Offisiell resultatliste for KM stafett Akershus, Oslo og Østfold - Individuelt tilbud

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM stafett Akershus, Oslo og Østfold - Individuelt tilbud
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: søndag 25 august 2019

N-åpen

33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Jakob Anmarkrud Privatfullført
Aleksander AndenæsAsker Skiklubbfullført
Ola Bråten BergeKollfullført
Amalie BirkelundAsker Skiklubbfullført
Oskar FermRøyken OLfullført
Aurora Sommerfelt FlodenAsker Skiklubbfullført
Silje GotaasPrivatfullført
Malin Arnesen GrønliDIFfullført
Vilde Gotaas HavikAsker Skiklubbfullført
Isabelle HopsnesFossum IFfullført
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SKfullført
Mina KeilholzRøyken OLfullført
Tora Marie KjerkreitTrøskenfullført
Eivind KjernsmoAsker Skiklubbfullført
Synne KjernsmoAsker Skiklubbfullført
Ludvig Balchen LudvigsenKollfullført
Mira LundsrudOK Mossfullført
Alfred NikolaisenOppsal Orienteringfullført
Tarjei Hausken NordbergNydalens SKfullført
Trym Fuglseth OlsenAsker Skiklubbfullført
Eline PedersenOK Mossfullført
Mia PedersenOK Mossfullført
Sofie Borge PinnockTyrvingfullført
Anna Elisabeth Pontes ÅrbuVarteigfullført
Marion Lie RedalenOK Mossfullført
Theoline RedalenMossfullført
Tiril RekaaRøyken OLfullført
Karoline Marie RyghHeming Orienteringfullført
Aksel SagbergTyrvingfullført
Anton SagbergTyrvingfullført
Vemund SkunckeRøyken OLfullført
Aurora SpeakeLillomarka OLfullført
Amelie TørvoltAsker Skiklubbfullført
Julie Hellerud ØpstadAsker Skiklubbikke startet

D 9-10

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Tuva LundsrudOK Moss18.09
Emma Hølås MortensenAsker Skiklubb24.16
Pernille Hølås MortensenAsker Skiklubb24.22
Emma Johanne RyghHeming Orientering21.57
Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb22.19

H 9-10

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Alf Hattestad KristensenHeming Orientering21.08
Herman Finstad LandTyrving IL23.18
Håkon Juell LarsenIL Tyrving23.15
Sindre Nikolai HolmboeTyrving ILikke startet

Direkte C

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Selma Aure SkogedalAsker SK32.18
2Kristian KjerkreitHeming Orientering37.24+5.06
3Ingrid KjerkreitHeming Orientering37.27+5.09
4Wiona SkaugOppsal Orientering43.12+10.54
5Hege Røsvold SkaugOppsal Orientering48.27+16.09
6Odd GunnbjørnsenKonnerud IL1.27.06+54.48
Kirsten VaajeAsker Skiklubbdiskvalifisert
Kristine AndenæsAsker Skiklubbikke startet
Stian LillegårdLillomarka OLikke startet

Direkte B

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vidar BerteigIL GeoForm28.06
2Peter KlavenessMåren OK30.33+2.27
3Elena GrandLillomarka OL33.23+5.17
4Sofia FermRøyken OL33.32+5.26
5Kenneth EikRaumar Orientering34.15+6.09
6Roy GjerdingOK Moss36.09+8.03
7Bente Kristin HopsnesFossum IF36.30+8.24
8Sebastian WettergreenFossum IF37.38+9.32
9Magnus Rørlien JevanordFossum IF37.41+9.35
10Jens Nandrup NielsenIndre Østfold OK37.51+9.45
11Marius StrandseterRøyken OL37.56+9.50
12Kjell StenstadvoldIL Tyrving38.48+10.42
13Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL40.10+12.04
14Sindre ValsgårdIndre Østfold OK46.10+18.04
15Marianne StrandseterRøyken OL46.33+18.27
16Barry SpeakeEBOR49.33+21.27
17Sharon BroadwellIL GeoForm53.39+25.33
18Steinar RuudKonnerud IL57.12+29.06
19Inger-Johanne RyghHeming Orientering58.35+30.29
20Hildegunn GrønsethFossum IF59.26+31.20
21Anne Marthe PensgaardOK Horten1.54.38+1.26.32
Tore VaajeAsker Skiklubbdiskvalifisert
Inger SchibstedRøyken OLdiskvalifisert
Tone SkramRøyken OLdiskvalifisert
Ingrid HolmOppsal Orienteringdiskvalifisert

Direkte A

31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bassen MikkelsenFossum IF36.46
2Lene ColquhounLillomarka OL37.55+1.09
3Halvor SaunesNydalens SK38.14+1.28
4Gjermund RørenEiker OL43.20+6.34
5Gard LindsethNydalens SK43.33+6.47
6Elisabeth IngvaldsenNydalens SK43.39+6.53
7Magnus OliversenTrøsken44.45+7.59
8John Kasper SvergjaKvikne IL45.22+8.36
9Pål SommerheinFossum IF48.11+11.25
10Yngvar ChristiansenBækkelagets SK51.52+15.06
11Tellef Juell LarsenIL Tyrving53.03+16.17
12Ingrid BlindheimLillomarka OL53.50+17.04
13Ingjerd MyhreKongsberg OL54.01+17.15
14Torstein KvaaleAsker Skiklubb57.58+21.12
15Marit IsachsenAsker Skiklubb58.39+21.53
16Milda ØhlckersIL Tyrving1.00.12+23.26
17Mons LøvfaldNydalens SK1.01.41+24.55
18Kjersti WestinPOL1.05.21+28.35
19Jon MøretrøKolbotn og Skimt OL1.05.24+28.38
20Frode LøsetRingerike OL1.08.40+31.54
21Haakon KnudsenOppsal Orientering1.09.47+33.01
22Morten KongsbergTyrving IL1.13.16+36.30
23Markus Knapp KongsbergTyrving IL1.14.18+37.32
24Steinar HansenLillomarka OL1.22.56+46.10
25Solveig BerganNydalens SK1.36.35+59.49
26Anne Berit RørlienFossum IF1.39.00+1.02.14
27Torgeir BrandalKongsberg OL1.44.00+1.07.14
28LIsa AnnersandOK Tyr2.04.32+1.27.46
Elin KallesonOppsal Orienteringdiskvalifisert
Audrun UtskarpenIL GeoFormdiskvalifisert
Bent Sande KvermeFossum IFdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.