt
3. .bruttbrutt

Kristiansand OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
4Kristiansand OK 1H17 (109)2.01.23+1.57
1. Eirik Martens Svensen41.043+0.1141.043+0.11
2. Vegard Danielsen35.3013+2.011.16.3430+0.53+0.42
3. Hans Gunnar Omdal44.4911+2.032.01.234+1+1.57+1.04
20Kristiansand OK 2H17 (109)2.10.38+11.12
1. Christian Bøen44.5115+3.5844.5115+3.58
2. Holger Hott35.0511+1.361.19.56150+4.15+0.17
3. Mats Dahlén50.4225+7.562.10.3820+5+11.12+6.57
29Kristiansand OK 1D17 (69)2.14.40+27.03
1. Anneke Hald Bjørgum36.0416+3.0336.0416+3.03
2. Benedicte Hald Bjørgum45.1331+10.341.21.1723+7+11.07+8.04
3. Kjersti Adéla Westin53.2338+17.352.14.4029+6+27.03+15.56
51Kristiansand OK 4H17 (109)2.30.10+30.44
1. Morten Jørgensen47.0054+6.0747.0054+6.07
2. Henrik Upsal48.3574+15.061.35.3562+8+19.54+13.47
3. Magnus Johansson54.3545+11.492.30.1051-11+30.44+10.50
57Kristiansand OK 3H17 (109)2.34.27+35.01
1. Karolis Lazdauskas41.506+0.5741.506+0.57
2. Matias Hodne Hanisch58.2797+24.581.40.1773+67+24.36+23.39
3. Dag Blandkjenn54.1040+11.242.34.2757-16+35.01+10.25
78Kristiansand OK 5H17 (109)2.47.17+47.51
1. Torkel Reinhartsen48.5161+7.5848.5161+7.58
2. Ole Kostøl54.2191+20.521.43.1281+20+27.31+19.33
3. Åsulv Birkeland Stormoen1.04.0573+21.192.47.1778-3+47.51+20.20
Kristiansand OK 6H17 (109)brutt
1. Leena Kuusipohjainaktivbrutt
2. Jan Blandkjennbruttbrutt
3. Jack Bjørnsenbruttbrutt

Larvik OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
14Larvik OK 1D17 (69)1.56.40+9.03
1. Karina Nordrum Stokkenes37.5330+4.5237.5330+4.52
2. Elin Bjerva37.209+2.411.15.1314-16+5.03+0.11
3. Runa Fremstad41.2717+5.391.56.40140+9.03+4.00
23Larvik OK 2D17 (69)2.07.35+19.58
1. Julie Hjortland39.2937+6.2839.2937+6.28
2. Grethe B Clausen38.2715+3.481.17.5617-20+7.46+1.18
3. Ingrid Undstad49.3932+13.512.07.3523+6+19.58+12.12
92Larvik OK 1H17 (109)3.08.22+1.08.56
1. Jørn Sundby51.2366+10.3051.2366+10.30
2. Jørgen Frøyd1.05.30101+32.011.56.5395+29+41.12+30.42
3. Lars Fremstad1.11.2985+28.433.08.2292-3+1.08.56+27.44

Lillomarka OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
5Lillomarka OL 1H17 (109)2.03.26+4.00
1. Matthew Speake41.425+0.4941.425+0.49
2. Nicholas Oskarsson37.4823+4.191.19.308+3+3.49+3.00
3. Gaute Hallan Steiwer43.566+1.102.03.265-3+4.00+0.11
6Lillomarka OL 1D17 (69)1.50.40+3.03
1. Helen Palmer35.5212+2.5135.5212+2.51
2. Siri Kollerud35.574+1.181.11.496-6+1.39-1.12
3. Andrine Benjaminsen38.519+3.031.50.4060+3.03+1.24
24Lillomarka OL 2H17 (109)2.12.48+13.22
1. Mathias Benjaminsen46.2545+5.3246.2545+5.32
2. Steinar Kollerud36.5220+3.231.23.1726-19+7.36+2.04
3. Jonas Sommerstad Juveli49.3124+6.452.12.4824-2+13.22+5.46
42Lillomarka OL 2D17 (69)2.30.10+42.33
1. Kristin Brekke43.5946+10.5843.5946+10.58
2. Ingvild Wang54.5251+20.131.38.5151+5+28.41+17.43
3. Ingvild Brekke51.1934+15.312.30.1042-9+42.33+13.52
57Lillomarka OL 3D17 (69)2.54.12+1.06.35
1. Solveig Blindheim41.2744+8.2641.2744+8.26
2. Toril Hallan52.0748+17.281.33.34440+23.24+14.58
3. Sara Angell Bakke1.20.3860+44.502.54.1257+13+1.06.35+43.11
88Lillomarka OL 3H17 (109)3.01.00+1.01.34
1. Arne Dybdahl59.4591+18.5259.4591+18.52
2. Jens Olav Kløvrud52.0386+18.341.51.4893+2+36.07+17.15
3. Stein Blomseth1.09.1282+26.263.01.0088-5+1.01.34+25.27

Løten o-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
2Løten o-lag 1D17 (69)1.48.13+0.36
1. Sofie Johansson33.365+0.3533.365+0.35
2. Evine Westli Andersen36.458+2.061.10.213-2+0.11-0.24
3. Emilie Westli Andersen37.526+2.041.48.132-1+0.36+0.25

Modum OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
36Modum OL 1D17 (69)2.20.12+32.35
1. Heidi Mårtensson33.334+0.3233.334+0.32
2. Kine Hansen50.4444+16.051.24.1735+31+14.07+13.35
3. Tine Hansen55.5542+20.072.20.1236+1+32.35+18.28
101Modum OL 2H17 (109)3.57.05+1.57.39
1. Severin Berglia1.39.23101+58.301.39.23101+58.30
2. Jørgen Mårtensson43.4655+10.172.23.091010+1.07.28+8.58
3. Karsten Alexander Kopland1.33.5699+51.103.57.051010+1.57.39+50.11
102Modum OL 1H17 (109)3.52.04+1.52.38
1. Eirik Stærkeby Jelstad1.08.59102+28.061.08.59102+28.06
2. Sigurd Rønning1.27.45102+54.162.36.441020+1.21.03+52.57
3. Lars Enerhaugeninaktiv3.52.04

Nord-Østerdal OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
74Nord-Østerdal OK 1H17 (109)2.46.42+47.16
1. John Kasper Svergja55.4482+14.5155.4482+14.51
2. Ivar Aukrust Osmoen46.5868+13.291.42.4279-3+27.01+12.10
3. Jon Arve U Engebakken1.04.0072+21.142.46.4274-5+47.16+20.15

Notodden OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
99Notodden OL 1H17 (109)3.46.27+1.47.01
1. Magnus Sandven1.07.5996+27.061.07.5996+27.06
2. Jørn Myrland58.2797+24.582.06.2698+2+50.45+23.39
3. Robert Fredriksen1.40.01100+57.153.46.2799+1+1.47.01+56.16

NTNUI

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
3NTNUI 1D17 (69)1.49.13+1.36
1. Emma Johansson35.5313+2.5235.5313+2.52
2. Maren Jansson Haverstad35.012+0.221.10.545-8+0.44-2.08
3. Linn Hokholt38.197+2.311.49.133-2+1.36+0.52
9NTNUI 4D17 (69)1.52.07+4.30
1. Kristine Fjeldbo35.399+2.3835.399+2.38
2. Martine Åstebøl36.145+1.351.11.537-2+1.43-0.55
3. Marta Ulvensøen40.1411+4.261.52.079+2+4.30+2.47
9NTNUI 1H17 (109)2.04.19+4.53
1. Hans Petter Mathisen44.5316+4.0044.5316+4.00
2. Thomas Natvig Årstad33.2911.18.225-11+2.41-1.19
3. Jon Aukrust Osmoen45.5713+3.112.04.199+4+4.53+2.12
12NTNUI 2D17 (69)1.55.39+8.02
1. Guro Torpe35.4010+2.3935.4010+2.39
2. Audhild Bakken Rognstad37.2511+2.461.13.059-1+2.55+0.16
3. Anna Ulvensøen42.3419+6.461.55.3912+3+8.02+5.07
18NTNUI 5H17 (109)2.09.44+10.18
1. Rasmus R. Theisen44.5620+4.0344.5620+4.03
2. Kjetil Okkenhaug38.0224+4.331.22.5824+4+7.17+3.14
3. Øyvind Enger46.4616+4.002.09.4418-6+10.18+3.01
24NTNUI 3D17 (69)2.09.16+21.39
1. Britt Ingunn Nydal39.4140+6.4039.4140+6.40
2. Elin-Kristin Hem42.0022+7.211.21.4124-16+11.31+4.51
3. Mari Jevne Arnesen47.3522+11.472.09.16240+21.39+10.08
25NTNUI 7H17 (109)2.13.19+13.53
1. Vegard B. Johnsen46.4853+5.5546.4853+5.55
2. Per Melander Often35.3914+2.101.22.2720-33+6.46+0.51
3. Torkil Eide Solstad50.5226+8.062.13.1925+5+13.53+7.07
26NTNUI 4H17 (109)2.13.31+14.05
1. Vegard Ruttenborg45.0629+4.1345.0629+4.13
2. Dag Lofthus36.3719+3.081.21.4317-12+6.02+1.49
3. Eirik Kamstrup Hovind51.4831+9.022.13.3126+9+14.05+8.03
27NTNUI 6H17 (109)2.13.33+14.07
1. Simen Jevne Arnesen44.4210+3.4944.4210+3.49
2. Magne Jutulsrud39.3536+6.061.24.1731+21+8.36+4.47
3. Simen Aamodt49.1623+6.302.13.3327-4+14.07+5.31
35NTNUI 8H17 (109)2.24.38+25.12
1. Martin Hoseth46.4350+5.5046.4350+5.50
2. Ståle Gjelsten38.5529+5.261.25.3837-13+9.57+4.07
3. Bjørn Lundanes59.0061+16.142.24.3835-2+25.12+15.15
37NTNUI 8D17 (69)2.24.08+36.31
1. Aurora Fossøy44.0047+10.5944.0047+10.59
2. Marie Styrvold45.1229+10.331.29.1240-7+19.02+8.03
3. Katharina Rogstad54.5639+19.082.24.0837-3+36.31+17.29
42NTNUI 9H17 (109)2.26.50+27.24
1. Sverre T. Sandvold48.4860+7.5548.4860+7.55
2. Harald Kalager42.4151+9.121.31.2940-20+15.48+7.53
3. Morten Severin Saue55.2149+12.352.26.5042+2+27.24+11.36
49NTNUI 6D17 (69)2.36.55+49.18
1. Lise Østlid bagstevold41.1842+8.1741.1842+8.17
2. Turid Kamstrup Hovind52.5350+18.141.34.1145+3+24.01+15.44
3. Marianne Dæhli1.02.4452+26.562.36.5549+4+49.18+25.17
50NTNUI 5D17 (69)2.36.56+49.19
1. Hedvig Åstebøl58.5360+25.5258.5360+25.52
2. Agni Fjogstad Nielsen49.2441+14.451.48.1758-2+38.07+12.15
3. Live Bredholt Jørgensen48.3928+12.512.36.5650-8+49.19+11.12
55NTNUI 10H17 (109)2.33.05+33.39
1. Halvor Eid Nielsen54.2381+13.3054.2381+13.30
2. Anders Bjergaard45.4562+12.161.40.0872-9+24.27+10.57
3. Harald Kalager52.5734+10.112.33.0555-17+33.39+9.12
63NTNUI 11H17 (109)2.38.14+38.48
1. Adrian Opheim53.4776+12.5453.4776+12.54
2. Jacob Skogan46.4166+13.121.40.2875-1+24.47+11.53
3. Hallvard Nordbrøden57.4655+15.002.38.1463-12+38.48+14.01
84NTNUI 2H17 (109)2.54.30+55.04
1. Mathias S. Lillevold48.5362+8.0048.5362+8.00
2. Klaus K. Espedal49.4176+16.121.38.3469+7+22.53+14.53
3. Sondre Sande Gullord1.15.5688+33.102.54.3084+15+55.04+32.11
NTNUI 7D17 (69)brutt
1. Maja Fjellstad Knutsen44.060+11.05brutt
2. Karoline Dahl Fosby1.01.230+26.44brutt
3. Ingvild Maalen-Johansenbruttbrutt

Nydalens SK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
7Nydalens SK 1D17 (69)1.51.22+3.45
1. Anine Ahlsand37.5731+4.5637.5731+4.56
2. Siri Ulvestad35.543+1.151.13.5112-19+3.41-1.15
3. Anne M Hausken Nordberg37.314+1.431.51.227-5+3.45+0.04
13Nydalens SK 1H17 (109)2.06.52+7.26
1. Jostein Andersen44.5417+4.0144.5417+4.01
2. Øystein Sørensen34.517+1.221.19.4511-6+4.04+0.03
3. Anders Nordberg47.0717+4.212.06.5213+2+7.26+3.22
26Nydalens SK 3D17 (69)2.11.25+23.48
1. Lene Moe Blom36.1820+3.1736.1820+3.17
2. Karen Bjergaard47.2338+12.441.23.4133+13+13.31+10.14
3. Ingeborg Ellegaard Melby47.4423+11.562.11.2526-7+23.48+10.17
30Nydalens SK 3H17 (109)2.16.01+16.35
1. Sverre Waaler Kaas45.0024+4.0745.0024+4.07
2. Erik Olsvik Dengerud39.0632+5.371.24.0629+5+8.25+4.18
3. Øystein Pettersen51.5532+9.092.16.0130+1+16.35+8.10
31Nydalens SK 2H17 (109)2.16.33+17.07
1. Halvor Saunes46.2646+5.3346.2646+5.33
2. Jonas Madslien Bakken39.0030+5.311.25.2635-11+9.45+4.12
3. Dag Aalvik51.0727+8.212.16.3331-4+17.07+7.22
35Nydalens SK 2D17 (69)2.20.06+32.29
1. Emma Lähdekorpi45.1850+12.1745.1850+12.17
2. Sofie Aarnes47.0037+12.211.32.1843-7+22.08+9.51
3. Louise Oram47.4824+12.002.20.0635-8+32.29+10.21
43Nydalens SK 5H17 (109)2.27.03+27.37
1. Erik Sagvolden54.1379+13.2054.1379+13.20
2. Vebjørn Tandberg41.1344+7.441.35.2661-18+19.45+6.25
3. Inge Lindseth51.3730+8.512.27.0343-18+27.37+7.52
44Nydalens SK 4D17 (69)2.31.12+43.35
1. Cristina Luis58.1358+25.1258.1358+25.12
2. Stine Madslien Bakken44.2526+9.461.42.3854-4+32.28+7.16
3. Mathilde Korvald Skaare48.3427+12.462.31.1244-10+43.35+11.07
46Nydalens SK 4H17 (109)2.28.22+28.56
1. Eivind Høydal44.5822+4.0544.5822+4.05
2. Elias Wiklund46.2264+12.531.31.2039+17+15.39+11.34
3. Jørgen Madslien57.0253+14.162.28.2246+7+28.56+13.17
53Nydalens SK 5D17 (69)2.40.26+52.49
1. Kari Madslien39.2536+6.2439.2536+6.24
2. Stina Johannne Sandberg57.5356+23.141.37.1849+13+27.08+20.44
3. Elena Grand1.03.0853+27.202.40.2653+4+52.49+25.41
53Nydalens SK 6H17 (109)2.30.49+31.23
1. Tord Haflan45.5740+5.0445.5740+5.04
2. Aksel Madslien45.5663+12.271.31.5342+2+16.12+11.08
3. Einar Tommelstad58.5660+16.102.30.4953+11+31.23+15.11
68Nydalens SK 8H17 (109)2.40.16+40.50
1. Lars Eid Nielsen52.4373+11.5052.4373+11.50
2. Petter Kaarby51.3184+18.021.44.1482+9+28.33+16.43
3. Simen Eid Nielsen56.0250+13.162.40.1668-14+40.50+12.17
93Nydalens SK 7H17 (109)3.08.33+1.09.07
1. Simen A Bjøringsøy56.3985+15.4656.3985+15.46
2. Per Øyvind Stene38.4128+5.121.35.2059-26+19.39+3.53
3. Kyongsa Ri1.33.1398+50.273.08.3393+34+1.09.07+49.28

OL Trollelg

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
21OL Trollelg 1H17 (109)2.11.00+11.34
1. Trond Einar Moen Pedersli44.5519+4.0244.5519+4.02
2. Ove Baardsgaard34.484+1.191.19.439-10+4.020.00
3. Andreas Sølberg51.1728+8.312.11.0021+12+11.34+7.32
75OL Trollelg 2H17 (109)2.46.50+47.24
1. Hallvard Seim Grøvlen46.1142+5.1846.1142+5.18
2. Per Einar Pedersli55.1693+21.471.41.2777+35+25.46+20.28
3. Tommy Schmid1.05.2378+22.372.46.5075-2+47.24+21.38

OL Tønsberg og omegn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
72OL Tønsberg og omegn 1H17 (109)2.45.55+46.29
1. Anders Krona Haflan54.0178+13.0854.0178+13.08
2. Frode Robertsen53.3290+20.031.47.3386+8+31.52+18.44
3. Håkon Fruseth Christiansen58.2257+15.362.45.5572-14+46.29+14.37

Oppsal Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
32Oppsal Orientering 1H17 (109)2.19.10+19.44
1. Sigve Vågsnes44.5923+4.0644.5923+4.06
2. Knut Aasheim39.5338+6.241.24.5232+9+9.11+5.05
3. Ola Marius Pedersen54.1842+11.322.19.10320+19.44+10.33
65Oppsal Orientering 2H17 (109)2.38.17+38.51
1. Thor Mella51.3269+10.3951.3269+10.39
2. Are Wigaard42.1348+8.441.33.4554-15+18.04+7.25
3. Erik Persson1.04.3274+21.462.38.1765+11+38.51+20.47
76Oppsal Orientering 3H17 (109)2.46.54+47.28
1. Sindre Saksæther55.4983+14.5655.4983+14.56
2. Sindre Fjogstad50.3679+17.071.46.2585+2+30.44+15.48
3. Per-Ivar Nikolaisen1.00.2966+17.432.46.5476-9+47.28+16.44
100Oppsal Orientering 4H17 (109)3.47.34+1.48.08
1. Espen Wigaard1.00.1992+19.261.00.1992+19.26
2. Ludvig Rødnes49.0875+15.391.49.2789-3+33.46+14.20
3. Tellef Grønlie1.58.07101+1.15.213.47.34100+11+1.48.08+1.14.22
Oppsal Orientering 1D17 (69)diskvalifisert
1. Vigdis Hobøl36.100+3.09diskvalifisert
2. Karoline Anisdahldiskvalifisertdiskvalifisert
3. Anette Bjordal Wigaarddiskvalifisertdiskvalifisert

Oslostudentenes IK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
45Oslostudentenes IK 1D17 (69)2.31.15+43.38
1. Lea-Rebekka Tonjer44.0248+11.0144.0248+11.01
2. Audrun Utskarpen55.2753+20.481.39.2953+5+29.19+18.18
3. Ida Hope51.4637+15.582.31.1545-8+43.38+14.19
60Oslostudentenes IK 2D17 (69)3.07.30+1.19.53
1. Undis Ellevog58.0557+25.0458.0557+25.04
2. Alexandra Devik58.5559+24.161.57.0059+2+46.50+21.46
3. Gunn Camilla Stang1.10.3056+34.423.07.3060+1+1.19.53+33.03

Porsgrunn OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
43Porsgrunn OL 1D17 (69)2.30.45+43.08
1. Tonje Vassend33.406+0.3933.406+0.39
2. Kristine Ausen48.5840+14.191.22.3828+22+12.28+11.49
3. Hilde Vassend1.08.0755+32.192.30.4543+15+43.08+30.40
61Porsgrunn OL 1H17 (109)2.35.40+36.14
1. Thore Kornmo46.4350+5.5046.4350+5.50
2. Hans Christian Meen46.2365+12.541.33.06500+17.25+11.35
3. Dag Ausen1.02.3470+19.482.35.4061+11+36.14+18.49

Raumar Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
15Raumar Orientering 1H17 (109)2.08.03+8.37
1. Anders Vister44.4411+3.5144.4411+3.51
2. Håvard Haga35.1112+1.421.19.5514+3+4.14+0.23
3. Eirik Rustad48.0819+5.222.08.0315+1+8.37+4.23
34Raumar Orientering 1D17 (69)2.20.01+32.24
1. Silje Ekroll Jahren39.0933+6.0839.0933+6.08
2. Tiril Ruud Bråten49.4343+15.041.28.5238+5+18.42+12.34
3. Anne Kamstrup Hovind51.0933+15.212.20.0134-4+32.24+13.42
38Raumar Orientering 2H17 (109)2.26.08+26.42
1. Vetle Christiansen48.3359+7.4048.3359+7.40
2. Torben Christian Wendler43.2053+9.511.31.5342-17+16.12+8.32
3. Magnus Svingheim54.1541+11.292.26.0838-4+26.42+10.30
73Raumar Orientering 3H17 (109)2.46.30+47.04
1. Trygve Tømta48.5963+8.0648.5963+8.06
2. Ståle Sønsterudbråten43.2454+9.551.32.2348-15+16.42+8.36
3. Sondre Ruud Bråten1.14.0786+31.212.46.3073+25+47.04+30.22
Raumar Orientering 2D17 (69)brutt
1. Ingvild Tømta41.180+8.17brutt
2. . .bruttbrutt
3. . .bruttbrutt

Ringerike OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
46Ringerike OL 1D17 (69)2.31.16+43.39
1. Ida Rongved46.2951+13.2846.2951+13.28
2. Torunn Økern Jensen49.3242+14.531.36.0147-4+25.51+12.23
3. Monica Berglund55.1540+19.272.31.1646-1+43.39+17.48
80Ringerike OL 1H17 (109)2.50.47+51.21
1. Lars Grønlund57.0987+16.1657.0987+16.16
2. Håvard Bakke57.2596+23.561.54.3494+7+38.53+22.37
3. Lars-Inge Arnevik56.1351+13.272.50.4780-14+51.21+12.28

Ringsaker OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
39Ringsaker OK 1H17 (109)2.26.37+27.11
1. Marius Wikstrøm46.1543+5.2246.1543+5.22
2. Krister Hovde48.2173+14.521.34.3656+13+18.55+13.33
3. Simen Bordal52.0133+9.152.26.3739-17+27.11+8.16
94Ringsaker OK 2H17 (109)3.11.12+1.11.46
1. Jon-Anders Bordal50.4164+9.4850.4164+9.48
2. Henrik Bordal49.4577+16.161.40.2674+10+24.45+14.57
3. Øyvind Edvardsen1.30.4697+48.003.11.1294+20+1.11.46+47.01

Røyken OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
91Røyken OL 1H17 (109)3.05.12+1.05.46
1. Eirik Holth Johannessen57.2588+16.3257.2588+16.32
2. Henning C Strandhagen46.5868+13.291.44.2383-5+28.42+12.10
3. Martin Holth Johannessen1.20.4993+38.033.05.1291+8+1.05.46+37.04

Sandnes IL (Rogaland)

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
Sandnes IL (Rogaland) 1D17 (69)brutt
1. Vilde Malmeidiskvalifisertbrutt
2. . .bruttbrutt
3. . bruttbrutt

Sarpsborg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
58Sarpsborg OL 1D17 (69)2.59.54+1.12.17
1. Ingvild Ramtvedt Næsset1.02.1261+29.111.02.1261+29.11
2. Anne Elisabeth Ramtvedt58.1358+23.342.00.25610+50.15+21.04
3. Ida Katrine Børstad Thoresen59.2947+23.412.59.5458-3+1.12.17+22.02

Søgne og Songdalen OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
58Søgne og Songdalen OK 1H17 (109)2.34.39+35.13
1. Leiv-Terje Arnevik45.0730+4.1445.0730+4.14
2. Ståle Thortveit50.4981+17.201.35.5664+34+20.15+16.01
3. Kjell Erik Røisland58.4359+15.572.34.3958-6+35.13+14.58

Varegg Fleridrett

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
7Varegg Fleridrett 1H17 (109)2.03.58+4.32
1. Vegard Jarvis Westergård43.318+2.3843.318+2.38
2. Morten Jarvis Westergård35.5316+2.241.19.247-1+3.43+1.05
3. Håkon Jarvis Westergård44.3410+1.482.03.5870+4.32+0.49
12Varegg Fleridrett 2H17 (109)2.06.18+6.52
1. Per Harald Havnen Johansen45.1434+4.2145.1434+4.21
2. Alan Cherry34.496+1.201.20.0316-18+4.22+0.01
3. Sindre Østgulen Deisz46.1515+3.292.06.1812-4+6.52+2.30
27Varegg Fleridrett 1D17 (69)2.12.22+24.45
1. Line Laurantsen39.3639+6.3539.3639+6.35
2. Christiane Trösse56.5855+22.191.36.3448+9+26.24+19.49
3. Kristin Löfgren35.4812.12.2227-21+24.45-1.39
52Varegg Fleridrett 2D17 (69)2.39.33+51.56
1. Ingunn Rognsvåg39.3038+6.2939.3038+6.29
2. Kristiane Ottesen1.08.3261+33.531.48.0257+19+37.52+31.23
3. Ingrid Løvås51.3136+15.432.39.3352-5+51.56+14.04
59Varegg Fleridrett 3H17 (109)2.34.59+35.33
1. Olav Ekrheim53.3075+12.3753.3075+12.37
2. Petter Marki Erichsen41.4046+8.111.35.1057-18+19.29+6.52
3. Jostein Kvakland59.4965+17.032.34.5959+2+35.33+16.04
Varegg Fleridrett 4H17 (109)brutt
1. Oskar Røen53.470+12.54brutt
2. Per Ola Ottesen51.520+18.23brutt
3. Vyacheslav Mukhidinovbruttbrutt

Vegårshei IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
48Vegårshei IL 1H17 (109)2.29.30+30.04
1. Are Smeland Nygårdseter46.1041+5.1746.1041+5.17
2. Sten Åge Nygårdseter45.4461+12.151.31.5444+3+16.13+10.56
3. Olav Vestøl57.3654+14.502.29.3048+4+30.04+13.51

Wing OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
83Wing OK 1H17 (109)2.53.00+53.34
1. Øystein Kvaal Østerbø40.562+0.0340.562+0.03
2. Arvid Lyngstad55.0092+21.311.35.5664+62+20.15+20.12
3. Mihail Utkin1.17.0490+34.182.53.0083+19+53.34+33.19

Ålgård Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
37Ålgård Orientering 1H17 (109)2.25.32+26.06
1. Ørjan Ravndal46.3248+5.3946.3248+5.39
2. Sigurd R. Oftedal39.2535+5.561.25.5738-10+10.16+4.37
3. Ola Magnus Laugaland59.3563+16.492.25.3237-1+26.06+15.50

Ås-NMBU Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
29Ås-NMBU Orientering 1H17 (109)2.15.53+16.27
1. David Gottfridsson44.4913+3.5644.4913+3.56
2. Kristoffer Fiane Pedersen37.4222+4.131.22.3121+8+6.50+2.54
3. Håvard Lucasen53.2237+10.362.15.5329+8+16.27+9.37
38Ås-NMBU Orientering 1D17 (69)2.24.55+37.18
1. Malin Eijsink46.4452+13.4346.4452+13.43
2. Kaja Winsnes Nordhagen40.5018+6.111.27.3436-16+17.24+3.41
3. Line Nybakken57.2144+21.332.24.5538+2+37.18+19.54
56Ås-NMBU Orientering 2D17 (69)2.45.56+58.19
1. Jenny Andreassen Moe47.3955+14.3847.3955+14.38
2. May Bente Brurberg58.1157+23.321.45.5056+1+35.40+21.02
3. Ine Hovi1.00.0648+24.182.45.56560+58.19+22.39
62Ås-NMBU Orientering 2H17 (109)2.35.48+36.22
1. Henrik Eijsink51.4371+10.5051.4371+10.50
2. Per Henning Bjerva44.2456+10.551.36.0766-5+20.26+9.36
3. Thomas Ruud59.4164+16.552.35.4862-4+36.22+15.56

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.