Offisiell resultatliste for Vinterjokula 11

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterjokula 11
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: onsdag 23 januar 2019

Lang A

3 900 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltHedrum OL26.506.52
2Jørn SundbyLarvik OK31.01+4.117.57
3Halvard KornmoPorsgrunn OL31.27+4.378.03
4Anders Kristian HoltHedrum OL31.51+5.018.10
5Gabriel GjoneSandefjord OK32.59+6.098.27
6Tom KristensenLarvik OK33.09+6.198.30
6Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL33.09+6.198.30
8Une HoltermannPorsgrunn OL33.14+6.248.31
9Benjamin GjoneSandefjord OK33.20+6.308.32
10Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL33.36+6.468.36
11Dag AusenPorsgrunn OL34.57+8.078.57
12Per Olav GulbrandsenLarvik OK36.55+10.059.27
13Kristin Melby JacobsenLardal OL38.45+11.559.56
14Jan GatevoldPorsgrunn OL40.38+13.4810.25
15Richard Zeiner-GundersenFossum IF40.51+14.0110.28
16Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL40.59+14.0910.30
17Hilde VassendPorsgrunn OL49.05+22.1512.35
18Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL53.38+26.4813.45
Tobias MathisenPorsgrunn OLikke startet
Iver RingheimLarvik OKikke startet
Tone StoklandSandefjord OKikke startet

Kort A

3 100 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn28.539.19
2Espen JohnsenHedrum OL29.39+0.469.33
3Per Henrik ZagarLarvik OK31.12+2.1910.03
4Tom SagaSkien OK31.32+2.3910.10
5Bjørn LiePorsgrunn OL33.25+4.3210.46
6Kai MidtskogenBotne SK35.26+6.3311.25
7Elling AakreAndebu IL38.00+9.0712.15
8Ole JohanssonPorsgrunn OL38.03+9.1012.16
9Knut GjoneSandefjord OK39.59+11.0612.53
10Eli Marie WiigPorsgrunn OL41.18+12.2513.19
11Kay JørgensenPorsgrunn OL43.03+14.1013.53
12Per Einar StrømHedrum OL44.28+15.3514.20
13Helge FossheimHedrum OL47.56+19.0315.27
14Per Øystein AndersenLarvik OK53.14+24.2117.10
15Kåre ThorbjørnsenLarvik OK54.30+25.3717.34
16Elin BordøyHedrum OL59.46+30.5319.16
Morten AndresenOK Skeididiskvalifisert
Bjørn Richard KirsteSkien OKdiskvalifisert
Ludvig JohnsenHedrum OLikke startet

C løype

2 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnar HillestadLardal OL23.4110.17
2Ida Kierulf DirdalLarvik OK25.10+1.2910.56
3Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi32.24+8.4314.05
4Rolf LyePorsgrunn OL32.33+8.5214.09
5Jorunn Brun SagaSkien OK35.09+11.2815.16
6Kristin JohanssonHedrum OL35.12+11.3115.18
7Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL35.20+11.3915.21
Daniella GjoneSandefjord OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.