Offisiell resultatliste for Finn Skedsmo minneløp 2019

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Finn Skedsmo minneløp 2019
Arrangørorganisasjon: Hadeland OL
Dato: lørdag 21 september 2019

Klasser: Visa alla | N-åpen | D 17-20 | D 21- | D 40- | D 50- | D 60- | H 17-20 | H 21- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | D 13-16 | H 13-16 | Trim

N-åpen

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Stian LillegårdLillomarka OL25.248.28
0Andreas SkistadGjø-Vard OL1.22.4527.35
Alfred NikolaisenOppsal Orienteringikke startet

D 40-

8 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll1.13.518.23
2Heidi TronbølFet OL1.30.56+17.0510.19
3Ann Elin FlågenHeming Orientering1.32.45+18.5410.32
4Audrun UtskarpenIL GeoForm1.40.18+26.2711.23

D 50-

7 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering1.18.1611.10
2Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK1.18.36+0.2011.13
3Trude FixdalIL Koll1.21.37+3.2111.39
4Vanja StaffOL Toten-Troll1.28.16+10.0012.36

D 60-

7 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wenche BjørnstadRingsaker OK1.22.1711.45
2Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange1.32.52+10.3513.16

H 21-

12 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard LucasenFredrikstad SK1.20.396.43
2Kim André SveenHadeland OL2.39.24+1.18.4513.17

H 40-

12 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders SollienOL Toten-Troll2.03.5110.19
2Asgeir LiumFet OL2.03.57+0.0610.19
3Robert FredriksenNotodden OL2.12.55+9.0411.04
4Lars BallangrudOppsal Orientering2.41.54+38.0313.29
5Trond FlaskerudOL Toten-Troll2.42.18+38.2713.31
6Einar TesloHadeland OL2.55.29+51.3814.37
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orienteringikke startet

H 50-

8 800 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henning RøbergNittedal OL1.02.257.05
2Bo EngdahlIL Koll1.06.03+3.387.30
3Jan Richard EriksenAsker Skiklubb1.08.53+6.287.49
4Nils Petter FremmingHeming Orientering1.13.45+11.208.22
5Geir NilsenViul Orienteringsklubb1.17.48+15.238.50
6Per Øivind EgerKongsberg OL1.17.53+15.288.51
7Onno VerberneOL Toten-Troll1.18.22+15.578.54
8Guttorm EggeIL GeoForm1.18.45+16.208.56
9Rolv Anders SystadLyn Ski1.21.44+19.199.17
10Eskil DahlenØystre Slidre IL1.21.51+19.269.18
11Hallvard BergTyrving IL1.21.53+19.289.18
12Stein Arne NegårdVang OL1.22.23+19.589.21
13Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb1.22.41+20.169.23
14Børge PedersenNydalens SK1.27.16+24.519.54
15Stein H. HagenFossum IF1.27.36+25.119.57
16Gløer O WinsvoldSentrum OK1.28.20+25.5510.02
17Bjarte LindstadOL Toten-Troll1.39.15+36.5011.16
18Terje NæssFossum IF1.46.56+44.3112.09
19Per Ole DahlsrudNydalens SK1.47.05+44.4012.10
20Anders FlågenHeming Orientering1.51.55+49.3012.43
21Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering1.52.23+49.5812.46
22Tore KalhovdFossum IF2.14.16+1.11.5115.15
Einar GisholtFossum IFikke startet
Nils Harald StaffOL Toten-Trollikke startet

H 60-

8 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd DæhliLøten o-lag1.14.458.29
2Widar TrømborgSande Sportsklubb1.22.43+7.589.23
3Sture OttesenIndre Østfold OK1.24.39+9.549.37
4Ola BroxOL Toten-Troll1.27.33+12.489.56
5Knut Anders LøkenFossum IF1.45.43+30.5812.00
6Sjur GjestvangOL Toten-Troll1.49.19+34.3412.25
7Johan SwärdHadeland OL1.52.16+37.3112.45
8Knut HaugOL Vallset/Stange1.52.31+37.4612.47

H 70-

7 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor TrøanHadeland OL1.12.5810.25
2Helge RevhaugRingerike OL1.14.05+1.0710.35
3Einar LundHamar OK1.18.43+5.4511.14
4Hasse BergstrømTyrving IL1.26.08+13.1012.18
5Knut Erik ØstengenThales Il?1.29.24+16.2612.46
6Terje MalmHamar OK1.32.48+19.5013.15
7Øyvind HoveidAsker Skiklubb1.37.17+24.1913.53
8Paul SkjakerHadeland OL1.40.43+27.4514.23
9Helge LyeTyrving IL1.45.18+32.2015.02
10Jan JansenOK Moss1.49.36+36.3815.39
Jon Vegard LundeLillehammer OKikke startet

D 13-16

5 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kathinka Zahl HagenFossum IF45.179.03
Anne ØstvoldHeming Orienteringbrutt

H 13-16

5 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias Tronbøl LiumIL Koll43.328.42
2Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll1.00.56+17.2412.11
3Amund FlaskerudOL Toten-Troll1.00.58+17.2612.11
4Alfred BjørnerødOK Moss1.18.04+34.3215.36

Trim

5 000 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solveig Eline BergTyrving IL41.208.16
2Paul HinschKustein41.47+0.278.21
3Harald AulieIL Koll43.51+2.318.46
4Hildegunn LindstadOL Toten-Troll46.06+4.469.13
5Lill Ramberg SkappelLillehammer OK51.32+10.1210.18
6Anne SørumIndre Østfold OK51.37+10.1710.19
7Kirsti Grundnes BergTyrving IL51.42+10.2210.20
8Berit BergsetGjø-Vard OL51.56+10.3610.23
9Jens-Henrik SimonsenOK Øst52.29+11.0910.29
10Gunn Elin RudiHadeland OL52.52+11.3210.34
11Lars FlaskerudOL Toten-Troll1.00.56+19.3612.11
12Anisa KlobucistaHadeland OL1.01.01+19.4112.12
13Berthe TesloHadeland OL1.01.02+19.4212.12
14Anne Kathrine SvingheimHadeland OL1.04.00+22.4012.48
15Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering1.07.07+25.4713.25
16Øystein SkappelLillehammer OK1.12.54+31.3414.34
Elise GisholtFossum IFikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.