Offisiell resultatliste for Nærløpskarusell NK6 Nord-Rogaland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløpskarusell NK6 Nord-Rogaland
Arrangørorganisasjoner: Haugesund IL Orientering / Torvastad IL
Dato: tirsdag 11 juni 2019

H Lang

3 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering25.528.37
2Einar MartinsenVindafjord Orientering30.41+4.4910.13
3Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering32.34+6.4210.51
4Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering33.54+8.0211.18
5Lars Ove HoleTorvastad IL46.57+21.0515.39
6Helge PedersenTorvastad IL59.51+33.5919.57
7Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering1.01.57+36.0520.39
8Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering1.10.43+44.5123.34

D Lang

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti Hausberg BjergaVindafjord Orientering51.1117.03

H Mellom

3 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Jarle HelgelandHaugesund IL Orientering36.1012.03
2Nils Jarle LindtnerHaugesund IL Orientering42.47+6.3714.15
3Frode NystedHaugesund IL Orientering51.14+15.0417.04
4Anfinn PaulsenTorvastad IL51.42+15.3217.14
5Knut Bendik KvalaHaugesund IL Orientering1.08.55+32.4522.58
6Terje MonradHaugesund IL Orientering1.25.20+49.1028.26
Victor RingdalHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D Mellom

3 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Randi EngløkkHaugesund IL Orientering39.4913.16
2Solfrid H. ThuestadHaugesund IL Orientering41.15+1.2613.45
3Ingrid EggenHaugesund IL Orientering43.32+3.4314.30
4Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering52.50+13.0117.36
5Sara HetlandHaugesund IL Orientering53.02+13.1317.40
6Ann Charlotte KvalaHaugesund IL Orientering1.01.07+21.1820.22
7Marte Engesli LysakerHaugesund IL Orientering1.07.02+27.1322.20
8Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.13.49+34.0024.36

H -16K

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering16.418.46
2Ulrik Olsen RachorHaugesund IL Orientering21.17+4.3611.12
3Elias EngesliHaugesund IL Orientering22.50+6.0912.01

H 17-K

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar SæbøHaugesund IL Orientering30.5716.17

D -16K

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanna LindtnerHaugesund IL Orientering21.3011.18

D 17-K

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tove Vinje PaulsenTorvastad IL18.329.45

H Ny

1 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Johannes HoleTorvastad IL7.086.29
0Leiv HoleTorvastad IL9.418.48
0Aleksander Totland JensenHaugesund IL Orientering20.1518.24
0Christopher LieTorvastad IL17.1915.44
0Håkon Lie OlsenHaugesund IL Orientering20.1118.20
0Benjamin SævikHaugesund IL Orientering20.3118.39
0Eivind Helgeland VikingstadTorvastad IL6.365.59
Eirik EngesliHaugesund IL Orienteringbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.