Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen 11

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen 11
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: torsdag 29 august 2019

D 11-12

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Juliette Holtskog-FeremansSkien OK46.47
2Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL47.10+0.23
3Astrid Bøgeberg LilleaasPorsgrunn OL55.58+9.11
4Sigrid BruemPorsgrunn OL1.03.22+16.35
5Thea Kåsa VestgårdenPorsgrunn OL1.03.35+16.48

D 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Julie KristensenPorsgrunn OL51.57

D 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Une HoltermannPorsgrunn OL29.20

D 17-C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde Gunn HellenesOK Skeidi39.46
2Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi51.48+12.02

D 40-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jorunn IsaksenPorsgrunn OL50.07
2Siv WiersdalenPorsgrunn OL1.01.13+11.06

D 50-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde VassendPorsgrunn OL33.08
2Eli Marie WiigPorsgrunn OL34.20+1.12
3Janne LarsenPorsgrunn OL48.12+15.04

D 60-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne HerumOK Skeidi39.29
2Kristil KristensenOK Skeidi45.17+5.48
3Tonny LindquistOK Skeidi1.21.26+41.57

H 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ole Magnus StoremyrIL Hauken1.11.08

H 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henrik Repstad StoremyrIL Hauken37.23

H 15-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tobias MathisenPorsgrunn OL25.00
2Magnus BrodinPorsgrunn OL30.26+5.26
3Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL31.20+6.20
4Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL33.03+8.03

H 17-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tor-Ivar KristensenPorsgrunn OL36.13

H 17-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erling GrammeltvedtOK Skeidi30.09
2Fredrik PollandOK Skeidi35.38+5.29
3Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL36.19+6.10
4Børge NordliPorsgrunn OL43.30+13.21
5Lars Rune LieOK Skeidi44.58+14.49

H 40-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL31.02
2Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL47.23+16.21

H 50-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arve GlittumOK Skeidi32.20
2Øyvind FlaattenOK Skeidi33.26+1.06
3Bjørn PollandOK Skeidi34.49+2.29
4Jan GatevoldPorsgrunn OL36.03+3.43
5Jørn LangerudPorsgrunn OL38.47+6.27

H 60-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rune LaurantsenSkien OK29.11
2Jiri UrvalekPorsgrunn OL46.43+17.32
Eilef LandsverkSkien OKdiskvalifisert
Olav FlogstadIL Haukenbrutt

H 70-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Atle RemmePorsgrunn OL39.33
2Kjell MeenPorsgrunn OL41.34+2.01
3Rolf LyePorsgrunn OL47.55+8.22
4Kay JørgensenPorsgrunn OL49.52+10.19
5Kåre ThorbjørnsenLarvik OK54.28+14.55
6Tor Eivind EdvardsenLarvik OK1.08.16+28.43

Mosjon

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Morten AndresenOK Skeidi36.04
2Sigurd HoltskogSkien OK46.09+10.05
3Harald OmlandSkien OK50.17+14.13

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.