Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 10 - Maridalsalpene på skrå

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 10 - Maridalsalpene på skrå
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: onsdag 21 august 2019

Lang

4 900 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christian VogelsangNydalens SK34.016.56
2Johan SvedbergHeming Orientering36.16+2.157.24
3Magnus Eide FredriksenHeming Orientering38.13+4.127.47
4Svein NygårdNorges Bank BIL40.00+5.598.09
5Holger SchlaupitzIL GeoForm41.41+7.408.30
6Morten HeierFossum IF43.00+8.598.46
7Marius Borge HeirNTNUI43.25+9.248.51
7Skage GrønnebergHeming Orientering43.25+9.248.51
9Espen WigaardOppsal Orientering44.10+10.099.00
10Kjetil WatneNorges Bank BIL45.55+11.549.22
11Tore MyhrvoldVBIL47.05+13.049.36
12Knut SandvenIL Koll47.22+13.219.40
13Bjørn GrindeIL GeoForm47.58+13.579.47
14Lars Karelius NoerNRK48.18+14.179.51
15Anders HammerAsplan49.00+14.5910.00
16Knut BårtveitBø OL49.12+15.1110.02
17Øystein HoloFossum IF49.55+15.5410.11
18Rolv Anders SystadLyn Ski51.13+17.1210.27
19Egil Wickstrand IversenHeming Orientering51.52+17.5110.35
20John Bjørnar BremnesIL GeoForm52.13+18.1210.39
21Gløer WinsvoldSentrum OK52.15+18.1410.39
22Kjetil EspedalNydalens SK52.54+18.5310.47
23Lasse ArnesenHeming Orientering53.07+19.0610.50
24Harald Østgaard LundIL GeoForm53.29+19.2810.54
25Fredrik LarsenIndre Østfold OK55.04+21.0311.14
26Harald IweIL GeoForm56.00+21.5911.25
27Richard Zeiner-GundersenAker Brygge Orientering56.02+22.0111.26
28Jon LahlumIL GeoForm56.29+22.2811.31
29Heidi TronbølFet OL56.39+22.3811.33
30Ståle HeitmannFossum IF58.33+24.3211.56
31Per OsenEquinor BIL58.41+24.4011.58
32Eivind RuthVBIL1.00.00+25.5912.14
33Henrik Smith-MeyerVBIL1.00.21+26.2012.18
34Erik SauarIL Koll1.01.08+27.0712.28
35Fridtjof JebsenOver toppen1.02.24+28.2312.44
36Hallvard BergTyrving IL1.02.32+28.3112.45
37Tobias LiumIL Koll1.03.10+29.0912.53
38Asgeir LiumFet OL1.03.23+29.2212.56
39Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL1.03.58+29.5713.03
40Runar BjørhovdeBækkelaget1.04.09+30.0813.05
41William OnstadKjelsås IL1.04.21+30.2013.07
42Bjørne SyverstenPrivat1.04.44+30.4313.12
43Bjørn Erik ReinsethHSK-RIFF1.08.15+34.1413.55
44Rune HultgreenIL GeoForm1.08.22+34.2113.57
45Tormod BøeVBIL1.10.16+36.1514.20
46Kjetil Sverdrup-ThygesonNGI1.11.06+37.0514.30
47Julie OnstadOslostudentenes IK1.14.19+40.1815.10
48Marius BurmoPrivat1.16.35+42.3415.37
49Mons Kristian LøvfaldNydalens SK1.18.56+44.5516.06
50Håkon BuggePrivat1.20.53+46.5216.30
52Lukas OlmKihls OKikke godkjent
53Hallvard KorenOK Mossikke godkjent
Arne TorgersenBækkelagetikke godkjent

Mellom

4 100 m, 71 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon KaarbyNydalens SK38.479.27
2Kjell MarksetIL Koll39.49+1.029.42
3Espen AubertDaimyo40.03+1.169.46
4Karl Aasmund ErøySamtalen AS44.01+5.1410.44
5Lars BenestadGrane IL44.19+5.3210.48
6Marianne NjåsteinTyrving IL48.22+9.3511.47
7Eskil ÅsmulOppsal Orientering48.28+9.4111.49
8Per Kristian EkebergTyrving IL48.31+9.4411.50
9Anne DanielsenNydalens SK49.42+10.5512.07
10Harald Eide-FredriksenHeming Orientering49.57+11.1012.10
11Torunn Drage RotiFossum IF50.05+11.1812.12
12Hege FeiringTyrving IL50.31+11.4412.19
13Ellen TurterNydalens SK50.45+11.5812.22
14Dagrun MelkildHeming Orientering51.14+12.2712.29
15Åse NorrudFossum IF51.19+12.3212.30
16Håkon HeyerdahlNGI52.46+13.5912.52
17Paul SolheimPrivat52.59+14.1212.55
18Frode JohansenEquinor BIL53.06+14.1912.57
19Tor LahlumKolbotn og Skimt OL53.54+15.0713.08
20Wenche BjerkreimFossum IF53.55+15.0813.09
21Tormod ØvergaardVestre Akers SK53.57+15.1013.09
22Sigbjørn ModalsliFossum IF54.04+15.1713.11
23Gry AhlsandNydalens SK55.40+16.5313.34
24Johan MyglandTPWB-O56.05+17.1813.40
25Knut Anders LøkenFossum IF57.10+18.2313.56
26Hans Kristian JordeKlubbløs57.20+18.3313.59
27Sidsel NørstebøTyrving IL57.29+18.4214.01
28Bent Sande KvermeFossum IF57.59+19.1214.08
29Richard BlomFBI58.08+19.2114.10
30Karsten BorgeArmada59.27+20.4014.30
31Lars ChristensenVBIL59.48+21.0114.35
32Per Kristian OtterslandPrivat1.02.54+24.0715.20
33Kristin SletnerIL GeoForm1.03.16+24.2915.25
34Kjersti SkantzeTyrving IL1.04.15+25.2815.40
35Uno HanslienBilpost BIL1.04.25+25.3815.42
36Zoltan HorvathVBIL1.04.29+25.4215.43
37Hans-Henrik FremmingMeteorologen1.05.34+26.4715.59
38Stig Hultgreen  KarlsenIL GeoForm1.05.44+26.5716.01
39Majken KorsagerAsker Skiklubb1.06.20+27.3316.10
40Sharon BroadwellIL GeoForm1.07.29+28.4216.27
41Maren NorderudTyrving IL1.07.43+28.5616.30
42Anne Kristine NorderudTyrving IL1.07.47+29.0016.31
43Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm1.08.53+30.0616.48
44Kjersti ThoStabæk IF1.09.10+30.2316.52
45Jarle NilsenSiemens1.09.29+30.4216.56
46Don SkantzeTyrving IL1.10.07+31.2017.06
47Erik PaulsenPrivat1.10.17+31.3017.08
48Elle MelbyeHeming Orientering1.14.58+36.1118.17
49Johan SwärdHadeland OL1.15.11+36.2418.20
50Mariken HomleidIL GeoForm1.15.36+36.4918.26
51Ole Martin HalckPrivat1.17.22+38.3518.52
52Hallvard FøllesdalOslostudentenes IK1.23.07+44.2020.16
53Tor Gunnar SaakvitneIL GeoForm1.25.54+47.0720.57
54Karen Johanne StrømstadBækkelaget1.26.35+47.4821.07
55Marit Stubø JordeKlubbløs1.27.27+48.4021.19
56Erik ThorstensenTPWD-O1.29.40+50.5321.52
58Tom RådahlTyrving ILikke godkjent
59Kirsti Grundnes BergTyrving ILikke godkjent
60Helge BjaalandHeming Orienteringikke godkjent
61Anni PeljoPrivatikke godkjent
62Elisabeth ArvesenNydalens SKikke godkjent
63Trine Marit Justad RaaenAker Brygge Orienteringikke godkjent
64Torstein SchelleArmadaikke godkjent
65Eldri HoloFossum IFikke godkjent
66Signe HoloFossum IFikke godkjent
67Øyvind FidjePrivatikke godkjent
68Henning Hauge-NilsenSiemenslagetikke godkjent
69Eirik TandrevoldFossum IFikke godkjent
70Per FosserHeming Orienteringikke godkjent
71Einar ThorstensenKamp/Vestheim IFikke godkjent
Maria TorgersenBækkelagets SKikke godkjent

Kort

2 800 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigIL GeoForm34.0212.09
2Trond HegnaAsker Skiklubb37.10+3.0813.16
3Tor LeaNydalens SK51.30+17.2818.23
4Trond SandvikIL Koll52.11+18.0918.38
5Jo Ulltveit-MoeIL Koll52.21+18.1918.41
6Egil HusethKamp/Vestheim IF57.19+23.1720.28
7Gisela SundelinPrivat57.43+23.4120.36
8Svein EriksenLarvik OK1.00.43+26.4121.41
9Eilen Arctander VikIL Koll1.01.37+27.3522.00
10Toril EineEsso Sport1.04.48+30.4623.08
11Bjørn SandelienVegdirektoratet1.05.14+31.1223.17
12Tora VollsetHeming Orientering1.05.27+31.2523.22
13Lene Anett KillingmoOK Øst1.06.49+32.4723.51
14Kjetil JacobsenHamar OK1.11.35+37.3325.33
15Merete BuggeSTAMI1.13.19+39.1726.11
16Anna SwärdHadeland OL1.18.03+44.0127.52
17Jakob RuthPrivat1.19.03+45.0128.13
18Anja RuthAker Solutions1.24.08+50.0630.02
19Sidsel SandelienVegdirektoratet1.30.22+56.2032.16
20Alfred FidjePrivat1.30.41+56.3932.23
21Odd FidjePrivat1.30.51+56.4932.26
22Elin Synnøve SwärdHadeland OL1.42.46+1.08.4436.42
23Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK1.45.26+1.11.2437.39
25Christina EspedalNydalens SKikke godkjent
26Maren EdvardsenIL Kollikke godkjent
27Simen AmloPrivat 10-kampikke godkjent
28Kaare SolhjellPrivatikke godkjent
Tom EdvardsenIL Kollikke godkjent

B-løype

3 400 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola TellesbøPrivat 10-kamp36.5610.51
2Henrik BullPrivat 10-kamp47.35+10.3913.59
3Erik WollengPrivat 10-kamp48.28+11.3214.15
4Jan BriseidPrivat 10-kamp51.56+15.0015.16
5Per Ludvig SkjervenNydalens SK52.18+15.2215.22
6Trym Borgå AssersonPrivat 10-kamp1.05.22+28.2619.13
7Roy GjerdingOK Moss1.17.04+40.0822.40
8Kanutte NorderudTyrving IL1.23.37+46.4124.35
9Thor NorderudTyrving IL1.23.45+46.4924.37
10Martin ÅmPrivat2.01.59+1.25.0335.52
11Aleidis LøkenHeming Orienteringikke godkjent
12Haakon FranckePrivat 10-kampikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.