Offisiell resultatliste for NM-uka 2014 Stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM-uka 2014 Stafett
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: søndag 14 september 2014

D17

67 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Halden SK 11.47.37
Kine Hallan Steiwer33.323+0.3133.323+0.31
Bodil Helgerud36.397+2.001.10.112-1+0.01-0.30
Ida Marie Næss Bjørgul37.263+1.381.47.371-1-0.01
2Løten o-lag 11.48.13+0.36
Sofie Johansson33.365+0.3533.365+0.35
Evine Westli Andersen36.458+2.061.10.213-2+0.11-0.24
Emilie Westli Andersen37.526+2.041.48.132-1+0.36+0.25
3NTNUI 11.49.13+1.36
Emma Johansson35.5313+2.5235.5313+2.52
Maren Jansson Haverstad35.012+0.221.10.545-8+0.44-2.08
Linn Hokholt38.197+2.311.49.133-2+1.36+0.52
4Freidig 11.50.05+2.28
Karen Oline Kolstad36.3024+3.2936.3024+3.29
Frida Sæther36.166+1.371.12.468-16+2.36-0.53
Hanne Sandstad37.192+1.311.50.054-4+2.28-0.08
5Konnerud IL 11.50.16+2.39
Anette Baklid33.302+0.2933.302+0.29
Synne Baklid37.2310+2.441.10.534+2+0.43+0.14
Marte Narum39.2310+3.351.50.165+1+2.39+1.56
6Lillomarka OL 11.50.40+3.03
Helen Palmer35.5212+2.5135.5212+2.51
Siri Kollerud35.574+1.181.11.496-6+1.39-1.12
Andrine Benjaminsen38.519+3.031.50.4060+3.03+1.24
7Nydalens SK 11.51.22+3.45
Anine Ahlsand37.5731+4.5637.5731+4.56
Siri Ulvestad35.543+1.151.13.5112-19+3.41-1.15
Anne M Hausken Nordberg37.314+1.431.51.227-5+3.45+0.04
8Halden SK 31.51.32+3.55
Ane Sofie Næss Bjørgul35.317+2.3035.317+2.30
Kajsa Nilsson34.3911.10.101-6-2.30
Marit Kahrs41.2216+5.341.51.328+7+3.55+3.55
9NTNUI 41.52.07+4.30
Kristine Fjeldbo35.399+2.3835.399+2.38
Martine Åstebøl36.145+1.351.11.537-2+1.43-0.55
Marta Ulvensøen40.1411+4.261.52.079+2+4.30+2.47
10IL Tyrving 11.53.56+6.19
Ida Arnesen Tiltnes36.1419+3.1336.1419+3.13
Ingunn Hultgreen Weltzien37.2712+2.481.13.4111-8+3.31+0.18
Betty Ann Bjerkreim Nilsen40.1512+4.271.53.5610-1+6.19+2.48
11Frol IL 11.55.07+7.30
Eirin Svanøe-Hafstad35.378+2.3635.378+2.36
Mathilde Rundhaug37.5813+3.191.13.3510+2+3.25+0.49
Gøril Rønning Sund41.3218+5.441.55.0711+1+7.30+4.05
12NTNUI 21.55.39+8.02
Guro Torpe35.4010+2.3935.4010+2.39
Audhild Bakken Rognstad37.2511+2.461.13.059-1+2.55+0.16
Anna Ulvensøen42.3419+6.461.55.3912+3+8.02+5.07
13Halden SK 21.56.09+8.32
Iliana Ilieva39.0732+6.0639.0732+6.06
Hanna Haugen Nordbrøden38.2114+3.421.17.2815-17+7.18+1.12
Eva Jurenikova38.418+2.531.56.0913-2+8.32+1.14
14Larvik OK 11.56.40+9.03
Karina Nordrum Stokkenes37.5330+4.5237.5330+4.52
Elin Bjerva37.209+2.411.15.1314-16+5.03+0.11
Runa Fremstad41.2717+5.391.56.40140+9.03+4.00
15Byåsen IL 11.58.52+11.15
Emma Arnesen35.4010+2.3935.4010+2.39
Marte Hoff Hagen42.1523+7.361.17.5516+6+7.45+5.06
Ingeborg Eide40.5715+5.091.58.5215-1+11.15+3.30
16Bækkelagets SK 11.58.57+11.20
Lone Brochmann37.0227+4.0137.0227+4.01
Nikoline Ekeberg Schjerve41.2420+6.451.18.2620-7+8.16+4.15
Tone Wigemyr40.3113+4.431.58.5716-4+11.20+3.04
17Bækkelagets SK 21.59.51+12.14
Line Hagman36.0315+3.0236.0315+3.02
Mariann Ulvestad39.0017+4.211.15.0313-2+4.53+1.51
Kine Gulliksen44.4821+9.001.59.5117+4+12.14+7.21
18Fredrikstad SK 12.00.50+13.13
Marie Olaussen44.4149+11.4044.4149+11.40
Birgitte Huseby38.3216+3.531.23.1331-18+13.03+1.23
Heidi Østlid Bagstevold37.375+1.492.00.5018-13+13.13+0.10
19Fossum IF 12.02.00+14.23
Sigrid Alexandersen36.2021+3.1936.2021+3.19
Eldbjørg Narum44.5527+10.161.21.1522+1+11.05+7.46
Gunvor Hov Høydal40.4514+4.572.02.0019-3+14.23+3.18
20Kongsberg OL 12.06.33+18.56
Ingjerd Myhre33.01133.011
Siri Moholth45.0428+10.251.18.0518+17+7.55+7.55
Åsne Skram Trømborg48.2826+12.402.06.3320+2+18.56+11.01
21Halden SK 42.07.19+19.42
Gry Granstedt36.2323+3.2236.2323+3.22
Nina Asheim Birkeland41.4721+7.081.18.1019-4+8.00+4.38
Gina Granstedt49.0930+13.212.07.1921+2+19.42+11.42
22Konnerud IL 22.07.30+19.53
Ida Mari Borge Hovi37.3929+4.3837.3929+4.38
Marie Nordbye Nybø46.0033+11.211.23.3932+3+13.29+8.51
Therese Haare43.5120+8.032.07.3022-10+19.53+6.24
23Larvik OK 22.07.35+19.58
Julie Hjortland39.2937+6.2839.2937+6.28
Grethe B Clausen38.2715+3.481.17.5617-20+7.46+1.18
Ingrid Undstad49.3932+13.512.07.3523+6+19.58+12.12
24NTNUI 32.09.16+21.39
Britt Ingunn Nydal39.4140+6.4039.4140+6.40
Elin-Kristin Hem42.0022+7.211.21.4124-16+11.31+4.51
Mari Jevne Arnesen47.3522+11.472.09.16240+21.39+10.08
25Bækkelagets SK 32.11.17+23.40
Lene Godager Kaas36.1218+3.1136.1218+3.11
Anne Marie Bleken46.1635+11.371.22.2826+8+12.18+9.07
Katja Ekroll Jahren48.4929+13.012.11.1725-1+23.40+11.22
26Nydalens SK 32.11.25+23.48
Lene Moe Blom36.1820+3.1736.1820+3.17
Karen Bjergaard47.2338+12.441.23.4133+13+13.31+10.14
Ingeborg Ellegaard Melby47.4423+11.562.11.2526-7+23.48+10.17
27Varegg Fleridrett 12.12.22+24.45
Line Laurantsen39.3639+6.3539.3639+6.35
Christiane Trösse56.5855+22.191.36.3448+9+26.24+19.49
Kristin Löfgren35.4812.12.2227-21+24.45-1.39
28Hamar OK 12.14.18+26.41
Stine Olsen Kirkevik36.5926+3.5836.5926+3.58
Stine Frogner Tømmervold45.5332+11.141.22.5229+3+12.42+8.44
Sigrid Bjørgen51.2635+15.382.14.1828-1+26.41+13.59
29Kristiansand OK 12.14.40+27.03
Anneke Hald Bjørgum36.0416+3.0336.0416+3.03
Benedicte Hald Bjørgum45.1331+10.341.21.1723+7+11.07+8.04
Kjersti Adéla Westin53.2338+17.352.14.4029+6+27.03+15.56
30Eiker OL 12.17.47+30.10
Kristine Berglia36.5725+3.5636.5725+3.56
Hanna E. Andersen52.2449+17.451.29.2141+16+19.11+15.15
Anne Line Nydal Berglia48.2625+12.382.17.4730-11+30.10+10.59
31Fredrikstad SK 22.17.54+30.17
Gitte Bromander37.1528+4.1437.1528+4.14
Linda Solberg41.1619+6.371.18.3121-7+8.21+4.07
Trine Olaussen59.2346+23.352.17.5431+10+30.17+21.56
32Byåsen IL 22.18.33+30.56
Ingvild, Ytterhus Utengen43.4545+10.4443.4545+10.44
Ida Berg Hanssen45.1229+10.331.28.5739-6+18.47+8.03
Kristin Åstebøl49.3631+13.482.18.3332-7+30.56+12.09
33Fossum IF 22.19.57+32.20
Ragnhild Hjermstad39.4941+6.4839.4941+6.48
Guro Vassend43.5825+9.191.23.4734-7+13.37+6.49
Karianne Katla56.1043+20.222.19.5733-1+32.20+18.43
34Raumar Orientering 12.20.01+32.24
Silje Ekroll Jahren39.0933+6.0839.0933+6.08
Tiril Ruud Bråten49.4343+15.041.28.5238+5+18.42+12.34
Anne Kamstrup Hovind51.0933+15.212.20.0134-4+32.24+13.42
35Nydalens SK 22.20.06+32.29
Emma Lähdekorpi45.1850+12.1745.1850+12.17
Sofie Aarnes47.0037+12.211.32.1843-7+22.08+9.51
Louise Oram47.4824+12.002.20.0635-8+32.29+10.21
36Modum OL 12.20.12+32.35
Heidi Mårtensson33.334+0.3233.334+0.32
Kine Hansen50.4444+16.051.24.1735+31+14.07+13.35
Tine Hansen55.5542+20.072.20.1236+1+32.35+18.28
37NTNUI 82.24.08+36.31
Aurora Fossøy44.0047+10.5944.0047+10.59
Marie Styrvold45.1229+10.331.29.1240-7+19.02+8.03
Katharina Rogstad54.5639+19.082.24.0837-3+36.31+17.29
38Ås-NMBU Orientering 12.24.55+37.18
Malin Eijsink46.4452+13.4346.4452+13.43
Kaja Winsnes Nordhagen40.5018+6.111.27.3436-16+17.24+3.41
Line Nybakken57.2144+21.332.24.5538+2+37.18+19.54
39Fana IL 12.26.13+38.36
Dagrun Daltveit Slettebø35.5814+2.5735.5814+2.57
Rannveig Nordhagen46.2836+11.491.22.2625+11+12.16+9.19
Kirsti Lysaker1.03.4754+27.592.26.1339+14+38.36+26.20
40Heming Orientering 12.27.39+40.02
Marte Eline Ulvestad41.2143+8.2041.2143+8.20
Rikke Iversen48.1339+13.341.29.3442-1+19.24+11.04
Pia Skyttersæter Iversen58.0545+22.172.27.3940-2+40.02+20.38
41Halden SK 52.28.05+40.28
Ellen Kathrine Svendsby36.0517+3.0436.0517+3.04
Karianne Hauge51.5047+17.111.27.5537+20+17.45+14.41
Heidi Stokseth1.00.1049+24.222.28.0541+4+40.28+22.43
42Lillomarka OL 22.30.10+42.33
Kristin Brekke43.5946+10.5843.5946+10.58
Ingvild Wang54.5251+20.131.38.5151+5+28.41+17.43
Ingvild Brekke51.1934+15.312.30.1042-9+42.33+13.52
43Porsgrunn OL 12.30.45+43.08
Tonje Vassend33.406+0.3933.406+0.39
Kristine Ausen48.5840+14.191.22.3828+22+12.28+11.49
Hilde Vassend1.08.0755+32.192.30.4543+15+43.08+30.40
44Nydalens SK 42.31.12+43.35
Cristina Luis58.1358+25.1258.1358+25.12
Stine Madslien Bakken44.2526+9.461.42.3854-4+32.28+7.16
Mathilde Korvald Skaare48.3427+12.462.31.1244-10+43.35+11.07
45Oslostudentenes IK 12.31.15+43.38
Lea-Rebekka Tonjer44.0248+11.0144.0248+11.01
Audrun Utskarpen55.2753+20.481.39.2953+5+29.19+18.18
Ida Hope51.4637+15.582.31.1545-8+43.38+14.19
46Ringerike OL 12.31.16+43.39
Ida Rongved46.2951+13.2846.2951+13.28
Torunn Økern Jensen49.3242+14.531.36.0147-4+25.51+12.23
Monica Berglund55.1540+19.272.31.1646-1+43.39+17.48
47Asker Skiklubb 22.33.28+45.51
Julia Petra Plaian46.4653+13.4546.4653+13.45
Ragnhild Løvli51.1045+16.311.37.5650-3+27.46+14.01
Silje Arntzen55.3241+19.442.33.2847-3+45.51+18.05
48IL Tyrving 22.34.19+46.42
Zsuzsa Fey39.2034+6.1939.2034+6.19
Astrid Fiskum43.5024+9.111.23.1030-4+13.00+6.41
Anne Øverøyen1.11.0957+35.212.34.1948+18+46.42+33.42
49NTNUI 62.36.55+49.18
Lise Østlid bagstevold41.1842+8.1741.1842+8.17
Turid Kamstrup Hovind52.5350+18.141.34.1145+3+24.01+15.44
Marianne Dæhli1.02.4452+26.562.36.5549+4+49.18+25.17
50NTNUI 52.36.56+49.19
Hedvig Åstebøl58.5360+25.5258.5360+25.52
Agni Fjogstad Nielsen49.2441+14.451.48.1758-2+38.07+12.15
Live Bredholt Jørgensen48.3928+12.512.36.5650-8+49.19+11.12
51Asker Skiklubb 12.37.19+49.42
Kaja Bråten Løvald39.2435+6.2339.2435+6.23
Hilda Øfsthus55.1752+20.381.34.4146+11+24.31+18.08
Ingrid Gulbrandsen1.02.3851+26.502.37.1951+5+49.42+25.11
52Varegg Fleridrett 22.39.33+51.56
Ingunn Rognsvåg39.3038+6.2939.3038+6.29
Kristiane Ottesen1.08.3261+33.531.48.0257+19+37.52+31.23
Ingrid Løvås51.3136+15.432.39.3352-5+51.56+14.04
53Nydalens SK 52.40.26+52.49
Kari Madslien39.2536+6.2439.2536+6.24
Stina Johannne Sandberg57.5356+23.141.37.1849+13+27.08+20.44
Elena Grand1.03.0853+27.202.40.2653+4+52.49+25.41
54IL Tyrving 32.40.34+52.57
Helene Lund-Johansen36.2021+3.1936.2021+3.19
Nanna Norderud46.1034+11.311.22.3027+6+12.20+9.01
Camilla Stridsklev1.18.0459+42.162.40.3454+27+52.57+40.37
55Indre Østfold OK 12.45.54+58.17
Linda M. Torper Bystrøm47.2354+14.2247.2354+14.22
Oda Frøshaug56.3854+21.591.44.0155+1+33.51+19.29
Margit Sandem Fjellengen1.01.5350+26.052.45.54550+58.17+24.26
56Ås-NMBU Orientering 22.45.56+58.19
Jenny Andreassen Moe47.3955+14.3847.3955+14.38
May Bente Brurberg58.1157+23.321.45.5056+1+35.40+21.02
Ine Hovi1.00.0648+24.182.45.56560+58.19+22.39
57Lillomarka OL 32.54.12+1.06.35
Solveig Blindheim41.2744+8.2641.2744+8.26
Toril Hallan52.0748+17.281.33.34440+23.24+14.58
Sara Angell Bakke1.20.3860+44.502.54.1257+13+1.06.35+43.11
58Sarpsborg OL 12.59.54+1.12.17
Ingvild Ramtvedt Næsset1.02.1261+29.111.02.1261+29.11
Anne Elisabeth Ramtvedt58.1358+23.342.00.25610+50.15+21.04
Ida Katrine Børstad Thoresen59.2947+23.412.59.5458-3+1.12.17+22.02
59Hamar OK 23.01.41+1.14.04
Dorte Narum47.4856+14.4747.4856+14.47
Kjersti Rønning51.1146+16.321.38.5952-4+28.49+14.02
Nora Hui Andersen1.22.4261+46.543.01.4159+7+1.14.04+45.15
60Oslostudentenes IK 23.07.30+1.19.53
Undis Ellevog58.0557+25.0458.0557+25.04
Alexandra Devik58.5559+24.161.57.0059+2+46.50+21.46
Gunn Camilla Stang1.10.3056+34.423.07.3060+1+1.19.53+33.03
61Halden SK 63.14.33+1.26.56
Oda Wennemo58.2659+25.2558.2659+25.25
Irene Felde Olaussen59.2760+24.481.57.5360+1+47.43+22.18
Anne Julsrud Haugen1.16.4058+40.523.14.3361+1+1.26.56+39.13
Oppsal Orientering 1diskvalifisert
Vigdis Hobøl36.100+3.09diskvalifisert
Karoline Anisdahldiskvalifisertdiskvalifisert
Anette Bjordal Wigaarddiskvalifisertdiskvalifisert
Bodø og Omegn IF Orientering 1brutt
Martha Kalvig Skogan51.020+18.01brutt
Oda Furuholmenbruttbrutt
Heidi Jensenbruttbrutt
Frol IL 2brutt
Sara Profors39.100+6.09brutt
Bente H. Sundsvik58.100+23.31brutt
. ,bruttbrutt
NTNUI 7brutt
Maja Fjellstad Knutsen44.060+11.05brutt
Karoline Dahl Fosby1.01.230+26.44brutt
Ingvild Maalen-Johansenbruttbrutt
Raumar Orientering 2brutt
Ingvild Tømta41.180+8.17brutt
. .bruttbrutt
. .bruttbrutt
Sandnes IL (Rogaland) 1brutt
Vilde Malmeidiskvalifisertbrutt
. .bruttbrutt
. bruttbrutt
Nittedal OL 1inaktiv
. .inaktivinaktiv
. .inaktivinaktiv
.inaktivinaktiv
NTNUI 9inaktiv
. .inaktivinaktiv
. .inaktivinaktiv
. .inaktivinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.