Offisiell resultatliste for Freidigstafetten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Freidigstafetten
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: lørdag 18 mai 2019

H135

3 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Wing OK 12.22.46
Rune Stræte48.152+2.0148.152+2.01
Agnar Renolen46.4311.34.581-1-2.01
Morten Strand47.4812.22.46100.00
2Verdal OK 12.55.25+32.39
Vidar Skjerve46.14146.141
Einar Lund55.522+9.091.42.062+1+7.08+7.08
Jon Marius Iversen1.13.192+25.312.55.2520+32.39+25.31
Malvik IL 1diskvalifisert
Nicholas Morgandiskvalifisertdiskvalifisert
Sunniva Morgandiskvalifisertdiskvalifisert
Kyrre Aurandiskvalifisertdiskvalifisert
Freidig 1inaktiv
Jon Holstadinaktivinaktiv
Sturla Sætherinaktivinaktiv
inaktivinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.