Offisiell resultatliste for Nordhordlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nordhordlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: Eikanger IL
Dato: mandag 13 mai 2019

H17- Lang

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sverre JohansenIL Alvidra50.09
2Ole CorneliussenKvernbit IL56.02+5.53
3Gjermund GrønhaugKvernbit IL1.25.48+35.39

H50- Lang

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tore Svein NeseAskøy OL56.46
2Sigfred JohansenIL Alvidra1.02.58+6.12
3Ingvald GjesdalLindås1.07.41+10.55
4Lars FjellangerFana IL1.29.54+33.08
Atle BergsethVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Ole KjekaIL Alvidradiskvalifisert

H50- Minilang

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjartan MedaasIL Alvidra36.41
2Erling StrandBergens TF49.33+12.52
3Harald KrugerIL Alvidra59.22+22.41
4Mikal KrossøyAustrheim1.22.28+45.47
Ottar HaugenHordvikdiskvalifisert

H13-16 Minilang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pål KrossøyEikanger IL1.22.25

D17- Minilang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marianne BergHordvik1.25.12

D50- Minilang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjellaug HodnekvamBergens TF1.01.04

H17- Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Svein FretteIL Alvidra28.43

H11-12 Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simon FretteIL Alvidra28.48

H-10 Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erlend KrossøyEikanger IL28.24

D17- Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingvild CorneliussenKvernbit IL19.12

D50- Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Edith StusdalEikanger IL30.15

D-10 Mellom

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Johanna KrossøyEikanger IL28.15
2Alice GrønnevikEikanger IL28.18+0.03

H50- Kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gunnar StusdalNoTeam35.03

H11-12 Kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håvard Langeland JohansenIL Alvidra25.10

H-10 Kort

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Olav Berg LeirenHordvik11.05
2Brage Berg HaugenHordvik12.35+1.30
3Viljar Berg LeirenHordvik21.02+9.57
4Christian HordvikHordvik21.08+10.03
5Nicolas HandelandHordvik21.13+10.08
6Kasper HåvikHordvik26.23+15.18
7Benjamin HåvikHordvik27.28+16.23
8Jørgen HåvikHordvik27.51+16.46
9Joar BratlidRond29.26+18.21
10Severin Berg LeirenHordvik31.00+19.55
11Trym CorneliussenEikanger IL35.13+24.08

D17- Kort

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde Langeland JohansenIL Alvidra25.29
2Turid StusdalEikanger IL43.30+18.01

D-10 Kort

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elise BratlidRond31.53
2Maja BratlidRond41.43+9.50
3Sanna BratlidRond41.46+9.53
4Rakel Stusdal CorneliussenEikanger IL43.09+11.16

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.