Offisiell resultatliste for Nordhordlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nordhordlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: Eikanger IL
Dato: mandag 13 mai 2019

Askøy OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tore Svein NeseH50- Lang (6)56.46

Austrheim

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Mikal KrossøyH50- Minilang (5)1.22.28+45.47

Bergens TF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kjellaug HodnekvamD50- Minilang (1)1.01.04
2Erling StrandH50- Minilang (5)49.33+12.52

Eikanger IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Edith StusdalD50- Mellom (1)30.15
1Pål KrossøyH13-16 Minilang (1)1.22.25
1Erlend KrossøyH-10 Mellom (1)28.24
1Johanna KrossøyD-10 Mellom (2)28.15
2Alice GrønnevikD-10 Mellom (2)28.18+0.03
2Turid StusdalD17- Kort (2)43.30+18.01
4Rakel Stusdal CorneliussenD-10 Kort (4)43.09+11.16
11Trym CorneliussenH-10 Kort (11)35.13+24.08

Fana IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Lars FjellangerH50- Lang (6)1.29.54+33.08

Hordvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ottar HaugenH50- Minilang (5)diskvalifisert

Hordvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Marianne BergD17- Minilang (1)1.25.12

Hordvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Olav Berg LeirenH-10 Kort (11)11.05

Hordvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Brage Berg HaugenH-10 Kort (11)12.35+1.30

Hordvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Viljar Berg LeirenH-10 Kort (11)21.02+9.57

Hordvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Christian HordvikH-10 Kort (11)21.08+10.03

Hordvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Nicolas HandelandH-10 Kort (11)21.13+10.08

Hordvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Kasper HåvikH-10 Kort (11)26.23+15.18

Hordvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Benjamin HåvikH-10 Kort (11)27.28+16.23

Hordvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Jørgen HåvikH-10 Kort (11)27.51+16.46

Hordvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Severin Berg LeirenH-10 Kort (11)31.00+19.55

IL Alvidra

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Simon FretteH11-12 Mellom (1)28.48
1Svein FretteH17- Mellom (1)28.43
1Kjartan MedaasH50- Minilang (5)36.41
1Sverre JohansenH17- Lang (3)50.09
1Hilde Langeland JohansenD17- Kort (2)25.29
1Håvard Langeland JohansenH11-12 Kort (1)25.10
2Sigfred JohansenH50- Lang (6)1.02.58+6.12
3Harald KrugerH50- Minilang (5)59.22+22.41
Ole KjekaH50- Lang (6)diskvalifisert

Kvernbit IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ingvild CorneliussenD17- Mellom (1)19.12
2Ole CorneliussenH17- Lang (3)56.02+5.53
3Gjermund GrønhaugH17- Lang (3)1.25.48+35.39

Lindås

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Ingvald GjesdalH50- Lang (6)1.07.41+10.55

NoTeam

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Gunnar StusdalH50- Kort (1)35.03

Rond

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Joar BratlidH-10 Kort (11)29.26+18.21

Rond

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Elise BratlidD-10 Kort (4)31.53

Rond

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Maja BratlidD-10 Kort (4)41.43+9.50

Rond

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Sanna BratlidD-10 Kort (4)41.46+9.53

Varegg Fleridrett

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Atle BergsethH50- Lang (6)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.