Offisiell resultatliste for NOK sprintcup 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NOK sprintcup 2
Arrangørorganisasjon: Vingelen IL
Dato: onsdag 18 april 2012

Klasser: Visa alla | D -10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17- | D 40- | D 60- | D 70- | H -10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17- | H 40- | H 60- | H 70-

D -10

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ida HøsøienTynset IF16.28
Eline Horten JordetVingelen IL15.49
Inga SkjevdalRøros IL10.27
Andrea sæther VerdeniusVingelen IL15.54
Elise Sæther VerdeniusVingelen IL28.23

D 11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jorun BækkenOs IL15.27
2Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF15.39+0.12
3Inga SandvoldTynset IF16.25+0.58
4Anna LundåsmoTynset IF18.54+3.27

D 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Guri SandvoldTynset IF11.06

D 15-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Idun BækkenOs IL16.09
2Kristina SkjevdalRøros IL17.06+0.57
3Andrea Myre JohaugOs IL23.38+7.29
4Kristina RyenOs IL26.43+10.34

D 17-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marion HuberTynset IF14.55
2Mari jensen AasOs IL15.59+1.04
3Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoNord-Østerdal OK16.19+1.24
4Pauline SjøvoldRøros IL18.07+3.12
5Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK23.06+8.11
6Gunnhild Osmoen EnganOs IL23.39+8.44
Aina VingelenVingelen ILikke startet

D 40-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Meli NarjordOs IL18.14
2Britt Vangen SandvoldTynset IF19.45+1.31
3Birgit Wikan BergIL Nansen20.46+2.32
4Britt Laila NilsgårdRøros IL21.30+3.16
5Astrid NyvollOs IL21.55+3.41
6Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF23.05+4.51
7Helene RustenTynset IF26.26+8.12
Kari OsmoenOs ILdiskvalifisert

D 60-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Solveig VingelenVingelen IL15.56
2Inger Johanne SimensenVingelen IL17.17+1.21
3Grete UrsetVingelen IL18.07+2.11

H -10

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Jakob HøsøienTynset IF10.55
Lars Horten JordetVingelen IL15.20
Lukas KortOs IL9.09
Vetle Meli NarjordOs IL9.07
Vetle Bohus OftenTynset IF9.45
Petter Solhaug SæterOs IL10.12
Jacob Sæther VerdeniusVingelen IL8.49
Erik VingelenVingelen IL10.20

H 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gaute Kvittum NytrøenTynset IF14.23
2Hallstein Bondhus OftenTynset IF15.04+0.41
3Halvor RønningVingelen IL15.15+0.52

H 13-14

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Petter Vangen LunåsmoTynset IF9.57
2Thomas KortOs IL11.51+1.54
3Trygve Bondhus OftenTynset IF12.37+2.40
4Knut Kleppo VangenTynset IF14.55+4.58
5Knut Halvor HansælNord-Østerdal OK16.21+6.24
6Halvor RustenTynset IF16.32+6.35
7Daniel RyenOs IL23.12+13.15

H 15-16

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard Rønning HuberTynset IF12.37
2Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK13.29+0.52
3John Kaspar SvergjaKvikne IL14.18+1.41
4Øyvind BergIL Nansen14.56+2.19
5Anders NyaasTynset IF15.20+2.43
6Esten KlevenVingelen IL17.38+5.01

H 17-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders EinumNTNUI11.31
2Lars Gunnar SkjevdalRøros IL13.34+2.03
3Torgeir HøsøienTynset IF15.32+4.01
4Håvard Sagbakken SaanumVingelen IL16.37+5.06
Hans Peder LangbekkheiNord-Østerdal OKdiskvalifisert

H 40-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Harald SvergjaKvikne IL13.49
2Hans Arild SkjevdalRøros IL14.30+0.41
3Petter GullikstadRøros IL16.24+2.35
4Per EngebakkenNord-Østerdal OK16.39+2.50
5Helge SundbergRøros IL17.32+3.43
Atle BergIL Nansendiskvalifisert
Johan Ragnar EggenAlvdal ILdiskvalifisert
Gerard KortOs ILdiskvalifisert

H 60-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tore StubbeNord-Østerdal OK12.56
2Johan Arnt JohansenNord-Østerdal OK13.16+0.20
3Steinar SimensenVingelen IL17.01+4.05

H 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mads BergNord-Østerdal OK21.21

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.