Offisiell resultatliste for KM sprint Hordaland, med innlagt NorgesCup sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprint Hordaland, med innlagt NorgesCup sprint
Arrangørorganisasjon: TIF Viking
Dato: lørdag 11 mai 2013

N-åpen

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett14.43
Jørgen Oen-SivertsenTIF Viking13.32
Victoria Roll-ToftFana IL14.51
Tonje RykkjeStord Orientering24.20
Marius Strand JohansenVaregg Fleridrett12.12
Sofie ThowsenIL Gular19.50
Guro FemsteinevikVaregg Fleridrettaktiv

D/H -10

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Brage Bell LysakerFana IL32.36
Oda Kjellevold MaldeIL Gular17.02
Marie Roll-TørnqvistFana IL14.20
Magnus SundbergFana IL32.38
Christian WisethVaregg Fleridrett17.26

D 11-12

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett12.12
2Marie Oen-SivertsenTIF Viking12.59+0.47
3Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett14.24+2.12
4Tora Aasheim NymarkAskøy OL15.22+3.10
Marie AadlandSamnanger ILaktiv

D 11-12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Johanna MjelstadTIF Viking9.20
2Eyvor Nora AarøFana IL21.12+11.52

D 13-15

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett19.00
2Hedvig Kjellevold MaldeIL Gular19.31+0.31
3Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett20.20+1.20
4Tonje Aasheim NymarkAskøy OL21.20+2.20
5Hanne DaltveitFana IL21.29+2.29
6Ida Johanne AadlandSamnanger IL25.14+6.14
7Sunniva TorvundIL Gneist34.14+15.14
8Martine BerntssenIL Gular34.19+15.19
9Ingrid GrimstadIL Solid42.34+23.34
Julie Roll TørnqvistFana ILaktiv
Andrine Øverland HatlingFana ILdiskvalifisert

D 13-N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne S HelleTIF Viking29.21

D 16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingunn RognsvågFana IL17.41
2Sigrid SøvikIL Gneist20.53+3.12
3Vilde SkageIL Gneist23.22+5.41
4Marlene BergerFana IL23.48+6.07

D 17-18

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vibeke RykkjeFana IL19.17
2Toril Aasheim NymarkAskøy OL19.58+0.41
3Kristiane Elise OttesenVaregg Fleridrett24.38+5.21
4Ingeborg AadlandSamnanger IL26.56+7.39
Ragnhild FemsteinevikVaregg Fleridrettaktiv
Ellen SimmerleinHaninge OKaktiv

D 19-20

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Johanne RaknerVaregg Fleridrett21.00
2Nikoline BromanderFredrikstad SK23.06+2.06
3Camilla VikingsenTIF Viking23.22+2.22
4Marie DymbeIL Gneist27.49+6.49

D 21-

31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christiane TrösseVaregg Fleridrett19.21
2Nina GogaBergens TF21.24+2.03
3Marit NipenIL Gneist21.25+2.04
4Mariell ArntzenIL Gneist22.38+3.17
5Ingjerd SognnæsBergens TF22.40+3.19
6Elena GrandIL Gneist22.45+3.24
7Dagrun Daltveit SlettebøFana IL23.05+3.44
8Lise RollFana IL23.08+3.47
9Ingrid SandvollIL Gneist24.49+5.28
10Ragnhild BalsvikOsterøy IL25.26+6.05
11Linda RykkjeStord Orientering26.07+6.46
12Turid RognsvågFana IL26.41+7.20
13Katrine Haaland LeveraasBSI - Orientering27.00+7.39
14Kristin JægerBSI - Orientering28.04+8.43
15Ingrid EggenHaugesund IL Orientering28.45+9.24
16Marian Kjellevold MaldeIL Gular29.00+9.39
17Elin HäggströmIL Gular29.01+9.40
18Anne-Kathrine TorvundIL Gneist29.25+10.04
19Silje ReistadFana IL29.53+10.32
20Mai Helen LingaIL Gular30.11+10.50
21Mette RogneVaregg Fleridrett30.37+11.16
22Gro Birkeland SøvikIL Gneist32.13+12.52
23Lene RykkjeFana IL32.37+13.16
24Lisbeth AadlandSamnanger IL32.54+13.33
25May-lill DammTIF Viking35.12+15.51
26Ylva Svanberg HelleTIF Viking35.35+16.14
27Marianne DymbeIL Gneist38.59+19.38
28Anita Lindvik-SævareidFana IL43.53+24.32
Lise Balestrand GrønbechAskøy OLaktiv
Anne Kjersti DaltveitFana ILaktiv
Siren GreveBergens TFdiskvalifisert

D 60-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Turid TangenFana IL29.13
2Kari SecherBergens TF30.30+1.17
3Astri Ese HoleBergens TF40.17+11.04
Astrid Elisabet BjørkhaugTIF Vikingaktiv
Ingrid RollFana ILdiskvalifisert

H 11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Otto FemsteinevikVaregg Fleridrett9.26
2Olav Hammersland GarnesIL Gneist11.29+2.03
3Heine LingaIL Gular12.42+3.16
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H 11-12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aksel MjelstadTIF Viking5.41
2Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF6.22+0.41

H 13-15

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett13.34
2Kristian RykkjeFana IL14.36+1.02
3Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett15.53+2.19
4Knut KyrkjebøTIF Viking16.25+2.51
5Kasper Rønning KomnæsVaregg Fleridrett17.51+4.17
6Sander ClaussenFana IL18.21+4.47
7Stian RykkjeStord Orientering19.06+5.32
8Magnus GjerstadOsterøy IL29.30+15.56
Andreas GrønbechAskøy OLaktiv
Martin SkageIL Gneistaktiv
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gulardiskvalifisert

H 16

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sondre DammTIF Viking13.44
2Øyvind JohannessenIL Gneist16.53+3.09
3Jakob EiknerFana IL17.21+3.37
4Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett24.32+10.48
5Erik DymbeIL Gneist24.36+10.52
Bjørnar Svanberg HelleTIF Vikingdiskvalifisert

H 17-18

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Olav EkrheimFana IL13.07
2Mads Bratland ClaussenFana IL15.35+2.28
3Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett17.48+4.41
4Brage HellenTIF Viking19.46+6.39
Odin LingaIL Gularaktiv

H 19-20

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett18.58
2Per Ola OttesenVaregg Fleridrett21.30+2.32
3Martin FemsteinevikVaregg Fleridrett21.38+2.40
4Xander BergerBerger-Klan21.47+2.49
5Ørjan RykkjeVaregg Fleridrett22.03+3.05
Oskar RøenVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H 21-

33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lasse SolheimVaregg Fleridrett20.26
2Ronny RykkjeFana IL20.28+0.02
3Per Arne AadlandSamnanger IL21.44+1.18
4Bjørn HøllelandFana IL22.34+2.08
5Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett22.51+2.25
6Kasper ValestrandVaregg Fleridrett23.21+2.55
7Tom JohannessenIL Gneist24.21+3.55
8Sverre OttesenVaregg Fleridrett24.42+4.16
9Stian SolheimFana IL24.47+4.21
9Ketil MaldeIL Gular24.47+4.21
11Ole TørnqvistFana IL26.30+6.04
12Tore NymarkAskøy OL26.41+6.15
13Tommy SævareidFana IL27.39+7.13
14Håkon MogstadFana IL27.48+7.22
15Arild RøenSamnanger IL28.05+7.39
16Sverre Johan NærheimIL Gular28.15+7.49
17Jone Peter ReistadFana IL28.44+8.18
18Svein LingaIL Gular28.56+8.30
19Knut A MolvikIL Gneist29.53+9.27
20Roger DaniloffStavanger Orienteringsklubb30.05+9.39
21Axel BromanderFredrikstad SK30.08+9.42
22Lars Ove KvalbeinIL Gular30.11+9.45
23Torgeir NesVaregg Fleridrett30.26+10.00
24Jan Erik ClaussenFana IL31.10+10.44
25Rune VassendenHalsnøy OL32.00+11.34
26Andreas G. PoldenStord Orientering38.27+18.01
27Sindre EkrheimBergens TF41.20+20.54
Arnt Ove FemsteinevikVaregg Fleridrettaktiv
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrettaktiv
Espen RognsvågFana ILaktiv
Sturle NordeideIL Gneistdiskvalifisert
John Fredrik HatlingFana ILdiskvalifisert
Ivar HaugenKristiansand OKdiskvalifisert

H 60-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per BjørkhaugTIF Viking22.21
2Magne RaadalFana IL23.44+1.23
3Per Olaf TangenFana IL27.11+4.50
4Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL27.30+5.09
5Otto Grahl-NielsenBergens TF30.28+8.07
Per Øivind HusbyVaregg Fleridrettaktiv
Tore S. RasmussenTIF Vikingaktiv
Jan Harald Helmich PedersenTIF Vikingdiskvalifisert
Axel IngvaldsenTIF Vikingdiskvalifisert

C-åpen

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Matti TorgersenBergens TF11.17
2Torild MyrliTIF Viking12.44+1.27
3Grethe Oen-SivertsenTIF Viking13.50+2.33
4Trude KyrkjebøTIF Viking14.22+3.05
5Jørgen Julius JohansenVaregg Fleridrett16.34+5.17
6Tone Roll-ToftFana IL17.38+6.21
7Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett19.57+8.40
8Helge ToftFana IL31.21+20.04

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.