Offisiell resultatliste for Vossagampen 2019

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vossagampen 2019
Arrangørorganisasjon: Voss IL
Dato: søndag 18 august 2019

Damer - kortgamp

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eli KolstadMo OK1.07.42
2Kjellaug GrødemVoss IL1.19.59+12.17
Mai Helen LingaIL Gulardiskvalifisert

Damer - mellomgamp

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lise ChristensenTIF Viking1.51.52
2Marit SandbækVoss IL2.13.57+22.05

Damer - langgamp

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragne Elise BerreVoss IL2.19.14

Herrer - kortgamp

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tord Bell MykingFana IL1.04.18
2Gunnar BråtenVoss IL1.07.48+3.30
3Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1.17.08+12.50
4Axel IngvaldsenTIF Viking1.42.27+38.09
5Jan HoldhusIL Gular1.55.22+51.04

Herrer - mellomgamp

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sturle NordeideGneist, IL1.32.31
2Brage Bell LysakerFana IL1.33.47+1.16
3Jan SteinegerGneist, IL1.35.00+2.29
4Trond DøskelandFana IL1.37.54+5.23
5Jon GrendahlVoss IL1.41.28+8.57
6Kjetil DyrvikVoss IL1.44.05+11.34
7Andreas NysæterBergens TF1.47.25+14.54
8Svein LingaIL Gular1.52.53+20.22
9Harald HatlandVoss IL2.02.45+30.14

Herrer - langgamp

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oskar RøenVaregg Fleridrett1.32.26
2Magne KnudsenGneist, IL2.06.23+33.57
3Kjetil DammTIF Viking2.18.43+46.17
4Vemund HansenTIF Viking2.18.54+46.28
5Tore JuvikIL Gular2.21.40+49.14
6Ørjan TotlandTIF Viking2.29.18+56.52
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Scott JuvikIL Gularikke startet
Kenneth WesterheimStord Orienteringikke startet

Damer - trimgamp

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trude BråtenVoss IL1.17.03
2May-lill DammTIF Viking1.17.34+0.31
3Helene NysæterBergens TF1.20.24+3.21
3Synne Marie SandviknesBergens TF1.20.24+3.21
5Julie Horn KvåleBergens TF1.20.25+3.22
6Marta RingheimVoss IL1.26.20+9.17

Herrer - trimgamp

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut SkipleVoss IL52.21
2Svein - Erik HeggenesVoss IL52.57+0.36
3Erling RørlienVoss IL1.26.27+34.06

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.