Offisiell resultatliste for Høstkarusellen 2019 - Løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høstkarusellen 2019 - Løp 1
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 9 november 2019

Klasser: Visa alla | Damer - kort løype | Damer - mellomlang løype | Damer - lang løype | Herrer - kort løype | Herrer - mellomlang løype | Herrer - lang løype | Nybegynnerløype | Lang-Åpen | Mellom-Åpen | Kort-Åpern

Damer - kort løype

2 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne SteinkopfAftenbladet BIL37.1512.50
2Grethe Ask-BreivikAftenbladet BIL38.15+1.0013.11
3Irene SirevågUiS BIL39.01+1.4613.27

Damer - mellomlang løype

4 100 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elin Helene DymbeStavanger Orienteringsklubb36.418.56
2Anita Glenne KallhovdEgersund OK39.05+2.249.31
3Brit NilsenStavanger Orienteringsklubb39.33+2.529.38
4Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb39.35+2.549.39
5Trude HermanrudStavanger kommune BIL43.32+6.5110.37
6Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb47.49+11.0811.39
7Pernille Ronæss MellebyStavanger Orienteringsklubb49.47+13.0612.08
8Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb50.32+13.5112.19
9Tove BjerkreimFrøyland IL55.32+18.5113.32
10Inger Skretting OpstadEgersund OK59.06+22.2514.24
Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Margrethe RoalsøSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

Damer - lang løype

5 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK45.468.19
2Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb46.41+0.558.29
3Lise IsachsenStavanger Orienteringsklubb48.39+2.538.50
4Helen LomelandÅlgård Orientering52.33+6.479.33
5Vibeke LamarkGanddal IL54.43+8.579.56
6May MelingStavanger Orienteringsklubb1.00.47+15.0111.03
7Mariann SveinsvollGanddal IL1.04.35+18.4911.44

Herrer - kort løype

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eldar AustvollNOTEAM24.598.36
Sverre VarebergStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Herrer - mellomlang løype

4 100 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb35.248.38
2Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb36.43+1.198.57
3Per Ingar HadlandGanddal IL37.08+1.449.03
4Lars Nicolay Nygård BassoStavanger Orienteringsklubb38.18+2.549.20
5Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb38.43+3.199.26
6André SirevågStatoil BIL40.43+5.199.55
7Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb41.12+5.4810.02
8Terje HellandNOTEAM41.20+5.5610.04
9Norvald SkrettingNOTEAM41.43+6.1910.10
10Arne Magne HandelandSandnes kommune BIL41.58+6.3410.14
11Bjarne GimreGanddal IL42.06+6.4210.16
12Arne NygaardNOTEAM42.33+7.0910.22
13Knut SkjævelandGanddal IL44.03+8.3910.44
14Jan VærpSøgne og Songdalen OK45.06+9.4211.00
15Bjørn kristian RøylandStavanger Orienteringsklubb46.02+10.3811.13
16Raymond B PettersenÅlgård Orientering46.32+11.0811.20
17Frode FølgesvoldAftenbladet BIL50.53+15.2912.24
18Jan ArendalEquinor BIL51.23+15.5912.31
19Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb52.00+16.3612.40
20Per Marthon MælandAftenbladet BIL52.06+16.4212.42
21Geir HusdalTIF Viking54.21+18.5713.15
Lars DymbeStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Arvid ThorsenRiska Orienteringsklubbdiskvalifisert
Leif Gunnar WikeneStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Herrer - lang løype

5 500 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Runar Eike ToftEquinor BIL33.146.02
2Geir SandSUS BIL33.20+0.066.03
3Joar EilevstjønnGanddal IL36.08+2.546.34
4Jan-Rune Larsen BassoStavanger Orienteringsklubb36.19+3.056.36
5Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb36.57+3.436.43
6Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)37.17+4.036.46
7Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb38.38+5.247.01
8Tollak Johannes DymbeStavanger Orienteringsklubb39.11+5.577.07
9Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering39.45+6.317.13
10Svein Magnus HalsneStavanger Orienteringsklubb41.17+8.037.30
11Bertrand DenieulStavanger Orienteringsklubb41.40+8.267.34
12Kristoffer MonsenVaregg Fleridrett41.48+8.347.36
13Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb42.49+9.357.47
14Øyvind LamarkGanddal IL42.54+9.407.48
15Håkon EggebøStavanger Orienteringsklubb42.58+9.447.48
16Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)44.52+11.388.09
17Trond LamarkGanddal IL45.59+12.458.21
18Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb46.26+13.128.26
19Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb48.26+15.128.48
20Erling MaulandGanddal IL48.55+15.418.53
21Tor BrekkenGanddal IL52.54+19.409.37
22Ove OalandGanddal IL55.43+22.2910.07

Nybegynnerløype

1 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Daniel EilevstjønnGanddal IL17.0111.20
2Audun SkartveitNOTEAM19.43+2.4213.08
3Henrik EilevstjønnGanddal IL20.58+3.5713.58

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.