Offisiell resultatliste for Vinter-Jukola 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinter-Jukola 6
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: onsdag 5 desember 2018

Botne SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ingrid MobråthenKort A (20)diskvalifisert

Hedrum OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kristoffer FjæreKort A (20)35.40
1Sindre R HoltLang A (22)38.30
3Espen JohnsenKort A (20)36.35+0.55
5Ludvig JohnsenKort A (20)42.45+7.05
14Henrik R HoltLang A (22)58.09+19.39
14Martin NaufKort A (20)55.51+20.11
16Elin BordøyKort A (20)1.08.44+33.04
17Tone Sølie LysnesKort A (20)1.08.45+33.05
Kristin JohanssonC løype (5)diskvalifisert
Helge FossheimKort A (20)diskvalifisert

IL Hauken

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Henrik Repstad StoremyrKort A (20)49.10+13.30

Lardal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Ragnar HillestadC løype (5)1.10.22+10.57
Kristin Melby JacobsenLang A (22)ikke startet

Larvik OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Malin Sjøvold JohnsenC løype (5)59.25
2Jørn SundbyLang A (22)43.04+4.34
2Sigrid Bakken HamreC løype (5)59.30+0.05
3Vigdis Bakken HamreC løype (5)59.52+0.27
4Per Henrik ZagarKort A (20)39.51+4.11
7Tom KristensenLang A (22)48.08+9.38
12Arne DirdalLang A (22)48.42+10.12
15Kåre ThorbjørnsenKort A (20)1.07.26+31.46
19Peder RauanLang A (22)1.06.53+28.23
Henrik Kaupang LyeLang A (22)ikke startet

OK Skeidi

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Morten AndresenKort A (20)51.37+15.57

OL Tønsberg og omegn

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Trym B IslandLang A (22)45.13+6.43
13Morten Krona HaflanLang A (22)49.19+10.49

Porsgrunn OL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Guro VassendKort A (20)36.11+0.31
5Knut Wiig MathisenLang A (22)47.54+9.24
6Hanne VassendLang A (22)48.07+9.37
6Oscar Wiersdalen ThunoldKort A (20)42.52+7.12
8Lars Ole ThunoldKort A (20)43.14+7.34
8Rasmus MathisenLang A (22)48.13+9.43
9Hilde VassendKort A (20)43.36+7.56
10Eli Marie WiigKort A (20)49.06+13.26
10Alexander StoremyrLang A (22)48.20+9.50
11Magne Wiig MathisenLang A (22)48.30+10.00
13Kjell MeenKort A (20)54.18+18.38
15Dag AusenLang A (22)58.29+19.59
17Une HoltermannLang A (22)1.06.16+27.46
Halvard KornmoLang A (22)diskvalifisert
Jan GatevoldLang A (22)diskvalifisert
Tobias MathisenLang A (22)ikke startet

Sandefjord OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Marius MartinsenLang A (22)47.49+9.19
7Brage EikåsKort A (20)42.56+7.16
9Gabriel GjoneLang A (22)48.15+9.45
16Jonas EikåsLang A (22)1.06.07+27.37
18Stein MartinsenLang A (22)1.06.44+28.14
Jo Børre EikåsLang A (22)diskvalifisert
Knut GjoneKort A (20)diskvalifisert
Daniella GjoneC løype (5)ikke startet
Benjamin GjoneLang A (22)ikke startet
Trond GjelstadLang A (22)ikke startet

Skien OK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Harald OmlandKort A (20)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.