Offisiell resultatliste for Trondheim sprintcup - løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim sprintcup - løp 2
Arrangørorganisasjon: Nidarøst OK
Dato: torsdag 4 april 2019

D -10

1 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Ingrid Mauseth RøFreidig19.4115.08
0Lily Alexandra MorganMalvik IL17.5513.46
0Lina SandquistOL Trollelg13.2410.18

D 11-12

1 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hedda SæbøNidarøst OK11.158.39
2Anna Emilie LonaWing OK11.31+0.168.51
3Ingeborg KolstadWing OK12.09+0.549.20
4Annika Lund EikremFreidig14.38+3.2311.15
5Agnes Wullum-VestadWing OK14.57+3.4211.30
6Tuva Holck SandbergWing OK17.26+6.1113.24
7Anna F. HøysæterWing OK35.23+24.0827.13

D 13-14

2 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Solveig Louise NissenFreidig18.357.08
1Sigrid HaugskottOL Trollelg18.357.08
3Nora HalvorsenFreidig18.42+0.077.11
4Lina Storler SnøfuglFreidig19.54+1.197.39
5Marita AskeFreidig21.32+2.578.16
6Maria Strømdal WikFreidig21.42+3.078.20

D 15-16

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea Spets StorhovFreidig17.056.34
2Anna Aurora NolteFreidig18.06+1.016.57
3Vilde Talgø-KristiansenFreidig18.34+1.297.08

D 17-20

2 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnhild EideByåsen IL16.216.17
2Stine AuneNidarøst OK18.58+2.377.17
3Hanne Helmine RogstadNidarøst OK20.12+3.517.46
4Maren VikenByåsen IL27.18+10.5710.30
5Andrine VikenByåsen IL29.28+13.0711.20
Frida HaugskottOL Trollelgdiskvalifisert

D 21-

2 600 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg EideByåsen IL14.445.40
2Eva TesarovaWing OK17.26+2.426.42
3Helen PalmerByåsen IL17.44+3.006.49
4Line SølbergIL Leik18.04+3.206.56
5Marte Hoff HagenNTNUI18.28+3.447.06
6Marit Rønning SkoglundNTNUI19.16+4.327.24
7Hanne VefsnmoByåsen IL19.31+4.477.30
8Camilla ÖhmanNTNUI19.53+5.097.38
9Sunniva MorganMalvik IL19.58+5.147.40
10Kristin Høydalsvik WellsByåsen IL20.56+6.128.03 Last ned GPS-spor i gpx-format
11Ingunn S. ØsthagenByåsen IL21.14+6.308.10
12Marit SchmidOL Trollelg22.18+7.348.34
13Kristin JægerWing OK22.56+8.128.49

H -10

1 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Peter WithWing OK23.5518.23
0Leo Benjamin MorganMalvik IL34.1426.20
Torvin Bergh-HansenByåsen ILdiskvalifisert

H 11-12

1 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathias LeroyerFreidig7.556.05
2Dagfinn StenvikByåsen IL12.36+4.419.41

H 13-14

2 600 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Strømdal WikFreidig14.455.40
2Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL18.13+3.287.00
3Alf Petter LynumFreidig19.01+4.167.18
4Herman Bruchmüller SundtByåsen IL21.52+7.078.24
5Aksel VikenByåsen IL22.09+7.248.31
6Sander M JensenByåsen IL22.40+7.558.43
7Jakob Jøsang WithWing OK23.07+8.228.53
8Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK27.16+12.3110.29
9Ludvik Storler SnøfuglFreidig27.59+13.1410.45
10Aslak MoxnessByåsen IL34.54+20.0913.25
Odin GåsvikNidarøst OKdiskvalifisert

H 15-16

2 600 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig15.265.56
2Vemund MølnvikFreidig16.13+0.476.14
3August Hopstad NykvistWing OK16.14+0.486.14
4Petter Andreas LonaWing OK16.21+0.556.17
5Kristoffer LerliMelhus IL16.26+1.006.19
6Tord RomundstadNidarøst OK16.27+1.016.19
7Emil GrønliFreidig17.24+1.586.41
8Erlend AuneByåsen IL17.37+2.116.46
9Iver Dalsaune ThunFreidig17.38+2.126.46
10Vetle Grønvik EkraFreidig17.40+2.146.47
11Emil Reinertsen LeroyerFreidig18.25+2.597.05
12August MaskeFreidig18.40+3.147.10
13Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL19.25+3.597.28
14Ørjan SæterMelhus IL19.40+4.147.33
15Joakim Solberg QvenildMelhus IL21.37+6.118.18
16Gaute Fjærli TevikMelhus IL21.50+6.248.23
17Andreas AagesenMelhus IL22.16+6.508.33
18Oskar StorlerMelhus IL25.03+9.379.38

H 17-20

2 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon SæternesByåsen IL15.355.59
2Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL15.43+0.086.02
3Ole Jørgen Bogen ArenthNTNUI15.53+0.186.06
4Jostein RøFreidig17.08+1.336.35
5Johannes LangaasNidarøst OK17.56+2.216.53
6Brage AsplemFreidig18.47+3.127.13
7Mathias Enebak IversenFreidig29.03+13.2811.10

H 21-

2 600 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oskar AndrénIL Leik12.244.46
2Sindre JohannessenFreidig12.32+0.084.49
3Sindre Østgulen DeiszNTNUI12.54+0.304.57
4Ove BaardsgaardOL Trollelg13.35+1.115.13
5Gustav FiskumNTNUI13.50+1.265.19
6Anders Felde OlaussenNTNUI13.52+1.285.20
7Jan SchmidOL Trollelg13.57+1.335.21
8Bjørn LundanesNTNUI14.16+1.525.29
9Ola KeiseråsIL Leik14.21+1.575.31
10Olav Milian Schmitt GranNTNUI14.35+2.115.36
11Kristoffer NeslandNTNUI14.38+2.145.37
12Sigurd StenvikByåsen IL14.52+2.285.43
13Erik GustafssonNTNUI14.53+2.295.43
14Mads FornesNTNUI14.54+2.305.43
15Tobias KristensenNTNUI15.01+2.375.46
16Åsmund Aamodt ResellNTNUI15.09+2.455.49
17Sverre Bang StøengNTNUI15.18+2.545.53
17Jonas UnsgårdIL Leik15.18+2.545.53
19Espen Samuelsen SkiriNTNUI15.31+3.075.58
20Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL15.32+3.085.58
21Nicholas MorganMalvik IL15.35+3.115.59
22Halvor LundFreidig15.46+3.226.03
23Jonas WaeflerFreidig15.51+3.276.05
24Mathias BjuganNTNUI15.55+3.316.07
25Johannes Karstein MidtbøWing OK16.50+4.266.28
26Jérôme SoulardByåsen IL17.08+4.446.35
27Tore Borchgrevink AluHamar OK17.56+5.326.53
28Audun RyenNidarøst OK18.54+6.307.16
29Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering19.02+6.387.19
30Jan KondulaNTNUI23.45+11.219.08

H 40-

2 600 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Petter Andreas BerghMalvik IL15.025.46
2Jørgen TegdanFreidig15.22+0.205.54
3Øivind AunøienOK Fjell16.13+1.116.14
4Snorre HansenByåsen IL16.50+1.486.28
5Ingebrigt FuglemMalvik IL17.11+2.096.36
6Eivind LonaWing OK17.31+2.296.44
7Lars Martin HafstadByåsen IL17.47+2.456.50 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Kristian StensrudOL Trollelg18.47+3.457.13
9Hans Helmer SæternesByåsen IL19.13+4.117.23
10Christian Andre AndresenMalvik IL19.39+4.377.33
11Jon Olaf OlaussenMalvik IL23.28+8.269.01

H 50-

2 600 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjarne LienByåsen IL16.146.14
2Svein Erik BratsbergWing OK16.39+0.256.24
3Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg17.54+1.406.53
4Arild H ClausenFreidig18.04+1.506.56
5Rune StræteWing OK18.07+1.536.58
5Haakon ArnesenByåsen IL18.07+1.536.58
7Frode HaugskottOL Trollelg18.24+2.107.04
8Jan HageIL Leik18.51+2.377.15
9Lars Erik StrømsnesMalvik IL19.00+2.467.18
10Stein Ivar FossMelhus IL19.08+2.547.21
11Morten KorsvoldWing OK19.19+3.057.25
12Jens Kjetil MehammerWing OK19.23+3.097.27
13Trond SletnerFreidig19.26+3.127.28
14Agnar RenolenWing OK19.39+3.257.33
15Harald StorrønningByåsen IL19.49+3.357.37
16Håvard EidnesOL Trollelg19.52+3.387.38
17Øystein WiggenByåsen IL20.29+4.157.52
18Dag Erik HellandWing OK22.25+6.118.37
19Per Ivar SkinderhaugWing OK22.32+6.188.40
20Geir WillumsenFreidig24.39+8.259.28
21Arne Inge KolstadWing OK25.02+8.489.37
22John LerliMelhus IL27.07+10.5310.25
23John SvergjaKvikne IL40.00+23.4615.23
Bernt BrynhildsenWing OKdiskvalifisert
Jakob HaugenStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert

H 60-

2 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bernt RognesFreidig17.366.46
2Inge NørstebøOL Trollelg19.03+1.277.19
3Kjell MaroniByåsen IL19.55+2.197.39
4Svein Olav ÅmotIL Leik21.10+3.348.08
5Jostein AlvestadWing OK23.03+5.278.51
6Olav KvittemFreidig24.19+6.439.21
7Morten SkoglundByåsen IL26.18+8.4210.06
8Per Olav JohansenTrønderEnergi BIL27.10+9.3410.26

H 65-

2 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Steinar AasvangWing OK21.068.06
2Tor GjermstadWing OK24.23+3.179.22
3Rune M HoltFreidig28.04+6.5810.47
4Helge RustadFreidig31.11+10.0511.59
5Kåre EggereideMalvik IL32.20+11.1412.26

H 70-

2 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut LillealternFreidig23.299.01
2Tom BuggeByåsen IL25.08+1.399.40
3Edgar FuruholtOL Trollelg27.05+3.3610.25
4Svein Endre HoveByåsen IL27.21+3.5210.31
5Nils Olav VennevikFreidig29.42+6.1311.25

H 75-

2 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Roar ForbordMalvik IL23.269.00
2Magnus LandstadFreidig24.49+1.239.32
3Torleif StephansenNidarøst OK27.48+4.2210.41
4Finn Faye KnudsenOL Trollelg32.24+8.5812.27
5Robert StrømWing OK40.00+16.3415.23
Eigil SørliMalvik ILdiskvalifisert

H 80-

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders LaugloOL Trollelg28.3110.58
2Jardar SandstadSelbu OK34.13+5.4213.09
3Arne Kjell FoldvikNidarøst OK37.08+8.3714.16
4Stig Arild HaugskottOL Trollelg38.03+9.3214.38

D 40-

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gøril EideByåsen IL19.477.36
2Kari Solem AuneByåsen IL20.24+0.377.50
3Tina Strømdal WikFreidig20.28+0.417.52

D 50-

2 600 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rine HanssenByåsen IL18.177.01
2Torunn Spets StorhovFreidig18.21+0.047.03
3Nina-Beate LiabakkByåsen IL20.45+2.287.58
4Turid ArnesenByåsen IL21.47+3.308.22
5Tone AlmåsIL Leik22.33+4.168.40
6Hilde ForbordMalvik IL23.01+4.448.51
7Åse Rita EllingsenWing OK26.20+8.0310.07
8Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering27.00+8.4310.23
9Mai Iren AlmåsIL Leik27.47+9.3010.41
10Ingunn MorsetWing OK28.05+9.4810.48

D 60-

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Guri BjørndalByåsen IL22.308.39
2Grete Berge OwrenFreidig23.05+0.358.52
3Siri DrogsetWing OK29.38+7.0811.23
4Reidun Fallan SmaavikFreidig31.41+9.1112.11

D 65-

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ruth SchmidOL Trollelg30.2211.40

D 70-

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne FuruholtOL Trollelg38.0514.38

Åpen kort

1 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Irene Storler SnøfuglFreidig10.568.24
2Marit Storler SnøfuglFreidig11.05+0.098.31

Åpen lang

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik EnoksenNOTEAM21.598.27
2Maj-Lisbet RønningFreidig29.25+7.2611.18
3Anita AasgårdNOTEAM1.03.22+41.2324.22
3Caroline AadalNTNUI1.03.22+41.2324.22
Karen SekkesæterNOTEAMikke startet

Arrangør

2 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
John Petter GåsvikNidarøst OKfullført
Tore BrurokNidarøst OKfullført
Are RogstadNidarøst OKfullført
Jan Erik KofoedNidarøst OKfullført
Leif EngenNidarøst OKfullført
Jens Øystein GjersvoldNidarøst OKfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.