Offisiell resultatliste for Modumløpet - Mellomdistanse med PWT-cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Modumløpet - Mellomdistanse med PWT-cup
Arrangørorganisasjon: Modum OL
Dato: søndag 13 september 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | N2-åpen 10-16 | N2-åpen 17- | C-åpen 10-16 | C-åpen 17- | B-åpen 10-16 | B-åpen 17- | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17- | D 40- | A-åpen | D 50- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17- | H 40- | H 50- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85-

N-åpen

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Andreas DanielsenKongsberg OLfullført
Tobias DanielsenKongsberg OLfullført
Marina SandvoldEiker OLfullført
Siri Thorrud BrunesModum OLfullført
Edvin Thorrud BrunesModum OLfullført
Simen Økern HågårdKonnerud ILfullført
Eira Zürcher-GretteEiker OLfullført
Thora BrynildsenEiker OLfullført
Julie O ByeModum OLfullført
Sofie Storhaug MolenaarModum OLfullført
Emil S MolenaarModum OLikke startet

N2-åpen 10-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Eivind BredholtKongsberg OLfullført

C-åpen 10-16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Oskar KnutheimSturla, IF29.07
Martine RøkebergEiker OL37.21
Ingar Aarvik-HansenSturla, IF42.17
Line Zürcher-GretteEiker OL38.12
Sivert KnutheimSturla, IFdiskvalifisert

B-åpen 17-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Vidar BredholtKongsberg OL56.52
Inger-Helene CarlsenSturla, IF1.16.14
Ellen Akiko Horni-JohnsenSturla, IF41.12
Anders JohnsenSturla, IF41.12

D 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Frida HopeModum OL1.02.33
Julie Økern HågårdKonnerud IL1.46.04
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL23.09
Kamille DanielsenKongsberg OLikke startet

D 13-14

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Iselin HøivoldKongsberg OL24.00
2Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL29.56+5.56
3Marte EgerKongsberg OL33.53+9.53
4Ingrid LestebergKongsberg OL35.41+11.41
5Johanne StorhaugKonnerud IL36.45+12.45
6Mina HobbelstadEiker OL46.55+22.55
7Tuva BredholtKongsberg OL53.13+29.13
Linnea DanielsenKongsberg OLdiskvalifisert
Elise RenardKongsberg OLikke startet

D 15-16

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mina Akiko JohnsenSturla, IF25.57
2Marie KvarmeSturla, IF31.37+5.40
3Ingvild GustafssonKongsberg OL34.37+8.40
4Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL42.13+16.16
5Ylva KlausenSturla, IF42.49+16.52
6Hedda Kind KjellevoldModum OL56.17+30.20
Ane Kristine EidKongsberg OLikke startet
Annabell Aunmo KjellevoldModum OLikke startet

D 17-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linnea OlofssonKongsberg OL33.53
2Ingrid Disch LøsetNydalens SK34.05+0.12
3Solveig SletnerRøyken OL42.10+8.17
4Hedda KjeldsenSturla, IF45.41+11.48
5Anita HillerenEiker OL52.20+18.27
6Silje CarlsenSturla, IF58.28+24.35

D 40-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karoline BredlandKongsberg OL36.34
2Birgit Økern JensenKonnerud IL45.04+8.30
3Kristin EgerKongsberg OL50.26+13.52
4Hilde S MolenaarModum O-lag55.06+18.32
5Hege GunnerødIL GeoForm55.48+19.14
6Ann-Karin LestebergKongsberg OL1.00.23+23.49
7Ingrid Lundin BerganKongsberg OL1.00.25+23.51

A-åpen

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Harald BerganKongsberg OL49.50
2Ida BredholtKongsberg OL57.14+7.24

D 50-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marianne OmdalKongsberg OL39.56
1Anne Guro NøklebyRingerike OL39.56
3Heidi MyklemyrEiker OL43.58+4.02
4Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL47.55+7.59
5Merete UndelandSturla, IF58.08+18.12
6Marianne ArnesenAsker Skiklubb1.11.27+31.31
Maria PerssonAsker Skiklubbikke startet
Veslemøy SolbergKonnerud ILikke startet

D 60-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Grete Synnøve B HoviSkien OK28.57
2Marianne SpanliLierbygda OL39.27+10.30
3Kari LyngbakkenKonnerud IL42.22+13.25
4Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb42.40+13.43
5Elsie BrenneVarteig OL46.52+17.55
6Eli Tufte HanssenEiker OL47.45+18.48
Unni RyeAsker Skiklubbikke startet

D 65-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid StrandeSkien OK30.14
2Aud KjemperudEiker OL1.02.55+32.41

D 70-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linda VerdeSturla, IF22.51
2Gry Bruland VråleSturla, IF44.18+21.27
3Berit GrosvoldEiker OL49.08+26.17
4Ingunn FjørtoftBø OL1.36.23+1.13.32

D 75-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne BræckKongsberg OL1.00.58

H 9-10

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Erik BerganKongsberg OL49.49
Mikkel BjerkKonnerud IL48.13
Magnus LestebergKongsberg OL42.51
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL44.21
Mathis RenardKongsberg OL21.06
Martin RånesKonnerud IL44.22
Valdemar Hellerud SireKonnerud IL48.09

H 11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL14.11
2Aksel KlausenSturla, IF24.09+9.58
3Eirik LestebergKongsberg OL45.48+31.37
4Filip MolenaarModum OL54.26+40.15

H 13-14

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1August Hellerud SireKonnerud IL23.32
2Jan Olav BerganKongsberg OL26.10+2.38
3Henrik KaiserSturla, IF27.30+3.58
4Fredrik Fet AndersenKonnerud IL27.50+4.18
5Jens WoldSturla, IF29.27+5.55
6Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL30.01+6.29
7Mats JohnsenSturla, IF31.47+8.15
8Sebastian RøkebergEiker OL34.50+11.18
Håkon ØverbyKongsberg OLdiskvalifisert

H 15-16

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Halvor LøkenKongsberg OL26.43
2Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL29.10+2.27
3Martin Nøkleby MellingRingerike OL30.34+3.51
4Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF32.59+6.16
5Martin KaiserSturla, IF39.35+12.52
Rasmus BerglundRingerike OLdiskvalifisert
Arne BerganKongsberg OLikke startet

H 17-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håvard HågårdKonnerud IL37.42
2Kenneth SandvoldEiker OL40.30+2.48
3Olav HøgsetFossekallen IL42.28+4.46
4Lukas KlausenSturla, IF42.33+4.51
5Ola LestebergKongsberg OL45.38+7.56
6Erik Storhaug MolenaarModum OL46.27+8.45
7Samuel SchiessRingerike OL50.44+13.02
Damien RenardKongsberg OLbrutt
Mikkel BerglundRingerike OLikke startet

H 40-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Geir Thomas KnutheimSturla, IF32.36
2Lars BerglundRingerike OL41.22+8.46
3Eirik BrynildsenEiker OL41.44+9.08
Morten Herman VogtKonnerud ILikke startet

H 50-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders GustafssonSturla, IF29.09
2Petter LøeNotodden OL29.12+0.03
3Per Øivind EgerKongsberg OL30.25+1.16
4Per GustafssonKongsberg OL35.28+6.19
5Hans Otto ØverbyKongsberg OL40.33+11.24
6Peter CarlsenSturla, IF46.31+17.22
7Erik HøivoldKongsberg OL48.40+19.31
8Torgeir BrandalKongsberg OL51.37+22.28
9Karl Anton UndelandSturla, IF1.09.39+40.30
Sven OhrvikKonnerud ILikke startet

H 60-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL28.26
2Øyvind SørlieHadeland OL32.39+4.13
3Kjell Einar AndersenVarteig OL39.00+10.34

H 65-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Harald HoviSkien OK30.18
2Geir Holm GundersenKonnerud IL35.39+5.21
3Hugo A. ChristensenNotodden OL41.07+10.49
4Reidar FossumAsker Skiklubb44.01+13.43
5Sveinung RekaaNotodden OL45.41+15.23

H 70-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge RevhaugRingerike OL32.23
2Hasse BergstrømTyrving IL32.56+0.33
3Paul SkjakerHadeland OL32.57+0.34
4Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering39.40+7.17
5Kurt GrønliFørde IL45.37+13.14
6Brede Høibak GundersenRingerike OL52.29+20.06
Øyvind HoveidAsker Skiklubbikke startet

H 75-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn W. LudvigsenSturla, IF32.24
2Ragnar HillestadLardal OL33.35+1.11
3Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL43.22+10.58
4Knut KjemhusKongsberg OL44.45+12.21
5Ingar HåkonsenKongsberg OL1.04.22+31.58
Lasse VråleSturla, IFdiskvalifisert

H 80-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elling FrøvollSturla, IF29.29
2Bjørn GunnerødAsker Skiklubb55.53+26.24
3Steinar RuudKonnerud IL58.47+29.18
4Asbjørn BræckKongsberg OL1.16.43+47.14

H 85-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Finn Åge ØsternKongsberg OL58.18

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.