Offisiell resultatliste for Torsdagsløp nr 12

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Torsdagsløp nr 12
Arrangørorganisasjon: Lillehammer OK
Dato: torsdag 12 september 2019

Nybegynner

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trygve Holtklimpen HaugenLillehammer OK21.01
2Isak SkappelLillehammer OK34.33+13.32
3Trygve BjerkreimLillehammer OK35.01+14.00
4Syver Holtklimpen HaugenLillehammer OK41.05+20.04

Kort

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lill Ramberg SkappelLillehammer OK41.52
2Lars FinsandLillehammer OK50.27+8.35
3Kaja SkappelLillehammer OK51.59+10.07
4Kristin DanielsenLillehammer OK1.04.21+22.29
5Jon Vegard LundeLillehammer OK1.19.20+37.28
6Kjell BratbergsengenLillehammer OK1.22.07+40.15

Lang

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjetil DammenLillehammer OK1.00.59
2Fredrikke Nohr MothHalden SK1.03.31+2.32
3Tormod KleppaLillehammer OK1.03.47+2.48
4Ola BeitdokkenLillehammer OK1.05.32+4.33
5Sander Tonjer FingarsenElverum OK1.05.46+4.47
6Jørn PrestsæterLillehammer OK1.08.05+7.06
7Valborg MadslienLillehammer OK1.08.27+7.28
8Ernst Fristad NilsenLillehammer OK1.11.57+10.58
9Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK1.29.17+28.18

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.