Offisiell resultatliste for Moskusspretten - orienteringsløp på Dovrefjell

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Moskusspretten - orienteringsløp på Dovrefjell
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: søndag 14 juli 2019

Herrer - Lang løype

6 300 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard LucasenFredrikstad SK41.506.38
2Isak BergsetFrol IL43.30+1.406.54
3Erlend Nilsen SandnesNTNUI44.47+2.577.06
4Ola KeiseråsIL Leik50.11+8.217.57
5Carl Petter LyngenFrol IL51.29+9.398.10
6Hans UrsetIL BUL-Tromsø51.43+9.538.12
7Jonas UnsgårdIL Leik53.39+11.498.30
8Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL54.36+12.468.40
9Andreas HaalandWing OK55.33+13.438.49
10Vegard LineNydalens SK1.00.29+18.399.36
11Terje MaroniByåsen IL1.01.29+19.399.45
12Håvard Mo VaadalNTNUI1.04.59+23.0910.18
13Svein Erik BratsbergWing OK1.05.26+23.3610.23
14Helge KolstadKlubbløs1.06.02+24.1210.28
15Fredrik PerssonWing OK1.06.41+24.5110.35
16Atle PedersenMelhus IL1.11.28+29.3811.20
17Gunnar VatnFrol IL1.11.47+29.5711.23
18Rune StræteWing OK1.12.14+30.2411.27
19Nils-Erik HirschTyrving IL1.12.44+30.5411.32
20Petter EricsonÅmåls OK1.13.26+31.3611.39
21Jens Kjetil MehammerWing OK1.14.13+32.2311.46
22Bjørn P. LøvåsNidarøst OK1.15.33+33.4311.59
23Iver Gjedrem LundVerdal OK1.17.01+35.1112.13
24Hans Ivar HattestadVingerom IL1.18.07+36.1712.23
25Stig Magnar LøvåsFreidig1.19.46+37.5612.39
26Geir Arne LodgaardByåsen IL1.20.38+38.4812.47
27Øyvind Eliseussen-SkalleHarstad OL1.21.30+39.4012.56
28Svein UnsgårdIL Leik1.25.49+43.5913.37
29Erik EngløkkHaugesund IL Orientering1.28.59+47.0914.07
30Jostein HaugOL Vallset/Stange1.37.39+55.4915.30
31Onno VerberneOL Toten-Troll1.44.34+1.02.4416.35
32Lasse SkalleHarstad OL1.48.20+1.06.3017.11
33Svein ThorsbergGrue IL1.56.07+1.14.1718.25
34Per Ole DahlsrudNydalens SK2.00.39+1.18.4919.09
35Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg2.00.46+1.18.5619.10
36Torleif StephansenNidarøst OK2.25.06+1.43.1623.01
Stein Ivar FossMelhus ILdiskvalifisert
Kjell MaroniByåsen ILdiskvalifisert
Jørgen SkalleHarstad OLdiskvalifisert
Magne BrændenLillomarka OLbrutt
Jo Even KolstadFreidigikke startet
Henrik OttesenFredrikstad SKikke startet
Sondre OttesenFredrikstad SKikke startet
Skjalg StordalByåsen ILikke startet

Damer - Lang løype

6 300 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karen Oline KolstadNTNUI52.568.24
2Lea-Rebekka TonjerNydalens SK1.15.04+22.0811.54
3Inga Waage MikalsenNordreisa IL1.15.08+22.1211.55
4Randi JensenFrol IL1.16.40+23.4412.10
5Tone AlmåsIL Leik1.22.03+29.0713.01
6Randi LillealternFreidig1.25.32+32.3613.34
7Marte Hoff HagenNTNUI1.30.48+37.5214.24
8Vibeke Falck HolteFreidig1.37.16+44.2015.26
9Ingrid RavnanOL Toten-Troll1.38.53+45.5715.41
10Eva TesarovaWing OK1.42.51+49.5516.19
11Ane Malene KolstadFreidig2.16.12+1.23.1621.37

Herrer - Mellomlang løype

4 600 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Idar SætranIF Trauma42.449.17
2Fritz AebiOLG Herzogenbuchsee44.24+1.409.39
3Sondre SkytterenOdal OL - Orientering45.58+3.149.59
4Elias BergsetIL Veten46.33+3.4910.07
5Einar LundVerdal OK47.01+4.1710.13
6Kjetil SkjåkLillehammer OK47.48+5.0410.23
7Harald OftedalFreidig48.39+5.5510.34
8Anders BergsetIL Veten48.54+6.1010.37
9Geir Henrik HirschIF Trauma49.28+6.4410.45
10Olav Martin IndgaardFrol IL54.40+11.5611.53
11Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering55.23+12.3912.02
12Trond SletnerFreidig56.22+13.3812.15
13Eskil BrændenLillomarka OL57.19+14.3512.27
14Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering58.46+16.0212.46
15Knut HagenByåsen IL1.03.15+20.3113.45
16Mart BroerenArgus1.03.48+21.0413.52
17Sverre HellevikFreidig1.04.21+21.3713.59
18Leif Rune HellevikFreidig1.06.43+23.5914.30
19Roar SigurdsenRingnes BIL1.07.17+24.3314.37
20Christer EricsonÅmåls OK1.09.22+26.3815.04
21Egil Petter StræteStjørdals-Blink Orientering1.12.20+29.3615.43
22Jostein GrepstadNTNU BIL1.18.02+35.1816.57
23Anders WaageFreidig1.19.08+36.2417.12
23Martin SkytterenOdal OL - Orientering1.19.08+36.2417.12
25Niklas StolpeEidskog OL1.20.32+37.4817.30
Egil KarlsenAskøy OLikke startet
Ådne StordalByåsen ILikke startet

Damer - Mellomlang løype

4 600 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ine HoviÅs-NMBU Orientering46.3610.07
2Anne UrsetIL BUL-Tromsø48.35+1.5910.33
3Hanne SletnerKlubbløs58.55+12.1912.48
4Camilla HengebølFrol IL59.17+12.4112.53
5Tone HirschIF Trauma1.00.36+14.0013.10
6Magnhild ForsethFrol IL1.04.44+18.0814.04
7Gunnhild OftedalFreidig1.07.02+20.2614.34
8Mai Iren AlmåsIL Leik1.10.38+24.0215.21
9Maria EricsonÅmåls OK1.12.18+25.4215.43
10Ella Eriksen KongsvikWing OK1.17.16+30.4016.47
11Marit AxelssonVästvärmlands OK1.17.50+31.1416.55
12Line SletnerLillomarka OL1.19.08+32.3217.12
Britt KarlsenAskøy OLikke startet

Herrer - Kort løype

2 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav Gjedrem LundVerdal OK30.3411.45
2Erik HaugenRingsaker OK33.02+2.2812.42
3Gunnar ØsterbøFreidig33.44+3.1012.58
4Bjørn Ivar RyenVingelen IL36.37+6.0314.05
5Hallvard HellevikFreidig40.39+10.0515.38
6Egil SletnerTormod Skilag48.12+17.3818.32
7Torstein Gjedrem LundVerdal OK1.01.28+30.5423.38
Lars ButtingsrudVingelen ILdiskvalifisert
Kjetil JacobsenHamar OKikke startet

Damer - Kort løype

2 600 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Irene Kroken BergsetIL Veten34.3913.19
2Torid KvaalFreidig36.16+1.3713.56
3Åse NybakkenTormod Skilag38.38+3.5914.51
4Bjørg GårdhammerFossekallen IL40.51+6.1215.42
4Ida Gjermundsdotter UrsetIL BUL-Tromsø40.51+6.1215.42
6Mia HirschIF Trauma46.28+11.4917.52
7Randi Aas FjæstadHamar OK56.28+21.4921.43
8Anne-Grete OlsenFreidig1.00.18+25.3923.11
9Mona Elisabeth Gjedrem LundVerdal OK1.02.43+28.0424.07
10Anne-Lise SletnerTormod Skilag1.18.07+43.2830.02
Hanne KongsvikWing OKdiskvalifisert
Grete UrsetVingelen ILdiskvalifisert
Mia UrsetIL BUL-Tromsøbrutt
Birgitte BekkelundRøyken OLikke startet
Solveig VingelenVingelen ILikke startet

Herrer - N-løype

1 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Sindre DalGrue IL28.5416.03
Sigve FuglemEmblem IL18.4210.23
Embrik NordsetNittedal IL1.03.3535.19

Damer - N-løype

1 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Vilja FuglemEmblem IL15.488.46
Guro HaalandWing OK27.4715.26
Vilde HaalandWing OK27.5015.27
Tomine NordsetNittedal ILfullført
Bettine OlsenNordreisa IL27.5015.27
Athena SherlockMoxina OK24.2013.31
Tina SletnerFreidig27.5615.31

Herrer - C-løype

2 100 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lorentz SkjønsfjellNordreisa IL17.188.14
2Tor Idar LillekrokenFolldal IF19.05+1.479.05
3Åsmund Larsen HirschTyrving IL28.01+10.4313.20
4Heine FuglemEmblem IL28.54+11.3613.45
5Lavrans HirschTyrving IL29.57+12.3914.15
6Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL30.33+13.1514.32
7Emil SkytterenOdal OL - Orientering32.58+15.4015.41
8Olav SkjåkLillehammer OK40.24+23.0619.14
8Johan SkjåkLillehammer OK40.24+23.0619.14
10Oskar StorlerMelhus IL41.35+24.1719.48
Johannes StordalByåsen ILikke startet

Damer - C-løype

2 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tina FuglemEmblem IL24.4911.49
2Guro BrændenLillomarka OL26.20+1.3112.32
3Elida FuglemEmblem IL27.07+2.1812.54
4Ingeborg KolstadWing OK27.29+2.4013.05
5Ruth Malin DalGrue IL33.52+9.0316.07
6Monika AebiOLG Herzogenbuchsee37.04+12.1517.39
7Torun Larsen HirschTyrving IL39.14+14.2518.40
8Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK51.58+27.0924.44
Julie StordalByåsen ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.