Offisiell resultatliste for Nærløp, Vikeså

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløp, Vikeså
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: tirsdag 20 august 2019

Damer - kort løype

1 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie Mydland HellandEgersund OK17.479.52
2Aina UrstadÅlgård Orientering18.27+0.4010.15
3Thea Beate PuntervoldEgersund OK22.56+5.0912.44
4Ada C StokkelandÅlgård Orientering23.50+6.0313.14
5Maren OftedalÅlgård Orientering29.15+11.2816.15
6Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)35.15+17.2819.35

Damer - mellomlang løype

3 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb36.3212.10
2Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL38.06+1.3412.42
3Otilie OftedalÅlgård Orientering39.52+3.2013.17
4Monica HorpestadEgersund OK40.59+4.2713.39
5Kristin BreivoldGanddal IL42.40+6.0814.13
6Hilde HetlandEgersund OK49.39+13.0716.33
7Ingunn VoilåsEgersund OK51.09+14.3717.03
8Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)55.43+19.1118.34
9Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb56.28+19.5618.49
10Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.00.45+24.1320.15

Damer - lang løype

4 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL44.399.30
2Anna TaksdalGanddal IL50.20+5.4110.42
3Helene OmdalNTNUI52.42+8.0311.12
Ingrid LamarkGanddal ILdiskvalifisert
Trine Bolstad ScheieGanddal ILdiskvalifisert

Herrer - kort løype

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild SvihusGanddal IL28.4115.56

Herrer - mellomlang løype

3 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Samuel A StokkelandÅlgård Orientering29.129.44
2Olav HellandEgersund OK36.31+7.1912.10
3Per Ingar HadlandGanddal IL37.56+8.4412.38
4Tor Kristian GylandStavanger Orienteringsklubb38.40+9.2812.53
5Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)39.18+10.0613.06
6Kjell SvihusGanddal IL40.49+11.3713.36
7Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)41.59+12.4713.59
8Terje StokkelandÅlgård Orientering43.34+14.2214.31
9Livar OftedalÅlgård Orientering48.31+19.1916.10
10Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb51.41+22.2917.13
Alexander HorpestadEgersund OKdiskvalifisert

Herrer - lang løype

4 700 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering34.497.24
2Kenneth MydlandEgersund OK42.52+8.039.07
3Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering45.42+10.539.43
4Jørgen BreivoldGanddal IL49.01+14.1210.25
5Sturla StokkelandÅlgård Orientering49.27+14.3810.31
6Erik LimaGanddal IL51.18+16.2910.54
7Øyvind LamarkGanddal IL51.20+16.3110.55
8Per Inge EspedalÅlgård Orientering53.36+18.4711.24
9Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)53.47+18.5811.26
10Trond LamarkGanddal IL54.32+19.4311.36
11Markus Andreas BreivoldGanddal IL55.24+20.3511.47
12Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering55.27+20.3811.47
13Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)55.57+21.0811.54
14Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb56.30+21.4112.01
15Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)59.24+24.3512.38
16Joar EilevstjønnGanddal IL1.03.23+28.3413.29
17Andreas Nybak UrdalGanddal IL1.12.46+37.5715.28
Edvin AakreEgersund OKdiskvalifisert

Herrer - Ny

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)28.1518.50
2Noa StokkelandÅlgård Orientering40.50+12.3527.13

Damer - Ny

1 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amalie Sofie Kalsaas UrstadÅlgård Orientering19.4413.09
2Lea StokkelandÅlgård Orientering40.26+20.4226.57
3Tea StokkelandÅlgård Orientering40.54+21.1027.16

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.