Offisiell resultatliste for Ås by Night & Fog Cup #4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ås by Night & Fog Cup #4
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 14 januar 2020

Bækkelagets SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Olav EideH 17- A kort (23)diskvalifisert
Carl Godager KaasH 17- (24)ikke startet
Matthew SpeakeH 17- (24)ikke startet

Eiker OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Even Woldstad HanssenNight & Fog Masters Men (34)1.12.52+24.0015.50

Fet OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Asgeir LiumH 17- A kort (23)1.06.17+20.3714.24

Hamar OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Terje GudbrandsenNight & Fog Masters Men (34)1.07.06+18.1414.35

Hauketo IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Ove MartinsenNight & Fog Masters Men (34)1.11.47+22.5515.36

Hedrum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Tor RingstadH 17- A kort (23)1.03.37+17.5713.49

IL GeoForm

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigÅpen C (14)30.1111.10
7Audrun UtskarpenD 17- (8)1.15.01+22.4316.18
30Stig Hultgreen KarlsenNight & Fog Masters Men (34)1.37.46+48.5421.15

IL Koll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Tobias Tronbøl LiumH 17- A kort (23)diskvalifisert

Indre Østfold OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Elma Sagli GudimD 13-16 C (2)51.08+7.0518.56
4Thomas BedinH 17- A kort (23)54.45+9.0511.54
7Claes-Tommy HerlandH 17- A kort (23)56.34+10.5412.17
9Asle Sagli GudimNight & Fog Masters Men (34)1.00.13+11.2113.05
10Sture OttesenNight & Fog Masters Men (34)1.00.52+12.0013.13
11Fredrik LarsenH 17- A kort (23)1.01.21+15.4113.20
17Øyvind ThømtH 17- A kort (23)1.06.54+21.1414.32

Kamp/Vestheim IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Odd Eide-FredriksenÅpen C (14)54.27+24.1620.10
13Egil HusethÅpen C (14)56.00+25.4920.44

Lierbygda OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Richard Zeiner-GundersenNight & Fog Masters Men (34)56.17+7.2512.14
10Trine Marit Justad RaaenÅpen C (14)53.58+23.4719.59

Lillomarka OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Vidar BenjaminsenNight & Fog Masters Men (34)55.01+6.0911.57
8Hallvard FjærNight & Fog Masters Men (34)1.00.02+11.1013.03
19Svein NygårdH 17- (24)1.30.44+33.2712.46
Stian LillegårdÅpen C (14)diskvalifisert

Løten o-lag

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Sigurd DæhliNight & Fog Masters Men (34)ikke startet

Måren OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kjersti Holt HanssenNight & Fog Masters Ladies (2)1.05.0914.09
18Lars Petter EndresenNight & Fog Masters Men (34)1.10.39+21.4715.21
Peter KlavenessNight & Fog Masters Men (34)diskvalifisert
Lars Petter EndresenNight & Fog Masters Men (34)ikke startet

Nordre Follo Orientering

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Håvard HarstadH 17- A kort (23)51.36+5.5611.13
3Sofie GammelsæterÅpen C (14)44.13+14.0216.22
5Hanna RehnD 17- (8)1.10.57+18.3915.25
6Celine YtternesÅpen C (14)47.23+17.1217.32
9Veronica Elena SvindsethÅpen C (14)52.31+22.2019.27
17Erlend RehnNight & Fog Masters Men (34)1.10.09+21.1715.15
21Dag AmundsenNight & Fog Masters Men (34)1.14.24+25.3216.10
21Tor LahlumNight & Fog Masters Men (34)1.14.24+25.3216.10
24Knut BjørkeloNight & Fog Masters Men (34)1.19.13+30.2117.13
29Trond MøretrøNight & Fog Masters Men (34)1.34.11+45.1920.28
Bjørnar GammelsæterNight & Fog Masters Men (34)diskvalifisert

Norges Bank BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Jan Tore HenriksenNight & Fog Masters Men (34)51.34+2.4211.12

Nydalens SK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jon Aukrust OsmoenH 17- (24)57.178.04
3Anders VisterH 17- (24)59.11+1.548.20
4Mariell ArntzenÅpen C (14)44.52+14.4116.37
7Vegard Blomseth JohnsenH 17- (24)1.02.49+5.328.50
8Bojan BlumensteinH 17- (24)1.02.50+5.338.50
11Andreas G. PoldenH 17- (24)1.09.40+12.239.48
14Kornelius Kriszat-LøvfaldH 17- (24)1.16.08+18.5110.43
18Mons Kr. LøvfaldH 17- A kort (23)1.15.09+29.2916.20
Alan CherryH 17- (24)diskvalifisert
Henrik EijsinkH 17- (24)diskvalifisert
Beat RothH 17- (24)diskvalifisert
Halvor SaunesH 17- (24)diskvalifisert
Petter Marki ErichsenH 17- (24)ikke startet
Vegard Blomseth JohnsenH 17- (24)ikke startet
Elias StubberudH 17- A kort (23)ikke startet
Helge StubberudNight & Fog Masters Men (34)ikke startet

OK Moss

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Birk BreimoH 13-16 C (1)1.12.4826.57
1Emma Aune JakobsenD 13-16 C (2)44.0316.18
3Frida Hovgaard EisvangD 17- (8)1.01.12+8.5413.18
3Sebastian Blomfeldt UnnerudH 17- A kort (23)52.02+6.2211.18
4Tore BjørnerødNight & Fog Masters Men (34)51.38+2.4611.13
4Karoline BjørnerødD 17- (8)1.03.11+10.5313.44
5Morten BreimoÅpen C (14)47.20+17.0917.31
5Christopher LadimH 17- A kort (23)55.38+9.5812.05
6Henning Bratland CarlsenH 17- A kort (23)56.20+10.4012.14
6Erika Lind-LarsenD 17- (8)1.12.02+19.4415.39
8Thomas RoskifteH 17- A kort (23)57.10+11.3012.25
9Alfred BjørnerødH 17- A kort (23)57.53+12.1312.35
10Morten FredhH 17- A kort (23)1.00.36+14.5613.10
11Elisabeth Aune JakobsenÅpen C (14)54.12+24.0120.04
13Thomas TubbehaugenH 17- A kort (23)1.02.15+16.3513.31
14Sondre LadimH 17- A kort (23)1.02.44+17.0413.38
14Karl Aasmund ErøyNight & Fog Masters Men (34)1.06.54+18.0214.32
26Christopher SchiveNight & Fog Masters Men (34)1.21.32+32.4017.43
Martin Hovgaard EisvangH 17- A kort (23)diskvalifisert

Oppsal Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Thomas RuudH 17- A kort (23)45.409.55
11Espen WigaardNight & Fog Masters Men (34)1.03.11+14.1913.44
12Kristoffer Fiane PedersenH 17- (24)1.10.02+12.459.51
15Ola Marius PedersenH 17- (24)1.16.33+19.1610.46
21Stein MellaNight & Fog Masters Men (34)1.14.24+25.3216.10
Håvard BergetH 17- A kort (23)ikke startet

Oslostudentenes IK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Bjørn GrindeNight & Fog Masters Men (34)1.05.38+16.4614.16
16Are EriksenNight & Fog Masters Men (34)1.07.13+18.2114.36

Tyrving IL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Håkon Jarvis WestergårdH 17- (24)57.30+0.138.05
4Bjørn EkebergH 17- (24)1.00.02+2.458.27
5Martin VisterH 17- (24)1.01.56+4.398.43
6Daniel RoosH 17- (24)1.02.23+5.068.47
9Torkil Eide SolstadH 17- (24)1.07.30+10.139.30
10Espen JakobsenH 17- (24)1.07.36+10.199.31
13Erik ThorssonH 17- (24)1.10.04+12.479.52
28Hasse BergstrømNight & Fog Masters Men (34)1.31.10+42.1819.49
Vegard SagaH 17- (24)diskvalifisert
Torgeir NørbechH 17- (24)ikke startet

Varteig OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Dag BrenåsNight & Fog Masters Men (34)53.14+4.2211.34

Vestre Akers SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Tormod ØvergaardNight & Fog Masters Men (34)diskvalifisert

Østmarka OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Linda HanssenNight & Fog Masters Ladies (2)1.16.09+11.0016.33
Øystein KildahlNight & Fog Masters Men (34)ikke startet

Ås-NMBU Orientering

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kaja Winsnes NordhagenD 17- (8)52.1811.22
1Jo Inge FjellstadNight & Fog Masters Men (34)48.5210.37
2Ingvild Ramtvedt NæssetD 17- (8)55.42+3.2412.06
2May Bente BrurbergÅpen C (14)40.09+9.5814.52
2Håkon DanevadNight & Fog Masters Men (34)50.36+1.4411.00
7Marianne SiegelÅpen C (14)48.38+18.2718.00
8Mari Brøndbo DahlD 17- (8)1.21.38+29.2017.44
8Ellen-Christine KorenÅpen C (14)49.25+19.1418.18
12Vetle BrekmoH 17- A kort (23)1.02.02+16.2213.29
13Kjell BlomsethNight & Fog Masters Men (34)1.05.47+16.5514.18
16Jostein Svaland DaleH 17- (24)1.18.49+21.3211.06
17Vegard Fiane PedersenH 17- (24)1.19.48+22.3111.14
18Linus OlhansH 17- (24)1.23.10+25.5311.42
25Eirik NordhagenNight & Fog Masters Men (34)1.19.47+30.5517.20
27Tore SverresenNight & Fog Masters Men (34)1.25.11+36.1918.31
Per Anders U. EngebakkenH 17- A kort (23)diskvalifisert
Halvor SteinsholtH 17- A kort (23)diskvalifisert
Ivar MaalenNight & Fog Masters Men (34)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.