Offisiell resultatliste for Høstgampen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høstgampen
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: søndag 22 september 2019

Andebu IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Halvard Sommerstad-EidN-åpen (17)20.5214.23
Johan Sommerstad-EidN-åpen (17)36.4225.18
Hogne KjæråsH 70- (19)ikke startet

Berger og Svelvik OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Torill Nebell MikkelsenD 70- (5)47.2218.00

Botne SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Hjørdis ØvreåsD 70- (5)1.34.59+47.3736.06
10Magnar ØvreåsH 70- (19)57.34+17.3821.05
17Jørgen KvilhaugH 70- (19)1.34.43+54.4734.41

Bø OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Johnny Stålberg FosslandH 11-12N (2)17.1311.52
2Henrik RomnesH 11-12N (2)18.05+0.5212.28
4Per Chr. HagenH 60- (7)59.06+19.3418.24
Kristina Stålberg FosslandN-åpen (17)44.3930.47
Aleksander Stålberg FosslandN-åpen (17)44.4930.54
Haakon RomnesH -10 (5)24.0816.38

Eiker OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Hans Roar BakkenH 70- (19)39.5614.37

Fredrikstad SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tom A. KarlsenH 60- (7)39.3212.18
2Unni Strand KarlsenD 60- (4)56.10+18.3320.34

Hedrum OL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Ludvig JohnsenH 17- (4)1.01.01+7.5713.55
3Reppesgård MagnarH 80- (4)1.05.38+7.0524.57
5Espen JohnsenH 50- (13)1.03.58+14.1415.20
5Helge FossheimH 70- (19)52.17+12.2119.09
6Elin BordøyD 40- (6)1.52.45+59.3827.02
6Martin NaufH 60- (7)1.06.28+26.5620.42
7Jan Ivar GundersenH 50- (13)1.15.41+25.5718.08
13Per Einar StrømH 50- (13)1.54.58+1.05.1427.34
Elise Nauf BorgersenN-åpen (17)30.5121.16
Fredrik Nauf BorgersenN-åpen (17)30.4021.08
Bjørn Helge CeebergH 70- (19)diskvalifisert
Ingvild JohnsenD 15-16brutt

Heming Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Signe Astrup ArnesenD 40- (6)58.08+5.0113.56
3Lasse ArnesenH 50- (13)56.05+6.2113.26

Idrettslaget Dyre Vaa

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Astrid Fugleneb AamandD 17- (5)1.06.07+15.0615.05
4Sigrid Fugleneb AamandD 11-12 (8)43.41+8.3018.49
Randi Fugleneb AamandD -10 (6)16.3111.23
Haakon Fugleneb AAmandN-åpen (17)ikke startet

IL Hauken

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Jesper FlogstadH 40- (7)1.11.35+32.0616.20

Kongsberg OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Synne Sommerstad RøsteD 13-14 (4)39.4514.02
1Knut KjemhusH 80- (4)58.3322.15
2Simen Sommerstad RøsteH 11-12 (7)26.49+1.4411.33
3Ingjerd SommerstadD 40- (6)1.08.03+14.5616.19
3Espen RøsteH 40- (7)49.28+9.5911.17
8Erik HøivoldH 50- (13)1.20.04+30.2019.12
12Torgeir BrandalH 50- (13)1.50.21+1.00.3726.27
Ingar HåkonsenH 70- (19)ikke startet

Lardal OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Hallvard TjentlandH 15-16 (2)1.19.1218.59
2Ragnar HillestadH 70- (19)42.27+2.3115.32
Tollef TjentlandH 11-12 (7)ikke startet

Larvik OK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ingrid UndstadD 17- (5)51.0111.38
1Celine Vik OlsenD 17-B (1)46.2216.23
1Jørn SundbyH 40- (7)39.299.00
1Per Olav GulbrandsenH 50- (13)49.4411.55
2Gerd LangsethD 70- (5)58.37+11.1522.17
3Pernille ZagarD 13-14 (4)44.06+4.2115.34
4Iril RingheimD 13-14 (4)1.01.17+21.3221.39
4Ida Vår Kierulf MeyerD 50- (6)54.17+11.2719.53
6Rolf GjølbergH 70- (19)54.19+14.2319.53
8Kåre ThorbjørnsenH 70- (19)54.59+15.0320.08
16Tor Eivind EdvardsenH 70- (19)1.31.27+51.3133.29
Leah BergsveenN-åpen (17)23.3016.12
Lars FremstadDirekte A (3)diskvalifisert
Helge HalvorsenH 80- (4)brutt
Henrik Kaupang LyeH 15-16 (2)ikke startet

Notodden OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Rasmus EngehultH 11-12 (7)25.0510.48
2Cathrine SognD 11-12 (8)41.14+6.0317.46
2Torgrim GjestrudH 17-B (2)1.03.23+19.5422.23
2Rune EngehultH 50- (13)51.32+1.4812.21
7Lillian Fogt SundelinD 11-12 (8)1.44.11+1.09.0044.54
Solveig Fogt SundelinD -10 (6)26.5518.33
Halvor GjestrudH -10 (5)28.1019.25
Anna GjestrudD 11-12 (8)diskvalifisert

OK Moss

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Bjørn A. PaulsenH 60- (7)1.00.59+21.2718.59

OL Trollo

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Gro EiaD 60- (4)1.05.04+27.2723.50
5Kristin BruserudD 40- (6)1.24.27+31.2020.15
7Jan BøhleH 60- (7)1.06.56+27.2420.51

OL Tønsberg og omegn

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Oddvar BruunH 80- (4)1.19.27+20.5430.12
13Hans StordalH 70- (19)1.02.59+23.0323.04
Else StordalD 60- (4)brutt
Odd Harald NilsenH 60- (7)brutt
Henrik MathisenH 11-12 (7)ikke startet
Sindre MathisenH 13-14 (1)ikke startet
Eigil KongsfjellH 80- (4)ikke startet

Oppsal Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Helge Grenager SolheimDirekte B (1)37.3813.17
2Sofie Solheim UndebergetD 13-14 (4)43.56+4.1115.31

Porsgrunn OL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Eli Marie WiigD 50- (6)43.13+0.2315.49
2Oscar Wiersdalen ThunoldH 15-16 (2)1.33.37+14.2522.27
3Sofie Wiersdalen ThunoldD 11-12 (8)43.27+8.1618.43
3Dagfinn TorpeH 60- (7)58.11+18.3918.07
4Gun Inger JørgensenD 70- (5)1.34.02+46.4035.45
4Kay JørgensenH 70- (19)49.51+9.5518.15
5Thea Kåsa VestgårdenD 11-12 (8)45.31+10.2019.37
6Sigrid BruemD 11-12 (8)46.26+11.1520.00
6Lars Ole ThunoldH 40- (7)1.09.21+29.5215.50
7Jiri UrvalekH 70- (19)54.51+14.5520.05
9Atle RemmeH 70- (19)55.44+15.4820.24

Sande Sportsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Øivind FadumH 60- (7)53.30+13.5816.40

Sandefjord OK

36 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Daniella GjoneD 11-12 (8)35.1115.09
1Elisabeth WindvikD 17-C (1)1.02.2026.52
1Mariann Øren ArvesenD 40- (6)53.0712.44
1Anne Berit BredholtD 50- (6)42.5015.41
1Gabriel GjoneH 13-14 (1)37.1213.08
1Atle MørkH 17-C (1)35.0915.09
2Sturle FurlandH 40- (7)48.26+8.5711.03
2Oddvar GjelstadH 80- (4)1.01.29+2.5623.22
2Einar KlavenesDirekte A (3)1.08.45+8.5816.29
3Stine ArntzenD 50- (6)51.58+9.0819.02
3May Helene HansenD 70- (5)58.54+11.3222.23
3Sindre FurlandH 11-12 (7)26.55+1.5011.36
4Ellen Strøm JuliussenD 17- (5)1.20.55+29.5418.28
4Kari Hasaas KlavenesD 40- (6)1.18.35+25.2818.50
4Knut Ivar JohansenH 40- (7)51.48+12.1911.49
5Tone StoklandD 17- (5)1.27.55+36.5420.04
5Morten EliassenH 40- (7)55.51+16.2212.45
6Hilde KløvstadD 50- (6)1.01.16+18.2622.26
6Arne Håkon JørgensenH 50- (13)1.07.42+17.5816.14
7Marcus WindvikH 11-12 (7)58.34+33.2925.14
9Trond FossH 50- (13)1.22.36+32.5219.48
12Frank EliassenH 70- (19)58.51+18.5521.33
14Bjørn Willy HansenH 70- (19)1.10.20+30.2425.45
15Roar LøkenH 70- (19)1.27.01+47.0531.52
Marte EliassenN-åpen (17)56.1438.46
Amalie Bjerke EvensenN-åpen (17)42.0629.02
Nelly Bjerke EvensenN-åpen (17)43.4030.06
Henriette Holtedahl SimonsenN-åpen (17)24.0916.39
Veronica Holtedahl SimonsenN-åpen (17)22.1015.17
Anton WindvikN-åpen (17)32.1722.15
Anna Strøm JuliussenD -10 (6)12.448.46
Karen KlavenesD -10 (6)15.2210.35
Kristin Søndrål ØverbøD -10 (6)42.3829.24
Eirik EliassenH -10 (5)16.2811.21
Håkon MørkH -10 (5)28.0019.18
Sigrun GjoneD 17-B (1)brutt
Benjamin GjoneH 15-16 (2)ikke startet
Anders WindvikDirekte B (1)ikke startet

Skien OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Grete S B HoviD 60- (4)37.3713.46
1Harald HoviDirekte A (3)59.4714.20
4Espen RaastadH 50- (13)57.51+8.0713.52
5Rita RaastadD 50- (6)1.00.22+17.3222.06

Stokke IL

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sigurdur Freyr SigurdssonH 17-B (2)43.2915.21
1Anne Melsom BjerkeDirekte C (3)59.3425.40
2Laure DalongevilleDirekte C (3)59.35+0.0125.40
3Sunniva Nergaard BergD 17- (5)1.11.47+20.4616.23
3Georg EllilaH 17- (4)1.02.53+9.4914.21
3Runar KittilsenH 70- (19)46.15+6.1916.56
3Charotte LindqvistDirekte C (3)1.06.05+6.3128.29
4Jens G. DybvikH 11-12 (7)27.48+2.4311.58
5Magnus SigurdssonH 11-12 (7)31.33+6.2813.35
10Rune RøedH 50- (13)1.33.11+43.2722.20
11Jon Harald BøvreH 50- (13)1.42.34+52.5024.35
11Ove Gunnar JacobsenH 70- (19)58.29+18.3321.25
Dougas LindqvistN-åpen (17)35.5824.48
Kevin LindqvistN-åpen (17)39.3227.15
Rebecca LindqvistN-åpen (17)39.3427.17
Sturla SigurdssonN-åpen (17)26.5518.33
Vigdis SigurdsdottirD -10 (6)20.3114.08
Alexander DybvikH -10 (5)18.2112.39
Lars Martin GjeinH 70- (19)diskvalifisert

Sturla, IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Grethe Lill RyengD 60- (4)1.44.07+1.06.3038.08

Tyrving IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Eirik RavnanH 17- (4)53.0412.06
4Lars Andreas ErikssonH 17- (4)1.04.09+11.0514.38
6Lars Haakon ErikssonH 11-12 (7)55.13+30.0823.48

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.