Offisiell resultatliste for NNM Stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NNM Stafett
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: søndag 25 august 2019

D 13-16

2 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1IL BUL-Tromsø 158.25
1. Astrid Elida Vaeng Bernhardsen31.562+0.0431.562+0.04
2. Eline Andrea Vaeng Bernhardsen26.29158.251-1-0.04
2Harstad OL 158.30+0.05
1. Lise Marcussen31.52131.521
2. Helene Alsos Höglin26.382+0.0958.302+1+0.05+0.05

H 13-16

3 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Bodø og Omegn IF Orientering 152.43
1. Erlend Holter Nilssen30.513+5.1930.513+5.19
2. Øyvind Johan Olsen21.52152.431-2-5.19
2Harstad OL 253.18+0.35
1. Gjermund Osdal25.32125.321
2. Vebjørn Johnsen27.462+5.5453.182+1+0.35+0.35
3Harstad OL 158.22+5.39
1. Jørgen Eliseussen-Skalle29.222+3.5029.222+3.50
2. Niklas Kristensen29.003+7.0858.223+1+5.39+1.49

D15

3 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1IL BUL-Tromsø 12.03.39
1. Klara Graversen37.15137.151
2. Idunn Strand47.462+3.391.25.01100.00
3. Elisa Götsch Iversen38.3812.03.39100.00
2Harstad OL 12.06.19+2.40
1. Bodil Brun Marcussen41.113+3.5641.113+3.56
2. Trine Alsos44.0711.25.182-1+0.17-3.39
3. Ingvild Osdal41.012+2.232.06.1920+2.40+2.23
3Bodø og Omegn IF Orientering 12.46.08+42.29
1. Kaja Samuelsen Skiri41.042+3.4941.042+3.49
2. Elin Marie Irgens1.03.493+19.421.44.533+1+19.52+16.03
3. Marianne Pettersen1.01.153+22.372.46.0830+42.29+22.37

H15

9 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nordreisa IL 11.53.52
1. Stig Løvlund36.10136.101
2. Daniel Carløy Skjønsfjell37.1011.13.20100.00
3. Håkon Mikalsen40.322+6.411.53.52100.00
2IL BUL-Tromsø 11.56.25+2.33
1. Jonatan Graversen37.083+0.5837.083+0.58
2. Henning Strand45.262+8.161.22.342-1+9.14+8.16
3. Hans Urset33.5111.56.2520+2.33-6.41
3OK Silsand 12.23.08+29.16
1. Håvard Krey Hansen36.122+0.0236.122+0.02
2. Håkon Brynulfsen54.524+17.421.31.044+2+17.44+17.42
3. Svein Harald Hansen52.044+18.132.23.083-1+29.16+11.32
4Alta OL 12.41.14+47.22
1. Thomas Frost40.234+4.1340.234+4.13
2. Eskil Frischknecht50.303+13.201.30.533-1+17.33+13.20
3. Martin Frischknecht1.10.217+36.302.41.144+1+47.22+29.49
5Harstad OL 12.42.45+48.53
1. Jon Marcussen47.045+10.5447.045+10.54
2. Lars Eliseussen-Skalle1.04.517+27.411.51.5550+38.35+27.41
3. Øyvind Eliseussen-Skalle50.503+16.592.42.4550+48.53+10.18
6Bardu IL 12.51.42+57.50
1. Helge Midttun49.187+13.0849.187+13.08
2. Håvar Østvik1.02.446+25.341.52.026-1+38.42+25.34
3. Margrete Gaski59.406+25.492.51.4260+57.50+19.08
7Bodø og Omegn IF Orientering 12.53.27+59.35
1. Torkel Irgens56.458+20.3556.458+20.35
2. Terje Olsen1.02.075+24.571.58.5280+45.32+24.57
3. Trond Esben Nilssen54.355+20.442.53.277-1+59.35+14.03
8Mellembygd OL 13.20.15+1.26.23
1. Mats Jørgen Nordmo Ingdal49.076+12.5749.076+12.57
2. Sivert Moen1.07.038+29.531.56.107+1+42.50+29.53
3. Einar Mikal Andreassen1.24.058+50.143.20.158+1+1.26.23+43.33
9Nordreisa IL 23.01.52+1.08.00
1. Trond-Henry Skjønsfjell51.539+15.4351.539+15.43
2. Jan Løvlund1.15.489+38.382.07.4190+54.21+38.38
3. Torun Ankjell54.119+20.203.01.5290+1.08.00+13.39

D 150

1 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Bodø og Omegn IF Orientering 12.56.09
1. Tonje Midtun39.56139.561
2. Wenche Rekkedal1.15.1211.55.08100.00
3. Janne Nilsen1.01.0112.56.09100.00

H 150

3 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Bodø og Omegn IF Orientering 22.04.57
1. Per Rekkedal49.21149.211
2. Anders Kure34.332+2.561.23.54100.00
3. Leif Magne Eggestad41.0312.04.57100.00
2Harstad OL 12.22.53+17.56
1. Lasse Skalle1.08.432+19.221.08.432+19.22
2. Dag Marcussen31.3711.40.2020+16.26-2.56
3. Magnus Høglin42.332+1.302.22.5320+17.56+1.30
Sørreisa OL 1diskvalifisert
1. Hans-Martin Vaengdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Eli Blomseth Helgesendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Ivar Helgesendiskvalifisertdiskvalifisert

Mix

1 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Mellembygd OL 12.05.42
1. Axel Juell Theisen34.48134.481
2. Ingar Solberg45.1211.20.00100.00
3. Arild Ingdal45.4212.05.42100.00

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.