Offisiell resultatliste for Høstkøpp 1: Steinsfjellet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høstkøpp 1: Steinsfjellet
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: søndag 13 oktober 2019

H Lang

5 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering46.289.17
2Jon Magne SvendsbøeVindafjord Orienteringslag56.22+9.5411.16
3Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering1.00.27+13.5912.05
4Einar MartinsenVindafjord Orienteringslag1.04.00+17.3212.48
5Frode NystedHaugesund IL Orientering1.11.39+25.1114.19
6Gunnar AlneHaugesund IL Orientering2.02.46+1.16.1824.33
6Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering2.02.46+1.16.1824.33 Last ned GPS-spor i gpx-format
Bjørn Egil RossebøHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D Lang

5 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.04.3012.54
2Ingrid EggenHaugesund IL Orientering1.15.13+10.4315.02
Kjersti Hausberg BjergaVindafjord Orienteringslagbrutt

H Mellom

2 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn Egil RossebøHaugesund IL Orientering30.3610.33
2Stein Jarle HelgelandHaugesund IL Orientering32.47+2.1111.18
3Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering33.23+2.4711.30
4Arne StakkestadHaugesund IL Orientering40.11+9.3513.51
5Kjetil FiskåSveio OL - Orientering41.03+10.2714.09
6Erik Utne VieHaugesund IL Orientering41.26+10.5014.17
7Sigved GramstadHaugesund IL Orientering43.34+12.5815.01

D Mellom

2 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Solfrid H. ThuestadHaugesund IL Orientering37.1512.50
2Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering51.18+14.0317.41
3Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.03.01+25.4621.43

H Kort

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering54.0727.03
2Leo Røvær JosephsenHaugesund IL Orientering54.16+0.0927.08
Sebastian JørgensenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D Kort

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linn WikstrømHaugesund IL Orientering1.04.1932.09

H Ny

1 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ulrik Olsen RachorHaugesund IL Orienteringfullført
Benjamin SletteskogHaugesund IL Orienteringfullført
Jon SletteskogHaugesund IL Orienteringfullført
Lars WikstrømHaugesund IL Orienteringfullført

D Ny

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Rikke Røvær JosephsenHaugesund IL Orienteringfullført
Tove Røvær JosephsenHaugesund IL Orienteringfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.