Offisiell resultatliste for Vinter-Jukola 14

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinter-Jukola 14
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: onsdag 13 februar 2019

lang-A

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erling GrammeltvedtOK Skeidi40.26
2Halvard KornmoPorsgrunn OL44.05+3.39
3Une HoltermannPorsgrunn OL44.33+4.07
4Petter LøeNotodden OL45.39+5.13
5Helge GisholtOK Skeidi45.40+5.14
6Øyvind FlaattenOK Skeidi48.25+7.59
7Per Olav GulbrandsenLarvik OK49.15+8.49
8Jan GatevoldPorsgrunn OL49.29+9.03
9Bjørn Richard KirsteSkien OK52.26+12.00
10Dag AusenPorsgrunn OL53.06+12.40
11Espen RaastadSkien OK53.37+13.11
12Hilde VassendPorsgrunn OL53.46+13.20
13Jon SkriubakkenPorsgrunn OL54.36+14.10
14Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL55.46+15.20

kort-A

29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL33.40
2Hanne VassendPorsgrunn OL34.05+0.25
3Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL34.26+0.46
4Espen JohnsenHedrum OL35.56+2.16
5Jørn MyrlandNotodden OL35.59+2.19
6Frode RobertsenStokke IL36.05+2.25
7Roger LysnesHedrum OL37.05+3.25
8Bjørn PollandOK Skeidi37.26+3.46
9Tom SagaSkien OK39.10+5.30
10Ole JohanssonPorsgrunn OL39.36+5.56
11Sveinung RekaaNotodden OL40.47+7.07
12Per Henrik ZagarLarvik OK41.28+7.48
13Bjørn LiePorsgrunn OL42.06+8.26
14Henrik Repstad StoremyrIL Hauken43.28+9.48
15Siv WiersdalenPorsgrunn OL43.50+10.10
16Elling AakreAndebu IL44.03+10.23
17Harald OmlandSkien OK46.34+12.54
18Morten AndresenOK Skeidi46.47+13.07
19Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL47.15+13.35
20Mie ZagarLarvik OK47.24+13.44
21Kay JørgensenPorsgrunn OL48.17+14.37
22Per Øystein AndersenLarvik OK56.23+22.43
23Elin BordøyHedrum OL58.17+24.37
23Tone Sølie LysnesHedrum OL58.17+24.37
25Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL1.04.30+30.50
Arne Håkon JørgensenSandefjord OKdiskvalifisert
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OLdiskvalifisert
Hugo A. ChristensenNotodden OLbrutt
Kjell MeenPorsgrunn OLbrutt

C-løype

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rita RaastadSkien OK32.12
2Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi38.02+5.50
3Rolf LyePorsgrunn OL38.07+5.55
4Tone GammelsæterPorsgrunn OL42.48+10.36

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.