Offisiell resultatliste for KM sprintstafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprintstafett
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: søndag 30 august 2020

D17

12 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Lardal OL 11.01.37
Kristin Melby Jacobsen15.122+0.0115.122+0.01
Eline Schjerven17.023+1.4132.1420+0.03+0.02
Kristin Melby Jacobsen14.03146.171-1-0.03
Mina Schjerven15.203+1.271.01.37100.00
2Notodden OL 11.03.12+1.35
Emma Engehult17.464+2.3517.464+2.35
Synne Sandven15.21133.073-1+0.56-1.39
Emma Engehult16.122+2.0949.192-1+3.02+2.06
Synne Sandven13.5311.03.1220+1.35-1.27
3Sandefjord OK 11.03.19+1.42
Gjendine Gjelstad Rebård15.11115.111
Ingrid Mobråthen17.002+1.3932.11100.00
Emilie Johansen17.124+3.0949.233+2+3.06+3.06
Gjendine Gjelstad Rebård13.562+0.031.03.1930+1.42-1.24
4Larvik OK 11.10.25+8.48
Ida Sofie Hjortland18.035+2.5218.035+2.52
Ingrid Undstad17.095+1.4835.124-1+3.01+0.09
Ida Sofie Hjortland18.336+4.3053.4540+7.28+4.27
Ingrid Undstad16.404+2.471.10.2540+8.48+1.20
5Sandefjord OK 21.11.48+10.11
Ellen Strøm Juliussen17.323+2.2117.323+2.21
Mariann Arvesen18.456+3.2436.175+2+4.06+1.45
Ellen Strøm Juliussen18.025+3.5954.1950+8.02+3.56
Mariann Arvesen17.296+3.361.11.4850+10.11+2.09
6OL Tønsberg og omegn 11.20.29+18.52
Julie Eikeland19.456+4.3419.456+4.34
Lerke Hjelseth23.159+7.5443.008+2+10.49+6.15
Julie Eikeland16.293+2.2659.296-2+13.12+2.23
Lerke Hjelseth21.009+7.071.20.2960+18.52+5.40
7Stokke IL 11.20.42+19.05
Sunniva Nergaard Berg20.387+5.2720.387+5.27
Kristine Sparre Knudsen20.107+4.4940.486-1+8.37+3.10
Sunniva Nergaard Berg19.017+4.5859.497+1+13.32+4.55
Kristine Sparre Knudsen20.538+7.001.20.4270+19.05+5.33
8Hedrum OL 11.21.14+19.37
Torill Hynne Fjære24.099+8.5824.099+8.58
Annika van Raaij17.084+1.4741.177-2+9.06+0.08
Tone Sølie Lysnes22.449+8.411.04.018+1+17.44+8.38
Annika van Raaij17.135+3.201.21.1480+19.37+1.53
9Porsgrunn OL 21.26.14+24.37
Siv Wiersdalen22.018+6.5022.018+6.50
Hilde Kristine Rosenvold21.168+5.5543.179+1+11.06+4.16
Siv Wiersdalen22.328+8.291.05.4990+19.32+8.26
Hilde Kristine Rosenvold20.257+6.321.26.1490+24.37+5.05
10Skien OK 11.32.57+31.20
Gry Aakre30.5811+15.4730.5811+15.47
Anna Lovisa Furuheim21.5310+6.3252.5110-1+20.40+4.53
Grete Synnøve B Hovi18.2710+4.241.11.18100+25.01+4.21
Anna Lovisa Furuheim21.3910+7.461.32.57100+31.20+6.19
11Sandefjord OK 32.03.14+1.01.37
Kristin Solberg Fredheim22.4310+7.3222.4310+7.32
Elisabeth Windvik35.1211+19.5157.5511+1+25.44+18.12
Anne Elizabeth Simonsen39.1111+25.081.37.06110+50.49+25.05
Kristin Solberg Fredheim26.0811+12.152.03.14110+1.01.37+10.48
Porsgrunn OL 1diskvalifisert
Anine Kjørholt Liediskvalifisertdiskvalifisert
Alexandra Wennerstranddiskvalifisertdiskvalifisert
Anine Kjørholt Liediskvalifisertdiskvalifisert
Alexandra Wennerstranddiskvalifisertdiskvalifisert
Heming Orientering 1inaktiv
Maya Jones Arneseninaktivinaktiv
Live Østvoldinaktivinaktiv
Maya Jones Arneseninaktivinaktiv
Live Østvoldinaktivinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.